Hoşgeldiniz!

kenan ışık

Kenan Işık, yarışmacının cevabını kabul etmedi! 01:46
Kenan Işık, yarışmacının cevabını kabul etmedi! 61.836 izlenme - 3 yıl önce Son saniye'de verilen cevabı kenan ışık kabul etmedi!
Kenan Işığı Kızdıran Yarışmacı! 01:22
Kenan Işığı Kızdıran Yarışmacı! 21.513 izlenme - 4 yıl önce Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yaz tatilini tamamlayıp, ekranlara döndü. Ünlü sunucu Kenan Işık yardım etmeye çalıştığı genç yarışmacı Emre Özkan'ın sözleri üzerine sinirlendi. Genç yarışmacı, Kenan Işık'ın yardım etmek amacıyla Putin cevabının anlamsız olduğunu söyledi. Emre Özkan, Kenan Işık'ın Putin cevabını olmayacağını kendisini aldatmak amacıyla söylediğini ima edince ünlü sunucudan sert bir tepki aldı. Genç yarışmacı, söylediklerini çevirmeye çalışsa da Ke
ABD'de Yüksek Lisans Yapıp, İlk Soruda Elenmek 02:15
ABD'de Yüksek Lisans Yapıp, İlk Soruda Elenmek 4.620 izlenme - 5 ay önce ATV'nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de yüksek lisansını Amerika'da yapan Hakan Basri Avcı isimli yarışmacının ilk soruda elenmesi şaşkınlık yarattı
zerrin,özer,kenan,ışık,konuş,sevdiğim 04:07
zerrin,özer,kenan,ışık,konuş,sevdiğim 41.478 izlenme - 8 yıl önce kenan ışk ve zerrin özerden süper bir slov
Kenan Işık'da istifa etti! 01:28
Kenan Işık'da istifa etti! 7.460 izlenme - 4 yıl önce stanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın repertuar belirleme yetkisini bürokratlara veren yeni yönetmeliğin ardından istifalar sürüyor. Bu istifalara Kenan Işık'da eklendi.
zerrin özer-kenan ışık bırakma beni 04:25
zerrin özer-kenan ışık bırakma beni 16.549 izlenme - 7 yıl önce
sıradışı yarışmacı - oytun namoğlu 03:41
sıradışı yarışmacı - oytun namoğlu 8.983 izlenme - 4 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Kenan Işık'ı kahkahalara boğan soru! 11:34
Kenan Işık'ı kahkahalara boğan soru! 5.836 izlenme - 4 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dünkü bölümünde sunucu Kenan Işık ve stüdyodaki seyiciler kahkahalara boğuldu. ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dünkü bölümünde bir yarışmacının babası sunucu Kenan Işık ve stüdyodaki seyicileri kahkahalara boğdu.
Kenan Işık - Bekle Beni 04:52
Kenan Işık - Bekle Beni 3.767 izlenme - 2 yıl önce Bekle Beni
Kenan Işık & Zerrin Özer - Veda 04:06
Kenan Işık & Zerrin Özer - Veda 4.386 izlenme - 2 yıl önce Kenan Işık & Zerrin Özer - Veda Şarkı Sözü: Konuş.. Konuş sevdiğim... Yüreğinin şarkısını söle bana... Gece karanlık,yıldızlar bulutların arkasında yitip gitmiş, Rüzgar iç çekiyor yaprakların arasında... Bırak çöziyim saçlarını, Kulaklarımı göğsüne bastırayım we orda o tatlı yalnızlıkta, gözlerimi kapatıp, kalbinin mırıltılarını dinliyim... yüzüne hiç bakmaktan... ZERRİN ÖZER Bende bakamam,dayanamam gözlerine...Tut ellerimi bu aşk böle bitmemeli ne olur gitme... böle sensiz çaresiz bırakma beni,bırakma beni.. Söylediklerin bitince sessiz oturalım hiç kımıldamadan... Yalnız ağaçalar fısıldaşsın karanlıkta.. we öylece bitsİn gece... Birbirimizin gözlerine bakalım, ayrı ayrı yollara, gidelim Konuş...Konuş sewdiğim yüreğinin şarkısını söyle bana.. ZERRİN ÖZER Kim bırakmış ki, kim bırakmış seni söyle.. Tut ellerimi gitme aşkım, gitme böle... nolur gitme Böyle sensiz çaresiz bırakma beni...BIRAKMA BENİ... Güller duruyordu gecenin içinde, sarı güller.. Nolur koparma dedim o kadar güzel duruyolarki orda.. Ahh dedim.. bizle birlikte güzeldi ve koparıp gülleri bıraktın ellerime...
