Hoşgeldiniz!

Kemal Derviş

Uğur Dündar'ın Türkiye'nin Durumu ile İlgili Fıkrası 02:16
Uğur Dündar'ın Türkiye'nin Durumu ile İlgili Fıkrası 839 izlenme - 3 yıl önce Ekranların enkırmeni Uğur Dündar'ın daha öncede Tayyip Erdoğan hakkında yazdığı şiirlere bir tanesini daha eklemiş, iyi seyirler.
Türkiye 2001 Krizi ve 10 Yıl Sonrası 10:10
Türkiye 2001 Krizi ve 10 Yıl Sonrası 798 izlenme - 3 yıl önce Milleti balık hafızalı diye eleştirenler, 2001 yılını unutmuşa benziyor. Genç arkadaşlarım ise bilmiyor. Kaç kişi 10 dakikasını ayırır izler bilmiyorum ama dikkatle izlenmesi gereken bir video. "Dününü unutan toplumların yarını olamaz" diyerek uzatmadan sizlere sunuyorum...
erol bilbilikten kemal derviş gerçeği 03:01
erol bilbilikten kemal derviş gerçeği 433 izlenme - 7 yıl önce yeni dünya düzeni ve kuresel komplo. türkiye üzerinde oynanan oyunlar.mutlaka izleyin ve izletin.
Kemal Derviş, Kılıçdoğlu'nun Teklifini Kabul Etti 04:53
Kemal Derviş, Kılıçdoğlu'nun Teklifini Kabul Etti 77 izlenme - 3 yıl önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Kemal Derviş'i olası bir CHP iktidarında Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı olarak görev alması için ikna etti.
360 Derece - 17 Ekim 2014 Cuma 01:13:21
360 Derece - 17 Ekim 2014 Cuma 17 izlenme - 4 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Egrisi Doğrusu - 21 Kasım 2014 Cuma / Kemal Derviş 01:07:13
Egrisi Doğrusu - 21 Kasım 2014 Cuma / Kemal Derviş 12 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Kılıçdaroğlu'na İhsanoğlu'nu Kemal Derviş Önerdi 01:51
Kılıçdaroğlu'na İhsanoğlu'nu Kemal Derviş Önerdi 22 izlenme - 4 yıl önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na Ekmeleddin İhsanoğlu'nu eski Devlet Bakanı Kemal Derviş'in önerdiği ortaya çıktı.
İslam: 01:43
İslam: " 13 Yıldır Türkiye'de Bir Ekonomik, Sosyal, İktisadi ve Demokratik Devrim Yaptık" 13 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Arifiye ilçesi seçim bürosu açılışına katılan vatandaşlardan detaylar- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşması - İslam'ın büronun açılışını gerçekleştirmesi ve büroyu gezmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Biz 13 yıldır iktidarız ve 13 yıldır Türkiye'de bir ekonomik, sosyal, iktisadi ve demokratik devrim yaptık, Türkiye'ye çağ atlattık" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Türkiye'de ekonomik, sosyal, iktisadi ve demokratik devrim yaptıklarını, ülkeye çağ atlattıklarını söyledi.
''Kemal Derviş döneminde Merkez Bankası'na bağımsızlık alanı açılmıştı'' 01:59
''Kemal Derviş döneminde Merkez Bankası'na bağımsızlık alanı açılmıştı'' 4 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK'te Taha Akyol'un sunduğu Eğrisi Doğrusu programının bu haftaki konukları Dış Politika Uzmanı Sinan Ülgen ve Doç. Dr. Selva Demiralp'ti. Ülgen yaptığı açıklamada, "2001 reformlarıyla Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'na bir bağımsızlık alanı açılmıştı. Kemal Derviş döneminde yapılan reformların en önemli boyutlarından biriydi" dedi.
Fikri Işık: 04:44
Fikri Işık: "(Koalisyon Hükümeti) Ülkeyi IMF'ye Muhtaç Ettiler" 14 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Işık'ın karşılanması- Seçim irtibat bürosu önünde bekleyen vatandaşlar- Bakan Işık'ın partililere hitap etmesi - Seçim irtibat bürosunun açılışı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "Türkiye kendi markasını üretecek.
İsrail'in Gazze'ye Saldırıları - Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin 03:48
İsrail'in Gazze'ye Saldırıları - Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin 5 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, İsrail'in Gazze'ye saldırılarına ilişkin, "Onları oradan yok etmek için adeta Haçlı anlayışı, şu anda bir ve beraber hareket ederek İsrail'e destek veriyor" dedi.
Türker: 02:07
Türker: "Dsp'nin Her Seçimde Temel Hedefi, İktidar Olmaktır" 2 izlenme - 3 yıl önce DSP Genel Başkanı Masum Türker'in salona gelişi- DSP Genel Başkanı Masum Türker'in konuşması DSP Genel Başkanı Türker: - "DSP'nin her seçimde temel hedefi, iktidar olmaktır.