Hoşgeldiniz!

kereste

Çiftliğinde Traktör Olarak Tesla Model X’i Kullanan Avusturyalı Çiftçi 04:45
Çiftliğinde Traktör Olarak Tesla Model X’i Kullanan Avusturyalı Çiftçi 5.496 izlenme - 1 yıl önce Bu durumu abartan Avusturyalı bir çiftçi, satın aldığı Model X’i traktörü yerine kullanmaya başlamış. Tesla Model X 90D versiyonuna sahip olan çiftçi Anton Bauer, araçla arkasına taktığı römorku sayesinde kereste taşıyarak kullanıyor. Böylelikle 2.9sn'de 0'dan 100km'ye çıkabilen, 100.000 Dolar değerinde bir traktöre sahip olan Bauer, belki de Tesla marka araçları en ilginç amaçla kullanan kişi olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ağaç Tornasında Sanat Yapmak 18:20
Ağaç Tornasında Sanat Yapmak 6.672 izlenme - 1 yıl önce Hep sevmişimdir şu ağaç tornasındaki çalışmaları. Zamanında ben de yapmıştım bu işi, ondan kalma bir zevk sanırım. Videonun sonunda adam yan gelip yatarak çıkardığı sanatı izlemesi paha biçilemez.
Ev Yapımı Kereste Makinesi 01:24
Ev Yapımı Kereste Makinesi 2.835 izlenme - 5 yıl önce Bundan daha iyisine gerek var mı? İşte şahane bir kereste makinesi!
Şark Bülbülü'ndeki Türküler - Kemal Sunal 14:53
Şark Bülbülü'ndeki Türküler - Kemal Sunal 3.331 izlenme - 2 yıl önce Sadece oyunculuğu, doğallığı, gülüşü, insanlığıyla değil, sesiyle de çok sevdiğimiz Kemal Sunal'ın Şark Bülbülü filminde söylediği türküleri filmdeki haliyle derledim. İzlemeye ve dinlemeye doyamıyoruz, o'nu çok özlüyoruz. 00:00 Dağdan Kesim Kereste (İşlerim) 00:39 Esmerim Biçim Biçim 02:51 Ayağında Kundura 05:15 De Get Bayburt 07:24 Sabuha 09:44 Can Hatice 11:42 Hış Hışı Hançer
Mc Kereste Ft. Mc Tahta-En Kral Abazayım [hq] 03:01
Mc Kereste Ft. Mc Tahta-En Kral Abazayım [hq] 3.259 izlenme - 7 yıl önce
İlhan Erkuş - Dağda Kestim Kereste 01:37
İlhan Erkuş - Dağda Kestim Kereste 2.359 izlenme - 6 yıl önce
Atatürk Bozüyük'te 05:31
Atatürk Bozüyük'te 1.736 izlenme - 9 yıl önce atatürk'ün bozüyük kereste fabrikasını ziyaretleri 20 mayıs 1926
palet çakma ve istifleme 03:26
palet çakma ve istifleme 1.339 izlenme - 6 yıl önce otomatik istiflemeli palet çakma makinası; plc kontrol sistemi manyetik sensörlü dijital sayaçlı son sistemdir. palet çakma sırasında standart seri üretim ile iş gücünü en aza indiren farklı tip ve modellerde çok kullanışlı makina üretimleri yapılmaktadır
Ukrayna'dan ithal inşaatlık çam kereste, tomruk 00:36
Ukrayna'dan ithal inşaatlık çam kereste, tomruk 414 izlenme - 2 yıl önce www.Kereste.in.ua - Gal Trade A.Ş. olarak Ukrayna'dan kendi imalatımız inşaatlık çam kereste ithalatı gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz. ithal çam kereste fiyatları, ukrayna kereste fiyatları, ukrayna ithal çam kereste, ukrayna kereste, ukrayna çam,inşaatlık kereste, ukrayna inşaatlık çam, inşaatlık çam kereste, inşaatlık kereste fiyatları
Mehmet Delioğlu - Hop Taraleylim Havası - Dağdan Kestim Kereste 05:07
Mehmet Delioğlu - Hop Taraleylim Havası - Dağdan Kestim Kereste 1.782 izlenme - 6 yıl önce
Testereyle Kendini Kesen Adam 00:26
Testereyle Kendini Kesen Adam 246 izlenme - 1 yıl önce Tahta paleti kesmek isterken korkunç bir kaza yaşadı.Nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde bir adamın, eline aldığı testere ile tahta paleti kesmeye çalıştığı görülüyor. Talihsiz adam testerenin kontrolünü kaybedince kendini yaralıyor....
