Hoşgeldiniz!

Kesintisi Videoları İzle

Taner Yıldız'dan Elektrik Kesintisi Açıklaması 01:50
Taner Yıldız'dan Elektrik Kesintisi Açıklaması 2.331 izlenme - 2 yıl önce Enerji Bakanı Taner Yıldız Türkiye genelinde yaşanan elektrik kesintisiyle ilgili açıklama yaptı. Yıldız kesintinin sebebinin henüz tam olarak bilinmediğini söyledi.
Su Kesintilerini Normal Karşılayan Akp Seçmeni 01:47
Su Kesintilerini Normal Karşılayan Akp Seçmeni 698 izlenme - 2 yıl önce Abim çok objektif biçimde İstanbulda olan su kesintilerini kendince yorumlamış.
Taner Yıldız: Elektrikler Neden Kesildi? 06:43
Taner Yıldız: Elektrikler Neden Kesildi? 505 izlenme - 3 yıl önce Taner Yıldız: Seçimi gölgelemeye dönük bir iş yok Taner Yıldız: Seçimi gölgelemeye dönük bir iş yok Taner Yıldız: Seçimi gölgelemeye dönük bir iş yok
Başbakan Erdoğan Konuşurken Elektrik Kesildi 02:08
Başbakan Erdoğan Konuşurken Elektrik Kesildi 411 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda, Diyanet İşleri Başkanlığı'nca düzenlenen, "Kutlu Doğum Haftası" programına katıldı. Başbakan Erdoğan konuştuğu sırada salonda elektrikler kesildi. Kesinti üzerine Erdoğan konuşmasında bir süre ara verdi. Bu sırada izleyiciler ‘Recep Tayyip Erdoğan’ ve ‘Türkiye seninle gurur duyuyor’ şeklinde tezahürat yaptı. Elektriklerin tekrar gelmesi üzerine Başbakan Erdoğan kaldığı yerden konuşmasında devam etti. Başbakan burada yaptığı konuşmada şunları söyledi: Toplumlar zaman zaman hayal kırıklığı yaşar. Zaman zaman aldanırlar, aldatılırlar. Aldatanlar kalpleri asla çöle çeviremeyecekler. Allah’tan başkasına kulluk eden kaybetmiştir. Peygamber efendimiz dışında rehber arayan, ışığı arkasında bırakmıştır. Peygamber efendimiz rüyalarda ve filmlerde istismar aracı yapılamaz. İnsanların mahremlerine girmek güzel dinimizin hiçbir şekilde bağdaşmaz. Masum insanların üzerine çıkar şebekesi inşa edilemez. Bize Allah yeter Kuran yeter Hz. Nebi yeter… Din ne devletin, ne siyasetin, ne de arzularına yenik düşmüş hırslıların elinde elverişli bir imkan olarak düşünülemez. Din ve devlet, ilişkilerinde istismarı şiddetle reddediyoruz.
Lüks Işığında Ana Haber Bülteni Sunmak 03:42
Lüks Işığında Ana Haber Bülteni Sunmak 330 izlenme - 2 yıl önce Bursa İnegöl'de bir yerel televizyonun ana haber bülteni, stüdyodaki elektrik kesintisi nedeniyle lüks ışığında sunuldu.
Elektrik Kesintisi'nin Sebebi Adana - Taner Yıldız 01:35
Elektrik Kesintisi'nin Sebebi Adana - Taner Yıldız 219 izlenme - 2 yıl önce Türkiye genelinde meydana gelen elektrik kesintisinin arkasından Adana çıktı. Şehirdeki arz fazlası sisteme aşırı yükleme yapınca şebeke hatları kendini kapattı.
Bingöl'de Su Kesintisi 03:31
Bingöl'de Su Kesintisi 322 izlenme - 4 yıl önce Bingöl'de Su Kesintisi
Beşiktaş - Tottenham Maçında Elektrikler Kesilince Müthiş Görüntüler Ortaya Çıktı 01:07
Beşiktaş - Tottenham Maçında Elektrikler Kesilince Müthiş Görüntüler Ortaya Çıktı 227 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş - Tottenham karşılaşmasının 8. dakikasında stadyumda bir anda tüm ışıklar kesildi ve taraftarların cep telefonu ışıklarıyla ortamı aydınlatması sonucu müthiş görüntüler ortaya çıktı.
