Hoşgeldiniz!

kenan erçetingöz

Atalay Demirci Çalıntı Gösteri İddialarına Yanıt Verdi 05:55
Atalay Demirci Çalıntı Gösteri İddialarına Yanıt Verdi 145.914 izlenme - 5 yıl önce Atalay Demirci Çalıntı Gösteri İddialarına Yanıt Verdi
İsmail Baki'den Gökhan Özen Taklidi 01:49
İsmail Baki'den Gökhan Özen Taklidi 104.784 izlenme - 5 yıl önce Yaratıcılığının da katkısıyla bence alanının en iyisi olan İsmail Baki Tuncer'in sevilen taklit simalarından Gökhan Özen. Kenan Erçetingöz'ün programına konuk olan İsmail Baki gene döktürmüş
Hoşlandığım Biri Varsa Cinselliği Hayal Ediyorum 02:10
Hoşlandığım Biri Varsa Cinselliği Hayal Ediyorum 3.304 izlenme - 3 ay önce Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'ye konuk olan Hülya Avşar, cinsellik hakkında açıklamaları
Her Şeyden Önce Seks Gelir 00:28
Her Şeyden Önce Seks Gelir 51.773 izlenme - 9 yıl önce her şeyden önce seks gelir
Sinan Akçıl - Deniz Yalçın - Dev Dalga Şarkısı 04:16
Sinan Akçıl - Deniz Yalçın - Dev Dalga Şarkısı 14.654 izlenme - 5 yıl önce Kenan Erçetingözle Yüz Yüzeye Konuk Olan Sinan Akçıl, Deniz Yalçın İle Birlikte Tvde İlk Kez Dev Dalga Şarkısını Söyledi.
Toygar Işıklı - Bana Herşey Uzak & Ninni (Canlı Performans) 02:48
Toygar Işıklı - Bana Herşey Uzak & Ninni (Canlı Performans) 14.542 izlenme - 5 yıl önce Toygar Işıklı - Bana Herşey Uzak & Ninni (Canlı Performans) HD 720p 18 Şubat 2013 Pazartesi Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze Program'ına katılan Toygar Işıklı nın "Bana Herşey Uzak" ve "Ninni" adlı şarkısıyla canlı performansı.. "Hayat Gibi" albümünün çıkış parçası olan "Ben Kötü Biri Değilim"
Harun Kolçak'ın İlluminati Açıklaması 04:40
Harun Kolçak'ın İlluminati Açıklaması 5.807 izlenme - 5 yıl önce Harun Kolçak'ın İlluminati Açıklaması
Yavuz Seçkin'den Aykut Kocaman Taklidi 03:16
Yavuz Seçkin'den Aykut Kocaman Taklidi 4.489 izlenme - 5 yıl önce Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze programına konuk olan Yavuz Seçkin'den Aykut Kocaman Taklidi
Demet Özdemir - Zerrin Takliti 00:42
Demet Özdemir - Zerrin Takliti 3.365 izlenme - 4 yıl önce Demet Özdemir'den Yalan Dünya'daki Zerrin Karakterinin taklidi geliyor..
Sinan Akçıl | Deniz Yalçın - Dev Dalga (Yüz Yüze) 04:16
Sinan Akçıl | Deniz Yalçın - Dev Dalga (Yüz Yüze) 3.313 izlenme - 5 yıl önce Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'ye konuk olan Sinan Akçıl, Deniz Yalçın ile birlikte TV'de ilk kez 'Dev Dalga' şarkısını söyledi...
Yeni Hürrem'i Canlı Yayında Açıkladı! 01:38
Yeni Hürrem'i Canlı Yayında Açıkladı! 2.662 izlenme - 5 yıl önce Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'ye katılan Muhteşem Yüzyıl'ın Ayşe Hatun'u Serenay Aktaş, canlı yayında yeni Hürrem Sultan'ı açıkladı.
Fatmagül'ün Sevgilisi Var Mı? 03:18
Fatmagül'ün Sevgilisi Var Mı? 2.010 izlenme - 5 yıl önce Fatmagül'ün yeni sevgilisi var mı yok mu Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'ye konuk olan Fatmagül Fakı, sevgilisi olup olmadığını açıkladı
Kenan Erçetingöz Programını Terk Etmeye Kalkıştı 01:30
Kenan Erçetingöz Programını Terk Etmeye Kalkıştı 1.742 izlenme - 5 yıl önce Dilber Ay ile programın sunucusu Kenan Erçetingöz arasında gergin anlar yaşanırken işin aslı sonradan ortaya çıktı.
