Hoşgeldiniz!

Kenti Videoları

Sokak Ortasında Rezalet 02:17
Sokak Ortasında Rezalet 9.817 izlenme - 3 yıl önce Çin'in kuzeyindeki Bengbu kentinde 25 yaşındaki Lei Mei Ni isimli bir kadınla 26 yaşındaki sevgilisi Dong Jen, otoparkta sevişirken yakalandı. Park görevlisinin uyarılarına aldırış etmeyen ateşli çift, sevişmeyi bırakmak yerine devam etti.
Medeniyetler Beşiğinin Havadan Görüntülenmesi 02:19
Medeniyetler Beşiğinin Havadan Görüntülenmesi 123 izlenme - 1 hafta önce UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan, Ani Örenyeri'nde bulunan, Anadolu topraklarındaki ilk Türk camisi olduğu belirtilen "Ebul Menucehr Camisi", "Amenaprgiç Kilisesi", "Ani ", "Ani Katedrali", "Dikran Honentz Kilisesi" ve "Abugamir Pahlavuni Kilisesi", Anadolu Ajansı (AA) ekibi tarafından "drone" ile havadan görüntülenmiş.
Selge Antik Kenti Tanıtım Filminde Yöre Halkını Acımasızca Eleştiren Kadın 01:35
Selge Antik Kenti Tanıtım Filminde Yöre Halkını Acımasızca Eleştiren Kadın 245 izlenme - 2 ay önce Antalya'da Selge Antik Kenti'ne geziye giden kadın antik kent hakkında amatör çekimde bir tanıtım hazırlamış. Tanıtımda ise gelen misafirlere bir şeyler satma çabasında olan yöre halkına vermiş veriştirmiş.
Efkan Şeşen - Bu Kenti Bırakıp Gidebilirsin 04:11
Efkan Şeşen - Bu Kenti Bırakıp Gidebilirsin 3.816 izlenme - 3 yıl önce Efkan Şeşen - Bu Kenti Bırakıp Gidebilirsin
Amasya Tanıtım Videosu 03:04
Amasya Tanıtım Videosu 15.428 izlenme - 9 yıl önce Şehsadeler Şehri amasya ile ilgili güzel bir video izlemenizi tavsiye ederim...
Ko1453 - Pvp-Kenti Team - A New Beta Test Server 02:54
Ko1453 - Pvp-Kenti Team - A New Beta Test Server 3.840 izlenme - 7 yıl önce ko1453 beta test server is online. ip ko1453.pvp-kenti . com video edit by priestbizz &ko1453 gamemaster
Sevda Kenti Batman 03:08
Sevda Kenti Batman 3.152 izlenme - 8 yıl önce the kral candella mc ercay ve reco: hazirlayan pdje angel
Minecraft Oyun Kenti Vs Ruling Game 07:41
Minecraft Oyun Kenti Vs Ruling Game 1.493 izlenme - 3 yıl önce Minecraft OyunKenti vs RuLingGame Sadece Eğlence Amaçlı
Gülşen Aybaba - Bu Kalbin Anlamı Ne 03:35
Gülşen Aybaba - Bu Kalbin Anlamı Ne 1.900 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Mutluluk Kenti Çıkış Tarihi: 30.12.2009 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Görmek mi görmemekmi Hangisi işe gelirse Sevgimi nefretmi Hangisi dile gelirse Kapılar ardına kadar açılmış Hadi ilyas.info gir girebilirsen Umudunu kaybetmemiş bir aşık Hadi sil silebilirsen Dünya sevgi üstüne kurulduysa Nefretin işi ne Benim aşkıma çare yoksa Bu kalbin anlamı ne
Gülşen Aybaba - Kime Gitsen 03:52
Gülşen Aybaba - Kime Gitsen 2.799 izlenme - 6 yıl önce
Süper Amatör-Eray Kent-İ Firar 04:19
Süper Amatör-Eray Kent-İ Firar 2.641 izlenme - 9 yıl önce süper sözler herkese tavsıye ederım
wurucu fire drake skin v4 02:06
wurucu fire drake skin v4 3.233 izlenme - 8 yıl önce videoda dikkat etmeniz gereken yerler: skill bar, premium bar(sc'lerin olduğu yer). amaç: laf atan bebeleri susturmak. http://www.pvp-kenti.com ` da Paylaşılıcaktır.
