Hoşgeldiniz!

kesinti

Asgari Ücretin Yine 1000 Liraya Düşmesi 01:07
Asgari Ücretin Yine 1000 Liraya Düşmesi 16.002 izlenme - 1 yıl önce Vergi diliminde bir üst sıraya geçirilince asgari ücretliden gelir vergisi yüzde 20 oranında kesilecek. Zorunlu Bireysel Emeklilik sistemiyle maaşlarından 100 lira daha kesinti yapılacak asgari ücretlinin maaşı 1000 liraya inecek. Üstelik asgari ücreti devlet teşvikiyle değil işverene yük olarak getirerek bir çok kişinin işinden olması ve zam sonrası ulaşımdan gıdaya her çeşit zam dalgası da asgari ücretlinin yanına kar kaldı.durum eskisinden bile kötüye döndü ama memleket eyiye gidiyor kastamonu ben. Imf'ye borç verecek durumdayız yağ tüp gaz kuyrukları falan
Elektrik Kesintisine Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler 01:16
Elektrik Kesintisine Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler 5.086 izlenme - 2 yıl önce 31 mart 2015 de ülke genelinde kesilen elektriğe sosyal medyada yapılan en komik yorumlar bu videoda.
Isparta Yöresi (Yayla Yolları, Serenler, Kesinti, 02:19
Isparta Yöresi (Yayla Yolları, Serenler, Kesinti, 17.774 izlenme - 9 yıl önce ısparta yöresi (yayla yolları, serenler, kesinti, jandarma zeybeğii, teke zortlaması)
Olimpiyat stadında elektrikler kesildi 00:06
Olimpiyat stadında elektrikler kesildi 1.053 izlenme - 3 yıl önce Olimpiyat Stadı'nda oynanan Beşiktaş - Tottenham maçı, elektriklerin iki kez gitmesi nedeniyle durdu! Elektrik kesintisi nedeniyle maça toplam 27 dakika ara verildi
Trafoya Kedi Girdi - Taner Yıldız 00:38
Trafoya Kedi Girdi - Taner Yıldız 476 izlenme - 2 yıl önce Yerel seçim sonuçlarının sayım ve tasnifi sırasında, Eskişehir, Adana, Hatay ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinde yaşanan elektrik kesintileri, hile iddialarına Enerji Bakanı Metin Akpınar ses tonu ile 'kedidir' yorumu yapmış. Adamlar bildiğin bütün ülkeyi trollüyorlar, hepimizi salak yerine koymuşlar alayımızla dalga geçiyorlar. Sanal ortamlarda Sümmeyye'nin trolleri ne ki. Koskoca bakanlar bizi trollüyor.
Türkiye'de Elektrik Kesintisinin Sebebi! 04:01
Türkiye'de Elektrik Kesintisinin Sebebi! 160 izlenme - 2 yıl önce Kesinti ile ilgili birçok iddia gündeme getirildi. İzmir'de bir santral'den kaynaklanan arızanın tüm Türkiye'yi etkilediği, AB'nin Türkiye'yi enerji sisteminden çıkardığı yönündeki iddialar gün boyu konuşuldu. İşte elektrik kesintisine neden olabilecek sebepler ve o iddialar.
Elektriği Kesilince Sokağa İnen Güneydoğu Halkı 02:47
Elektriği Kesilince Sokağa İnen Güneydoğu Halkı 144 izlenme - 2 yıl önce Videomuz Mardin'den. Halk elektriği kesilince sokaklara inmiş, protestolar ile yürüyüş yapmışlar. Devlöt bize bakmıyor serzenişinde bulunmuşlar. Mardin'de kaçak elektrik kullanımı yüzde 72. Evet yazıyla yüzde yetmişiki. Adamlar para vermedikleri elektriği kesilince bu şekilde bir tepki koyuyorlar. Bir de para ödedikleri elektrikleri kesilse demek ki şehiri komple yakacaklar. Yav ben anlamıyor bir topluluk nasıl bu kadar yüzsüz olabilir, bu nasıl bir kafadır. Güneydoğu'da çoğu evde soba yanmaz, her odada ufo vardır. Ve o ufolar her odada 7/24 yanar. Bir ay evinde dene bakalım kaç para elektrik parası gelecek. Ama adamların sikinde mi nasılsa elektrik bedava, nasılsa Batı'daki gariban halkın faturasına yansıtılıyor kaçak kullanım bedeli. Lan neyse ben bişey demiyorum.
