Hoşgeldiniz!

Kepçe Operatörü Videoları İzle

Kepçe Operatörünün İntikamı 00:57
Kepçe Operatörünün İntikamı 19.179 izlenme - 4 ay önce Borcu için aracına el konulan işçinin kepçe ile intikamı. Şantiyeye gelen haciz memurlarına sinirlenen kepçe operatörü bakın nasıl intikam aldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ekskavatör ile Şov Yapan Çinli 01:20
Ekskavatör ile Şov Yapan Çinli 5.641 izlenme - 1 ay önce Terzi kendi söküğünü dikemez derler ama bu Çinli şoför bu işi ileriye taşımış. Ekskavatörün paletlerini kendine taktırtıyor. Milli sporumuzdan güzel görüntüler.
Kepçe Operatörünün Tepesi Atarsa 00:50
Kepçe Operatörünün Tepesi Atarsa 2.396 izlenme - 2 ay önce Bir inşaat şantiyesinde meydana gelen olayda yaşadığı tartışma sonucu öfkeden deliye dönen kepçe operatörü, tartıştığı kişinin aracını ters çevirdi.
Kepçe Operatör'ü Budur! 03:00
Kepçe Operatör'ü Budur! 38.260 izlenme - 5 yıl önce kendi işini kendi gören kepçe
Gelin Almaya Kepçeyle Gitti 00:43
Gelin Almaya Kepçeyle Gitti 2.256 izlenme - 5 ay önce Balıkesir’in Edremit ilçesinde, kepçe operatörü damat, gelin almaya iş makinesiyle ile gitti. 7 kepçenin katıldığı gelin alayı büyük ilgi çekti. Kepçe operatörü Okay Akyol, düğün için değişik bir gelin arabası hazırladı. Okan Akyol, gelin almaya süslediği kepçe ve mesai arkadaşlarının 7 adet kepçesi ile konvoy yaparak gitti. Yolda gelin arabası yapılmış kepçeyi görenler şaşkınlık içinde kaldı. Gelin Melten Akyol’u anne evinden alan damat Okan Akyol kepçenin kova bölümüne binerek evlerine geldiler. Akyol çiftine damadın mesai arkadaşları da iş makineleri ile katılınca ilginç bir düğün konvoyu oluştu. Damat Okan Akyol, "İlk başta hanımın fikri idi. Meslekte kepçeci olduğu için bir ilke imza atalım dedik birlikte."dedi. Gelin Meltem Akyol ise "Çok değişik bir duygu idi. Tarif edilmez yaşanır" dedi.
yetenekli kepçe operatörü 03:00
yetenekli kepçe operatörü 27.005 izlenme - 6 yıl önce yetenekli kepçe operatörü...
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 02:26
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 5.279 izlenme - 2 yıl önce Özel bir şirkette 12 yıldır kepçe operatörü olarak görev yapan İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını farklı bir yöntemle ispatladı. Dağdelen, arkadaşı inşaat ustası Atilla Cebe'yi önce iş makinesinin kepçesine bağladığı köpüklü fırça ile fırçaladı. Daha sonra ise kepçenin diğer ucuna bağladığı bıçakla tıraşa başladı.Bugüne kadar hiç rastlanmayan bir yöntemle arkadaşını tıraş eden kepçe operatörü Dağdelen, kırk yıllık berberlere taş çıkarttı. Dağdelen, yaklaşık 10 dakikada iş makinesiyle yaptığı tıraşı kazasız tamamladı.
acemi kepçe operatörü 01:11
acemi kepçe operatörü 5.519 izlenme - 6 yıl önce acemi kepçe operatörü
Kepçe Operatörü Kemal 00:16
Kepçe Operatörü Kemal 4.606 izlenme - 5 yıl önce
2,5 Yaşında Kepçe Operatörü 01:07
2,5 Yaşında Kepçe Operatörü 1.591 izlenme - 3 yıl önce 2,5 Yaşında Kepçe Operatörlüğü Yapan Çocuk, Görenleri Şaşkına Çeviriyor.
5 Yaşındaki Kepçe Operatörü! Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz 08:31
5 Yaşındaki Kepçe Operatörü! Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz 1.181 izlenme - 3 yıl önce 5 Yaşında İş Makinası Kullanan Çocuk Görenleri Hayrete Düşürüyor.
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 00:41
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 938 izlenme - 3 yıl önce Finlandiya'da bir dozer operatörü dozer kepçesini kullanarak lego yapmış. Bir iş makinesini ve kendisi gibi operatörünü büyük bir başarıyla birleştiren operatör, legolara hiçbir zarar vermiyor.
Kadın Kepçe Operatörü Görenleri Şaşırtıyor 00:42
Kadın Kepçe Operatörü Görenleri Şaşırtıyor 994 izlenme - 4 yıl önce Tekirdağ'ın Ergene İlçesinde Kepçe Operatörü Remziye Karakaş Görenleri Şaşırtıyor.
2,5 yaşındaki kepçe operatörü 01:13
2,5 yaşındaki kepçe operatörü 1.141 izlenme - 3 yıl önce 2,5 yaşında kepçe operatörü kullanan çocuk görenleri şaşkına çeviriyor.
Kepçe Operatörü Arkadaşına Şaka Yaparsa 00:14
Kepçe Operatörü Arkadaşına Şaka Yaparsa 406 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında sizlerle...
Kadın kepçe operatörü görenleri şaşırtıyor 03:48
Kadın kepçe operatörü görenleri şaşırtıyor 789 izlenme - 4 yıl önce Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde Ulaş Mahallesinde Remziye Karakaş (27), erkek mesleği olarak bilinen kepçe operatörlüğünü başarıyla sürdürüyor.
Acemi Kepçe Sürücüsü Araçları Pert Etti 00:57
Acemi Kepçe Sürücüsü Araçları Pert Etti 88 izlenme - 5 ay önce Acemi ekskavatör kepçe sürücüsü park halindeki araçların arasında geçerken tüm araçlara çarparak araçları haşat etti, kızgın araç sürücülerinin hışmına uğradı ve feci bir dayak yedi.
5 yaşında kepçe operatörü! 02:44
5 yaşında kepçe operatörü! 471 izlenme - 4 yıl önce 5 yaşında kepçe operatörü!
Kepçeyle Tıraş Yapan Adanalı 02:26
Kepçeyle Tıraş Yapan Adanalı 138 izlenme - 1 yıl önce Adana’da kepçe operatörü İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını, arkadaşını kepçeye bağladığı bıçakla traş ederek gösterdi. Özel bir şirkette 12 yıldır kepçe operatörü olarak görev yapan İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını farklı bir yöntemle ispatladı. Dağdelen, arkadaşı inşaat ustası Atilla Cebe’yi önce iş makinesinin kepçesine bağladığı köpüklü fırça ile fırçaladı. Daha sonra ise kepçenin diğer ucuna bağladığı bıçakla traşa başladı. Bugüne kadar hiç rastlanmayan bir yöntemle arkadaşını traş eden kepçe operatörü Dağdelen, kırk yıllık berberlere taş çıkarttı. Dağdelen, yaklaşık 10 dakikada iş makinesiyle yaptığı traşı kazasız tamamladı. Dağdelen, arkadaşı Cebe ile iddiaya girdikten sonra böyle bir şey yapma fikrinin doğduğunu belirterek, “Arkadaşım Atilla geçen bir televizyonda kepçe operatörünün çakmak yaktığını izlemiş. Bana söyledi. ‘Biz daha iyisini yaparız’ dedik. Daha sonra aklımıza böyle bir fikir geldi. ‘O çakmak yakıyorsa biz de adam traş ederiz’ dedim. Atilla yapabilir misin dedi. Yaparım dedim. İşte yaptık” diye konuştu. İlerleyen dönemlerde daha farklı şeyler yapmak istediğini ve bunun için çalışacağını belirten kepçe operatörü Dağdelen, “Bu yapacaklarımın 10’da biri. Daha yapacağım çok şeyler var. Saçını keseceğim, dişini fırçalayacağım, ağda bile yapacağım. Kendime o kadar güveniyorum” dedi. Atilla Cebe ise “Kepçe operatörü arkadaşımla beraber bulduğumuz bir fikrimizdi. Kepçe ile beni traş eder misin dedim. Ederim dedi. Denedik oldu. İlk denememizde biraz korkmuştum. Ama şuan olmadı. Bundan sonra yine böyle traş oluruz” şeklinde konuştu.
Güzel Yöntem :))) 00:30
Güzel Yöntem :))) 801 izlenme - 8 yıl önce helal be
İşe Yeni Başlayan Acemi Kepçe Operatörü 01:12
İşe Yeni Başlayan Acemi Kepçe Operatörü 219 izlenme - 3 yıl önce İşe Yeni Başlayan Acemi Kepçe Operatörü
Dikkatsizlik Ölüm Getirdi 00:28
Dikkatsizlik Ölüm Getirdi 86 izlenme - 12 ay önce Ataşehir’de yol düzenlemesi yapan bir kepçe, geri geri giderken 83 yaşındaki bir vatandaşı ezdi. Hastaneye kaldırılan talihsiz adam hayatını kaybederken yaşanan dehşet veren o anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Olay dün sabah saatlerinde Ataşehir Örnek Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre yol düzenleme çalışması yapan bir kepçenin operatörü, geri geri giderken sokakta yürüyen 83 yaşındaki Mehmet Kaya isimli vatandaşı fark etmeyerek ezdi. Çevredeki vatandaşların yardımına koştuğu yaşlı adam, olay yerine çağrılan ambulansla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi atına alındı. Yaşlı adam, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmazken olaya ilişkin soruşturma başlatan polis kepçe operatörünü gözaltına aldı.
Operatörün intikamı Acı Oldu 00:55
Operatörün intikamı Acı Oldu 116 izlenme - 1 yıl önce Kepçe operatörü daha önce kendisine şaka yapan arkadaşından intikamını aldı. Daha önce kendisine şaka yapan arkadaşını iş makinesinin kepçesine bindiren operatör arkadaşını suya batırıp çıkarıyor. Suya her girdiğinde kendinden geçen talihsiz adam neye uğradığını şaşırırken kepçe operatörü bununla da kalmayıp arkadaşını kepçeden suya atıyor. Burda da bir süre arkadaşının kafasından aşağıya su boşaltan operatörün bu anları eğlenceli anlar yaşatıyor
Elektrik Direği Üzerine Düştü 00:47
Elektrik Direği Üzerine Düştü 116 izlenme - 2 yıl önce Kaldırdığı elektrik direği üzerine düştü. Kepçe operatörünün talihsiz anı kamerada. Honduras’ta elektrik direğini kaldırmaya çalışan kepçe operatörü talihsiz bir kazanın kurbanı oldu.
Sarhoş kepçe operatörü 01:28
Sarhoş kepçe operatörü 209 izlenme - 5 yıl önce Sarhoş kepçe operatörü araç sahiplerinin elinden zor kurtuldu
Yolunu Kesen Araçları Parçalayarak Geçen Kepçe Operatörü 02:13
Yolunu Kesen Araçları Parçalayarak Geçen Kepçe Operatörü 97 izlenme - 2 yıl önce Yolunu Kesen Araçları Parçalayarak Geçen Kepçe Operatörünü izliyoruz...
Operatörün İntikamı Acı Oldu 00:55
Operatörün İntikamı Acı Oldu 37 izlenme - 1 yıl önce Kepçe operatörü daha önce kendisine şaka yapan arkadaşından intikamını aldı. Daha önce kendisine şaka yapan arkadaşını iş makinesinin kepçesine bindiren operatör arkadaşını suya batırıp çıkarıyor. Suya her girdiğinde kendinden geçen talihsiz adam neye uğradığını şaşırırken kepçe operatörü bununla da kalmayıp arkadaşını kepçeden suya atıyor. Burda da bir süre arkadaşının kafasından aşağıya su boşaltan operatörün bu anları eğlenceli anlar yaşatıyor
Görenleri Şaşırtıyor 00:45
Görenleri Şaşırtıyor 76 izlenme - 4 yıl önce Görenleri Şaşırtıyor
Kepçeyle Şov Yaptı 01:37
Kepçeyle Şov Yaptı 32 izlenme - 2 yıl önce Kepçeyle şov yaptı İki şişeyi üst üste koyup onların üzerine de topu yerleştiren kepçe operatörünün yaptığı şovu izlerken hayrete düşeceksiniz.