Geleneksel İsveç Balta Yapımı ve Bonuslu Hipnoz Videosu 09:35
Geleneksel İsveç Balta Yapımı ve Bonuslu Hipnoz Videosu 812 izlenme - 2 yıl önce Bu video *anlamadığım bir proje kapsamında İsveç Yerel Miras Vakfı tarafından yapılmış.(İşveç hükümetinin elinde sanırım HD kayıt yapan bir cihaz yok) Balta yapımını keyifle izlediğimiz videonun ortalarında sanki bunu sırf bizler için hazırlamışlar gibi bonus görüntülerimiz var. İyi seyirler efenim.
rusya da kereste böyle taşınır!! 00:26
rusya da kereste böyle taşınır!! 1.113 izlenme - 8 yıl önce kaza geliyorum diyor ama,rusyada polis yok mu?
Steel Haulin Volvo Kereste Kamyonu Romörk 09:07
Steel Haulin Volvo Kereste Kamyonu Romörk 1.020 izlenme - 5 yıl önce Steel Haulin Volvo Kereste Kamyonu Romörk
İzlemesi Zevkli Döşeme Kalıbı Sökümü 01:32
İzlemesi Zevkli Döşeme Kalıbı Sökümü 630 izlenme - 2 yıl önce İş güvenlikçilerin çok seveceği tarzda, hipnoz etkili olmasa da keyif verici bir etkiye sahip kalıp söküm tekniği izliyoruz
Erzurum Düğünü - Marangoz 05:46
Erzurum Düğünü - Marangoz 398 izlenme - 3 yıl önce Erzurumlu kardeşlerimizin düğün öncesi gecelerde erkekler arasında oynanan, kendi uydurdukları oyunlardan bi tane daha.Bu oyunumuzda önce ki oyunlarda dayak yemiş yada ezilmiş olan arkadaşımız gelir ve kereste ister, kalas alır.Kalaslar cemaate, yeni katılmış, en pısırık , iç güveys üyelerinden seçilir.Kalaslar kuru kuruya alınmaz tabii oklava ile düzeltme işlemi yapılır, yeri gelir kalaslar üst üste bile konur.Erzurumlu kardeşlerimizin düğün öncesi eğlence anlayışını yadırgamayıp kendilerini alkışlıyoruz.
İsveç Geleneksel Kayık Yapımı 39:47
İsveç Geleneksel Kayık Yapımı 451 izlenme - 2 yıl önce İzleyeceğimiz görüntüler 1972 yılına ait. Arkadaşlara tavsiyem videonun uzunluğundan gözlerinin korkmaması. Hipnoz lobisi mensubu arkadaşların zaten göz kırpmaksızın izleyeceğinden eminim. Nitekim videonun bazı kısımlarında bizleri ufak sürprizlerde beklemektedir. Ayrıca belirtmekte fayda var, arka fonda video boyunca konuşan ablamızın söylediklerinden bir şey anlamasak da ruhsal bir dinginlik sağladığı muhakkaktır. İyi seyirler efenim.
Arzu - Dağdan Kestim Kereste 02:15
Arzu - Dağdan Kestim Kereste 482 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ve Aşk Çıkış Tarihi: 08.06.2012 Türk Halk Müziği
Mc. Tahta ve Mc. Kereste (Küfür İçerir) 02:59
Mc. Tahta ve Mc. Kereste (Küfür İçerir) 233 izlenme - 3 yıl önce Marangozta tanışan iki gencin şarkısıdır bu. İlk şarkıları olan en kral abazayım sizlerle. Ayrıca mc tahtanın sesine dikkat ediniz.