Cats in da Trafo (Gökçek Riğlodıd) 00:49
Cats in da Trafo (Gökçek Riğlodıd) 276 izlenme - 3 yıl önce Kedi canını senin. Trafo merkezine giren bir kedinin seçim gecesi yaptıkları hayret uyandırdı.
Türkiye'de Elektrik Kesintisi! 01:58
Türkiye'de Elektrik Kesintisi! 96 izlenme - 2 yıl önce İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli'nin de aralarında bulunduğu pek çok ilde peş peşe elektrik kesintileri yaşandı. Herkes, "Elektrikler neden gitti" sorusunu soruyor. Yaşanan büyük kesinti nedeniyle metro, tramvay seferleri durdu. Enerji Bakanı Taner Yıldız'dan kesinti ile ilgili açıklama geldi.
Elektrik Kesintisini AKP’ye Bağlayan Adam 00:20
Elektrik Kesintisini AKP’ye Bağlayan Adam 101 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk muhabiri dışarıda yaptığı bir röportajda yoldan geçen bir adama elektrik kesintisini sordu. Kesintileri AKP’ye bağlayınca spiker ne yapacağını şaşırdı
bodrum'da elektrik kesintisi 00:45
bodrum'da elektrik kesintisi 106 izlenme - 7 yıl önce bodrum'da elektrik kesintisi
Beşiktaş Tottenham Maçındaki Elektrik Kesintisi 00:44
Beşiktaş Tottenham Maçındaki Elektrik Kesintisi 72 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Tottenham maçındaki elektrik kesintisi ilginç görüntülere sebep oldu.
Enerji Bakanlığı 31 Mart 2015 Elektrik Kesintisi Açıklaması 00:53
Enerji Bakanlığı 31 Mart 2015 Elektrik Kesintisi Açıklaması 81 izlenme - 2 yıl önce Elektrik kesintisi sebebiyle meydana gelen elektrik kesintisiyle ilgili Enerji Bakanlığı önemli açıklamalarda bulundu.
Şiddetli Fırtına İlçeyi Elektriksiz Bıraktı 02:16
Şiddetli Fırtına İlçeyi Elektriksiz Bıraktı 2 izlenme - 3 ay önce Şiddetli fırtına ilçeyi elektriksiz bıraktıSİVAS - Sivas'ın Gemerek ilçesinde etkili olan şiddetli fırtına elektrik direklerine zarar verdi.
Bakanlıktan Elektrik Kesintileriyle İlgili Son Açıklama 01:12
Bakanlıktan Elektrik Kesintileriyle İlgili Son Açıklama 4 izlenme - 7 ay önce Son dakika gelişmesi... Bakanlık, Marmara'da devam eden elektrik kesintileriyle ilgili 4 direğin tamamen yıkıldığını açıkladı. Arızaların giderilmesi için çalışmalar sürüyor.
Murat Öztürk 03:39
Murat Öztürk 30 izlenme - 5 yıl önce Murat Öztürk - Albümden Seçmeler Kısa Kesinti 2012 .
Elektrik Kesintisini Protesto Eden Başkandan Oturma Eylemi - Bitlis 02:31
Elektrik Kesintisini Protesto Eden Başkandan Oturma Eylemi - Bitlis 4 izlenme - 3 yıl önce Elektrik Kesintisini Protesto Eden Başkandan Oturma Eylemi - Bitlis