Hoşgeldiniz!

keşif

Sekizsilindir - Yıllar Sonra 100 Araçlık Dev Tozlu Garajı Geziyor 19:29
Sekizsilindir - Yıllar Sonra 100 Araçlık Dev Tozlu Garajı Geziyor 1.821 izlenme - 3 hafta önce video kaynağı :https://www.youtube.com/watch?v=x6qbpPcVTP4 Açıklamayı aynen yapıştırıyorum, Saklı garajları seviyoruz ve bu doğrultuda daha önce içerisinde Cumhurbaşkanlığı eski makam araçlarının da olduğu 40 aracı barındıran bir garaj gezmiştik. Ayrıca 8 ilginç aracın olduğu bir garajı ve testini yaptığımız Willys MB aracın son derece özel bir şekilde dekore edilmiş butik garajını da gezmiştik. Şimdi ise uzun zamandır ziyaret edilmemiş 100 araçlık bir garajı gezeceğiz. Ayrıca ilerleyen zamanlarda unutulmuş ve terk edilmiş garajları da gezmeyi planlıyoruz. Ancak bu garajı diğerlerinden ayıran önemli bir fark yer alıyor. Diğer garajların aksine sadece otomobiller değil, ayrıca kamyon, otobüs, SUV, traktör ve eski model pikap modelleri de yer alıyor. Tüm bunların yanında; Ankara'da Mossad ajanına karşı gerçekleşen bir suikastte patlatılan pikap ve Kumarhaneciler Kralı olarak geçen Ömer Lütfi Topal'ın Lincoln marka limuzuni bile bu garajda yer alıyor. Bu arada "Cold Start" yani soğuk çalıştırma videomuzu çektiğimiz ve ardından da testlerini yaptığımız Mercedes 190D ve 200D araçlarımız da bu garajdan çıkmış olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Ancak şunu da belirtmekte fayda var. Bu araçlar farklı zamanlarda olacak şekilde bu garaja koyulmuş ve çok uzun süredir de bu şekilde bırakılmış. Bu nedenle üzerlerinde tabir-i cazi ise 1 karış toz mevcut. Ancak büyük bir çoğunluğu düşük kilometre değerlerine sahip, oldukça iyi kondisyonda araçlar. Umarız hem araçları hem de videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler...:)
Irma Kasırgası'nın İçine Uçakla Dalmak 01:20
Irma Kasırgası'nın İçine Uçakla Dalmak 15.489 izlenme - 6 ay önce ABD henüz Harvey Kasırgası’nın etkileriyle uğraşırken Irma Kasırgası’nı beklemeye başlamış. Florida sahillerini vuracak olan kasırga için bölgede acil durum ilan edilirken; Amerikan Ulusal Kasırga Merkezi Irma Kasırgası’nı beşinci kategoride doğal afet ilan ederek fırtınanın yaratacağı felakete karşı uyarmış. Kasırganın merkezi ABD’ye bağlı Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesi’ne ait bir keşif uçağı tarafından kayda alınmış. Uzay Mühendisi Nick Underwood ise geçtiğimiz günlerde Irma Kasırga’sında bazı ölçümleri yapabilmek farklı bir yöntem denemiş ve Uçakla kasırganın içine dalmış.
Pocoyo (Keşif) 25:41
Pocoyo (Keşif) 53.556 izlenme - 4 yıl önce Pocoyo (Keşif)
Sarıkamış Harekatında Rus Keşif Uçuşu 1914-1915 07:30
Sarıkamış Harekatında Rus Keşif Uçuşu 1914-1915 2.796 izlenme - 3 ay önce ilk iki buçuk dakika keşif uçuşu. Allahu Ekber dağlarının kar ve orman manzarasını görüyorsunuz bol bol. Ardından da Rus ordusunun keşif ve tatbikat görüntüleri var.
Barut'un Enteresan Keşfi-Belgesel 24:51
Barut'un Enteresan Keşfi-Belgesel 2.418 izlenme - 6 ay önce Bilim her zaman düz bir yol izlemez. Pek çok büyük bilimsel keşif, kazara ya da yanlışlıkla ortaya çıkmıştır. "Akıl Almaz Bilim", bilimin çoğunlukla tahmin edilemeyen bu yolundan ilerliyor ve bazı inanılmaz öykülerle karşılaşıyor. Barut, matbaa ve pusula ile, orta çağı sonlandıran 3 icattan biridir.
