Hoşgeldiniz!

kesilmek

Top Oynamayı Öğrenen Hindi 01:40
Top Oynamayı Öğrenen Hindi 6.605 izlenme - 4 yıl önce Azerbaycan'da top oynamayı öğrenen hindi, bu akşam kesilmekten kurtuldu. Azerbaycan'ın Kazah ilçesine bağlı Ferehli köyünde yaşayan Ali Hasanov'un topla oynamayı öğrenen hindisi, köyün ilgi odağı oldu. Kendisine atılan topu maharetle durdurarak şut atan hindi, kabiliyetiyle parmak ısırtıyor.
Namaz Kılarken Televizyona Bakan Kadının İbretlik Sonu 03:18
Namaz Kılarken Televizyona Bakan Kadının İbretlik Sonu 7.002 izlenme - 3 yıl önce Arabistan kıtasında bir ülkede bir bayan namaz kılarken televizyon dikkatini çeker ve namazını yarıda keserek televizyon karşısına geçip televizyonu...
Rus Kızları Nasıl Kesilir? 00:29
Rus Kızları Nasıl Kesilir? 910 izlenme - 4 yıl önce The Return - Vozvrashcheniye filminden bir sahne. Adeta ders niteliğinde ibretlik bir yapım. İyi seyirler.
Anne Diyen Horoz 00:44
Anne Diyen Horoz 1.043 izlenme - 4 yıl önce Gaziantep’te adaklık horoz, "anne" diye bağırınca kesilmekten son anda kurtuldu. Gaziantep’in Şahinbey İlçesine bağlı Serince Köyü’nde çiftçilik yapan Mehmet Tan, adaklık horozu kesmek istedi. Horozu yere yatıran Tan, duyduğu ses karşısında şaşkına döndü. Hayrete düşen çiftçi, "anne" diye bağıran horozu kesmekten vazgeçti. İki ayaklı hayvanların adak olarak kesilemeyeceğini bilmediklerini, kaza yapan bir yakınları için kan akıtmak için bu horozu satın aldıklarını söyledi. Horozun tam kesmek üzereyken bıçağı görünce ‘anne, anne, anne’ diye bağırdığını ve ellerinin ayaklarının bağının çözüldüğünü aktaran Tan, “2 ayaklı hayvanların adak olarak kesilmediğini bilmiyorduk. Horozu keseceğimiz sırada bıçağı görünce ‘anne, anne’ diye bağırmaya başladı. İlk başta tam algılayamadık sesi. Anne dediğini daha sonra algılayabildik. ‘Anne, Anne’ diye bağırıyor. Şok olduk o an. Nasıl ki bir insan bir bebek ‘anne, anne’ der buda aynen öyle diyor. Elimiz bıçağa varmadı” dedi. 2 ayaklı hayvanların adak olmadığını bilmediklerinden, horozun bağırmasının ilahi bir mesaj olabileceğini aktaran Tan, “Cenabı Hakkın hikmetleri çok. Biz ahir zamanda yaşıyoruz. Cenabı Hak, birçok yerde ismini meyvelerde görebiliyoruz. Elmada çıkıyor, ağaçta çıkıyor Allah ismi. Allah’ı Teâlâ insanları bu ahir zamanda uyarıyor. Bence bu bir mucizedir bugüne dek hiç görmedim. Sadece devenin ‘Allah Allah’ dediğini gördüm ama ‘anne’ diyen hayvan görmedim. Anlaşılan o ki bu horoz artık kesilmeyecek eceliyle ölecek. Anne demeseydi kesilecekti ama kesmedik çok şükür” diye konuştu.
'Oruçluyken Taş Kesilmek' - Cennete Gideydik İyiydi 13 02:48
'Oruçluyken Taş Kesilmek' - Cennete Gideydik İyiydi 13 472 izlenme - 3 yıl önce 'Oruçluyken Taş Kesilmek' - Cennete Gideydik İyiydi 13 Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Telefonla 10 Saniyede İyileşmek ( İleri Tıp Teknikleri ) 02:43
Telefonla 10 Saniyede İyileşmek ( İleri Tıp Teknikleri ) 340 izlenme - 3 yıl önce Tıp her geçen gün ilerliyor,bu video'da da feyzli bir abimiz 10 yıldır ağrıları olan bir hastayı 10 saniyede iyileştirdi.10 yıldır devam eden rahatsızlığı 10 saniyede tedavi etme dışında da üstün yetenekleri olan hocamızın, başından geçen ilginç olaya da rastlıyoruz tedavi sürecinin ardından.
Anne Diyen Horoz Son Anda Kurtuldu 01:40
Anne Diyen Horoz Son Anda Kurtuldu 317 izlenme - 4 yıl önce Anne Diyen Horoz Son Anda Kurtuldu ( Mother Saying Rooster Saved At The Last )
Top Oynamayı Öğrenen Hindinin Yılbaşında Kesilmekten Kurtulması 01:40
Top Oynamayı Öğrenen Hindinin Yılbaşında Kesilmekten Kurtulması 159 izlenme - 3 yıl önce Azerbaycan'da top oynamayı öğrenen hindi, bu akşam kesilmekten kurtuldu. Azerbaycan'ın Kazah ilçesine bağlı Ferehli köyünde yaşayan Ali Hasanov'un topla oynamayı öğrenen hindisi, köyün ilgi odağı oldu. Kendisine atılan topu maharetle durdurarak şut atan hindi, kabiliyetiyle parmak ısırtıyor. AYRINTILAR: http://goo.gl/DIysOu
Kesilmek İstenen Horoz 'anne' Diye Bağırdı...! 01:00
Kesilmek İstenen Horoz 'anne' Diye Bağırdı...! 65 izlenme - 3 yıl önce KESİLMEK İSTENEN HOROZ 'ANNE' DİYE BAĞIRDI...!
Erman Toroğlu: Emenike'nin Bileti Kesildi 02:25
Erman Toroğlu: Emenike'nin Bileti Kesildi 69 izlenme - 4 yıl önce Ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe'de son maçlarda yedek kalan Emenike'nin biletinin kesildiğini söyledi.