Hoşgeldiniz!

keller

Keller Eller'in Taklit Performansı 04:37
Keller Eller'in Taklit Performansı 9.097 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin Gizli Kalmış Yeteneklerini Gün Yüzüne Çıkartan Yetenek Sizsiniz Türkiye Tüm Hızıyla Devam Ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye
Fevzipaşa Kasabası 04:52
Fevzipaşa Kasabası 2.341 izlenme - 9 yıl önce fevzipasa
Oz - Arnold 07:29
Oz - Arnold 1.331 izlenme - 3 yıl önce Oz'da okuduğu şiirlerle bizi tripten tribe sokan poet reyisin dizide okuduğu tüm şiirleri kolaj haline getirmişler.
16 Yıldır Her Gün Fotoğrafını Çeken Adam 03:25
16 Yıldır Her Gün Fotoğrafını Çeken Adam 795 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı Jonathan Keller, kız arkadaşıyla girdiği bir iddia sonucu tam 16 yıldır kendi fotoğrafını çekiyor.
Keller Köyünden Çoban Ali Dayi 02:18
Keller Köyünden Çoban Ali Dayi 1.507 izlenme - 7 yıl önce www.dedeyazi.com
The Ayılar - Keller Her Götü Eller 03:11
The Ayılar - Keller Her Götü Eller 1.016 izlenme - 3 yıl önce Türk Streetpunk grubu The Ayılar'dan "Keller Her Götü Eller" "Keller Keller KEller Her Götü Eller Kalmadı Saçlarım Ki Bulamadım bir sevgili Sokaklar dolu manitalar uzun seç sever Keller Keller Keller Her götü Eller Gururumuz kel kafamızdır "stay sharp" da parolamıs Oi Oi diye diye Oldum ben bir Zekiye Keller Keller Keller HEr Götü Eller SkinHead Skin Keller Keller Keller Her götü eller Gurumuz kel kafamızdır "Stay Sharp" da parolamız Oi Oi diye diye oldum ben bi Zekiye Keller Keller KEller Her Götü Eller"
Bizim Çocuklar - Keller (1995) 05:14
Bizim Çocuklar - Keller (1995) 1.590 izlenme - 4 yıl önce 90'lı yılları yaşayanların müziğini duyar duymaz hatırlayacağı fantastik şarkı. Grup Vitamin'den ayrılan Sertaç Demirtaş ve Murat Uzunal'ın kurdukları Bizim Çocuklar isimli grubun tek albümünün çıkış şarkısıydı. Murat Uzunal daha sonra Bizim Murat ismiyle "fil diyeti" şarkısıyla bir çıkış daha yaptıysa da ikisi de tarihin tozlu sayfalarında yerini aldı.
Mutluluğun Ve Keyifin Müzik Hali... 05:05
Mutluluğun Ve Keyifin Müzik Hali... 456 izlenme - 3 yıl önce NEC34TR@GMAİL.COM . "Mutluluğun bir kapısı kapandığında, bir diğeri açılır." HELEN KELLER
mark keller - you'll never find 04:04
mark keller - you'll never find 1.073 izlenme - 10 yıl önce mark keller albüm şarkısı video klibi
Keller Taşkesti Çılgın Kardeşler 06:56
Keller Taşkesti Çılgın Kardeşler 725 izlenme - 9 yıl önce bela adamlar topluluğu alayı wanted..=)
gawo gilin 2011 koyn ve kuzuları 04:20
gawo gilin 2011 koyn ve kuzuları 456 izlenme - 7 yıl önce kürecik kellerköyünde gawo gilin davarı ve kuzuları
Kel Karizması Var mıdır? - Sokağın Nabzı 01:28
Kel Karizması Var mıdır? - Sokağın Nabzı 467 izlenme - 4 yıl önce Sokak ne konuşuyor, ne düşünüyor? Halk ne istiyor? Olaylara nasıl bakıyor ? Hepsi www.sokaginnabzi.com aracılığıyla ayağınıza geliyor.
Helen Keller & Anne Sullivan (1928) 03:05
Helen Keller & Anne Sullivan (1928) 286 izlenme - 3 yıl önce Helen Keller & Anne Sullivan Bir ogretmen ve ogrenci iliskisi, bircok filme konu olmus bir basari oykusu... Hem gorme engelli hem de isitme engelli bir bireye nasil egitim verildigini hep beraber izleyelim. Sene 1928... Suan ulkemizde ozel egitim adina verilen egitim, ogrencileri toplumdan dislamaya yonelik olsa da sullivan gibi ozverili egitimciler ellerinden geleni yapmaya calisiyor. Umarim egitim, ogretim hep devam eder ve toplumumuz bireylerimizi engellemez... Saygilar Not: Sagir ve dilsiz dememeye ozen gosterdim umarim sizde yorumlarda bu konuya ozen gosterirsiniz.
Tarihin En Sarhoş Sarhoşları! 01:55
Tarihin En Sarhoş Sarhoşları! 389 izlenme - 4 yıl önce Adamlar ne içmişse gerçekten aynısından istiyorum, hatta içip eylemlere gitmek istiyorum, bu kafada bir gençliğin karşısında hangi güç durabilir ki?!
Tommy Vee - This Time Ft. Mauro Ferrucci Present Keller 03:13
Tommy Vee - This Time Ft. Mauro Ferrucci Present Keller 442 izlenme - 4 yıl önce Tommy Vee - This Time ft. Mauro Ferrucci Present Keller (Video Klip 2014)
Dedeyazılı Gençler 01:16
Dedeyazılı Gençler 319 izlenme - 7 yıl önce www.dedeyazi.com
Jerry Keller - Here Comes Summer 02:25
Jerry Keller - Here Comes Summer 87 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Here comes summer School is out, oh happy days Here comes summer Gonna grab my girl and run away If she's willing We'll go steady right away Now let the sun shine bright on my happy summer home Here comes summer (here comes summer) Almost June, the sun is bright Here comes summer (here comes summer) Gonna see her every night It's the greatest (here comes summer) Lots more time to hold her tight Oh let the sun shine bright on my happy summer home School's not so bad but the summer is better They give me more time to see my girl Walk through the park beneath the shiny moon Oh when we kiss she makes my hair curl Here comes summer (here comes summer) Feel her lips so close to mine Here comes summer (here comes summer) When we meet her eyes both shine It's the greatest (here comes summer) Let's have summer all the time Oh let the sun shine bright on my happy summer home Here comes summer (here comes summer) School is out, oh happy days Here comes summer (here comes summer) Gonna grab my girl and run away If she's willing (here comes summer) We'll go steady right away Oh let the sun shine bright on my happy summer home Here comes summer (here comes summer) Almost June, the sun is bright Here comes summer (here comes summer) Gonna see her every night It's the greatest (here comes summer) Lots more time to hold her tight Oh let the sun shine bright on my happy summer home
Kel Karizması Var Mıdır? 01:28
Kel Karizması Var Mıdır? 298 izlenme - 5 yıl önce Sokak ne konuşuyor, ne düşünüyor ? Halk ne istiyor? Olaylara nasıl bakıyor ?
Taşkesti Keller 2 By Emrah Ergül 02:19
Taşkesti Keller 2 By Emrah Ergül 181 izlenme - 8 yıl önce keller gençlik
Helen Keller Had a Pitbull Fragman 01:19
Helen Keller Had a Pitbull Fragman 82 izlenme - 4 yıl önce Helen Keller Had a PitbullHelen Keller Had a Pitbull
Kevin Keller - Stillness 04:16
Kevin Keller - Stillness 75 izlenme - 7 yıl önce