Spiker, Elektrikler Kesilince 'Lüks Işığında' Haber Sundu 03:40
Spiker, Elektrikler Kesilince 'Lüks Işığında' Haber Sundu 197 izlenme - 2 yıl önce Bursa İnegöl'de bir yerel televizyonun ana haber bülteni, stüdyodaki elektrik kesintisi nedeniyle lüks ışığında ekrana geldi.
akvaryum elektrik kesintisi 1 00:44
akvaryum elektrik kesintisi 1 317 izlenme - 6 yıl önce akvaryum elektrik kesintisine çözüm
trafik kazası mağdurlarına müjdeli haber 02:03
trafik kazası mağdurlarına müjdeli haber 719 izlenme - 7 yıl önce Trafik kazasında AĞIR ÖZÜRLÜ olan vatandaşlarımızın ikinci tazminat hakları için bizimle irtibata geçebilirler. 0507 926 98 18- 532 310 10 48
6 Nisan 2015 Twitter, Facebook ve Youtube Kesintisi - Serkan İnci 03:48
6 Nisan 2015 Twitter, Facebook ve Youtube Kesintisi - Serkan İnci 162 izlenme - 2 yıl önce 1 Ay önce yeni çıkan torba yasa ile birlikte internetin işin içinden çıkılmaz bir noktaya gittiğini vurgulamış ve bu konu ile alakalı http://5651torbayasaiptal.com/ adlı sitede bir kampanya başlatmıştık. | iletisim: 5651torbayasaiptal@gmail.com Şu videoda ise derdimizi anlatmıştık: https://www.youtube.com/watch?v=pdQNfJuZZVw Erişim Sağlayıcıları Birliğinin yetersizliği ve biz internet girişimcilerinin dertlerini açık şekilde anlatıyoruz. Bu süreç mantıksızlıklardan kurtulmalı ve profesyonelce çözüm getirilmeli. --- KAMUOYUNA DUYURU: bugün facebook, youtube, twitter erişime engellendi. tam bir ay önce bir video çekerek torba yasa kapsamındaki 5651 nolu kanundaki değişiklikler geçerse sonucunun felaket olacağını söylemiştik. kanunda geçti. geçen hafta galeri.uludagsozluk.com engellendi. bugün de bütün internet siteleri engellendi. bunun sebebi ERİŞİM SAĞLAYICILARI BİRLİĞİ'nin (ESB) 5651 nolu kanunun 9. maddesinde kendisine verilen maddeyi kendilerinde yanlış yorumlaması ile ilgili. 5651. nolu kanunun 9. maddesinin 7. bölümü "Erişimin engellenmesine konu içeriğin yayından çıkarılmış olması durumunda hâkim kararı kendiliğinden hükümsüz kalır" şeklindedir. Yani hakimin erişimi engellendiği sitede şikayete konu içerik yoksa hakimin kararı hükümsüz kalmaktadır. Ancak ESB kendi üstüne risk almamak için bu durumda tekrar hakim kararı talep etmektedir. Ama erişime engellenmiş bir siteyi hakim'in kontrol etme imkanı hem yoktur. Hem de kapatılan bir internet sitesinin açılması dakikalar içerisinde olabilecekken. Bir anda haftaları bulmaktadır. Oysaki yetki TİB'de iken TİB içeriğin kaldırıldığını görünce anında URL'e erişimi açıyordu. Geçen hafta galeri.uludagsozluk.com internet sitemiz engellenince ERİŞİM SAĞLAYICILARI BİRLİĞİ ile yarım saat süren bir konuşma yaptık. ve karşımızda kendini Türkiye'de değil de Uganda'da olduğunu sanan bir kurum olduğunu gördük. "İçerik zaten kaldırılmış, lütfen siteyi açın" dediğimizde. "Engellenmiş sitedeki içeriği nasıl kontrol edelim? Suç mu işleyelim" diye cevap aldık. "E 1 saat önce siz engellediğiniz" dediğimizde. "Evet ama site artık engelli" diye komedi bir cevap aldık. Kendi içlerinde toplantı yaptıklarını ve kapatılan internet sitelerini açmak için tekrar hakimden karar alınması gerektiğine karar verdiklerini ilettiler. Yani ESB memurları oturmuşlar kendi üzerlerine risk almamak için hakim kararı talep ediyorlar. Oysaki 5651 nolu kanunun 9/7 maddesi çok açık. İçerik kaldırılmışsa hakimin kararı hükümsüz olur. Cuma günü galeri.uludagsozluk.com'un kapatılması üzerinde ESB tarafında durumun ne kadar facia olduğunu öğrenmiştik. Bugün de bütün internet sitelerine erişim engellendi. Aslında twitter geçen hafta kapatılabilirdi. Ancak hakimin katibi twitter.com yerine tiwetter.com yazmıştı. Yani durum komedi. ERİŞİM SAĞLAYICILARI BİRLİĞİ'nin kendini feshetmesi lazım. Bu şekilde bütün internet sitelerinin kapatılması çok yakındır.
Tredaştan Elektrik Kesintisi Açıklaması 00:30
Tredaştan Elektrik Kesintisi Açıklaması 146 izlenme - 2 yıl önce Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ)’den yapılan açıklamada, 1 Şubat Pazar günü Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) ana hatlarında meydana gelen arıza nedeniyle Edirne, Kırklareli illerinin bir kısmına enerji verilemediği kaydedildi.
Canlı Yayında Fatih Portakal'ın Ricasına Küfürlü Yanıt 00:45
Canlı Yayında Fatih Portakal'ın Ricasına Küfürlü Yanıt 135 izlenme - 2 yıl önce Fox TV'de canlı yayın sırasında kameramandan Meclis'te elektrik kesintisini görüntülemesini isteyen Fatih Portakal'a küfürle karşılık verildi.
Komedi film sabri usta istanbul genelinde elektrik kesintisi elektrik ariza alo 186 00:32
Komedi film sabri usta istanbul genelinde elektrik kesintisi elektrik ariza alo 186 295 izlenme - 5 yıl önce İstanbul'da elektrik kesildi metro çalışmıyorİstanbul'da meydana gelen elektrik kesintisi nedeniyle, saat 13.43'ten itibaren metro ve tramvay seferleri yapılamıyor.Güncelleme14 Ocak 2012 1430İstanbul'da, elektrik kesintisi nedeniyle metro ve tramvay seferleri durdu.İstanbul Ulaşım AŞ'den alınan bilgiye göre, elektrik kesintisi nedeniyle, saat 13.43'ten itibaren metro ve tramvay seferleri yapılamıyor. Seferlerin normale dönmesi için çalışmalar sürüyor.Birçok ilçede elektrikler kesik.İstanbu
Konserini İptal Eden Gökhan Türkmen Protesto Edildi 02:10
Konserini İptal Eden Gökhan Türkmen Protesto Edildi 104 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vereceği konseri iptal eden Gökhan Türkmen'in, öğrenciler tarafından protesto edilmesi- Sahneye öğrenciler tarafından pet şişe atılması- Konserin iptal edilmesine tepki gösteren öğrencilerin açıklamaları "21. Uluslararası Bilim ve Gençlik Haftası"- Bülent Ecevit Üniversitesinde vereceği konseri iptal eden Gökhan Türkmen, öğrenciler tarafından protesto edildi Bülent Ecevit Üniversitesinde (BEÜ) konser verecek olan sanatçı Gökhan Türkmen, ses sistemi ve altyapı yetersizliği gerekçesiyle konseri iptal etti.
İstanbul 'da Elektrik Kesintisi Halkı İsyan Ettirdi 03:01
İstanbul 'da Elektrik Kesintisi Halkı İsyan Ettirdi 87 izlenme - 3 yıl önce istanbul 'da Elektrik Kesintisi Halkı isyan Ettirdi İstanbul Beylikdüzü'nde 40 bin kişinin yaşadığı lüks sitelerin bulunduğu Yakuplu'da sürekli yaşandığı belirtilen elektrik kesintisi vatandaşı ve esnafı isyan ettirdi. Ellerinde mumlarla BEDAŞ'ı protesto eden site sakinleri, havanın soğuduğu bu günlerde kesintiler nedeniyle kombilerin de çalışmadığını belirterek, çocukların ve yaşlıların hasta olmaya başladığını söyledi. Yakuplu'daki İhlas Marmara 2, Çınar Evleri, Bilim Yuva ve Anka Yapı sitelerinde yaşayan vatandaşlar, 10 yıldır sürekli elektrik kesintisi olduğunu belirterek durumu defalarca BEDAŞ'a bildirdiklerini ancak hiçbir şekilde çözüm bulunamadıklarını belirtti. İhlas Marmara 2 Site Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer İşcan, bu kesintilerin 13 yıldır devam ettiğini belirterek ,"Bu site kurulalı 13 yıl oldu. Programsız kesintiler sürekli devam etmektedir. Karşımızda hiçbir şekilde muhatap bulamıyoruz. Aradığımız zaman karşımıza telesekreter çıkıyor. Oradakiler de sadece kayıt alıyor, hiçbir şey yaptıkları yok" dedi. "ÇOCUKLARIMIZ SOĞUKTAN HASTA OLUYOR" Site sakini Ahmet Bayram ise sekiz aylık bebeğinin bulunduğunu ve elektrikler kesik olduğunda kombilerin de çalışmadığını anlatarak, "Bugün kesinti 5 saatten fazla sürdüğü için 8 aylık bebeğimiz soğuktan hasta oldu. Beyaz eşyalarımız da sürekli arıza yapıyor. Biz faturalarımızı bir gün bile aksatmadan ödüyoruz. Karşılığında da hizmet beklemek en tabii hakkımız. Bu soruna çözüm bulunmasını istiyoruz" şeklinde konuştu.
