Hoşgeldiniz!

kemal öztürk

İlker Pehriz ft. Mustafa Kemal Öztürk - Deniz Kızı 03:31
İlker Pehriz ft. Mustafa Kemal Öztürk - Deniz Kızı 196.352 izlenme - 2 yıl önce Ilker Pehriz’in, Arpej Müzik etiketiyle yayınlanan "Bizim Odamız" albümünde yer alan "Deniz Kızı" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. netd Müzik Facebook: http://www.facebook.com/netdmuzik netd Müzik Android Uygulaması: https://goo.gl/m4nAOE netd Müzik iOS Uygulaması: https://goo.gl/wkkUZi
Kemal Öztürk; Ohal Komisyonu’nda Son Durum 05:36
Kemal Öztürk; Ohal Komisyonu’nda Son Durum 5 izlenme - 2 ay önce OHAL inceleme komisyonunda son durum. 28.12.2017 yenisafak.com yazarı Kemal Öztürk'ün yazısı; Normalleşme ve OHAL Komisyonu’nda son durum. KamudanHaber https://goo.gl/bNSdUr
Kemal Öztürk: İyi Parti'ye Olan İlgi Çaresizlikten 02:39
Kemal Öztürk: İyi Parti'ye Olan İlgi Çaresizlikten 7 izlenme - 3 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programına konuk olan Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Kemal Öztürk, yeni kurulan İYİ Parti'ye olan ilginin önemli kısmının siyasette çaresizlikten kaynaklanan bir ilgi olduğunu söyledi. Öztürk, "Türk siyasetinde yeni bir siyasal açılım, yeni bir parti, bir ihtiyaç olduğu anlaşılıyor. Dolayısıyla İYİ Parti'ye olan ilginin önemli kısmının, siyasette çaresizlikten kaynaklanan bir ilgiden olduğunu düşünüyorum. Seçmenlerin bir arayışı var. Bu da, siyasette açılım arayan bir kitleyi oluşturdu" dedi.
Ne Oluyor   12 Ocak 2017 Perşembe 03:46:48
Ne Oluyor 12 Ocak 2017 Perşembe 27 izlenme - 1 yıl önce Meclis'te tansiyon yüksek anayasa değişiklik maddeleri tek tek görüşülürken Genel Kurul’da sular durulmuyor. Peki, partilerin ve vekillerin tutumu ne olacak? Görüşmeler nasıl devam edecek? Şirin Payzın sordu, gazeteci Kemal Öztürk, gazeteci Ali Haydar Fırat, akademisyen Elfin Tataroğlu, hukukçu Ruşen Gültekin, hukukçu Cem Kaya ve Ekopolitik kurucusu Tarık Çelenk Ne Oluyor?'da yanıtladı.
Kılıçdaroğlu'nun Maltepe mitingi konuşmasının kelime analizi 02:32
Kılıçdaroğlu'nun Maltepe mitingi konuşmasının kelime analizi 13 izlenme - 7 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Kemal Öztürk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Maltepe mitinginde yaptığı konuşmanın kelime analizini yaptığını söyledi. Öztürk, "3905 kelimelik bir konuşma yapmış Kılıçdaroğlu. Bu konuşmada 8 defa 'FETÖ' kelimesini kullanmış. Bu 8 'FETÖ' kelimesinin sadece bir tanesinde, 'FETÖ'ye karşı olduğumuz için yürüdük' dediği için FETÖ'ye karşı olduğunu anladık" dedi.
Öztürk AA Çalışanlarına Veda Etti 05:58
Öztürk AA Çalışanlarına Veda Etti 37 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Ajansı Genel Müdürlüğü görevinden ayrılan Öztürk AA çalışanlarına veda etti. Öztürk, "İlkelerim ve çalışma prensiplerim açısından görevden ayrılmak istedim ve Yönetim Kurulu'muz bunu anlayışla karşıladı. Önemli olan Anadolu Ajansı'nın hedeflerine ulaşmasıdır" dedi.
