Hoşgeldiniz!

kendime yalan söyledim

Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Orjinal Video Klip) 04:25
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Orjinal Video Klip) 479.720 izlenme - 3 yıl önce Seksendört'ün Akıyor Zaman Albümünün 4. Video Klibi "Kendime Yalan Söyledim" Terkedilmiş bir şehrin ortasındayım Altım çamur, üstümde yağmur ama bak burdayım Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Yaşadığım ne varsa ben seçtim, ben istedim Artık sabah uyandığım ses annem değil Bazı şeyler kaybetmeden farkedilmiyor Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Ser verip, sır vermedim Cesaret ister böyle itiraflar Söylemesi zor Tek korkum bu kadar Söz: Tuna Velibaşoğlu Müzik: Tuna Velibaşoğlu, Arif Erdem Aranjör: Haluk Kurosman Klip Yönetmeni: Serdar Ferit Yapım Şirketi Poll Production
Grup 84 - Kendime Yalan Söyledim - bir Aşk Hikayesi 04:39
Grup 84 - Kendime Yalan Söyledim - bir Aşk Hikayesi 44.922 izlenme - 3 yıl önce Grup 84 - Kendime Yalan Söyledim (Bir Aşk Hikayesi) Şarkı Sözleri: Terk edilmiş bir şehrin ortasındayım Altım çamur üstüm yağmur Ama bak buradayım Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor ahh Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Birisi var… birisi var Yaşadığım ne varsa ben seçtim ben istedim Artık sabah uyandığım ses annem değil Bazı şeyler kaybetmeden fark edilmiyor Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor ahh Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Birisi var… Birisi var Ser verip sır vermedim Cesaret ister böyle itiraflar Söylemesi zor tek korkum bu kadar Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Birisi var… Birisi var
seksendört - kendime yalan söyledim 2011 04:27
seksendört - kendime yalan söyledim 2011 41.416 izlenme - 5 yıl önce
seksendört - kendime yalan söyledim - 2011 04:29
seksendört - kendime yalan söyledim - 2011 20.646 izlenme - 5 yıl önce seksendört - kendime yalan söyledim - 2011 - akıyor zaman isimli albümlerinden
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 04:27
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 6.900 izlenme - 2 yıl önce Seksendört - Kendime Yalan Söyledim
Grup Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 04:27
Grup Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 6.672 izlenme - 2 yıl önce Grup Seksendört - Kendime Yalan Söyledim Şarkı Sözleri: Terkedilmiş bir şehrin ortasındayım.. Altım çamur, üstüm yağmur ama bak burdayım.. Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Yaşadığım ne varsa ben seçtim ben istedim.. Artık sabah uyandığım ses annem değil.. Bazı şeyler kaybetmeden farkedilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Ser verip, sır vermedim.. Cesaret ister böyle itiraflar.. Söylemesi zor.. Tek korkum bu kadar..
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 04:25
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 4.275 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözü: Terkedilmiş bir şehrin ortasındayım.. Altım çamur, üstüm yağmur ama bak burdayım.. Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Yaşadığım ne varsa ben seçtim ben istedim.. Artık sabah uyandığım ses annem değil.. Bazı şeyler kaybetmeden farkedilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Ser verip, sır vermedim.. Cesaret ister böyle itiraflar.. Söylemesi zor.. Tek korkum bu kadar..
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 04:22
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 5.363 izlenme - 3 yıl önce Seksendört - Kendime Yalan Söyledim Şarkı Sözleri; Terkedilmiş bir şehrin ortasındayım.. Altım çamur, üstüm yağmur ama bak burdayım.. Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Yaşadığım ne varsa ben seçtim ben istedim.. Artık sabah uyandığım ses annem değil.. Bazı şeyler kaybetmeden farkedilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Ser verip, sır vermedim.. Cesaret ister böyle itiraflar.. Söylemesi zor.. Tek korkum bu kadar..
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 04:25
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 3.573 izlenme - 3 yıl önce Akıyor Zaman (2011) - POLL MENAJERLİK FİLM Seksendört - Kendime Yalan Söyledim Şarkı Sözleri; Terkedilmiş bir şehrin ortasındayım.. Altım çamur, üstüm yağmur ama bak burdayım.. Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Yaşadığım ne varsa ben seçtim ben istedim.. Artık sabah uyandığım ses annem değil.. Bazı şeyler kaybetmeden farkedilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Ser verip, sır vermedim.. Cesaret ister böyle itiraflar.. Söylemesi zor.. Tek korkum bu kadar..
