Hoşgeldiniz!

Kemal Bey Videoları İzle

Var Mısın Yok Musun Kemal Bey 125 Bin Kazandı 09:43
Var Mısın Yok Musun Kemal Bey 125 Bin Kazandı 6.822 izlenme - 9 yıl önce ......
Bayrampaşalı Mimar Ali Kemal Bey 04:37
Bayrampaşalı Mimar Ali Kemal Bey 112 izlenme - 2 yıl önce Bayrampaşa'da yaşayan mimar Ali Kemal bey ile yapılan bir röportaj; çizdiği projeyi kağıt üzerinde ingilizce, almanca ve türkçe olmak üzere 3 dilde anlatarak kafamızı daha da karıştırıyor, 03:40'dan itibaren işe geç kalıyorum çabalarıyla mekandan ayrılmıştır ama ne iş yağtığı hala çözülememiştir...
İzdivaç Programına Katılan Gelin Adayı: Kocam Eve Sevgilisini Getirdi 02:41
İzdivaç Programına Katılan Gelin Adayı: Kocam Eve Sevgilisini Getirdi 101 izlenme - 2 yıl önce İzdivaç programında Kemal Bey'e talip olan Asiye Hanım'ın "Evli olduğum dönemde kocam eve sevgilisini getirdi" itirafı hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri şaşırttı.
İlk Okul Mezunu Yarışmacı Milyoner'e Damga Vurdu 03:05
İlk Okul Mezunu Yarışmacı Milyoner'e Damga Vurdu 46 izlenme - 2 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmasına Katılan İlkokul Mezunu Olan Ve Ayakkabıcılık Yapan Yarışmacı Üniversite Mezunlarına Taş Çıkarttı.
2012 Yılı Milli Şehit Kaymakam Kemal Bey'in Anma Etkinlikleri 08:38
2012 Yılı Milli Şehit Kaymakam Kemal Bey'in Anma Etkinlikleri 17 izlenme - 4 yıl önce
Melih Gökçek: Kemal Bey Artık İşi Noterle Götürüyor 00:37
Melih Gökçek: Kemal Bey Artık İşi Noterle Götürüyor 13 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile yaptığı sert tartışma gündem olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başbakan olduğu takdirde emeklilere bayramlarda birer maaş ikramiye vereceği vaadini notere tasdik ettirdiği belge ile açıklayan Genel CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da yüklendi.
00:31
"Oylarınıza Talibim" Diyen Kılıçdaroğlu'na HDP'den Yanıt 18 izlenme - 3 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Kürkçü, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na "Adayın kim olacağı önemli ve oy istiyorsanız süreç için harekete geçin." mesajını verdi.
Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'ye Yetecek Çiftliği Yok 06:16
Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'ye Yetecek Çiftliği Yok" 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı röportaj "Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'ye yetecek çiftliği yok"- AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: - "Seçimlerde bir takım vaatlerde bulunuyorsanız bunu nasıl yapacağınıza ilişkin bilgi de ortaya koymak lazım. Öyle popüler bir takım laflarla değil. Bildiğim kadarıyla Kemal Bey'in Türkiye'ye yetecek çiftliği yok"- "CHP uzun yıllardır devlet yönetiminden uzakta.
Menemen 02:08
Menemen 0 izlenme - 3 ay önce Menemen'deki tarihi ve gezilebilecek yerleri internetten tespit ettikten sonra, sabah saatlerinde belediye otobüsüne binerek yola çıktım. Temmuz ayı olması gereken hava sıcaklığından biraz düşüktü. Normal Temmuz sıcaklıkları olsaydı, bu geziye ya hiç gitmezdim ya da yarım bırakmak zorunda kalırdım. Konak'tan metroyla Halkanıpıra'a geldikten sonra buradan İzban'a binerek Menemen'e doğru yola çıktım. Menemen Balçova'dan Konak üzerinden giderseniz 35 km, Balçova'dan Çavreyolunu kullanarak giderseniz 45 km; ama daha erken varırsınız. İlk önce I. Kasımpaşa türbesine gittim. Oradan Mühürlü Sultan türbesini ziyaret ettim. Mehmet Paşa Camii ve Ulu Camii'ni ziyaret ettikten sonra Taşhan'a gittim. Hemen yan sokağında Tezveren Dede Türbesi var. 984 yılında yapılan Gazez Camii çok ilgimi çekti. Şehit Kaymakam Kemal Anıtı'nı da gördükten sonra Şehit Kubilay'ın yukarı tepeye doğru anıtının olduğunu öğrenince yürüyerek gitmek istedik, sıcakların etkisiyle yukarı zar zor çıktım; ama Şehit Kubilay Anıtı ve törenlerin yapıldığı yerin askeri bölge içinde kaldığını görünce, izin almak gerektiğini düşünerek daha ileri gitmeden geri döndüm. Dönüş yolunda yukarı çıkarken gördüğüm isimsiz türbenin kime ait olduğunu çevredeki vatandaşlara sorunca mübarek bir kişi olduğunun söylendiğini öğrendim. Daha sonra restorasyonu sürmekte olan Ermeni Kilisesi'ni gezdim. Atatürk caddesi (Lise Yolu) üzerinde küçük küçük hayvan barınakları ilgimi çekti. İçlerinde çeşitli hayvanlar konmuş. Merkezdeki parkta gayet temiz ve düzenli, halkın dinlenebileceği bir yer olmuş. Menemen merkezde de bir kaç fotoğraf çektikten sonra, bir daha şehir merkezinden uzak ilçelere giderken araçsız gidilmemesi gerektiği düşünerek, geri dönmek üzere yola koyuldum.