Hoşgeldiniz!

kellik

Kel Erkek Olmanın 15 Avantajı 03:57
Kel Erkek Olmanın 15 Avantajı 15.326 izlenme - 2 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN DEDE İLE İLGİNÇ BİLGİLER: Kel, kendine gel veya Keller eller tarzı saçmasapan alay cümlelerini kafanıza takmayın. Kel olmak bir lanet değil bir lütuftur. Kellik insana karizma getirir. Hiçbir kel kendisini kötü hissetmesin. Kel olmanın da belli avantajları ve getirileri var. Kellik herkese nasip olmaz. Kıymetini bilin. Doğal kellikten bahsediyoruz tabii. Dede: Murat Özbey Dublaj: Ercan Özdemir Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm KAMERA ARKASI: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
tolga karel ve çılgın saçları ile hairplus reklamı 03:03
tolga karel ve çılgın saçları ile hairplus reklamı 4.598 izlenme - 2 yıl önce Yaprak dökümünden sonra boşluğa düşen ve ardından Survivorla adından söz ettirip sonra daha derin bir boşluğa düşen tolga karel protez saçlarını bedavaya getirip reklam ücreti almamıştır..
Kellik Sorunu Çözüldü 02:18
Kellik Sorunu Çözüldü 3.735 izlenme - 6 yıl önce Kellik Sorunu Çözüldü ata66kan
kelliğe çare bulundu 02:10
kelliğe çare bulundu 1.195 izlenme - 7 yıl önce ...
Kelliğe Çözüm - Yüzyılın İcadı 01:08
Kelliğe Çözüm - Yüzyılın İcadı 1.527 izlenme - 3 yıl önce Vay anasnı dedirten bir Filipinli icadı. Genetik olarak kelliğe yatkın biri olarak Acun'un uyduruk topikmopiklerinden daha kaliteli ürünlerin çıkmasına siz kel alkışlarla yaşıyorum üyelerinin de sevineceğini düşünüyorum
organische keratin tozu 00:54
organische keratin tozu 2.373 izlenme - 6 yıl önce Dünyada Renk Pigmentleri Bitkilerden Elde Edilmiş Tek Ürün
Kadınlarda Kellik  Saçkıran ve Kalıcı Saç Dökülmesine Bitkisel Çözümler 02:40
Kadınlarda Kellik Saçkıran ve Kalıcı Saç Dökülmesine Bitkisel Çözümler 986 izlenme - 5 yıl önce Kadınlarda Kellik Saçkıran ve Kalıcı Saç Dökülmesine Bitkisel Çözümler
saç dökülmesi genetik mi ? 01:25
saç dökülmesi genetik mi ? 2.057 izlenme - 8 yıl önce erkeklerde saç dökülmesi genellikle alın ve tepe kısımlarında görülür.
saçlara jöle sürmek saçları döker mi? 01:01
saçlara jöle sürmek saçları döker mi? 1.816 izlenme - 8 yıl önce erkeklerde saç dökülmesi genellikle alın ve tepe kısımlarında görülür.
Türkye Protez Saç Merkezi Saç Protez Bayan Video Uygulamasi 02:50
Türkye Protez Saç Merkezi Saç Protez Bayan Video Uygulamasi 403 izlenme - 3 yıl önce protez saç uygulamasi video saç protezi istanbul şişli en kısa saç protez kesımı en dogal saç protezi demohir Sacsızlık Kaderiniz Olmasın Kaybetmiş Oldugunuz Özguveninizı Tekrar Kazandıralım. 10 Yas Genc Gorunmek sizin elinizde Kaybettiginiz Saclarınız Bızım elimizde. www.demohair.com
Kellikte Son Nokta - Kesin Çözüm 00:26
Kellikte Son Nokta - Kesin Çözüm 1.060 izlenme - 7 yıl önce artık kel kalmayacak
Kelliğe Çare Bulunamadığının Kanıtı 00:37
Kelliğe Çare Bulunamadığının Kanıtı 775 izlenme - 2 yıl önce STV'de ana habere çıkan, dünyanın en hızlı saç çıkaran kellik giderici ilaç. Bu bir mucize değil de nedir?
saç dökülmesi 01:09
saç dökülmesi 1.064 izlenme - 8 yıl önce erkeklerde saç dökülmesi genellikle alın ve tepe kısımlarında görülür. çok yaygın saç dökülmesi olan erkeklerde dahi ense bölgesindeki saçlarda dökülme olmamaktadır.