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Canlı Akustik) 04:18
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Canlı Akustik) 2.615 izlenme - 4 yıl önce Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Canlı Akustik)
Grup 84 Kendime Yalan 04:27
Grup 84 Kendime Yalan 1.511 izlenme - 2 yıl önce Grup 84 - Kendime Yalan Söyledim (Bir Aşk Hikayesi) Şarkı Sözleri: Terk edilmiş bir şehrin ortasındayım Altım çamur üstüm yağmur Ama bak buradayım Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor ahh Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Birisi var… birisi var Yaşadığım ne varsa ben seçtim ben istedim Artık sabah uyandığım ses annem değil Bazı şeyler kaybetmeden fark edilmiyor Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor ahh Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Birisi var… Birisi var Ser verip sır vermedim Cesaret ister böyle itiraflar Söylemesi zor tek korkum bu kadar Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Paramparça bütün aynalar İçinde kan revan birisi var Birisi var… Birisi var
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Akustik) 04:18
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Akustik) 3.108 izlenme - 4 yıl önce Terkedilmiş bir şehrin ortasındayım.. Altım çamur, üstüm yağmur ama bak burdayım.. Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Yaşadığım ne varsa ben seçtim ben istedim.. Artık sabah uyandığım ses annem değil.. Bazı şeyler kaybetmeden farkedilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Ser verip, sır vermedim.. Cesaret ister böyle itiraflar.. Söylemesi zor.. Tek korkum bu kadar..
Seksendört (84) - Kendime Yalan Söyledim (Lyrıcs) 04:25
Seksendört (84) - Kendime Yalan Söyledim (Lyrıcs) 1.416 izlenme - 3 yıl önce Seksendört (84) Grubu, Poll Production'dan çıkardığı yeni albümündeki "Kendime Yalan Söyledim" şarkısına video klip çekti. Şarkının sözleri Tuna Velibaşoğlu'... kendime yalan söyledim yalnızım bunu ben istedim ..
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Powerturk Akustik) 04:15
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Powerturk Akustik) 1.180 izlenme - 3 yıl önce Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Powerturk Akustik) Şarkı Sözleri: Terk edilmiş bir şehrin ortasındayım Altım çamur üstüm yağmur Ama bak buradayım Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor Ah kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim Param parça bütün aynalar İçimde sarkisozu.net kan revan birisi var Yaşadığım ne varsa ben seçtim ben istedim Artık sabah uyandığım ses annem değil Bazı şeyler kaybetmeden fark edilmiyor Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor Ah kendime yalan söyledim Yalnızım bunu ben istedim, Param parça bütün aynalar İçimde kan revan birisi var Ser verip sır vermedim, Cesaret ister böyle itiraflar Tek korkum bu kadar Devamını Oku »
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 04:27
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 1.077 izlenme - 2 yıl önce Seksendört - Kendime Yalan Söyledim Şarkı sözü: Terkedilmiş bir şehrin ortasındayım.. Altım çamur, üstüm yağmur ama bak burdayım.. Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Yaşadığım ne varsa ben seçtim ben istedim.. Artık sabah uyandığım ses annem değil.. Bazı şeyler kaybetmeden farkedilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Ser verip, sır vermedim.. Cesaret ister böyle itiraflar.. Söylemesi zor.. Tek korkum bu kadar..
seksendört - kendime yalan söyledim - [2011] 04:27
seksendört - kendime yalan söyledim - [2011] 1.724 izlenme - 5 yıl önce seksendört - kendime yalan söyledim - [2011] - [alisayar]
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Yeni Klip) 04:25
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Yeni Klip) 1.239 izlenme - 3 yıl önce Seksendört - Kendime Yalan Söyledim - Şarkı Sözleri Terkedilmiş bir şehrin ortasındayım.. Altım çamur, üstüm yağmur ama bak burdayım.. Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Yaşadığım ne varsa ben seçtim ben istedim.. Artık sabah uyandığım ses annem değil.. Bazı şeyler kaybetmeden farkedilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Ser verip, sır vermedim.. Cesaret ister böyle itiraflar.. Söylemesi zor.. Tek korkum bu kadar..
