Hoşgeldiniz!

kerim akbaş

Kerim Akbaş ve Ali Değirmenci - Boku Yedin Hoca 04:48
Kerim Akbaş ve Ali Değirmenci - Boku Yedin Hoca 1.688 izlenme - 4 yıl önce Haksızlıkların her türlüsünün karşısında olan Kerim Akbaş, Medyum ve filozof Ali Değirmenci'nin ofisine düzenlediği baskınlar sonucu çok sayıda seri üretim muska ele geçirir. Değirmenci'nin ofisboy'u ise baskına tepki olarak başlıkta yazan ünlemi o3:26'da deyiverir. Yıllar evvel televizyondan tesadüfen kaydettiğim ama bir türlü paylaşamadığım bir eser. Her anı ayrı güzel olan programın can alıcı kısa bir bölümünü yayınlayabildim şimdilik... www.cesuradam.com ise başka bir derya, bakılası.
Ananızı Ağlatırım!!! 04:42
Ananızı Ağlatırım!!! 1.728 izlenme - 10 yıl önce kanal 6 haber dosyası sunucusu kerim akbaŞ coştu...
Kerim Akbaşn Çileden Çıktığı An 02:42
Kerim Akbaşn Çileden Çıktığı An 1.513 izlenme - 10 yıl önce kerim akbaş
Kerim Akbaş Reloaded 04:28
Kerim Akbaş Reloaded 454 izlenme - 3 yıl önce Efsane gazeteci,fakir fukaranın dostu,dolandırıcıların korkusuz düşmanı Kerim Akbaş ekranlara geri dönmüş.Performasını hiç kaybetmeyen Kerim abimiz yine doğmamış yetimin yanındadır.
Kerim Akbaş - Haber Dosyası 07:38
Kerim Akbaş - Haber Dosyası 285 izlenme - 3 yıl önce Araştırmacı gazeteci ve tüyü bitmemiş yetimin hakkını sonuna kadar arayan Kerim Akbaş, bu kez de Çankırı Süleyman Demirel Fen Lisesi'nin yaklaşık 13 yıl harabe olarak kalmış okul binasını ekranlara getiriyor. Bilmeyenler için, bina 2007 yılının sonlarına doğru yeniden eğitim öğretime açılmıştır. Ancak 1994-2007 yılları arasında hep bu şekilde kalmıştır.
Kerim Akbaş Klasiği : Ananızı Ağlatırım. 04:42
Kerim Akbaş Klasiği : Ananızı Ağlatırım. 554 izlenme - 3 yıl önce Belli ki Kerim abimize programdan önce Kanal 6 yöneticileri gaz vermiş.Sitemi var abimizin.Gerekirse receiver alacak uydu alacak,bu yayını çankaya'ya verecek.Arkadan müziği veriyorlar o da anamızı ağlatıyor.
Kerim Akbaş'tan kontra atak 03:47
Kerim Akbaş'tan kontra atak 348 izlenme - 4 yıl önce Kerim abimiz misyonerin yanında hristiyanlık hakkında atıyor tutuyor ama bi yandan da misyonerle duygusal bi bağ kuruyor. O derece ki misyoneri hak dinine davet ediyor.
Kerim Akbaş & Okan Bayülgen - Doğmamış Yetim 03:09
Kerim Akbaş & Okan Bayülgen - Doğmamış Yetim 260 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen Kerim Akbaş ile dalga geçöek ister ama kerim akbaş izin vermez. İlgili diğer içerikler için; http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=kerim+akbaÅŸ
Bir Kerim Akbaş Klasiği 02:42
Bir Kerim Akbaş Klasiği 212 izlenme - 4 yıl önce Kerim abimiz İstiklal Marşı'nı okuyamayan bir grup insana verip veriştiriyor, bu arada da milliyetçi duygulara dokunmadan geçemiyor.Yürü bee kim tutar seni..
Kerim Akbaş Klasiği - Ananızı Ağlatırım 04:42
Kerim Akbaş Klasiği - Ananızı Ağlatırım 206 izlenme - 4 yıl önce Belli ki Kerim abimize programdan önce Kanal 6 yöneticileri gaz vermiş.Sitemi var abimizin.Gerekirse receiver alacak uydu alacak,bu yayını çankaya'ya verecek.Arkadan müziği veriyorlar o da anamızı ağlatıyor.
Kerim Akbaş Muhtar 08:21
Kerim Akbaş Muhtar 189 izlenme - 9 yıl önce kerİm akbaŞ'tan muhtara bayrak dersİ
Kerim Akbaş - Bakın Görün Nerenize Takacam 01:15
Kerim Akbaş - Bakın Görün Nerenize Takacam 137 izlenme - 3 yıl önce Emekli dul ve yetimin has adamı, şerefizin,hayının, zalımın ızdırap çavuşu Kerim Akbaş'tan fırsatçı düzenbazlara zımba gibi bir manifesto. Ben tuttum ipnetoru Kerim baba,tak madalyayı.