Kim Milyoner Olmak İster Tarihindeki En Kazık Soru 01:26
Kim Milyoner Olmak İster Tarihindeki En Kazık Soru 1.391 izlenme - 9 ay önce Kim milyoner ister tarihindeki en zor sorulardan biriyle karşılaşan yarışmacımızın dramını izliyoruz.İlk önce yarı yarıya joker hakkını kullansa da, maalesef dogru yanıtı seçemeyerek yarışmadan eleniyor.Ayrıca şıklarda hata var.Dogru cevap Francala olacaktı
Kim Milyoner Olmak İster - Okan Bayülgen'i Tanımamak 01:31
Kim Milyoner Olmak İster - Okan Bayülgen'i Tanımamak 1.346 izlenme - 9 ay önce Yine Kim Milyoner Olmak İster'den bir kesit daha sizlerle. Gencimiz Okan Bayülgen'i bir türlü tanıyamadı. 2 joker kullandığı halde soruya yanlış cevap vererek eleniyor.
Kim Milyoner İster Yarışmasına Dava Şoku 01:20
Kim Milyoner İster Yarışmasına Dava Şoku 1.739 izlenme - 11 ay önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Serpil Kanak, 60 bin liralık soruda elenmiş, cevabın yanlış olduğunu iddia ederek mahkemeye başvurmuştu. Vatan Gazetesi'nden Gülçin Acar'ın haberine göre Kanak, kendisine sorulan 'Hangisi bir hayvan değildir?' sorusu için avukatı aracılığıyla mahkemeye sunduğu dilekçesinde soruda iki doğru yanıt olduğunu, TÜBİTAK'ın 'yakamoz'un hayvanlar âlemine değil 'protista' denilen tek hücreli canlı sınıfına sokulduğunu iddia ederek uğradığı zarar nedeniyle 10 bin TL manevi tazminat ile yarışmaya 60 bin TL'lik sorudan devam etme talebinde bulunmuştu. Mahkeme tarafından atanan bilirkişi raporu geçtiğimiz günlerde mahkemeye sunuldu. Raporda 'yakamoz'un bir olayın adı olduğu için ne hayvan ne de bitkisel bir canlı olarak adlandırılamayacağı, sorunun yanıtının hem 'yakamoz' hem de 'çarkıfelek' olduğu, bu nedenle yarışmacı Serpil Kanak'a yöneltilen iki cevaplı sorunun yanlış olduğu belirtildi.
Kim Milyoner Olmak İster - Saçma Sorular Sorulan Yarışmacı 04:53
Kim Milyoner Olmak İster - Saçma Sorular Sorulan Yarışmacı 598 izlenme - 5 ay önce Kim milyoner olmak ister 16.11.2013 285. bölümünde hukuk öğrencisinin elendiği yarışmada çok çelişkili sorular sorulmuş ve elemiş haliyle.
Bir Solukta Elenmek - Kim Milyoner Olmak İster 00:51
Bir Solukta Elenmek - Kim Milyoner Olmak İster 1.009 izlenme - 9 ay önce Bu defaki yarışmacımız heyecandan olsa gerek, bir bakışta koca bir kitabı devirebileceğini düşünerek bu cevabı veriyor ve de 1 dk gibi bir sürede elenerek efsaneler arasındaki yerini alıyor. Kenan Işık da bu başarısından dolayı tebrik etmeyi ihmal etmemiştir.