Saç Ekimi Sonrası Yapılması Gerekenler 02:42
Saç Ekimi Sonrası Yapılması Gerekenler 832 izlenme - 7 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Kel Karizması Var mıdır? - Sokağın Nabzı 01:28
Kel Karizması Var mıdır? - Sokağın Nabzı 457 izlenme - 3 yıl önce Sokak ne konuşuyor, ne düşünüyor? Halk ne istiyor? Olaylara nasıl bakıyor ? Hepsi www.sokaginnabzi.com aracılığıyla ayağınıza geliyor.
Kesin Çözüm ile Doğal Saça Ulaşmak 2 01:01
Kesin Çözüm ile Doğal Saça Ulaşmak 2 532 izlenme - 3 yıl önce Selamlar site sakinleri, daha önce sitemizde saç dökülmesine karşı paylaştığım ve çığır açan videonun bazı eleştirileri de beraberinde getirmesi üzerine yeni bir çözüm ile karşınızdayım! Haydi önce ilk videoyu hatırlayalım; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101188/kesin-cozum-ile-dogal-saca-ulasmak Mesaj atıp, "allah razı olsun" "ektirmediğim saç kalmamıştı sen çıkana dek" "çare sensin" diyen çok değerli ve kel site sakinleri, bu çözümü daha çok tercih edeceksiniz. Yalnız bir ricam var, kadınlara bahsetmeyinde--- anladınız siz. Manchu bey 52 yaşında, sigortadan emekli, uzun yıllar yoğun iş hayatında stres ve benzeri etkenlerden ötürü saçları tel tel dökülmüş. Çevresinde kim var kim yoksa onu terketmişler. Tam hayata küsüp, gözlerini yummaya karar vermiş ki -ki buna harakiri denir onlarda, evet kel insanların toplum tarafından dışlanmasına dayanamayıp karın deşmesi olayıdır- aklına mucizevi bir çözüm gelmiş! Ne mi?! İşte bu videoda izleyeceksiniz.
Erkeklerde Saç Dökülmesinin Nedenleri Nelerdir ? 03:00
Erkeklerde Saç Dökülmesinin Nedenleri Nelerdir ? 159 izlenme - 2 yıl önce Erkeklerde saç dökülmesinin nedenleri nelerdir ? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kesin Çözüm ile Doğal Saça Ulaşmak 02:40
Kesin Çözüm ile Doğal Saça Ulaşmak 367 izlenme - 3 yıl önce Şimdi araştırmalara göre erkeklerden yarısından fazlasının saç dökülmesi, kellikle mücade ettiği söyleniyor. Bende bu dertten muzdarip bir kimseyim. Son yıllarda saçlarım için kullanmadığım yağ, sürmediğim sarımsak, denemediğim çözüm kalmadı. (iktidarsızlık etkisi olan ilaçlar hariç) Geçenlerde yine internette saç çıkartma, kelliğe son gibi başlıklarda gezer dururken, birinin soğanı sorduğunu gördüm. Yuh ulan dedim. Biri de yazmış, soğan, yumurta saça süper diye falan derken dedim ki kendime; ulan bak hale bak insanlar kafayı yemiş, bu konuyla ilgili sende tuttun kendini onlar gibi yaptın, saçına sürmediğin madde kalmadı, şimdi insanlar yanına yaklaşamıyor, bırak bunları olm bırak! derken o da ne kesin çözümü bu videoda buldum. İyi seyirler, kel olan ve olacak alkışlarlayaşıyorum halkı. Abimizinde dediği gibi doğal yolla saçlarınıza kavuşmaya hazır mısınız!!
