Hoşgeldiniz!

Kemikler Videoları İzle

Evinin Havuza Tersten Görüp Kemiklerini Kıran Ergen 00:08
Evinin Havuza Tersten Görüp Kemiklerini Kıran Ergen 4.320 izlenme - 8 ay önce Yani şimdi bu genç atlayışı iyi hesaplayamamış,çuval gibi havuza attı kendini kemikler kırıldı tabi izliyoruz
Ölümcül Oyuncaklar Kemikler Şehri TV Fragman 01:11
Ölümcül Oyuncaklar Kemikler Şehri TV Fragman 2.356 izlenme - 4 yıl önce Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri filminin televizyonlarda yayınlanan uzatılmış özel fragmanı.
6.sınıf Fen Ve Teknoloji Kemikler 06:05
6.sınıf Fen Ve Teknoloji Kemikler 2.689 izlenme - 6 yıl önce
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri 2. Fragman Tr Altyazılı 02:34
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri 2. Fragman Tr Altyazılı 1.433 izlenme - 4 yıl önce Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri 2. Fragman Tr Altyazılı
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri - Mortal Instruments Altyazılı Fragman 01:40
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri - Mortal Instruments Altyazılı Fragman 1.106 izlenme - 4 yıl önce Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri - Mortal Instruments İçimizde Gizli bir dünya var.''Ölümcül oyuncaklar: Kemikler Şehri'' 23 Ağustos'ta Sinemalarda... Clary, Pandemonium adlı bir gece kulübüne gider ve o akşam işlenen bir cinayete tanık olur. Bu anı gördükten sonra doğa dışı olaylar da peşini bırakmaz. Önce Valentine adında bir adam, annesi Jocelyn'i kaçırır. Kulüpte tanıştığı insanlardan kendisine yardım etmelerini ister. Karşılığında ise çok zor bir karar verir ve annesinin hiçbir zaman onaylamayacağı bir yola girer. Hem en iyi dostuyla kavga edecek, hem de aşıkın bilinmedik sularına dalacaktır... Avrupa'da ve Amerika'da 2013 Ağustos'unda vizyona girecek olan film Cassandra Clare'nin romanından Pretty Little Liars tv dizisinin senaristliğini de yapmış olan I. Marlene King ve Jessica Postigo tarafından uyarlandı. Filmin yönetmenliğini ise Hollandalı sinemacı Harald Zwart üstleniyor.
Bu Hafta Vizyondakiler (30 Ağustos 2013) 02:49
Bu Hafta Vizyondakiler (30 Ağustos 2013) 227 izlenme - 4 yıl önce Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri The Mortal Instruments : City Of Bones On beş yaşındaki Clary Fray, New York’ta Pandemonium Kulüp’e doğru yola çıktığında bir cinayete tanıklık edeceği hiç aklına gelmezdi. Hele ki, bu cinayetin daha önce hiç görmediği acayip silahlara sahip tuhaf dövmeli üç genç tarafından işleneceğini hayatta düşünemezdi! Clary, polisi arayabileceğini biliyordu fakat ceset bir anda ortadan yok olun...... Gösterim Tarihi 30 Ağustos 2013 One Direction: This Is Us 1D3D Morgan Spurlock’un (SUPER SIZE ME, FREAKONOMICS, THE GREATEST MOVIE EVER SOLD) yönettiği, ONE DIRECTION filmi, grubun beş üyesinin hikayelerini de anlatan, 3D formatında, yarı belgesel, yarı konser filmi olarak hazırlanıyor. Filmde grup üyelerinin tümünün, İngiltere’de düzenlenen X-Factor yarışmasına katılmalarının ardından, Simon Cowell tarafın...... Gösterim Tarihi 30 Ağustos 2013 Yem Bait Depremin sarsıcı etkilerinden Tsunami hakkında enteresan bir senaryoya sahip olan ‘Bait 3D’ Avustralya yapımı. 