Hoşgeldiniz!

Kemal Önder Videoları

Hoş Gelişler Ola Mustafa Kemal Paşa Marşı- Bağlama Kemal Önder 02:35
Hoş Gelişler Ola Mustafa Kemal Paşa Marşı- Bağlama Kemal Önder 185 izlenme - 1 yıl önce Özellikle öğrencilerin ve amatör olarak müzikle ilgilenenlerin çalışmalarında faydalı olması amacıyla amatör olarak , Notasız ve pratik olarak icra edilmeye çalışılmıştır.
Bırakında Yaşayalım/-Bağlama Kemal Önder 02:32
Bırakında Yaşayalım/-Bağlama Kemal Önder 80 izlenme - 7 ay önce Notasız, tamamen kulaktan pratik olarak bağlama icra sı ile ilgilenen amatör arkadaşların faydalanmasıu amacıyla;Gencebay üstada ait bu güzel eserin ara taksimine kadar olan kısmını icraya çalıştım. Eksik ve hatalar için üstadımızın hoşgörüsüne güveniyoruz. Uzun sap bağlama : Üst tel LA - Orta tel Mİ ve Alt Teller Sİ ' ye akortludur.
Aşkımızın Duası/-Bağlama -Kemal Önder 02:53
Aşkımızın Duası/-Bağlama -Kemal Önder 112 izlenme - 11 ay önce Sevgili Orhan Gencebay'a ait olan Aşkımızın Duası isimli eserin ilk bölümünü amatör olarak icraya çalıştım.Amatör olarak bağlama ile ilgilenenlerin çalışmalarında yararlanabilecekleri şekilde kaydedilmiş video kaydıdır.
Atatürk Çocukları Marşı-Bağlama Kemal Önder 01:41
Atatürk Çocukları Marşı-Bağlama Kemal Önder 57 izlenme - 1 yıl önce Özellikle öğrencilerin ve amatör olarak müzikle ilgilenenlerin çalışmalarında faydalı olması amacıyla amatör olarak , Notasız ve pratik olarak icra edilmeye çalışılmıştır.
 Kemal Önder - Allahın Emriyle/-Bağlama İntro- 01:27
Kemal Önder - Allahın Emriyle/-Bağlama İntro- 53 izlenme - 12 ay önce Büyük sanatçı Orhan Gencebay'ın bu eserinin intro kısmını icraya çalıştım.Amatör olarak ilgilenen arkadaşlar için yakın klavye çekimi ile perde yerlerini mümkün olduğunca göstermeye çalıştım.