#keltesellisi ) 00:59
#keltesellisi ) 318 izlenme - 6 yıl önce onları gür saçlarınızla teselli edemezsiniz) yeni webdizi 1. bölüm
İbrahim Saraçoğlu - Saç Dökülmesi 06:00
İbrahim Saraçoğlu - Saç Dökülmesi 169 izlenme - 2 yıl önce Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu Saç Dökülmesi ve Dişeti çekilmeleri hakkında bilgiler. PROF. DR. İBRAHİM ADNAN SARAÇOĞLU KİMDİR? Aslen Safranbolu' lu olan İbrahim Adnan SARAÇOĞLU 1949 doğumludur. Kimya Mühendisliği eğitimini tamamladıktan sonra, 1982 yılında yüksek lisans ve doktora çalışmasını Avusturya Graz Teknik Üniversitesi’nde tamamladı. 1983-1986 yıllarında Graz Teknik Üniversitesi Biyoteknoloji - Mikrobiyoloji kürsüsünde asistan olarak çalıştı. Karl Franzes Üniversitesinde 1987-1994 ve 1995-1999 yılları arasında da Viyana Teknik Üniversitesi'nde profesör olarak görev yapan Saraçoğlu'nun uluslararası yayınlanmış makale ve patentleri vardır. Aynı zamanda 1987-1993 yılları arasında AVL Araştırma Merkezinde Metabolit Sensörler konusunda araştırmacı ve yönetici olarak görev yaptı. Bitkilerin insan sağlığına yönelik araştırmalarını 40 yılı aşkın bir zamandır sürdüren Saraçoğlu geliştirdiği önleyici ve koruyucu doğal bitkisel kürlerle de Uluslararası birçok kitapta kaynak olarak gösterilmekte ve yurtdışı üniversiteler Prof. Saraçoğlu nun geliştirmiş olduğu kürleri araştırmalarına almaktadırlar. Brokoli nin prostatit ve iyi huylu prostat büyümesine, lavanta’ nın hepatit b ve hepatit c’ye karşı etkilerini tüm dünyaya tanıtan Saraçoğlu bitkisel olarak önleyici ve koruyucu tedavi kavramını ve yöntemlerini geliştiren ilk kişi ünvanını taşımaktadır. Türkiye' de LAB' lı deterjanlara geçişin öncülüğünü yaptı. Mart/2010 yılında Ankara' da dünyanın 3. büyük Tohum Gen Bankasının açılmasına ve yine aynı yıl Haziran/2010 da Türkiye' nin ilk Resmi Tıbbi Bitkiler Araştırma Laboratuvarının açılmasında etkin görev aldı. Bitkilerin insan sağlığı üzerindeki çalışma ve araştırmalarını 40 yılı aşkın bir zamandır aralıksız sürdüren Prof. Saraçoğlu halen, İleri Bitki Kimyası konularında Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünde lisans, Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde dersler vermektedir. Akademik anlamda birçok yayını bulunan Prof. Dr. İbrahim Adnan Saracoğlu ‘’Bitkisel Sağlık Rehberi, Tıbbi Bitkiler Rehberi, Bitkisel Kürler Rehberi, Şifa Kitabı ve Portakal Niye Turuncu Limon Niye Sarı?’’ kitaplarını yazarak dünyanın dört bir yanında derman arayanlara yardımcı olmaktadır.