Grup 84 - Kendime Yalan Söyledim 04:27
Grup 84 - Kendime Yalan Söyledim 579 izlenme - 2 yıl önce Terkedilmiş bir şehrin ortasındayım.. Altım çamur, üstüm yağmur ama bak burdayım.. Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Yaşadığım ne varsa ben seçtim ben istedim.. Artık sabah uyandığım ses annem değil.. Bazı şeyler kaybetmeden farkedilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Ser verip, sır vermedim.. Cesaret ister böyle itiraflar.. Söylemesi zor.. Tek korkum bu kadar..
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (JoyTurk Akustik) 04:23
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (JoyTurk Akustik) 645 izlenme - 2 yıl önce Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (JoyTurk Akustik) 2014
seksendört - kendime yalan söyledim.. 04:27
seksendört - kendime yalan söyledim.. 1.014 izlenme - 5 yıl önce
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 04:27
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 670 izlenme - 2 yıl önce Terkedilmiş bir şehrin ortasındayım.. Altım çamur, üstüm yağmur ama bak burdayım.. Bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Yaşadığım ne varsa ben seçtim ben istedim.. Artık sabah uyandığım ses annem değil.. Bazı şeyler kaybetmeden farkedilmiyor.. Bedenim burada fakat ruhum kabul etmiyor.. Kendime yalan söyledim.. Yalnızım bunu ben istedim.. Paramparça bütün aynalar.. İçinde kan revan birisi var.. Ser verip, sır vermedim.. Cesaret ister böyle itiraflar.. Söylemesi zor.. Tek korkum bu kadar..
Grup 84    Kendime Yalan Söyledim 04:18
Grup 84 Kendime Yalan Söyledim 616 izlenme - 2 yıl önce Terkedilmiş Bir Şehrin Ortasındayım.. Altım Çamur, Üstüm Yağmur Ama Bak Burdayım.. Bazı Şeyler Kaybetmeden Sevilmiyor.. Bedenim Burada Fakat Ruhum Kabul Etmi...
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 04:15
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 1.252 izlenme - 3 yıl önce Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (Power Türk Akustik)
seksendört - kendime yalan söyledim - (joy türk akustik) - (2012) 04:18
seksendört - kendime yalan söyledim - (joy türk akustik) - (2012) 854 izlenme - 4 yıl önce seksendört - kendime yalan söyledim - (joy türk akustik) - (2012) - (alisayar)
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim Power Türk Akustik 04:15
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim Power Türk Akustik 844 izlenme - 3 yıl önce Seksendört - Kendime Yalan Söyledim (power Türk Akustik)
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 04:25
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 914 izlenme - 3 yıl önce Akıyor Zaman (2011) - POLL MENAJERLİK FİLM
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 04:21
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 417 izlenme - 2 yıl önce Seksendört - Kendime Yalan Söyledim
Bir Aşk Hikayesi 9. Bölüm - Kendime Yalan Söyledim 04:22
Bir Aşk Hikayesi 9. Bölüm - Kendime Yalan Söyledim 881 izlenme - 3 yıl önce Bir Aşk Hikayesi Kadere isyanla, aşka yakılan ağıtların arasına sıkışıp kalmış genç bir adam.Geç kalmışlıkların, keşkelerin, aşkı bulduğunda yitirmenin dokunaklı hikayesi.Adı Korkut Ali. Almanya'da yurt dışına evlatlık verilen gençlerle yapılan bir televizyon programında kameralara gerçek ailesi hakkında olumlu konuşan tek gençtir o. Ta ki talihsiz bir olay sonucu ülkesine geri dönene dek.Giderilemez anne hasretini yaşarken bir de aşk girecektir Korkut Ali'nin hikayesine. Benzerine masallarda bile az rastlanacak bir aşkın hikayesi
Ahmet KÖSE ft. Grup 84 - Kendime Yalan Söyledim 04:35
Ahmet KÖSE ft. Grup 84 - Kendime Yalan Söyledim 722 izlenme - 4 yıl önce Ahmet KÖSE ft. Grup 84 - Kendime Yalan Söyledim
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 04:25
Seksendört - Kendime Yalan Söyledim 519 izlenme - 3 yıl önce Seksendört - Kendime Yalan Söyledim