Çarkıfelek Makinesi -GRAND MAKİNE 01:54
Çarkıfelek Makinesi -GRAND MAKİNE 259 izlenme - 3 yıl önce MİNUMUM maliyeti ve maksimum verimliliği esas alan GRAND Makine San. müşterilerinin isteklerini doğru şekilde algılamayı ve en iyi çözümleri sunmayı temel ilke edinmiştir. Makine üretimi ve satış sonrası servis hizmetlerini sürdüren GRAND Makine Sanayi ürünlerini iç piyasada bulunan KERESTE üretimi yapan kuruluşlara sunmaktadır.
Otomatik Odun Kesme Makinesi 02:10
Otomatik Odun Kesme Makinesi 248 izlenme - 3 yıl önce MİNUMUM maliyeti ve maksimum verimliliği esas alan GRAND Makine San. müşterilerinin isteklerini doğru şekilde algılamayı ve en iyi çözümleri sunmayı temel ilke edinmiştir. Makine üretimi ve satış sonrası servis hizmetlerini sürdüren GRAND Makine Sanayi ürünlerini iç piyasada bulunan KERESTE üretimi yapan kuruluşlara sunmaktadır.
Ukrayna Kuru Çam Kereste İhracatı 03:13
Ukrayna Kuru Çam Kereste İhracatı 178 izlenme - 3 yıl önce SUNRISE Ltd - üretim şirketi. Ukrayna ihracat için yumuşak ağaç işleme. Ukrayna kereste fabrikaları. Ukrayna'dan kurutulmuş çam kereste ihracatı. Türkiye'ye teslim ahşap ürünleri İthalati. Ürünler: - Odunları günlükleri - çam, ladin, meşe, huş, kavak, dişbudak - Ahşap demiryolu traversleri, (kreozot ile taze ve emprenye) - çam, meşe. - Palet üretimi için hasat çam ve ladin - Biçilmiş çam kereste yapımı için (kereste) - taze, kuru (KD 10-18%) - Pencere için çıta çam radyal kesilmiş kereste - Hasat çam bağlamak için kurutun - Kuru tahta marangoz% 8-10 - çam, ladin, meşe, dişbudak, kayın, kızılağaç, huş - Kapı çerçeve, MDF kapı için pervaz - Çam döşeme spliced ve doğal Döşeme, duvar kaplama, ahşap plakalar, süpürgelik, çerçeve kapı, jamb: - parmak rendelenmiş kereste eklemli. - Katı rendelenmiş ağaç: baulk, cant, tahta, çubuk Teklif: Kuru çam ve ladin kereste (KD 8-10%) - $ 200,00 FCA Ukrayna Grage A / B / C - karıştırın. Hiçbir leke, hiçbir çürüme, hiçbir deadwood ve hiçbir solucan delikleri. Asgari parti -. 40-ft konteyner - 45m cu. Teslimat - 20 gün İstanbul, Ankara, Bursa, Gemlik, Gebze, İzmit, İzmir, Ereğli, Zonguldak, Samsun, Ordu, Trabzon, Antalya, Mersin, Eskişehir, Kütahya, İnegöl, Aliağa, Bornova, Akhisar, Manisa, Menemen, Foça: Ukrayna Teslim.
Khm 06:07
Khm 260 izlenme - 8 yıl önce
Naci Gökçe - Kereste 01:11
Naci Gökçe - Kereste 165 izlenme - 6 yıl önce
Kereste Vakumlu Kaldırma 01:17
Kereste Vakumlu Kaldırma 135 izlenme - 3 yıl önce Ahşap, Kereste,Kalas,Taşıma ,Vakumlu Kaldırma Cihazı
Fırlayan Kütük TIR Şoförünü Yere Serdi 01:15
Fırlayan Kütük TIR Şoförünü Yere Serdi 76 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bir kereste fabrikasında yükleme sırasında forkliftin tekerleğinin altından fırlayan kütük, aracını yüklemeye hazırlayan TIR şoförünün başına isabet ederek ağır şekilde yaralanmasına neden oldu.
