Hoşgeldiniz!

kemik

Kan Ve Kemik Muhteşem Dövüş Sahneleri. 07:48
Kan Ve Kemik Muhteşem Dövüş Sahneleri. 198.202 izlenme - 4 yıl önce Michael Jai White Dövüş Sahneleri..Kan Ve Kemik İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle İzlesene.com'da İzle.
Kemik Kıran Patrice Quarteronun Nakavt Olduğu Maç 08:50
Kemik Kıran Patrice Quarteronun Nakavt Olduğu Maç 178.768 izlenme - 11 yıl önce A1 KIckbox Orhan Dogan TR- Patrice Quarteron karşılaşması sonucunda Kemik Kıran lakabı ile tanınan Patrice'nin Kemiğini kırdılar...
Bacağa Taş İle Vuruş 2 00:57
Bacağa Taş İle Vuruş 2 12.053 izlenme - 2 yıl önce Kaval kemikleri için 8 sene uğraştım bu seviyeye gelmesi için ancak 4 sene sonrasındada baya iş görecek kıvama gelmişti. Yumruğa gelince toplam 6 sene uğraştım bu seviyeye gelmesi için. ama yumruk gelişimi çok yavaş sürdü nasırların belirgin hale gelmesi 4 seneyi buldu. yumruk antrenmanı şu aralar iki günde bir yapıyorum 10 dakka yeterli oluyor. ama güçlendiği için sert çalışıp sakatlamaya çalışıyorum. bazen baya hasar alıyor. öyle olunca kendine gelene kadar yumruk antrenmanı yapmıyorum. 6 gün falan. artık kaval kemiklerini demir direklere vurmayı bıraktım. çünkü geçenlerde çok sert bir vuruş sonrası dizlerimde problem oldu çünkü kaval kemiği çok güçlü olduğundan demire vurunca oluşan basınç, diz kısmına yansıyor. o yüzden demire (dikili birşey tahtada olsa farketmez) vurma yerine sopalarla kaval kemiğine vurmayı tercih ediyorum. bu dize baskı yapmıyor. kaval kemiği antrenmanlarını artık zevk için yapıyorum. çok sert olmadan sopayla vuruyorum, zorlamıyorum kendimi. ama yumruk konusunda şu ana dek bi problem yaşamadım. kaval kemiğinin önemi; lowkick tekniği rakibin bacağına vurulur. rakip bacağını kaldırmazsa yani savunma yapmazsa 3 darbe sonra çoğu zaman dayanamaz düşer. eğer rakip savunma yaparsa yanı dizini kaldırırsa kaval kemikleri çarpışırsa, bu çarpışmada kaval kemiği zayıf olan çok keskin dayanılması çok zor bir acı duyar. ve genellikle pes eder. o yüzden çok güçlü kavalınız varsa 5 kişiye rahat dalarsınız. ama dediğim gibi yumruklarda demir gibi olmalı. bence yumruk kavaldanda etkilidir. bir şey daha güçlü kaslara sahip olmanızda gerekmez. yeter ki yumruk atmayı bilin ve kaval kemiğiyle vurmayı bilin. Yeni başlayanlar hergün 10 dakika duvara yumruk çalışması yapsalar yeterli olur. Zamanla güçlendikçe yumruğunuzu sakatlayın yani daha sert çalışın ve sakatlık geçene kadar çalışmayın, dinlendirin yumruğunuzu. böyle devam edin.
Müşteriyi Kendi Elleriyle Besleyen Nusret (Dubai) 00:35
Müşteriyi Kendi Elleriyle Besleyen Nusret (Dubai) 21.318 izlenme - 2 yıl önce Farklı sunumu ile müşterilerini ağırlayan Nusret,masadaki ablamızı kendi elleriyle beslemekle yetinmemiş kalan kemiği de masadaki abimize hediye etmiş.
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 10:56
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 13.403 izlenme - 2 yıl önce Omurilik, bel ve boyun rahatsızlığı olan genç arkadaş, kropraktik tedavisi uygulayan bir merkeze gidip tedavi oluyor. Değişim inanılmaz.
o arabayi nasil görmen be 00:09
o arabayi nasil görmen be 22.042 izlenme - 11 yıl önce gitti gittii gittiiiiiii yasik beaa
İbrahim Saraçoğlu Kemik Erimesi 04:22
İbrahim Saraçoğlu Kemik Erimesi 18.885 izlenme - 5 yıl önce Prof. İbrahim Saraçoğlu sorulan bir soru üzerine osteroporoz ve ülseratif kolit için bitkisel çözümler aktarıyor.