Elektrik Tamamen Giderse Ne Olur? 02:12
Elektrik Tamamen Giderse Ne Olur? 60 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin neredeyse heryerinde yaşanan elektrik kesintisi hepimizi biraz korkuttu. İtiraf etmeliyiz ki biraz da "ya elektrikler bir gün tamamen gider ve hiç gelmezse?" sorusunu aklımıza da getirdi. Elektrik tamamen giderse korkarız ki insanlık artık eskisi gibi yaşamıyor olacak. Daha da önemlisi, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya gelecek... vehase.tv vehase TV'yi takip et: http://www.facebook.com/vehasetv http://www.twitter.com/vehasetv
Arenanın Elektriğini Kestiler! 02:36
Arenanın Elektriğini Kestiler! 76 izlenme - 2 yıl önce PTT 1'inci Lig takımlarından Şanlıurfaspor'un 3 yıllığına kiraladığı GAP Arena Stadyumu'nun elektriği, 50 bin liralık borcu ödenmediği için DEDAŞ ekipleri tarafından kesildi.
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 00:55
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 81 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan susuzlukla ilgili yüreklere su serpen açıklama. Adam askerde bile bıyıklarını kesmemiş ve çok büyük konuşmuş. Ben tatmin oldum. Zaten bu adamlar ne söylese tatmin oluyoruz. Allah lafını ağzından düşürmeyen adamlardan bu ülkeye zarar gelmez. Allah onlardan hamdolsun inşallah, maşallah. Amin
Büyük Elektrik Kesintisi 01:01
Büyük Elektrik Kesintisi 88 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de bugün birçok noktada elektrik sistemi çöktü. İstanbul, Ankara, İzmir'den Uşak, Trabzon ve Diyarbakır'a neredeyse tüm illerde elektrikler kesildi. Herkes, "Elektrik ne zaman gelecek?" sorusunu sordu. Büyük kesinti nedeniyle metro, tramvay seferleri durdu. Vatandaşlar Twitter ve Facebook'a mesaj yağdırdı.
Uşak'taki Su Kesintisine Öğrenci İşi Protesto 02:05
Uşak'taki Su Kesintisine Öğrenci İşi Protesto 56 izlenme - 2 yıl önce Uşak'ta habersiz kesilen suya Uşak'lı Öğrenciler kendilerince tepki göstermişler.
Egemen Bağış'a Elektrik Kesintisi Sürprizi 01:48
Egemen Bağış'a Elektrik Kesintisi Sürprizi 75 izlenme - 3 yıl önce Menderes Türel'in Seçim Kampanyasının Startının Verildiği Kepez Erdal Öner Spor Salonu'nda, Egemen Bağış'ın Konuşması Sırasında Kısa Süreli Bir Elektrik Kesintisi Yaşandı.
Kılıçdaroğlu Konuşurken Elektrikler Kesildi 03:20
Kılıçdaroğlu Konuşurken Elektrikler Kesildi 46 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana'daki partisinin 7. bölge toplantısında konuşurken yaklaşık 25 defa elektrik kesildi.
Beşiktaştan Elektirik Skandalına Tepki: Dünyaya Rezil Olduk 00:35
Beşiktaştan Elektirik Skandalına Tepki: Dünyaya Rezil Olduk 54 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, elektrik skandalı sonrası yaptığı açıklamada "Avrupa'ya ve bütün dünyaya rezil olduk" ifadesini kullandı.
Valilik suları kesti vatandaş abdest alamadı, Cumaya da gidemedi 11:52
Valilik suları kesti vatandaş abdest alamadı, Cumaya da gidemedi 70 izlenme - 5 yıl önce Köylüye ve köylere hizmet amacıyla kurulan Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) merkeze bağlı 100 haneli Avarız Köyünde birçok evi susuz bıraktı.İçme, yıkanma, abdest alma gibi ihtiyaçlarını karşılayamayan köylüler, bu da yetmezmiş gibi kahvehaneye asılan listeyle de teşhir
Halk Röportajı: Bir Hafta Elektrikler Kesilse Hayatınızda Neler Değişir? 03:24
Halk Röportajı: Bir Hafta Elektrikler Kesilse Hayatınızda Neler Değişir? 52 izlenme - 2 yıl önce Elektrik nefes almak, yemek yemek gibi birşey oldu hayatımızda. Peki ya sadece bir haftalığına bile elektrikler kesilse hayatımızda neler değişir hiç düşündünüz mü?