Minecraft Hexxit - 12 - Keşif Yapıyoruz ! 19:26
Minecraft Hexxit - 12 - Keşif Yapıyoruz ! 13.381 izlenme - 3 yıl önce Oyunları orijinal oynayın ! - https://oyunhesabi.com Oyunu indirmek için - http://oyun.tamindir.com/minecraft/ Wolvorth'un Kanalına Abone Olmak için - http://goo.gl/o5oWkD Daha hızlı video gelmesini istiyorsanız Like atmayı unutmayın. İletişim Bilgileri Turkfem Hesabım : http://turkfem.com/bugrakazanci Facebook Sayfamız : http://facebook.com/minecraftevi Kişisel İnternet Sitem : http://bugrakazanci.com Twitter Hesabım : http://twitter.com/bugrakazanci
Kadınlar Ayakta Nasıl İşer? 00:59
Kadınlar Ayakta Nasıl İşer? 7.158 izlenme - 4 yıl önce Biran İçin Erkeklere Özenen Bu Hanfendi Bakın Nasıl Bir İcat Geliştirmiş :)
Memelerinin Gücünü Keşfeden Hanım Kız 01:04
Memelerinin Gücünü Keşfeden Hanım Kız 8.694 izlenme - 3 yıl önce En tehlikeli kadın güzel olan değil, güzelliğinin farkında olan kadın derler ya hani bu hanım kızımız da o minvalden yola çıkarak memelerinin gücünü keşfetmiş ve de gücüne güç katmak için idman yapmakta.
Mars'ta Akarsu Yatağı Keşifi - Curıosity 03:30
Mars'ta Akarsu Yatağı Keşifi - Curıosity 2.658 izlenme - 2 yıl önce Mars'a gönderilen Curiosity'nin kaydettiği görüntülerde akarsu tarafından taşındığı düşünülen taş parçaları ve alüvyon şekillerine rastlandı.
Çizgi Film - Uzay Araçları - Keşif robotu  03:29
Çizgi Film - Uzay Araçları - Keşif robotu 4.084 izlenme - 4 yıl önce ( Spirit Rover )
Kör Ressam Eşref Armağan 09:49
Kör Ressam Eşref Armağan 13.296 izlenme - 9 yıl önce ewet ne yazıkki güzel ülkemin değerlerine ve gerçek sanatçılarına bile sahip çıkamıyoruz.discovery channel in bile türkiyeye gelme sebebi olan bu doğuştan yetenek abidemiz olan güzel insana sonsuz saygılar.
Curiosity'nin Mars'a İnişi 02:30
Curiosity'nin Mars'a İnişi 1.595 izlenme - 2 yıl önce Daha önce yaşam olup olmadığının keşfini yapmak ve jeolojik durumunu incelemek için 2011 yılında fırlatılıp , 2012 yılında 563.000.000 kilometrelik yolculuğunu tamamlayarak başarılı bir şekilde Mars'a inen Curiosity'nin iniş anını izliyoruz. Bu araba büyüklüğündeki gelişmiş robotun Mars'ta 8 temel görevi olacakmış. 1-Organik bileşiklerin doğasını ve miktarını saptamak 2-Karbon, hidrojen, nitrojen, oksijen, fosfor ve sülfür gibi yaşam için gerekli kimyasal yapı taşlarının miktarını belirlemek 3-Biyolojik süreçleri temsil edebilecek özellikleri tanımlamak 4-Mars yüzeyinin kimyasal, izotopik ve mineralojik bileşimini incelemek 5-Kaya ve toprakların oluşum ve değişim süreçlerini incelemek 6-Mars atmosferinin 4 milyar yıllık uzun evrim sürecini araştırmak 7-Su ve karbondioksidin şu anki durumunu, dağılımını ve dönüşümünü incelemek 8-Galaktik radyasyon ve kozmik radyasyon da dahil yüzey radyasyonunu karakterize etmek Videoda Curiosity'nin iniş anı animasyon olarak canlandırılmış. Curiosity'nin kamerasından yüksek çözünürlükte alttaki linkten izleyebilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=S73KgCJyzGc
Dünyayı Değiştiren 101 Alet (Belgesel) 01:18:39
Dünyayı Değiştiren 101 Alet (Belgesel) 3.103 izlenme - 3 yıl önce Popular Mechanics dergisinin dünyayı en çok değiştiren aletler listesi.
Dünyayı Heyecanlandıran Keşif! 00:43
Dünyayı Heyecanlandıran Keşif! 1.529 izlenme - 2 yıl önce Bilim insanları okyanusun derinliklerinde yeni bir canlı türü keşfetti. Sosyal medyada kısa sürede büyük yankı uyandıran yeni tür ahtapota sevilen çizgi karakter sevimli hayalet Casper'ın adı verildi.