Canlı Yayında Kız İstemek - Ahmet Kural 06:24
Canlı Yayında Kız İstemek - Ahmet Kural 971 izlenme - 3 yıl önce Magazin gazetecisi Kenan Erçetingöz'ün ikinci evliliği neticesinde babası olduğu Burcu Kıratlı'yla (evlilik sırasında Burcu 7 yaşında imiş) gönül ilişkisi kurmuş olan Ahmet Kural müstakbel kayınpederinin programına konuk oluyor. Kayınpederin sağlı sollu sıkıştırmalarını Yonca Evcimik'in de çabalarıyla başarıyla atlatıp mutluluk yolunda önemli bir adım atıyor. Tebrik ederim karşim.
Larissa Gacemer - Kıçımızı Silecek Bir Kağıt Bile Yok 03:19
Larissa Gacemer - Kıçımızı Silecek Bir Kağıt Bile Yok 784 izlenme - 3 yıl önce Survivor adasından geçtiğimiz günlerde ayrılan Larissa Gacemer'in tuvalet anıları dinleyeceğiz. Bakalım tuvalet kağıdı olmayan ortamda mankenimiz nasıl yaşamış?
Toygar Işıklı'nın Yaptığı Dizi Müzikleri 02:43
Toygar Işıklı'nın Yaptığı Dizi Müzikleri 2.330 izlenme - 5 yıl önce (Kenan Erçetingözle Yüz Yüze) programında görüntüler... Toygar ışıklı 2013
Acun Ilıcalı - Merve İftiracı Değişik Bir Tip ! 09:48
Acun Ilıcalı - Merve İftiracı Değişik Bir Tip ! 1.076 izlenme - 4 yıl önce Yarışma Hakkında İlk Kez Konuştu !
Seda Akgül Yumurtalarını Neden Dondurdu? 02:22
Seda Akgül Yumurtalarını Neden Dondurdu? 1.176 izlenme - 5 yıl önce Sunucu Seda Akgül, konuk olduğu Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'de yumurtalarını neden dondurduğunu açıkladı...
Burcu Esmersoy İle Kenan Erçetingöz Yumruk Yumruğa 02:04
Burcu Esmersoy İle Kenan Erçetingöz Yumruk Yumruğa 907 izlenme - 4 yıl önce Burcu Esmersoy ile Kenan Erçetingöz kick-boks yaptı. "Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze"nin bu haftaki konuğu güzel sunucu Burcu Esmersoy oldu. Yüz Yüze'de bu hafta muhteşem bir kapışma ekrana geldi. Ringe çıkan güzel sunucu, rakibi Kenan Erçetingöz'ü nakavt etti.. 15 yıldır kick-boks yapan Burcu Esmersoy, yıllardır aynı kiloda kalmasını bu spora borçlu olduğunu söylüyor.
Kenan Erçetingöz, Duygu'nun Boğazına Sarıldı 03:38
Kenan Erçetingöz, Duygu'nun Boğazına Sarıldı 989 izlenme - 5 yıl önce Survivor yarışmacısı Dağhan'la aşk yaşadığı iddialarına cevap veren Duygu, adada yaşadığı tartışmalarda sürekli kendisinin haklı olduğunu söyleyince program sunucusu çileden çıktı. Beyaz TV'de yayınlanan'Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'programına konuk olan Duygu Çetinkaya samimi açıklamalarda bulundu. Survivor yarışmacısı Dağhan'la aşk yaşadığı iddialarına cevap veren Duygu, adada yaşadığı tartışmalarda sürekli kendisinin haklı olduğunu söyleyince program sunucusu çileden çıktı. DAĞHAN'LA AŞK YAŞADI MI? Duygu Çetinkaya, Survıvor yarışmasında Dağhan'la aşk yaşadığı iddialarına asla böyle bir şey yok cevabını verdi. Adadayken sürekli sürtüşme yaşadığı Bozok hakkında da sert açıklamalarda bulunan Duygu, Kenan Erçetingöz'ün adada yaşanan tartışmaları izlettirmesi üzerine her konuda kendini haklı bulduğunu söyledi. DUYGU'NUN BOĞAZINA SARILDI Duygu Çetinkaya'nın adada yaşanan tartışmalarda kendisini hararetle savunması karşısında çileden çıkan Kenan Erçetingöz, yerinden kalkarak '75 milyonun yapmak istediğini yapmak istiyorum' diyerek Duygu'nun boğazına sarıldı. Erçetingöz 'artık bir kere de sus' diyerek Duygu'ya olan tepkisini dile getirdi. Kenan Erçetingöz'ün o hareketi stüdyoda neşeli dakikaların yaşanmasına neden oldu.
Her Şeyden Önce Seks Gelir 00:28
Her Şeyden Önce Seks Gelir 644 izlenme - 3 yıl önce Önemli ses sanatçılarımızdan olan Dilek Pınar ablamız Kenan Erçetin abimizin programına konuk olmuştur. Beklemediği bir soruyla karşılaşan güzide sanatçımız, tüm güzel kadınlardan duyulmak istenen söz öbeğini söyleyecektir. Hatasını kapatmak için Kenan a yaptığı yağcılık kendisini daha komik duruma düşürmektedir. Böylece gündem yaratma, manşet olma efekti hanım kızımıza 150000 cd daha sattıracaktır.