3 boyutlu olarak çekilen film, bir grup insanın Tsunami sonrasında sular altında kalan bir markette mahsur kalmalarını ve okyanus sularıyla birlikte gelen davetsiz misafirlerle olan mücadelelerini anlatıyor. Kaplan köpekbalığı türündeki...... Gösterim Tarihi 30 Ağustos 2013 Korku Seansı The Conjuring Ülkemizde 'Korku Seansı' adı ile Eylül ayında gösterime girmesi planlanan 'The Conjuring’in son afişi de yayınlandı.Gerçek bir hikayeden uyarlanan “Korku Seansı / The Conjuring”, paranormal olayları araştıran Ed ve Lorraine Warren’ın nasıl dünyaca meşhur olduklarının korkutucu hikayesini anlatıyor; olaylar Ed ve Lorraine’in, karanlık bir varlık ...... Gösterim Tarihi 30 Ağustos 2013 Daire 1303 Apartment 1303 Güzel bir ev buldunuz ve yerleşiyorsunuz. Sonra bir gün evinizde garip sesler, garip cisimler görüyorsunuz. İşte korku dakikalar bundan sonra başlıyor. 1303 no’lu dairenin karanlık geçmişiyle yüzleşme vakti. Bu evden tek kurtuluş yolunuz evin trajik hikayesini çözmeniz. Bir anne kızın birbiriyle aşk/nefret ilişkisinin bir korku filmine dönüşme...... Gösterim Tarihi 30 Ağustos 2013 Kapalı Devre Closed Circuit Bir sabah Londra'da meydana gelen patlama sonrasında sadece bir terörist sağ kalmayı başarır. Terörist Farroukh Erdogan patlamanın hemen ardından yakalanır ve hapse atılır. Kendisine en ağır cezanın verilebilmesi için araştırmalar ve hazırlıklar başlamıştır. Teröristi yargılamak için, hükümetin elinde gizli bir kanıt vardır. Ancak bundan ne Farr...... Gösterim Tarihi 30 Ağustos 2013 Cinayet Tezi Tesis sobre un homicidio Roberto Bermudez bir hukuk fakültesinde profesörlük yapan eski bir ceza avukatıdır. Bir gün ders verdiği fakültenin önünde bir cinayet işlenir. Katil, Roberto’yu bu tehlikeli oyuna çekmek istercesine bazı izler ve ipuçları bırakmıştır. Roberto, cinayet üzerine kendisiyle sürekli teorik tartışmalar yapan zeki öğrencisi Gonzalo’dan şüphelenmeye ba...... Gösterim Tarihi 30 Ağustos 2013
Görüntülü Kuran - Yasin Suresi 12:47
Görüntülü Kuran - Yasin Suresi 20 izlenme - 8 ay önce Allah a inanmayanlar. Kendilerine elçiler gönderilen kent halkının inkarı. Elçilere inanan bir zatın şehit edilişi. (Habib-i Naccar H.Z.) Evrenin ahengi. Gemi ve başka vasıtaların Allah’ın dilemesiyle oluşması. Fakirlere yardım etmeyenler. Sura üfürüldüğünde mezarlardan kalkmak. Cennet ve cehennem halkının durumu. Çürümüş kemikleri kim diriltecek? Diyenler.
Kafeinin Zararları Nelerdir? 01:26
Kafeinin Zararları Nelerdir? 18 izlenme - 1 yıl önce Yüksek dozda kafein alımı, kemiklerinden kalsiyum çekilmesine ve yeterli kalsiyumun depolanmamasına neden olur. Kemik erimesine sebep verebilir. Ayrıca en çok zararı ise kalp ve damara verir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Diz protezi nasıl takılır? 00:54
Diz protezi nasıl takılır? 8 izlenme - 2 yıl önce Diz protezi açık cerrahi yapılarak konulabilir. Diz eklemini meydana getiren kemiklerin uçlarındaki bozulmuş kıkırdak dokunun yerine metalik malzemeler adeta kaplanır. Diz protezi demek diz ekleminin çıkartılıp yerine başka bir mekanizma konması anlamına gelmez, sadece kemiklerin uç kısımları bu metalik malzemeyle kaplanır. Yaklaşık 20 cm'lik bir kesi açılması bu ameliyatın yapılması için yeterlidir.
Kireçlenme nedir? 00:50
Kireçlenme nedir? 5 izlenme - 2 yıl önce Kireçlenme halk arasında eklemleri tutan bir hastalığa verilen isimdir. Eklemlerde, kemiklerin uç kısımlarında kıkırdak adı verilen bir doku mevcuttur. Bu dokular sayesinde kişiler eklemlerini ağrısız ve rahat kullanabilirler. Bazı durumlarda kıkırdak dokuda bozulmalar başlayabilir ve bu bozulmalarla birlikte halk arasında kireçlenme denilen hastalık ortaya çıkar.
İçimizdeki Mucize 01 - Kemikler ve kemik sağlığı 06:12
İçimizdeki Mucize 01 - Kemikler ve kemik sağlığı 2 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/193264/Icimizdeki-Mucize/Icimizdeki-Mucize-01---Kemikler-ve-kemik-sagligi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo