Hoşgeldiniz!

Kerem Tufan

Kerem Tufan - Evlenirmisin Benimle? 03:35
Kerem Tufan - Evlenirmisin Benimle? 3.190 izlenme - 4 yıl önce Kerem Tufan - Evlenirmisin Benimle? (Yeni Video Klip) Bugüne kadar; Tiyatro Duayeni Yıldız Kenter'le yaptığı düetlerle ve kendisine ait olan enstrumantel albümlerindeki Neyzenliği ile tanınan Kerem Tufan, ilk sıngle çalışması olan albümü ile Popüler Müzik kulvarına, ''Evlenir misin benimle ? adlı şarkısıyla giriş yaptı. Bekarlığın sultanlık olduğu yalanına daha fazla inanamayacak olan bekarlara tercüman olacak ''Evlenirmisin benimle...? adlı şarkının sözü ve müziği Kerem Tufan'a aittir. Aranjmanı Tolga Kılıç'a ,prodüktürlüğü ise Murat Çekem'e ait olan bu sıngle albümün kayıtları ''Audıocholıc'' sütüdyolarında yapılmıştır . Kemanlar :Gündem Yaylı Grubu, Buziki: Ali Yılmaz, Gitar: Serhan Yasdıman ,Perküsyon: Mehmet Akatay, Bass Gitar: Birkan Şenol, Electro Gitar: Murat Çekem ,Vokaller: Aslı Demirer,Murat Çekem,Vokal Koç : Murat Çekem, Mıx&Masterıng : Özgür Yurtoğlu Şahin Yiğit yönetmenliğinde Kuşandası,İzmir ,İstanbul Riva ve Aydın Nazillideki bir At Çiftliğinde çekilen klibin senaryosu ise Kerem Tufan'a aittir.
Kerem Tufan - Benimle Evlenir Misin 03:35
Kerem Tufan - Benimle Evlenir Misin 1.875 izlenme - 4 yıl önce Kerem Tufan - Benimle Evlenir Misin (Klip) 2013
Kerem Tufan - Evlenirmisin Benimle 03:35
Kerem Tufan - Evlenirmisin Benimle 435 izlenme - 4 yıl önce Bugüne Kadar; Tiyatro Duayeni Yıldız Kenter'le Yaptığı Düetlerle Ve Kendisine Ait Olan Enstrumantel Albümlerindeki Neyzenliği İle Tanınan Kerem Tufan, İlk Sı... Şimdi Aşkım Beni Dinle Heyecanım Var Haliyle Eylülde Yada Öbüründe Gelinim Olur Musun Düğünümde Önce Allahın Emriyle Evlenirmisin Benimle Sen Haklıydın Yalanıma İnandın Sonumu Bile Bile Kalbimi Göre Göre Yalnızlığa Yol Aldın Vazgeçtim Boş Gönüllerden Hayallerden,Hikayelerden Kararım Net Evet Dersen Beni İstersen Senin Yolcunum Ben Tarih Afetmez Deme Veriyor İkinci Bir Şans Daha Verebiliyor Hakkımı Helal Edipte Sevince Hayat Bu Aşka Müsade Ediyor Şimdi Aşkım Beni Dinle Heyecanım Var Haliyle Eylülde Yada Öbüründe Gelinim Olur Musun Düğünümde Önce Allahın Emriyle Evlenirmisin Benimle
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Aygız 05:02
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Aygız 4 izlenme - 11 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A1843hP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Düş - Hicaz 03:27
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Düş - Hicaz 5 izlenme - 11 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A1843iP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - His - Saba 05:57
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - His - Saba 2 izlenme - 11 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A1843mP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Rüya - Uşşak 02:48
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Rüya - Uşşak 2 izlenme - 11 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A1843kP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Aynadaki Hal - Kerem Tufan 03:01
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Aynadaki Hal - Kerem Tufan 1 izlenme - 11 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A1843fP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Fikrimin İnce Gülü 03:54
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Fikrimin İnce Gülü 1 izlenme - 11 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A1843gP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Neyzende Sevgilim 04:45
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Neyzende Sevgilim 1 izlenme - 11 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A1843jP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Hayal - Segah 05:16
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Hayal - Segah 1 izlenme - 11 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A1843nP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Sohbet - Saba 02:51
Kerem Tufan, Cem Enginsel, Yaşar Musaoğlu - Sohbet - Saba 1 izlenme - 11 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A1843lP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!