Kenan Işık Beyin Kanaması Geçirdi 01:59
Kenan Işık Beyin Kanaması Geçirdi 2.524 izlenme - 2 yıl önce Devlet Tiyatroları Yönetmeni, İ.B.B. Şehir Tiyatroları Eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık, Amerikan Hastanesi yoğun bakımına kaldırıldı. Beyin kanaması geçirdiği ifade edilen Kenan Işık'ın düşerek yaralandığı ifade ediliyor. Amerikan Hastanesi yetkilileri şu aşamada açıklama yapmaktan kaçınıyor. Kenan Işık'ın nasıl düştüğü ya da başka bir biçimde mi yaralandığı bilinmiyor. Bir iddiaya göre; Kenan Işık'ın düzenli gittiği spor sonrası, saunadan çıktıktan sonra fenalaşarak düştüğü, düşerken de başını duvara çarparak yaralandığı belirtildi. Hızla hastaneye yetiştirilen Işık, 1 saatten fazladır (17:00) ameliyatta ve ameliyatı devam ediyor.
kenan ışık-zerrin özer-konuş 04:06
kenan ışık-zerrin özer-konuş 7.181 izlenme - 8 yıl önce çok güzel bir şiir.
Kim Milyoner Olmak İster - 1 Milyona Giden Yarışmacı 13:04
Kim Milyoner Olmak İster - 1 Milyona Giden Yarışmacı 498 izlenme - 5 ay önce Turizmci Muzaffer Bulgurcuoğlu, yarışmanın yeni bölümünde iki soru daha bilerek 250 bin TL'lik 11. soruyu gördü. 'Tarihte bir kadın ın doğurduğu en yüksek çocuk sayısı kaçtır?' sorusuyla karşılaşan Bulgurcuoğlu, yarışmadan çekilerek 125 bin TL'lik ödülün sahibi oldu. Doğru cevap olan 69'u bilen yarışmacı, yarışmadan çekilmeyi seçince milyoner olma hayali de son bulmuş oldu.
Yarışmacı, Kenan Işık'tan böyle laf yedi 03:17
Yarışmacı, Kenan Işık'tan böyle laf yedi 2.592 izlenme - 4 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında üniversiteli genç kız dünyaca ünlü kitabın yazarını bilemeyince Kenan Işık'tan böyle laf yedi
Kim 500 Milyar İster (2000) 14:17
Kim 500 Milyar İster (2000) 474 izlenme - 5 ay önce Evet efendim aradım, taradım, video paylaşım sitelerinde yüklü olan en eski tarihli kim 500 milyar ister yarışmasını buldum. Video yarışmaya katılan Edip Yaltır tarafından bizzat yüklenmiştir. Bence eski hali çok çok daha iyidir, özellikle yarışmanın en başında yeni yarışacak yarışmacıyı belirlemek için kullanılan sıralama turunu bile özlemişim. İzliyoruz, efenim iyi seyirler.
kenan ışık & zerrin özer - veda [konuş sevdiğim] 04:06
kenan ışık & zerrin özer - veda [konuş sevdiğim] 6.194 izlenme - 4 yıl önce www.facebook.com/bir.dost.icin.sone & www.izlesene.com/kanal/scientistay
Evinde Televizyon Bulundurmayan Kadın - Kim Milyoner Olmak İster 01:58
Evinde Televizyon Bulundurmayan Kadın - Kim Milyoner Olmak İster 807 izlenme - 9 ay önce Televizyon izlemeyen ama bir televizyon programına katılan Kim Milyoner Olmak İster'in entel yarışmacılarından birisi. Çelişkiyle izliyoruz.