İlişkilerde 3. Buluşma vs 30. Buluşma 02:35
İlişkilerde 3. Buluşma vs 30. Buluşma 9.329 izlenme - 2 yıl önce İri kemikli ablamız, canımız cananımız Billur Bolu'yu onedio.com'da görünce alkışlarlayaşıyorum ahalisi de görsün istedim. içeriği de 3. ve 30. buluşma kıyası, içerik önemli değil önemli olan iri kemikli abla. Ah canım iri kemik!
Kan Ve Kemik Filmi Tüm Dövüş Sahneleri 14:31
Kan Ve Kemik Filmi Tüm Dövüş Sahneleri 10.139 izlenme - 4 yıl önce Michael Jai White Dövüş Sahneleri.
sizce kırılmadik kemiği kalmişmidir?? 00:07
sizce kırılmadik kemiği kalmişmidir?? 17.459 izlenme - 11 yıl önce izleyin ve tüyleriniz ürpersin.
Tavuk Ayıklama Yöntemi 02:22
Tavuk Ayıklama Yöntemi 1.174 izlenme - 6 ay önce Bütün kümes hayvanlarının seçimi ve temizlenmesi birbirine benzer olduğu için, burada yalnızca tavuk seçimi yapılmış. Tavuğun bütünlüğünü bozmadan bıçakla kemiklerinden ayıran kasap sosyal medyada ilgi odağı olmuş.
Msn Messenger'la Büyümüş Neslin Anlayabileceği 12 Durum 01:38
Msn Messenger'la Büyümüş Neslin Anlayabileceği 12 Durum 5.198 izlenme - 2 yıl önce Messenger , mesene veya emesen, kimin ne dediğinin önemi yok , hepimiz ergenliğimizin büyük kısmını Msn'de harcamışızdır. Ve msn'in birgün tarih olacağı kimin aklına gelirdi?. Herkesin kendinden birşeyler bulabileceği bir video olmuş.
wild ones kemik hack 02:36
wild ones kemik hack 8.628 izlenme - 6 yıl önce
Ölümcül Ağırlık Kaldırma Kazası 00:21
Ölümcül Ağırlık Kaldırma Kazası 4.777 izlenme - 2 yıl önce İrlandada Tommy Dolan isimli ağırlık kaldırma sporcusu arkadaş 280KG kaldırayım derken kemiklerini filan dağıtıyor. Çatır çutur gelen sesler kemiklerden sanırım. İşin özü yiyemeyeceğin pardon kaldıramayacağın ağırlığın altına yatmamak lazımmış.
Shao Kahn'nın Kemik Kırma Performansı (Mortal Kombat) 05:12
Shao Kahn'nın Kemik Kırma Performansı (Mortal Kombat) 4.049 izlenme - 3 yıl önce Korkunç gülmesi,kudreti ve cüssesi ile Shao reisin kemik kırma combolarını izleyelim efendim.
wild ones kemik hack 00:51
wild ones kemik hack 15.267 izlenme - 7 yıl önce facebook page http//www.facebook.com/pages/rak-benadam-oyun-hileleri/183007128410410
Kemik Sularına Lezzet Nasıl Katılır 00:47
Kemik Sularına Lezzet Nasıl Katılır 3.037 izlenme - 2 yıl önce Kemik suyuna ufak bir iki dokunuş ile bambaşka bir lezzet katmaya ne dersiniz? Nefis et tariflerinize lezzet katacak kemik suyu tarifimizi mutlaka deneyin!
Çöpçüler Kralı - İtmeyin Canım 02:33
Çöpçüler Kralı - İtmeyin Canım 3.155 izlenme - 1 yıl önce Bu kalitede izlemek beni çok mutlu etti, sevgili Alkışlarla Yaşıyorum üyeleri ile paylaşıyorum.
Köpeğe Kemiği Yedirtmeyen Kedi 02:33
Köpeğe Kemiği Yedirtmeyen Kedi 6.701 izlenme - 5 yıl önce Kedinin cambazlıkları yüzünden Köpek bir türlü kemiği yiyemiyor
Köpeklerin İlginç Kemik Kavgası 00:56
Köpeklerin İlginç Kemik Kavgası 2.814 izlenme - 2 yıl önce Köpeklerin ilginç kemik kavgasında tembel köpek yerden kalkmamasına rağmen kemiği de bırakmak istemiyor.İşte ilginç görüntüler.
