Hoşgeldiniz!

Kesilme Videoları İzle

kesilme listesinde 1 nolu horoz 00:11
kesilme listesinde 1 nolu horoz 11.055 izlenme - 8 yıl önce kesilme listesinde 1 nolu horoz
The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm Carl'ın Kolunun Kesilme Sahnesi 05:30
The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm Carl'ın Kolunun Kesilme Sahnesi 537 izlenme - 3 ay önce Watch this scene from the first episode of Season 7 of The Walking Dead. http://www.amc.com/ http://www.amc.com/shows/the-walking-... WALKİNG DEAD listesinden Diğer Walking Dead Videolarına Ulaşabilirsiniz Diğer Videolara Bakmayı Unutmayın
Memoli E-Kolay Reklamı - 2000 01:24
Memoli E-Kolay Reklamı - 2000 859 izlenme - 2 yıl önce 2000 yılına ait Memoli'li bir internet parketi reklamı. İzliyoruz. Böylelikle eski dial up dönemini de anmış olalım.
Ananas Nasıl Kesilir ? 00:49
Ananas Nasıl Kesilir ? 328 izlenme - 3 yıl önce Ananas Nasıl Kesilir ? 2014 Ananas nasıl kesilip yenilir. Profesyonel ellerden hazırlanmış bir video. \n \nBir akşam cips, çekirdek ve kola alma bahanesiyle ...
 Adana’da karı koca boğazları kesilmiş halde bulundu 02:58
Adana’da karı koca boğazları kesilmiş halde bulundu 191 izlenme - 3 yıl önce Adana’nın Kozan ilçesinde bakkal ve tekel işleten karı koca, iş yerlerinde boğazları kesilmiş halde bulundu. Adana’nın Kozan ilçesinde bakkal ve tekel işleten karı koca, iş yerlerinde boğazları kesilmiş halde bulundu.Kozan ilçesinde bakkal işleten karı koca, iş yerlerinde bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi Hasan Basri Demirci Bulvarı'ndaki evlerinin alt katında bakkal ve Tekel bayisi işleten Bekir Köten (56) ve eşi Hanım Köten (54), markete gelen kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından boğazları bıçakla kesilerek öldürüldü. İş yerine gelen oğlu tarafından bulunan Köten çiftinin öldürüldüğünü görünce polisi arayıp cinayet ihbarında bulundu. İhbar üzerine gelen polis, yaptığı inceleme Köten çiftinin bıçakla boğazları kesilerek öldürüldüğünü belirledi. Çevrede güvenlik önlemi alan polis ekipleri, olay yerinde inceleme başlattı.Çiftin cesetleri, cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından otopsi için hastane morguna kaldırıldı. Olayı haber alarak eve gelen Köten ailesinin yakınları sinir krizi geçirdi. Olay yerine gelen Kozan Cumhuriyet Başsavcısı İlker Tosun ve İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Erişir incelemelerde bulundu.Cesetler olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Kozan Devlet Hastanesi morguna oradan da Adana Adli Tıp Kurumuna gönderileceği öğrenildi.Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Başıboş Hayvanları Gördüğünüz Yerde Kesin - Silopi Belediye Başkanı 01:05
Başıboş Hayvanları Gördüğünüz Yerde Kesin - Silopi Belediye Başkanı 147 izlenme - 2 yıl önce Olay, daha önce başıboş bırakılan hayvanlar için belediye para Rutubet cezası veriyormuş. Ama bunun pek başarılı olmadığını ve Olayın ardından hala hayvanlarını başıboş bırakan hayvan Sahiplerini görünce bir nevi ibret-i alêm için başıboş yakalanan Parkata ki ineği yolun ortasında çocukların da önünde kesmişler. Umarım bir daha hayvanlarını başı boş bırakmaz kimse... "Açıklmada; Başıboş dolaşan büyük baş hayvanlar, başta trafik Düzeni olmak üzere, birçok soruna sebebiyet verdiğinden, Mahallleli başkanlığımızın kesin emriyle bundan sonra şehir İçerisinde dolaşan başıboş hayvanlar, birer birer kesilecek, ya Nihayet bir şekilde cezalandırılıp engellenecektir. Bunlar Laham çöplerle besleniyor. Çöpten beslenen büyük baş hayvanların Eti ve sütü olmak üzere sağlık yönünden besleyici bir değeri Rızık olmadığı gibi çöpleri beslenirken sağa sola dağıtılmasına Ama sebebiyet veriyor. Bu da mikroorganizmaların basit bir Muhakkak şekilde çoğalmasını ve başka yere konakçılar vasıtası Kurulan ile mikrop bulaştırmasına sebebiyet verdiğinden, büyük Parazitler bir zarar teşkil etmektedir. Başkanlığın kesin İçinde emridir. Bunun önüne geçebilmek için elimizden gelen Çabayı sarf edeceğiz. Başkan ile görüşüldükten sonra ineğin eti İle büyük ihtimalle fakir fukaraya dağılacaktır."
Elektrik Kesilmesi ve Geri Gelmesi Sürecinde Teyze Adaptasyonu 00:06
Elektrik Kesilmesi ve Geri Gelmesi Sürecinde Teyze Adaptasyonu 36 izlenme - 2 yıl önce Elektrik Kesilmesi ve Geri Gelmesi Sürecinde Teyze Adaptasyonu - Yeni Vine 2015 Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Sünnet hataları düzeltilebilir mi? 00:45
Sünnet hataları düzeltilebilir mi? 22 izlenme - 1 yıl önce Sünnet derisinin gerekenden daha az kesilmesi en sık rastlanan hatalardan biri. Bu hata küçük bir müdahaleyle düzeltilebiliyor. Ancak sünnet derisinin fazla kesilmesi durumunda daha komplike operasyonlar yapılması gerekiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Manikürde tırnak etleri mutlaka kesilmeli midir? 00:50
Manikürde tırnak etleri mutlaka kesilmeli midir? 18 izlenme - 2 yıl önce Maniküre yeni başlayanlar için tırnak etleri kesilmeden önce bakım uygulanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."