Hoşgeldiniz!

kesilme

kesilme listesinde 1 nolu horoz 00:11
kesilme listesinde 1 nolu horoz 11.070 izlenme - 9 yıl önce kesilme listesinde 1 nolu horoz
Tırnakları Kesilirken Masum Masum Bakan Kedicik 01:00
Tırnakları Kesilirken Masum Masum Bakan Kedicik 1.096 izlenme - 1 yıl önce Orayı burayı çok tırmalamış olacak ki hatasını kabul etmiş ''kes abi kes nabiyim'' der gibi bakıyor minnoş ya. Keyifli seyirler.
Memoli E-Kolay Reklamı - 2000 01:24
Memoli E-Kolay Reklamı - 2000 989 izlenme - 3 yıl önce 2000 yılına ait Memoli'li bir internet parketi reklamı. İzliyoruz. Böylelikle eski dial up dönemini de anmış olalım.
Ananas Nasıl Kesilir ? 00:49
Ananas Nasıl Kesilir ? 336 izlenme - 4 yıl önce Ananas Nasıl Kesilir ? 2014 Ananas nasıl kesilip yenilir. Profesyonel ellerden hazırlanmış bir video. \n \nBir akşam cips, çekirdek ve kola alma bahanesiyle ...
Bir Kılıcın Üzerinden Karpuz Kesimini İzlemek!? 10:03
Bir Kılıcın Üzerinden Karpuz Kesimini İzlemek!? 103 izlenme - 1 yıl önce Bir kılıcın üzerine monte edilen aksiyon kamerayla bir karpuzun kesilmesini izlemek gerçekten harika ve değişik olabiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Adana’da karı koca boğazları kesilmiş halde bulundu 02:58
Adana’da karı koca boğazları kesilmiş halde bulundu 209 izlenme - 4 yıl önce Adana’nın Kozan ilçesinde bakkal ve tekel işleten karı koca, iş yerlerinde boğazları kesilmiş halde bulundu. Adana’nın Kozan ilçesinde bakkal ve tekel işleten karı koca, iş yerlerinde boğazları kesilmiş halde bulundu.Kozan ilçesinde bakkal işleten karı koca, iş yerlerinde bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi Hasan Basri Demirci Bulvarı'ndaki evlerinin alt katında bakkal ve Tekel bayisi işleten Bekir Köten (56) ve eşi Hanım Köten (54), markete gelen kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından boğazları bıçakla kesilerek öldürüldü. İş yerine gelen oğlu tarafından bulunan Köten çiftinin öldürüldüğünü görünce polisi arayıp cinayet ihbarında bulundu. İhbar üzerine gelen polis, yaptığı inceleme Köten çiftinin bıçakla boğazları kesilerek öldürüldüğünü belirledi. Çevrede güvenlik önlemi alan polis ekipleri, olay yerinde inceleme başlattı.Çiftin cesetleri, cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından otopsi için hastane morguna kaldırıldı. Olayı haber alarak eve gelen Köten ailesinin yakınları sinir krizi geçirdi. Olay yerine gelen Kozan Cumhuriyet Başsavcısı İlker Tosun ve İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Erişir incelemelerde bulundu.Cesetler olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Kozan Devlet Hastanesi morguna oradan da Adana Adli Tıp Kurumuna gönderileceği öğrenildi.Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Başıboş Hayvanları Gördüğünüz Yerde Kesin - Silopi Belediye Başkanı 01:05
Başıboş Hayvanları Gördüğünüz Yerde Kesin - Silopi Belediye Başkanı 163 izlenme - 3 yıl önce Olay, daha önce başıboş bırakılan hayvanlar için belediye para Rutubet cezası veriyormuş. Ama bunun pek başarılı olmadığını ve Olayın ardından hala hayvanlarını başıboş bırakan hayvan Sahiplerini görünce bir nevi ibret-i alêm için başıboş yakalanan Parkata ki ineği yolun ortasında çocukların da önünde kesmişler. Umarım bir daha hayvanlarını başı boş bırakmaz kimse... "Açıklmada; Başıboş dolaşan büyük baş hayvanlar, başta trafik Düzeni olmak üzere, birçok soruna sebebiyet verdiğinden, Mahallleli başkanlığımızın kesin emriyle bundan sonra şehir İçerisinde dolaşan başıboş hayvanlar, birer birer kesilecek, ya Nihayet bir şekilde cezalandırılıp engellenecektir. Bunlar Laham çöplerle besleniyor. Çöpten beslenen büyük baş hayvanların Eti ve sütü olmak üzere sağlık yönünden besleyici bir değeri Rızık olmadığı gibi çöpleri beslenirken sağa sola dağıtılmasına Ama sebebiyet veriyor. Bu da mikroorganizmaların basit bir Muhakkak şekilde çoğalmasını ve başka yere konakçılar vasıtası Kurulan ile mikrop bulaştırmasına sebebiyet verdiğinden, büyük Parazitler bir zarar teşkil etmektedir. Başkanlığın kesin İçinde emridir. Bunun önüne geçebilmek için elimizden gelen Çabayı sarf edeceğiz. Başkan ile görüşüldükten sonra ineğin eti İle büyük ihtimalle fakir fukaraya dağılacaktır."
Kesileceğini Çakan Keçi Motorla Kaçtı 02:02
Kesileceğini Çakan Keçi Motorla Kaçtı 15 izlenme - 1 yıl önce Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde çiftçilik yapan Ali Şen, 1 yaşındaki keçisini bir köpek gibi eğitti. 'Gundi' adını verdiği keçisini motosiklete bindiren Ali Şen, onunla markete gidiyor. Keçisini çok sevdiğini ve onunla vakit geçirmekten çok hoşlandığını söyleyen çiftçi Ali Şen, "Gundi elime doğdu. Yanımdan hiç ayrılmadı. Bana çok alıştı. Özellikle motosikletime binmeyi çok seviyor. Birlikte markete gidiyoruz" dedi. 'GUNDİ'NİN EN BÜYÜK KORKUSU! Keçisinin bir köpek gibi kendisini takip ettiğini, komutuyla birlikte motosikletine çıktığını belirten Şen, bu sıralar Gundi'nin motor sesi korkusunu yenmeye çalıştıklarını söyledi. Bunu başarabilirse Gundi'yle birlikte daha çok motosiklete bineceklerini dile getiren Şen, "Motosikleti çalıştırmadığım zaman Gundi motosikletle hareket edebiliyor. Ancak motoru çalıştırdığımda korkup motosikletten atlıyor. Gundi'nin bu korkusunu yenmeye çalışıyoruz" diye konuştu. Gundi'nin tütün yemeyi sevdiğini de dile getiren Şen, "Gundi benim sigara içmemi istemiyor. Tütün torbasını elime aldığımda tütünü yemek için elimden alıyor" diye konuştu.