Elektrikli Çit Avlu Yapımı 16:46
Elektrikli Çit Avlu Yapımı 4.091 izlenme - 5 yıl önce Elektrikli Çit Avlu Yapımı
Babanne'ye Milkshake İkramı 00:45
Babanne'ye Milkshake İkramı 1.395 izlenme - 1 yıl önce Hani hep diyorsunuz ya "bu çocuk aşçı olacak" diye. Aşçı olur mu bilmem, ama tarif vermeye başladı bile. Portakalları bir önceki videoda izlediğiniz gibi bir güzel sıktı, sonraaa içine dondurma koyalım dedi! Yavrum hayatında milkshake diye bir şey duymadı, içmedi, ama içten gelen bir hissiyatla portakallı milkshake yapıyor baksana. Eee kendi kendine keşif önemli diyoruz, çocukluk döneminde bu da bir duyu etkinliği sayılır değil mi? Keşfetsin dedim, koyduk iki top dondurmayı portakal suyunun içine. "Anne kocaman veer!" diyor bi de baksana yaa! Ah be yavrum, ah be kuzum, bizim zamanımızda kışın arasan da bulamıyordun dondurma, tadını çıkar" dedim içimden. Az kalsın koyamayacaktık, mideye indirecekti tüm dondurmayı, ama keşif duygusu daha baskın çıktı sanırım. Sonra da bu yeni keşfini babaannesiyle paylaştı. Sonuna kadar birlikte hüplettiler. Ya bak aklıma yine ne geldi. İlerde torunum olur bana milkshake yaparsa valla erir biterim! Ayy düşününce bile gözlerim doldu. Milkshake olmasa da olur, bir bardak su getirsin yeter! İnşallah hepimize kısmet olsun o günler...
Balat  Mahallesi 04:51
Balat Mahallesi 1.755 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da gezerken denk geldiğim,Tarihi balat mahallesi,nostalji tadında güzel bir video olmuş. Kamera-Kurgu:Çağatay Yılmaz Eylül 2013
Çizgi Film - Uzay Araçları - Robotik Ay Arabası - Lunar Electronic Rover ( LER ) 04:08
Çizgi Film - Uzay Araçları - Robotik Ay Arabası - Lunar Electronic Rover ( LER ) 3.276 izlenme - 2 yıl önce Ay yüzeyinde bilinmeyen bölgeleri keşfetmeye yarayan sinyal sistemi ile etrafında daha önceden tanımlanmış cisimleri bulabilen ay aracı esasında Astronotlara daha düşük basınçla kıyafetsiz olarak içerisinde durabilmelerine olanak sağlıyor. Bir diğer farklı boyuttan bakıldığında bu araca kısaca ay taksisi de diyebiliriz.12 adet tekerleği olan ve olduğu yerde 360 derece dönebilen bu araç heryere tırmanabiliyor. Nasa nın yeni nesil aracı olma özelliğini taşıyor.
Nurdan Torun - Gönül Şarkıları 02:24
Nurdan Torun - Gönül Şarkıları 2.147 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Hayat Bir Keşif Çıkış Tarihi: 20.10.2011 Türk Sanat Müziği Şarkı Sözleri: Seninle doğan güldür bu gönül Ah bu gönül şarkıları Dilimdeki bülbüldür bu gönül Ah bu gönül şarkıları Doldu sevgi tasında gönül Bir gençlik masasında, ikimiz arasında gönül Ah bu gönül şarkıları Kavuşmanın tadını tadını ayrılık feryadını Taşır senin adını bu gönül Ah bu gönül şarkıları Doldu sevgi tasında gönül Bir gençlik masasında, ikimiz arasında gönül Ah bu gönül şarkıları
Biyoçeşitlilik İçin Yapılan Keşif Yolculukları 09:00
Biyoçeşitlilik İçin Yapılan Keşif Yolculukları 685 izlenme - 2 yıl önce KhanAcademy'den yine güzel bir video.. 16.yy'dan itibaren ,Biyolog ve diğer insanların öğrenme isteği ve merakının geçmişten günümüze yolculuğunu ele alan bu videoda, kaşiflerin türler ve kökenlerini incelemesi , kara ve açık denizlerdeki yıllar süren yolculukları , o yıllarda topladıklarını inceleyip sergiledikleri harikalar odaları ve bu keşiflerin bilime sağladığı katkılar anlatılmış.Ayrıca bu keşifler katkının yanısıra bilinçsizce yapıldığında, bazı türlerin nasıl da yok olduğunu gösteriyor.
