Hoşgeldiniz!

Kemal Burkay Videoları İzle

Kemal Burkay'ın PKK'lılara Tepkisi - Defolun Köpekler 01:44
Kemal Burkay'ın PKK'lılara Tepkisi - Defolun Köpekler 5.738 izlenme - 1 yıl önce Kürt siyasetçi Kemal Burkay (80), Basel'de konuşmasını sabote eden PKK'lilere sert tepki göstererek, "Defolun lan alçaklar, defolun. Alçak herifler, heydi. Serokunuz da sizde köpekler." diyerek onları salondan kovdu.
Rahmi Saltuk - Hadi Gülümse 02:32
Rahmi Saltuk - Hadi Gülümse 191 izlenme - 2 yıl önce Kemal Burkay'ın gülümse şiirini 1991'de Sezen Aksu bestelediğinde şarkı çok tutmuştu. Oysa bu şiiri çok daha önce Rahmi Saltuk bestelemişti. Raise 90 kaseti paylaşınca aklıma geldi. 2011'de hayatını kaybeden şaire rahmet diliyoruz.
Tarafsız Bölge   27 Ocak 2016 02:41:01
Tarafsız Bölge 27 Ocak 2016 42 izlenme - 1 yıl önce IŞID'le mücadele… Suriye’nin geleceği… Cenevre’de PYD krizi… Türkmenlerin durumu ve PKK’nın AFRİN oyunu... Ahmet Hakan gündemin önemli konu başlıklarını sordu, Metin Gürcan, Kemal Burkay, Abdurrahman Mustafa, Uluç Özülker ve Mehmet Şahin Tarafsız Bölge'de tartıştı.
Baştan Sona  - Tanıtım 00:26
Baştan Sona - Tanıtım 20 izlenme - 2 yıl önce Kürt siyasi hareketinin önemli ismi, şair Kemal Burkay Baştan Sona'da. Cizre'de neler oluyor? PKK neden iç savaş istiyor? Kandil Öcalan'ı dinlemiyor, HDP'yi gözden mi çıkarıyor? Bu girdaptan çıkış var mı? Akif Beki soruyor, tecrübeli Siyasetçi Kemal Burkay yanıtlıyor. Baştan Sona bu akşam 22.30'da CNN TÜRK'te
Çocukları Kaçırılan Aileler, Burkay'ı Ziyaret Etti 03:02
Çocukları Kaçırılan Aileler, Burkay'ı Ziyaret Etti 12 izlenme - 3 yıl önce Terör Örgütü Tarafından Kaçırılan Çocukları İçin Diyarbakır'da Oturma Eylemi Yapan Aileler, Hak Ve Özgürlükler Partisi (hak-par) Genel Başkanı Kemal Burkay'ı Ziyaret Etti.