Sanalika Hilesi 05:12
Sanalika Hilesi 230 izlenme - 4 yıl önce Kısaca Kod Kellik Hilesi
Protez Saç Uygulamasi Video Doktor Mitat Aktür Protez Saç Üneriyor 02122240580 Almanya 04:46
Protez Saç Uygulamasi Video Doktor Mitat Aktür Protez Saç Üneriyor 02122240580 Almanya 314 izlenme - 3 yıl önce Protez Saç Ekiminde Türkiye nin Öncü Kuruluşu Demo Hair TGRT Tv Tanıtım Filmi Protez saç ve saç ünitesi ile ilgili merak ettikleriniz ve saç dökülmelerinde doktorlarında önerdiği ve Dünya'da ve Türkiye'de uygulanan bir çok ünlülerin kullandıgı saç protez www.demohair.com
Kel Karizması Var Mıdır? 01:28
Kel Karizması Var Mıdır? 295 izlenme - 5 yıl önce Sokak ne konuşuyor, ne düşünüyor ? Halk ne istiyor? Olaylara nasıl bakıyor ?
Saç Dökülmesi Neden Olur Kimlerde Görülür 05:15
Saç Dökülmesi Neden Olur Kimlerde Görülür 172 izlenme - 5 yıl önce Saç Dökülmesi Neden Olur Kimlerde Görülür
Kellik Sorunu Olanlara Çare Yöntem Kesin İzleyin 01:46
Kellik Sorunu Olanlara Çare Yöntem Kesin İzleyin 83 izlenme - 2 yıl önce Hair Fiber Sprey Kullanım Şekli Hair Fiber’i kullanmadan önce şişeyi 5-10 saniye kadar çalkalayınız. Dolgunlaştırmak istediğiniz bölgeye yaklaşık 10-15 cm uzaklıktan dairesel hareketler ile az miktarda uygulayınız. Kısa bir süre saçınızın kurumasını bekledikten sonra saç fırçası ile saçınızın daha dolgun ve hacimli olması için uyguladığınız bölgeyi farklı yönlerde de tarayarak dolgunlaştırabilirsiniz.
Saç Ekiminden Önce ve Sonra Nelere Dikkat Edilmeli? 00:54
Saç Ekiminden Önce ve Sonra Nelere Dikkat Edilmeli? 149 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/sac-ekiminden-once-ve-sonra-nelere-dikkat-edilmeli/ Saç dökülmesi sorunu ile ilgili sorularımızı Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer yanıtlıyor. Daha önce saç ekimi operasyonunun acılı bir işlem olup olmadığını danıştığımız Op. Dr. Sümer‘e bu sefer saç ekiminden önce ve sonra hastaların nelere dikkat etmesi gerektiğini sorduk. Yanıtı videomuzda!
Saç dökülmesi ve kellik için şifalı bitkiler ve çözümler, Cemre ab ı hayat, cemre tonik 19:56
Saç dökülmesi ve kellik için şifalı bitkiler ve çözümler, Cemre ab ı hayat, cemre tonik 144 izlenme - 6 yıl önce saç dökülmesi ile alakalı bir video
Yedi Derde Deva Osmanlı Mısırı 00:42
Yedi Derde Deva Osmanlı Mısırı 91 izlenme - 3 yıl önce Kameraları görünce saçmalayan mısırcının yedi derde deva osmanlı mısırı...
Dönmez Olsun Ltd. Şti. - Amatör Saç Reklamı 04:10
Dönmez Olsun Ltd. Şti. - Amatör Saç Reklamı 83 izlenme - 3 yıl önce 20 günde çok manidar bir müzik eşliğinde dönmez olsun pazarlamanın sunduğu amatör pazarlama çalışmasını izleyeceksiniz. Kel erkeklerin beklediği mucize bu video içindedir.
Saç Protez Saç Ekim Kaynak Saç Peruk Saça Dahir Herşey.bayanlar İçin En Dogal Protez Saç Almanya 02:50
Saç Protez Saç Ekim Kaynak Saç Peruk Saça Dahir Herşey.bayanlar İçin En Dogal Protez Saç Almanya 161 izlenme - 3 yıl önce Protez saç profesyonel uzmanlar tarafından ölçülendirme yapılan ve 0 insan saçı dokusundan gelişmiş teknik yöntemlerle üretilmekte olan saç protezinin ..en ıyı sonuç veren protez saç www.demohair.com