Kim Milyoner Olmak İster - Işık Hızıyla Elenmek 01:07
Kim Milyoner Olmak İster - Işık Hızıyla Elenmek 792 izlenme - 9 ay önce Milyoner de önceki gece yarışan opera sanatçısı bayan ilk soruda yanlış cevap vererek eleniyor.Fakat daha sonra düşünüp duruyor bu soru yanlış abi diyor kendi kendine ,ve okuldaki hocalarıyla görüşüyor soruyu araştırıyor sorunun hatalı oldugu kanaatine varıyor yani bu soru hatalıymış yarışmacı ablamıza göre, bakalım sizin düşünceleriniz neler.
Hass.ktir Çeken Kız - Kim Milyoner Olmak İster 00:40
Hass.ktir Çeken Kız - Kim Milyoner Olmak İster 897 izlenme - 9 ay önce ATV ekranlarında yayınlanan ve daha önce de yarışmacıların küfürleriyle gündeme gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında benzer bir durum yaşandı. Kenan Işık'ın sunduğu yarışmada 4. Soruya kadar başarılı performans gösteren Melis Semerci, 5. soruda elenince ağzından çıkan kelimelere hakim olamadı. Semerci has...tir diyerek elenmesinin şaşkınlığını gizleyemedi. Yarışmacının bu küfrü kanal tarafından BİP'lendi
Kenan Işık Gülme Krizine Girdi! 01:59
Kenan Işık Gülme Krizine Girdi! 1.972 izlenme - 3 yıl önce Maykop Facebook Resmi Profil; facebook.com/emrahbslr & Twitter'dan Takip Edin! twitter.com/emrahbesler & Facebook'ta Beğenin! facebook.com/keyfivideo
Kenan Işık'ı duygulandıran hikaye 02:33
Kenan Işık'ı duygulandıran hikaye 3.652 izlenme - 3 yıl önce Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster?"e katılan bir yarışmacının hikayesi, herkesi duygulandırdı.
Kim Milyoner Olmak İster - Şom Ağızlı Kenan Işık Sorusu 02:04
Kim Milyoner Olmak İster - Şom Ağızlı Kenan Işık Sorusu 654 izlenme - 9 ay önce Kim milyoner olmak isterde dün öyle ilginç bir soru vardı ki şaşa kaldık.Kenan ışıga gıcık olan bir görevli arkadaşımız düşünmüş düşünmüş ve ben bu adamla ilgili nasıl bir soru hazırlarım demiş ve ortaya bu sonuç çıkmış. İşin ilginç yanı yarışmacı da bu sorudan sonra elenmesini ihmal etmiyor.
Hass.ktir - Kim Milyoner Olmak İster 02:11
Hass.ktir - Kim Milyoner Olmak İster 908 izlenme - 1 yıl önce Atv'de Kenan Işık'ın sunumuyla yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışmasının dün akşamki bölümüne Çağan Türker adlı yarışmacı damgasını vurdu. Türker, sorulardan birine verdiği tepkiyle herkesi şaşırttı.
Zerrin Özer & Kenan Işık - Konuş Sevdiğim 04:02
Zerrin Özer & Kenan Işık - Konuş Sevdiğim 1.766 izlenme - 2 yıl önce Zerrin Özer & Kenan Işık - Konuş Sevdiğim
Olacak O Kadar - ''Kenan Işık'' Kim 500 Milyar İster 08:21
Olacak O Kadar - ''Kenan Işık'' Kim 500 Milyar İster 885 izlenme - 1 yıl önce Büyük üstad Levent Kırca'nın uzun bir dönem tv ekranlarında sergilemiş olduğu komedi programı Olacak O kadar'ı izlemeyenimiz yoktur diye tahmin ediyorum...İşte bu komedi programından eskilere gidiyoruz ve biraz nostalji olsun deyip anılarımızı tazeliyoruz...İşte her biri birbirinden komik skeçlerden bir tanesi ''Kim 500 Milyar İster''...Hadi hepimiz izleyelim anacım