Ahmet Kural'ın Kızımı Üzmesine İzin Vermem! 02:00
Ahmet Kural'ın Kızımı Üzmesine İzin Vermem! 726 izlenme - 5 yıl önce Usta Magazici Kenan Erçetingöz Kızı Burcu Kıratlı İle İşler Güçler Dizisinin Oyuncusu Ahmet Kural'ın İlişkilerine Hakkındaki Dedikodulara Noktayı Koydu.
Beyaz'a, Canlı Yayında Güldürmeyen Telefon Şakası 02:49
Beyaz'a, Canlı Yayında Güldürmeyen Telefon Şakası 597 izlenme - 3 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan "Kenan Erçetingöz'le Yüzyüze" programına katılan Beyazıt Öztürk'e Yalan Dünya dizisinde Nurhayat karakterini oynayan Gupse Özay canlı yayında rol arkadaşı Beyazıt Öztürk'ü işletmiş efenim. Ayyhh Beyazcığım Kenancığım gül gül öldük, ilk defa telefon bağlanması da hoş olmuş bu programa bi daha da bağlamayın da bu özel olsun ilk ve son kalsın.
Kenan Erçetingöz, Canlı Yayında Duygu'yu Dövdü! 03:38
Kenan Erçetingöz, Canlı Yayında Duygu'yu Dövdü! 550 izlenme - 5 yıl önce Survivor'un hırçın ismi Duygu Çetinkaya bu akşam Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'nin konuğu oldu.
Yaşlanmayı Ne Hızlandırır! 05:37
Yaşlanmayı Ne Hızlandırır! 605 izlenme - 5 yıl önce Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'ye konuk olan Şah Yaycı, yaşlanmayı hızlandıran etkenleri anlattı!
Gökhan Güneş - Kalbine Sürgün (Canlı Performans) 03:19
Gökhan Güneş - Kalbine Sürgün (Canlı Performans) 723 izlenme - 5 yıl önce Gökhan Güneş katıldı Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze programında "Kalbine sürgün" şarkısını canlı olarak seslendirdi. Şarkı Sözleri; Kimilerine Göre Lazım Değil Aşk Kimilerine Göre Hain Ama Ben Seni Çok Ben Seni Çok Sevdim, Küçücük Bir Kalpten Açılan Dünyalar Kadar Büyük Bir ışık Ama Ben Seni Çok, Ben Seni Çok Sevdim Derler Ki Unutmalı Zamana Bırakmalı Nasıl Olsa Sarılır Yaralar Bir Gün Ama Benim Ki Aşk Değil Sen Gibi Taş Değil Benim Ki Kalbine Sürgün Derler Ki Unutmalı Zamana Bırakmalı Nasıl Olsa Sarılır Yaralar Birgün Ama Benim Ki Aşk Değil Sen Gibi Yaş Değil Benim Ki Kalbine Sürgün
Ayda İtiraf Etti! Beni Kullanmaya Çalıştılar! 01:58
Ayda İtiraf Etti! Beni Kullanmaya Çalıştılar! 650 izlenme - 5 yıl önce Genç şarkıcı, 'Saf olduğum için beni kullanmaya çalıştılar ' dedi. Bu zamana kadar en büyük desteği annesinden aldığını söyleyen Ayda'ya Erçetingöz, 'Annen dışında sana gel senin elinden tutalım, sana şöyle yaparız böyle yaparız diye yanına yanaşanlar oldu mu? ' diye sordu.
Hülya Avşar: Tarkan'a Hala Sinirliyim.. 02:37
Hülya Avşar: Tarkan'a Hala Sinirliyim.. 358 izlenme - 5 yıl önce "Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze" programına konuk olan Hülya Avşar, Tarkan'a küs olmadığını söyledi.
Yavuz Seçkin'in Aykut Kocaman Taklidi - Yüz Yüze 03:40
Yavuz Seçkin'in Aykut Kocaman Taklidi - Yüz Yüze 368 izlenme - 3 yıl önce Kenan Erçetingöz'e konuk olarak tümer ve yavuz seçkin katılmış. yavuz seçkin de eli boş gidilmez ayıptır deyip kenan ağabeysine özel olarak bir aykut kocaman taklidi hazırlamış elcağazlarıylan.
Umut Oğuz: Ersin Korkut Bize Çaycılık Yapardı! 02:48
Umut Oğuz: Ersin Korkut Bize Çaycılık Yapardı! 416 izlenme - 5 yıl önce Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'ye Konuk Olan Umut Oğuz, Eskiden Ersin Korkut'un Bkm'de Kendilerine Çay Servis Ettiğini Söyledi.