Hoşgeldiniz!

Kemal Öztürk Videoları İzle

İlker Pehriz ft. Mustafa Kemal Öztürk - Deniz Kızı 03:31
İlker Pehriz ft. Mustafa Kemal Öztürk - Deniz Kızı 196.273 izlenme - 1 yıl önce Ilker Pehriz’in, Arpej Müzik etiketiyle yayınlanan "Bizim Odamız" albümünde yer alan "Deniz Kızı" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. netd Müzik Facebook: http://www.facebook.com/netdmuzik netd Müzik Android Uygulaması: https://goo.gl/m4nAOE netd Müzik iOS Uygulaması: https://goo.gl/wkkUZi
Ne Oluyor   12 Ocak 2017 Perşembe 03:46:48
Ne Oluyor 12 Ocak 2017 Perşembe 22 izlenme - 3 ay önce Meclis'te tansiyon yüksek anayasa değişiklik maddeleri tek tek görüşülürken Genel Kurul’da sular durulmuyor. Peki, partilerin ve vekillerin tutumu ne olacak? Görüşmeler nasıl devam edecek? Şirin Payzın sordu, gazeteci Kemal Öztürk, gazeteci Ali Haydar Fırat, akademisyen Elfin Tataroğlu, hukukçu Ruşen Gültekin, hukukçu Cem Kaya ve Ekopolitik kurucusu Tarık Çelenk Ne Oluyor?'da yanıtladı.
CHP'li Murat Emir ile gazeteci Kemal Öztürk arasında mezhepçilik tartışması 03:41
CHP'li Murat Emir ile gazeteci Kemal Öztürk arasında mezhepçilik tartışması 8 izlenme - 4 ay önce Şirin Payzın ile Ne Oluyor?da CHP Ankara milletvekili Murat Emir ile gazeteci Kemal Öztürk arasında "mezhepçilik" tartışması yaşandı. Halep'teki sivillerin tahliye edilmesiyle birlikte "Suriye'de neler oluyor?" sorusuna yanıt aranan programda Türkiye'nin Suriye politikası ele alındı. CHP Ankara milletvekili Murat Emir, Türkiye'nin Suriye politikasını eleştirerek Ortadoğu'yu mezhep üzerinden okumamak gerektiğini vurguladı. Öztürk de "CHP'nin böyle bir saplantısı var. O yüzden Suriye meselesini okuyamıyor" diye konuştu.
Kemal Öztürk’ün Hz Mehdi as’dan bahsettiği yazısı çok güzel 02:21
Kemal Öztürk’ün Hz Mehdi as’dan bahsettiği yazısı çok güzel 36 izlenme - 2 yıl önce Kemal Öztürk’ün Hz Mehdi as’dan bahsettiği yazısı çok güzel Adnan Oktar’ın 15 Ocak 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Kemal Öztürk: 06:37
Kemal Öztürk: 34 izlenme - 3 yıl önce Kemal Öztürk: "taraf Gazetesi Stratejik Kurumlara Savaş Açtı"
Öztürk AA Çalışanlarına Veda Etti 05:58
Öztürk AA Çalışanlarına Veda Etti 34 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Ajansı Genel Müdürlüğü görevinden ayrılan Öztürk AA çalışanlarına veda etti. Öztürk, "İlkelerim ve çalışma prensiplerim açısından görevden ayrılmak istedim ve Yönetim Kurulu'muz bunu anlayışla karşıladı. Önemli olan Anadolu Ajansı'nın hedeflerine ulaşmasıdır" dedi.
Ne Oluyor?'da mülteci tartışması 02:02
Ne Oluyor?'da mülteci tartışması 5 izlenme - 4 ay önce CNN TÜRK'te Şirin Payzın ile "Ne Oluyor?" programında yazar Ali Haydar Fırat ile gazeteci Kemal Öztürk arasında mülteci tartışması yaşandı. Ali Haydar Fırat'ın, "bütün Suriye'deki terör örgütleri bizim ülkemize gelmiş" sözüne Kemal Öztürk, "bu İran ve Suriye propagandasıdır. Gelen gariban mültecileri son derece zan altında bırakan, suçlayan bir propagandadır" cevabını verdi. Ali Haydar Fırat ise, "Ankara Garı'nda patlamayı kim yaptı?" sorusunu sordu.
Kemal Öztürk’ün Hz. Mehdi (as)’dan bahsettiği yazısı çok güzel 02:21
Kemal Öztürk’ün Hz. Mehdi (as)’dan bahsettiği yazısı çok güzel 14 izlenme - 2 yıl önce Kemal Öztürk’ün Hz. Mehdi (as)’dan bahsettiği yazısı çok güzel.
Ne Oluyor   18 Ekim 2016 03:14:14
Ne Oluyor 18 Ekim 2016 3 izlenme - 6 ay önce Musul Operasyonu'nda 2. gün. TSK operasyona dahil olacak mı? DAEŞ'le mücadele bölgede nasıl sürecek? Şirin Payzın sordu; Kemal Öztürk, Turan Kışlakçı, Murat Bakan, Tarık Çelenk, Yunus Emre ve Güven Gürkan Öztan “Ne Oluyor?”da tartıştı
Anadolu Ajansı ile Türk Kızılayı arasında işbirliği - ANKARA 02:55
Anadolu Ajansı ile Türk Kızılayı arasında işbirliği - ANKARA 12 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, "Türk Kızılayı dünyanın neresine giderse gitsin, Anadolu Ajansı, Kızılay'ın yaptığı yardımları dünyaya çeşitli dillerde duyuracak. Yine Kızılay, dünyanın neresine giderse gitsin yanında AA ekibini götürerek, oradaki mazlum ve mağdurlara yapılan Türkiye yardımlarını duyuracak" dedi.
AA Genel Müdürü AK Parti Genel Merkezi'ne neden gitti? 01:30
AA Genel Müdürü AK Parti Genel Merkezi'ne neden gitti? 13 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdürü Kemal Öztürk, CNN TÜRK'te yayınlanan Karşı Gündem programında Aslı Aydıntaşbaş'ın sorularını yanıtladı. Öztürk, "Yerel seçimlerde Anadolu Ajansı manipülasyon yaptı" iddialarını yalanladı, AK Parti Genel Merkezi'ne neden gittiğini de açıkladı. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/karsigundem
PKK’ya Büyük Bir Tepki Var (Kadraj 23 Şubat Salı) 01:13
PKK’ya Büyük Bir Tepki Var (Kadraj 23 Şubat Salı) 4 izlenme - 1 yıl önce Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Kemal Öztürk, Güneydoğu'da halkın PKK'ya tepkisiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Kadraj programına katılan Öztürk, "Diyarbakır'daki ayaklanma çağrıları karşılıksız kaldı. PKK'ya tarihinde görülmemiş düzeyde tepki var" dedi.