 Taner Yıldız - Seçimlerdeki Elektriğin Kesinti Sebebi Kedi 00:38
Taner Yıldız - Seçimlerdeki Elektriğin Kesinti Sebebi Kedi 54 izlenme - 3 yıl önce Yerel seçim sonuçlarının sayım ve tasnifi sırasında, Eskişehir, Adana, Hatay ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinde yaşanan elektrik kesintileri, hile iddialarına Enerji Bakanı Metin Akpınar ses tonu ile 'kedidir' yorumu yapmış.
Taner Yıldız ''New York'ta Bile 7-8 Saat Elektrik Kesildi'' 01:10
Taner Yıldız ''New York'ta Bile 7-8 Saat Elektrik Kesildi'' 54 izlenme - 3 yıl önce ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, geçen hafta elektrik kesintileriyle ilgili açıklamada bulunurken, "New York'da bile 7-8 saat elektrik kesildi" dedi. Önümüzdeki günlerde elektrikte sıkıntı yaşanmayacağını söyleyen Bakan Yıldız, şunları söyledi: "Kendimize bahar muamelesi yapmayalım. Şu anda kıştayız. Bazı yerlerde ısı eksi 21 dereceye kadar düştü. Atmosfere açık alandayız. 30 yıl önce değil, sadece bir hafta önce , yani geçtiğimiz hafta İsviçre, Hollanda da Rusya ve Amerika gibi bir çok gelişmiş ülkede elektrik kesintisi oldu. New York'da bile 7-8 saat elektrik kesildi. Bunlarda da trafolar patlıyor, arızalar oluyor. Bunların olabileceğini bir ay önce söyledim. Beklenmeyen şeyler değildi. Mesela son iki gündür hamdolsun sıkıntı yaşamadık. Ve yaşayacağımızı da ümit etmiyorum." BAKAN ÇOCUKLARI KONUSUNU BİLMİYORUM Bakan Yıldız, bugün İstanbul ve Ankara'da gerçekleştirilen ihale ve rüşvet operasyonunda bakan çocuklarının da gözaltına alınmasıyla ilgili soruya "Gün boyunca, yani bu sabahtan itibaren sürekli toplantı ve görüşme halindeydik. O nedenle konu nedir bilemiyorum. Şu andan itibaren bakarım" yanıtını verdi. Hazar Denizi'ndeki Şahdeniz- 2 sahasında çıkarılacak doğalgazı Türkiye ve Avrupa'ya taşımak üzere geliştirilen Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi (TANAP) ve Trans-Adriyatik Boru Hattı (TAP) anlaşmaları Azerbaycan'da törenle imzaladıklarını söyleyen Bakan Yıldız, projenin Türkiye'de 5 bin kişiye iş sağlayacağını belirtti. Bakan Yıldız, dünyanın en büyük enerji projelerinden biri olan Şah Deniz Projesi'nin bölgenin enerji haritasını değiştireceğini anlattı. Yıldız, şunları söyledi: "Projenin tamamlanmasıyla Azerbaycan gazının, Avrupa'ya ulaşmasını sağlamış olacağız. Türkiye ve bölgesel Şahdeniz- 2 projesi 29 milyar dolarlık bir yatırım. Ancak, TANAP ve TAP derken bu yatırım 5 yılda 45 milyar dolarlık bir rakama ulaşacak. Bunların programı yapıldı. Türkiye'de bu projeyi gerçekleştirirken, hem istihdam hem de teknik açıdan ciddi getiriler elde edecek. Önümüzdeki 5 yılda, Türkiye'de 2.8 milyon ton çelik boru kullanılacak. Boruların tümü ülkemizde üretilecek. Montajları da Türk işçisi ve mühendisi tarafından yapılacak. 5 bin işçi çalışacak ve hat 19 ilden geçecek. Her biri, ayrı ayrı çok faydalı."
7 Haziran'da Elektrik Kesintilerine Sıkı Önlem Aldık -  Taner Yıldız 01:19
7 Haziran'da Elektrik Kesintilerine Sıkı Önlem Aldık - Taner Yıldız 36 izlenme - 2 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 7 Haziran seçimlerinde olası elektrik kesintilerine yönelik tüm teknik çalışmaları tamamladıklarını ve süreci dikkatle takip ettiklerini belirtti.