Hoşgeldiniz!

Kemal Bey

Var Mısın Yok Musun Kemal Bey 125 Bin Kazandı 09:43
Var Mısın Yok Musun Kemal Bey 125 Bin Kazandı 7.051 izlenme - 10 yıl önce ......
Bayrampaşalı Mimar Ali Kemal Bey 04:37
Bayrampaşalı Mimar Ali Kemal Bey 233 izlenme - 3 yıl önce Bayrampaşa'da yaşayan mimar Ali Kemal bey ile yapılan bir röportaj; çizdiği projeyi kağıt üzerinde ingilizce, almanca ve türkçe olmak üzere 3 dilde anlatarak kafamızı daha da karıştırıyor, 03:40'dan itibaren işe geç kalıyorum çabalarıyla mekandan ayrılmıştır ama ne iş yağtığı hala çözülememiştir...
İzdivaç Programına Katılan Gelin Adayı: Kocam Eve Sevgilisini Getirdi 02:41
İzdivaç Programına Katılan Gelin Adayı: Kocam Eve Sevgilisini Getirdi 107 izlenme - 3 yıl önce İzdivaç programında Kemal Bey'e talip olan Asiye Hanım'ın "Evli olduğum dönemde kocam eve sevgilisini getirdi" itirafı hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri şaşırttı.
İlk Okul Mezunu Yarışmacı Milyoner'e Damga Vurdu 03:05
İlk Okul Mezunu Yarışmacı Milyoner'e Damga Vurdu 47 izlenme - 3 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmasına Katılan İlkokul Mezunu Olan Ve Ayakkabıcılık Yapan Yarışmacı Üniversite Mezunlarına Taş Çıkarttı.
Melih Gökçek: Kemal Bey Artık İşi Noterle Götürüyor 00:37
Melih Gökçek: Kemal Bey Artık İşi Noterle Götürüyor 13 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile yaptığı sert tartışma gündem olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başbakan olduğu takdirde emeklilere bayramlarda birer maaş ikramiye vereceği vaadini notere tasdik ettirdiği belge ile açıklayan Genel CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da yüklendi.
00:31
"Oylarınıza Talibim" Diyen Kılıçdaroğlu'na HDP'den Yanıt 20 izlenme - 4 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Kürkçü, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na "Adayın kim olacağı önemli ve oy istiyorsanız süreç için harekete geçin." mesajını verdi.
Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'ye Yetecek Çiftliği Yok 06:16
Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'ye Yetecek Çiftliği Yok" 3 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı röportaj "Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'ye yetecek çiftliği yok"- AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: - "Seçimlerde bir takım vaatlerde bulunuyorsanız bunu nasıl yapacağınıza ilişkin bilgi de ortaya koymak lazım. Öyle popüler bir takım laflarla değil. Bildiğim kadarıyla Kemal Bey'in Türkiye'ye yetecek çiftliği yok"- "CHP uzun yıllardır devlet yönetiminden uzakta.