ali çelebi akıllı boru tanıtımı 12:11
ali çelebi akıllı boru tanıtımı 3.297 izlenme - 8 yıl önce 0532 377 20 15 ücretsiz keşif İçin bizi arayın
Canımız Tarım Aletleri - Elektrikli Çit 19:06
Canımız Tarım Aletleri - Elektrikli Çit 1.968 izlenme - 5 yıl önce Elektrikliçit - Avlu canımız-tarımaletleri-ibrahimcanımız-bursa-
Balık Ve Kedi Fragman 01:35
Balık Ve Kedi Fragman 1.192 izlenme - 4 yıl önce Bazen ‘sinemada artık yeni bir şey yapılamaz’ diye düşünürken, birdenbire bir film çıkıveriyor ve mahcup oluyoruz. 134 dakikalık tek bir plandan oluşan İran filmi Balık ve Kedi de böyle bir film. Malum, tek planlık filmlerin en muhteşemini Sokurov çekmişti, ama yönetmen Shahram Mokri’nin burada başka estetik dertleri var. Kamp yapmaya giden bir grup üniversite öğrencisinin, yakınlardaki restoranda insan eti servis edildiğini öğrendiği gerçek bir olaydan yola çıkan film, sıradan bir korku filmi gibi başlıyor. Film bir yandan Blair Cadısı atmosferini sürdürürken, bir yandan da bir Kiarostami ya da Makhmalbaf filmiymişçesine yüzünü insana dönüp, sinemayla, gerçeklikle ve zamanla oynuyor. Korkunç olan, dramatik olan ve duygusal olanın yanında arada doğaüstü olana da dokunuyor ve buradan kendine has bir şiirsellik çıkarıyor.
Gizli Tutulmuş 10 Keşif 02:41
Gizli Tutulmuş 10 Keşif 799 izlenme - 3 yıl önce Gerçek mi, değil mi? Kimileri bu videodaki 10 keşfin yapıldığını ama sonuçlarından korkulduğu için gizlendiğini düşünüyor.Çoğunun komplo teorisi olma ihtimali yüksek olsa da her teori değerlidir. İzleyelim. Müzik: Valley of Tranquillity - Chris Egan & Trystan Francis
Subnautica: Quartz Arayışı - Subnautica - Bölüm 2 21:00
Subnautica: Quartz Arayışı - Subnautica - Bölüm 2 894 izlenme - 3 yıl önce Natural Selection 2’nin yapımcı firması Unknown Worlds tarafından geliştirilen Subnautica, Steam'de erken erişime açıldı. Bilim-kurgu öğelerini içinde bolca barındıran oyun, bir astronot’un uzaylılarla dolu bir gezegene çarpması ile başlıyor Garip yaratıklarla dolu okyanusun derinliklerini keşfedeceğimiz oyunda, yeni eşyalar ve denizaltılar için etrafı araştırmanız gerekecek. Ayrıca yapımcılar, oyunun sadece araştırmaya ve keşfetmeye dayalı olduğunun da altını çizdi. Su altı keşif oyunu Subnautica, Steam’de 27.90 TL’den satışa sunuldu. Fakat bu fiyatın 23 Aralık’a kadar geçerli olduğunu da hatırlatalım.
Bekir Develi ile Keşif Zamanı - Güney Kore [Bölüm 4-5] 59:25
Bekir Develi ile Keşif Zamanı - Güney Kore [Bölüm 4-5] 1.317 izlenme - 4 yıl önce Bekir Develi ile Keşif Zamanı - Güney Kore [Bölüm 4-5] 1 Haziran 2014
Nurdan Torun - Bir Ateşim Yanarım 03:51
Nurdan Torun - Bir Ateşim Yanarım 1.568 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Hayat Bir Keşif Çıkış Tarihi: 20.10.2011 Türk Sanat Müziği Şarkı Sözleri: Bir ateşim yanarım Külüm yok dumanım yok Bir ateşim yanarım Külüm yok dumanım yok Sen yoksan mekânım belli değil Zamanım yok Sen yoksan mekânım belli değil Zamanım yok Fırtınalar içinde Beni sensiz beni yalnız bırakma Benim senden başka sığınacak Limanım yok Benim senden başka sığınacak Limanım yok
Minecraft: Sade Survival ReSpawn - S2/B2 - Keşif ve Maden Ortamı :D 18:08
Minecraft: Sade Survival ReSpawn - S2/B2 - Keşif ve Maden Ortamı :D 970 izlenme - 3 yıl önce Minecraft: Sade Survival ReSpawn - S2/B2 - Keşif ve Maden Ortamı :D Daha fazlası www.izlesene.com/leafgaming35 kanalında
Bollywood'un Memeyi Keşfetmesi 01:42
Bollywood'un Memeyi Keşfetmesi 964 izlenme - 3 yıl önce Bollywood setlerinde kendi halinde elim sende oynayıp oynaşan oyuncuların kazayla memeyi bulmaları sonucu filmlerde de artık memenin bir yeri olacaktır. Bu izleyeceğimiz kayıt da memenin Bollywood'da nasıl kendine yer bulduğunu bizlere gösterecektir efenim.
18 Ağustos 1877 - Asaph Hall, Mars'ın Uydusu Phobos'u Keşfet 07:56
18 Ağustos 1877 - Asaph Hall, Mars'ın Uydusu Phobos'u Keşfet 1.102 izlenme - 5 yıl önce 18 Ağustos 1877 - Asaph Hall, Mars'ın Uydusu Phobos'u Keşfet