CHP'li Murat Emir ile gazeteci Kemal Öztürk arasında mezhepçilik tartışması 03:41
CHP'li Murat Emir ile gazeteci Kemal Öztürk arasında mezhepçilik tartışması 13 izlenme - 1 yıl önce Şirin Payzın ile Ne Oluyor?da CHP Ankara milletvekili Murat Emir ile gazeteci Kemal Öztürk arasında "mezhepçilik" tartışması yaşandı. Halep'teki sivillerin tahliye edilmesiyle birlikte "Suriye'de neler oluyor?" sorusuna yanıt aranan programda Türkiye'nin Suriye politikası ele alındı. CHP Ankara milletvekili Murat Emir, Türkiye'nin Suriye politikasını eleştirerek Ortadoğu'yu mezhep üzerinden okumamak gerektiğini vurguladı. Öztürk de "CHP'nin böyle bir saplantısı var. O yüzden Suriye meselesini okuyamıyor" diye konuştu.
Kemal Öztürk: Abd Türkiye'ye Şantaj Yapıyor 01:56
Kemal Öztürk: Abd Türkiye'ye Şantaj Yapıyor 3 izlenme - 3 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında siyasetteki gerilim, ABD'de görülen Reza Zarrab davası ve belge restleşmesi konuşuldu. Konuklardan Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Kemal Öztürk, Reza Zarrab davasında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Öztürk, "Ben bu davanın hukuki bir dava olmaktan çıkıp, siyasi bir davaya dönüştü. ABD, Reza Zarrab üzerinden Türkiye'ye şantaj yapıyor" dedi.
Ne Oluyor?'da mülteci tartışması 02:02
Ne Oluyor?'da mülteci tartışması 7 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK'te Şirin Payzın ile "Ne Oluyor?" programında yazar Ali Haydar Fırat ile gazeteci Kemal Öztürk arasında mülteci tartışması yaşandı. Ali Haydar Fırat'ın, "bütün Suriye'deki terör örgütleri bizim ülkemize gelmiş" sözüne Kemal Öztürk, "bu İran ve Suriye propagandasıdır. Gelen gariban mültecileri son derece zan altında bırakan, suçlayan bir propagandadır" cevabını verdi. Ali Haydar Fırat ise, "Ankara Garı'nda patlamayı kim yaptı?" sorusunu sordu.
Anadolu Ajansı ile Türk Kızılayı arasında işbirliği - ANKARA 02:55
Anadolu Ajansı ile Türk Kızılayı arasında işbirliği - ANKARA 12 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, "Türk Kızılayı dünyanın neresine giderse gitsin, Anadolu Ajansı, Kızılay'ın yaptığı yardımları dünyaya çeşitli dillerde duyuracak. Yine Kızılay, dünyanın neresine giderse gitsin yanında AA ekibini götürerek, oradaki mazlum ve mağdurlara yapılan Türkiye yardımlarını duyuracak" dedi.
AA Genel Müdürü AK Parti Genel Merkezi'ne neden gitti? 01:30
AA Genel Müdürü AK Parti Genel Merkezi'ne neden gitti? 13 izlenme - 4 yıl önce Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdürü Kemal Öztürk, CNN TÜRK'te yayınlanan Karşı Gündem programında Aslı Aydıntaşbaş'ın sorularını yanıtladı. Öztürk, "Yerel seçimlerde Anadolu Ajansı manipülasyon yaptı" iddialarını yalanladı, AK Parti Genel Merkezi'ne neden gittiğini de açıkladı. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/karsigundem
Ne Oluyor   18 Ekim 2016 03:14:14
Ne Oluyor 18 Ekim 2016 4 izlenme - 1 yıl önce Musul Operasyonu'nda 2. gün. TSK operasyona dahil olacak mı? DAEŞ'le mücadele bölgede nasıl sürecek? Şirin Payzın sordu; Kemal Öztürk, Turan Kışlakçı, Murat Bakan, Tarık Çelenk, Yunus Emre ve Güven Gürkan Öztan “Ne Oluyor?”da tartıştı