Oğuzhan Uğur - Pera 04:40
Oğuzhan Uğur - Pera 10.629 izlenme - 5 yıl önce Oğuzhan Uğur - Pera - Pencereden 1.bölüm
Hatun Kütürdeten Adam 00:59
Hatun Kütürdeten Adam 6.136 izlenme - 3 yıl önce Adam gözümün önünde kütür kütür kütürdetti güzelim cıvırları bende izledim abiler umarım izlerken kütürdettikçe içiniz sızlamaz benim gibi tabi siz ingilizce bilmediginiz için anlamıyosunuz ama aralarda bide hava atıyor yavşak ''böyle kütürdetirler oluummm akşam evde deprem var diyor '' şaka bi yana vardır bi faydası heralde ama harbiden içim gitti bayanlara be evire çevide kütür kütür ettiriyor. işte bunlar hep yazıktır, ayıptır, israftır, günahtır, bol bulup şaşırmadır , sex öncesi ısınmamıdır ,videonun şokuyla saçmalayarak açıklama yazmaktır .
Moğol Kasabın 6 Dakikada Kuzu Ayıklaması 06:17
Moğol Kasabın 6 Dakikada Kuzu Ayıklaması 141 izlenme - 1 ay önce Biz Kuzuyu 6 dakikada parçalarına ayıran kasaplıkta adeta master yapmış Moğol ustamızın görüntülerini izliyoruz efendim.
the bone collector 1 fragmanı 02:17
the bone collector 1 fragmanı 9.431 izlenme - 7 yıl önce manhattan'ın sokaklarında bir katil elini kolunu sallıyarak dolaşmaktadır. bu sapık katil suç maalinde kendisini ele verecek kanıtları büyük bir ustalıkla arkasında bırakmaktadır.ve bu dengesiz sapık zekanın ürettiği bu kanıtları çözebilecek tek bir dedektif vardır o da bir sandalyeye mahkum olmuştur ve bu davayı çözebilmek için yardıma gereksinim duymaktadır. ihtiyaç duyduğu yardım bayan bir sokak polisi tarafından sağlanır.bu ikili katilin peşine düşerler ve onu kendi oyunuyla yenmeye çalışı
Larsson Bakın Kemiğinn Kırılma Anı 00:10
Larsson Bakın Kemiğinn Kırılma Anı 12.012 izlenme - 10 yıl önce larsson kırıldığı an
 Boy farkı, aşklarına engel tanımadı 05:49
Boy farkı, aşklarına engel tanımadı 5.703 izlenme - 4 yıl önce Can kemik hastası 1.30 boyundaki ses sanatçısı Gülnaz Terme, 1.90 boyundaki İdris Yumak ile dünya evine girdi. Can kemik hastası 1.30 boyundaki ses sanatçısı Gülnaz Terme, 1.90 boyundaki İdris Yumak ile dünya evine girdi. Kendisini 90-60-90 olarak gördüğünü söyleyen gelin Gülnaz, çevredeki insanların bakışlarına gülerek cevap verdiğini söyledi. Damat İdris Yumak ise, eşi Gülnaz’ı yanında gururla taşıdığını belirterek, “Gülnaz beni yanına yakıştırsın yeter” ifadelerini kullandı.Can kemik hastası ses sanatçısı 1.30 boyundaki Gülnaz Terme (40), kendisi gibi müzikle ilgilenen 1.90 boyundaki İdris Yumak(45) ile dünya evine girdi. 6 senedir hayat arkadaşı olarak aynı evi paylaşan Yumak çifti, bu birlikteliklerini resmiyete dökmek için 3 yaşındaki kızları Ceren ile nikâh salonunun yolunu tuttu. Terme ve Yumak çiftinin düğün heyecanı sabahın erken saatlerinde başladı. Nikah öncesi stüdyoda fotoğraf çektirmek için gelen çift, keyifli dakikalar yaşadı. 90’lık İdris Yumak, eşinin boyunda olabilmek için, hem oturdu hem de diz çöktü. Boy farkını sorun etmeyen Yumak çifti, kızları Ceren ile birbirinden ilginç bir o kadar da keyifli pozlar verdi. Çekim sonrası nikah salonuna gelen çift, nikah memurunun nikahı kıymasıyla 6 senelik birliktelikleri resmiyete dönüştürdü. Kendi şarkısı olan “esmer meleğim”le dünya evine giren Gülnaz, 1.30’luk boyuna rağmen gelenekleri bozmayarak damadın ayağına basmayı da ihmal etmedi.Kendisini gelinlikle gördüğü için dualarının