Dünya Mirası Listesi'nde Yer Alan Türkiye'deki 15 Mekan 09:54
Dünya Mirası Listesi'nde Yer Alan Türkiye'deki 15 Mekan 527 izlenme - 2 yıl önce Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) tarafından belirlenen ve dünya çapında koruma altına alınan kültürel ve doğal varlıklardan oluşan Dünya Mirasları listesinde, Türkiye’de bulunan kültür varlığı sayısı 15’e çıktı. Dünya Mirası Listesine son olarak Diyarbakır Surları ile Hevsel Bahçeleri ve Efes Antik Kenti girdi. Dünya Mirasları, UNESCO tarafından belirlenen kültürel ve doğal varlıklardan oluşuyor. UNESCO’nun 1972 yılındaki genel konferansında hazırlanan 38 maddelik Dünya Doğal ve Kültürel Mirası Koruma Antlaşması´nı imzalayan 175´ten fazla ülkenin korumayı garanti ettikleri anıt ve sit arasından Dünya Mirası Kıstaslarına uygun bulunanlar listede yer alıyor. Antlaşmayı imzalayan ülkeler tarafından seçilen 21 ülke temsilcisinin oluşturduğu Dünya Miras Komitesi, aday gösterilen değerler arasından seçim yapıyor ve listeyi oluşturuyor. Komite ayrıca, WHF´yi (Dünya Miras Fonu) yönlendirerek listedeki değerlerin korunmasını sağlıyor. Asil listede 15, geçici listede 60 kültür varlığı Son olarak, 4 Temmuz 2015´te Almanya´nın Bonn kentinde gerçekleşen 39. BM Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) Dünya Miras Komite toplantısında, Diyarbakır Surları ile Hevsel Bahçeleri "Dünya Kültür Mirası" listesine girdi. 5 Temmuz´daki toplantıda ise Efes Antik Kenti´nin Dünya Kültür Mirası listesine girmesi kararı çıktı. Bununla, ülkemizden listeye giren tarihi, arkeolojik ve coğrafi nokta sayısı 15’e çıktı. Öte yandan, Türkiye´den UNESCO Dünya Miras Geçici Listesine giren varlık sayısı ise 60. Dünya Mirası Listesi için ön adım olan geçici liste, UNESCO Dünya Miras Listesine kaydedilmesi uygun olan varlıklara ilişkin envanteri içeriyor.
The West Saklı Kent Tanıtımı 04:12
The West Saklı Kent Tanıtımı 2.252 izlenme - 8 yıl önce sehrımızın tanıtımı arkaslar sehrımıze gırmek ıstıyenler uyelık sartlarını okuduktan sonra kabul edıyorsa oyunda mmemduh basvurabılırler
Gülşen Aybaba - Mutluluk Kenti 04:46
Gülşen Aybaba - Mutluluk Kenti 800 izlenme - 6 yıl önce mutluluk kenti gülşen aybaba
Tarihi Eserleri Yok Eden Terör Örgütü IŞİD! 05:02
Tarihi Eserleri Yok Eden Terör Örgütü IŞİD! 599 izlenme - 2 yıl önce Işid terör örgütü yakıp yıkmaya devam ediyor.İnsanlığın zerresine sahip olamayan bu katil sürüsü hem insanları hem doğayı hemde tarihi yok etmeye devam ediyor.Bu görüntüler Ninova kentinde bulunan arkeoloji müzesinden.Ellerine balyoz almış gözü dönmüş katiller Mezopotamya bölgesinde yaşamış uygarlıklara ait binlerce yıllık heykel, kabartma ve diğer eserleri yok etti.
Gülşen Aybaba - Gidebilirsen Git Burdan 03:58
Gülşen Aybaba - Gidebilirsen Git Burdan 649 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Mutluluk Kenti Şarkı Sözleri(lyrics): Sevmiştim seni değerimi bilemedin, Anlamıştım önceden böyle gideceğini, Aşklarına sakla O açamadığın sandığa, Sakın çıkma bir daha başkasıyla karşıma, Biten neyse ardına bakma, Gelen günler nasihat olsun sana, Umursamazsın hiç anlamazsın, Bu devran dönene kadar, Gidebilirsen git durma, Her biten aşkı durak sanma, Devam et yoluna, Arkandan bakan yok nasılsa, Git durma,Git durma,Git durma,Git durma
150 Kiloluk Adam Su Rampasından Atlarsa 00:19
150 Kiloluk Adam Su Rampasından Atlarsa 41 izlenme - 3 ay önce Meksika'nın Tijuana kentinde bir su parkında çekilen bu görüntüler kısa süre içinde sosyal medyada viral oldu. Görüntülerde yaklaşık olarak 150 kilo ağırlığında olan adam su rampasından aşağıya kendini bırakıyor. Metrelerce havaya uçak adamın cesareti birçok kullanıcı tarafından takdir edildi.