Redwood Ormanlarında Kereste Üretimi 10:26
Redwood Ormanlarında Kereste Üretimi 112 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler 1940'lı yıllara ait. Seyir zevki bir hayli yüksek olsa da yüzlerce yıllık o ağaçların öylece kesilmesinin içimi yaktığı bir gerçektir. Neyse ki Birleşmiş Milletler 5 Eylül 1980 yılında Redwood Ulusal Parkını UNESCO Dünya Miras Listesine ekledi. Redwood Ormanları, Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya eyaletinin kuzey kıyıları boyunca uzanan bir ulusal parktır. Park etkileyici uzun ağaçların bulunduğu orman ile kaplıdır. 2006 yılında 700 ile 800 yaşında olduğu değerlendirilen, 115,8 metre uzunluğunda dünyanın en uzun ağacı olan dev sekoya burada bulunmuştur. Ayrıca parkta bir çok film çekilmiştir. Yıldız Savaşları: Bölüm VI - Jedi'ın Dönüşü, Jurassic Park gibi pek çok film parkın değişik yerlerinde çekildi.
Ağaç İşleme Makinaları 04:25
Ağaç İşleme Makinaları 121 izlenme - 3 yıl önce AHŞAP İŞLEME MAKİNALARİ,Cnc Makine, her ebatta ahşabı , plastik vb materyalleri işlemek için özel dizayn edilmiştir. Mutfak dolabı, banyodolabı , kapak ve te...
Yatay Arabalı Kesim Mekinesi - GRAND MAKİNE 05:06
Yatay Arabalı Kesim Mekinesi - GRAND MAKİNE 68 izlenme - 3 yıl önce MİNUMUM maliyeti ve maksimum verimliliği esas alan GRAND Makine San. müşterilerinin isteklerini doğru şekilde algılamayı ve en iyi çözümleri sunmayı temel ilke edinmiştir. Makine üretimi ve satış sonrası servis hizmetlerini sürdüren GRAND Makine Sanayi ürünlerini iç piyasada bulunan KERESTE üretimi yapan kuruluşlara sunmaktadır.
Spintires | Kereste Macerası | Bölüm 4 28:30
Spintires | Kereste Macerası | Bölüm 4 4 izlenme - 2 ay önce Abone Olmak İçin https://goo.gl/KZMHe9 Yorum ve Beğenileriniz ile bize destek olmayı unutmayın ? Video'yu arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın ? Web Sitem: https://goo.gl/YXTAZx Facebook: https://goo.gl/nxENq9 İnstagram: https://goo.gl/kGKrFi Twitch: https://goo.gl/dNPNn6 Discord: https://goo.gl/XAVhts Steam Grubu: https://goo.gl/VQbpHc Hilmi ŞAHİN : https://goo.gl/VMcHsy Ekip CS:GO Sunucusu: cs.babamrb.com Sunucumuza direk buradan bağlanabilirsiniz: http://goo.gl/EhqsiD Bilgisayar Özelliklerim Anakart Asus PRIME X370-PRO İşlemci AMD Ryzen 7 1800X Ekran Kartı AMD Asus Strix Rx480 8GB Bellek Kingston 16GB DDR4-2400MHz SSD Samsung 840 EVO 250GB SSD HDD Seagate 2 TB Monitör Asus MG278Q 27'' Ekipmanlarım Mouse Logitech G502 Klavye Logitech G910 Modem Asus DSL-AC68U Kablosuz Ağ Adaptörü Asus USB-AC53 Kulaklık Logitech G930 & G533 & G230 Ses Sistemi Logitech Z906 Mikrofon Blue Yeti Usb Mic Kamera Logitech C920 & C310 Direksiyon Logitech G920 Gamepad Logitech F710