kabul olduğunu söyleyen Gülnaz, “İnsanın düğününün olması çok güzel bir duygu. Bunu Allah herkese tattırsın. Özellikle benim gibi hayat mücadelesi verenlere daha da tattırsın” dedi. Eşinin kendisine evlenme teklifi ettiğinde fiziksel olarak farklı oldukları için "hayır" cevabı verdiğini söyleyen Gülnaz, "Ancak o beyin ve fikir yapısı olarak uyduğumuzu bu yüzden de dış görünüş çok ta önemli olmadığını söyledi. Onun düşünceleri bu şekilde olunca ben de neden olmasın dedim ve kendimi nikâh salonunda buldum” şeklinde konuştu.Aynı zamanda Türkiye’de can kemik hastalığı olarak bilinen "osteogenesis imperfecta" hastası olan Gülnaz, “16 yaşına kadar ayaklarım hiç toprak görmedi. Doktorların çabası benimde mücadelemle yürümeye başladım ve o zaman doğduğumu anladım. İşte o zaman benim için hayat mücadelesi başladı” ifadelerini kullandı.“Eşim ile birlikte evde ya da dışarıda olsun sevgimiz sayesinde boy farkını görmüyoruz” diyen Gülnaz sözlerini şöyle sürdürdü: “Sokakta ya da bir başka yerde şaşkınlıkla bakılıyor, ‘a’ diye de yanıtlar alıyoruz. Ama bizim için o ‘a’ ların çok önemi yok. Çünkü biz onları görmüyor, duymuyoruz gülerek cevap veriyoruz. Bence onlar farklı düşünüyorlar. Çünkü benim hayatta bir engelim yok. Ben her şeyimi karşılıyorum. Evime ekmek parası bile kazanabiliyorum. Ben öyle diyenlerde bir eksiklik olduğunu düşünüyorum. Kendimi de 90-60-90 olarak görüyorum.” “YETER Kİ GÜLNAZ BENİ YANINA YAKIŞTIRSIN BEN GURURLA YANIMDA TAŞIYORUM” Yolda yürürken sürekli el ele tutuşup dolaştıklarını söyleyen İdris Yumak, çevredeki bakışlara aldırmadan sokakta rahatça dolaştıklarını söyledi. Kendisi 1.90 boyunda olmasına rağmen “boy farkı, benden çok eşim için önemli” diyen İdris Yumak, “Eşimle mutluyum. Onu yanımda gururla taşıyorum. Yeteki o beni yanına yakıştırsın. Yoksa biz boyumuzu, enimizi, kilomuzu hiç sorun etmiyoruz. Biz sadece Allah’ın bize lütfettiği hayatı, huzuru yaşamak istiyoruz. Bizim tek derdimiz, tek sorunumuz bu. Çok şükür mutluyuz, huzurluyuz. Her sorunu aştık zaten bu yüzden biz rahatız. Biz mutluyuz bu yüzden Allah herkese mutluluklar versin” şeklinde konuştu.
Genç Adamın Yüzünden 12 Santimlik İğnenin Çıkması 01:07
Genç Adamın Yüzünden 12 Santimlik İğnenin Çıkması 707 izlenme - 6 ay önce Genç adamın yüzünün sol tarafına giren 12 santimlik iğne doktor tarafından penseyle çıkarılmış. Genç arkadaşına yüzüne o iğne neden yada nasıl girdi halen şaşkınlık içerisindeyim.
tony - alman kurdu 00:59
tony - alman kurdu 12.807 izlenme - 8 yıl önce alman kurdum tony kemiğini kemirken...
Et Suyu Nasıl Saklanır? 01:42
Et Suyu Nasıl Saklanır? 1.669 izlenme - 2 yıl önce Kemik ya da sebze sularını saklamanın pratik bir yolunu paylaşıyoruz sizinle. Suların tazeliğini, buzkalıplarında korumayı denediniz mi? İşin 'nasıl yapılır' kısmı için sizi videomuza davet ediyoruz. Bu arada konu kemik suyundan açılmışken şöyle güzel bir sebzeli kemik suyu çorbası tarifi vermeden de geçmeyelim. Tarifin detayları MigrosTV'de!
Kemik Kesip İçine Baktık! - Oha Diyorum 04:27
Kemik Kesip İçine Baktık! - Oha Diyorum 2.670 izlenme - 2 yıl önce Nesneleri kesip içine baktığımız serimizde bu sefer büyük bir kemik kesip içine bakıyoruz. Bu serinin diğer videoları tam şurada: https://goo.gl/FsL5cB Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.