UEFA Avrupa Ligi Finali Öncesi İsveç'te Terör Alarmı Verildi 00:24
UEFA Avrupa Ligi Finali Öncesi İsveç'te Terör Alarmı Verildi 23 izlenme - 1 ay önce UEFA Avrupa Ligi finalinin düzenleneeği İsveç'in Stockholm kentinde, Manchester saldırısı sonrasında terör alarmı verildi. Polis, şehri adeta abluka altına aldı.
Metro Last Light Bölüm 2 Pavel 19:14
Metro Last Light Bölüm 2 Pavel 404 izlenme - 3 yıl önce Metro Last Light Bölüm 2 Pavel
Kdz Ereğli Cilek Kenti 1 05:22
Kdz Ereğli Cilek Kenti 1 446 izlenme - 6 yıl önce kdz ereğli cilek kenti 3
Kazım Koyuncu - Terkediyorum Bu Kenti 04:32
Kazım Koyuncu - Terkediyorum Bu Kenti 439 izlenme - 3 yıl önce Kazım Koyuncu - Terkediyorum Bu Kenti Yükleyen-Mustafa Özdemir
Almanya'nın Münster Kentinde Ayrılmak İsteyen Genç Kız, Lezbiyen Sevgilisinin Kurbanı Oldu 01:12
Almanya'nın Münster Kentinde Ayrılmak İsteyen Genç Kız, Lezbiyen Sevgilisinin Kurbanı Oldu 143 izlenme - 1 yıl önce Almanya'nın Münster kentinde geçen yıl bıçaklanarak öldürülen 17 yaşındaki Melina'nın katil zanlısı Megi B.'nin yargılanmasına devam edildi.
Afrodisias Antik Kenti Aymes 04:57
Afrodisias Antik Kenti Aymes 473 izlenme - 7 yıl önce
nicea 02:42
nicea 522 izlenme - 8 yıl önce neçirwan ft acar ryhmes(yunus mc) -düşler kenti-
Yemenli Küçük Jana Türkiye'de Sağlığına Kavuştu 03:40
Yemenli Küçük Jana Türkiye'de Sağlığına Kavuştu 39 izlenme - 4 ay önce Yemen'in Taiz kentinde, evlerine düşen bomba yüzünden kardeşini kaybeden, annesinin eli kopan, kendisi de yaralanan 3 yaşındaki Jana Muhammed, Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen operasyonla sağlığına kavuştu.
Kdz Ereğli Cilek Kenti 3 05:21
Kdz Ereğli Cilek Kenti 3 337 izlenme - 6 yıl önce kdz ereğli cilek kenti
Kibyra Antik Kenti Burdur Tanıtım Filmi 02:51
Kibyra Antik Kenti Burdur Tanıtım Filmi 173 izlenme - 2 yıl önce Burdur ilinin 106 km batısında, Gölhisar İlçesinin hemen yanıbaşında, Horzum Mahallesi sınırlarına kadar uzanan Kibyra antik kenti, yerleşim alanı olarak oldukça büyüktür. Likya eyaletlerine bağlı iken, Balbura (Altınyayla), Bubon (İbecik)ve Oinanda (İncealiler) kentlerininoluşturduğu bir tetrapolis kuruluşunun başkenti olma özelliği ile karşımıza çıkmaktadır. Bulunduğu bölge Kabalya adıyla anılan Kibyra, Pisidia, Karya, Frigya ve Likya komşu olduğundan, bir tür geçiş kültürünü oluşturmaktadır. Kibyra antik kentnin çevresinde, son zamanlara kadar işletilmiş olan demir madeni ile bir çok yerlerde demir curuf atıklarının bulunması, demircilik sanatının ileri düzeyde olduğunun göstergesidir. Dalaman Çayının kaynak noktası olmasıda, ticari yönden önem arz etmektedir. Ayrıca kentte, dericilik ve at yetiştiriciliği her dönemde önemini korumuştur. M.Ö. 82 yılında Roma hakimiyetine giren kent, M.S. 2 yy’da en parlak devrini yaşamıştır. Bu dönemde büyük depremlere maruz kalmıştır. Şehir halkı son derece savaşçı kimliğe sahiptir. Her dönemde önemli ölçüde yaya ve atlı savaşçı bulundurmuştur. Kentle ilgili bilgiler şu anda sınırlıdır. Bilimsel kazılar neticesinde buranın tarihi daha iyi aydınlanacaktır.
Kdz Ereğli Cilek Kenti 4 04:17
Kdz Ereğli Cilek Kenti 4 291 izlenme - 5 yıl önce kdz ereğli cilek kenti 4
Bisiklet Kenti - Animasyon 00:46
Bisiklet Kenti - Animasyon 220 izlenme - 3 yıl önce Bisiklet Kenti - Animasyon 04.01.2014 günü Bas Pedala kanalına yüklediğim 'Bisiklet Kenti - Animasyon' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/baspedala kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...