Hoşgeldiniz!

kesintisi

Alper Çakır & İsyanqar26 - Enerji Kesintisi ( Diss Track +18 ) 2016 05:01
Alper Çakır & İsyanqar26 - Enerji Kesintisi ( Diss Track +18 ) 2016 3.686 izlenme - 9 ay önce Videonun Kopyalanması Ve Başka Hesablara Yüklenmesi Yasaktır, Aksi Takdirde Hesabınız Festedilir. Abone Ol iSyanQaR26https://goo.gl/CccT3p Abone Olhttps://goo.gl/j2HpuR Oynatma Listesihttps://goo.gl/ZDCFq9 Facebook Profil https://goo.gl/oCmDhx
Taner Yıldız'dan Elektrik Kesintisi Açıklaması 01:50
Taner Yıldız'dan Elektrik Kesintisi Açıklaması 2.305 izlenme - 2 yıl önce Enerji Bakanı Taner Yıldız Türkiye genelinde yaşanan elektrik kesintisiyle ilgili açıklama yaptı. Yıldız kesintinin sebebinin henüz tam olarak bilinmediğini söyledi.
Su Kesintilerini Normal Karşılayan Akp Seçmeni 01:47
Su Kesintilerini Normal Karşılayan Akp Seçmeni 674 izlenme - 2 yıl önce Abim çok objektif biçimde İstanbulda olan su kesintilerini kendince yorumlamış.
Alper Çakır & iSyanQaR26 - Enerji Kesintisi - Diss Track +18 - 2016 05:01
Alper Çakır & iSyanQaR26 - Enerji Kesintisi - Diss Track +18 - 2016 253 izlenme - 9 ay önce Alper Çakır & iSyanQaR26 - Enerji Kesintisi - Diss Track +18Alper Çakır & iSyanQaR26 - Enerji Kesintisi - Diss Track +18 - 2016Alper Çakır & iSyanQaR26 - Enerji Kesintisi - Diss Track +18 - 2016Alper Çakır & iSyanQaR26 - Enerji Kesintisi - Diss Track +18 - 2016Alper Çakır & iSyanQaR26 - Enerji Kesintisi - Diss Track +18 - 2016Alper Çakır & iSyanQaR26 - Enerji Kesintisi - Diss Track +18 - 2016Alper Çakır & iSyanQaR26 - Enerji Kesintisi - Diss Track +18 - 2016Alper Çakır & iSyanQaR26 - Enerji Kesintisi - Diss Track +18 - 2016Alper Çakır & iSyanQaR26 - Enerji Kesintisi - Diss Track +18 - 2016
Taner Yıldız: Elektrikler Neden Kesildi? 06:43
Taner Yıldız: Elektrikler Neden Kesildi? 500 izlenme - 3 yıl önce Taner Yıldız: Seçimi gölgelemeye dönük bir iş yok Taner Yıldız: Seçimi gölgelemeye dönük bir iş yok Taner Yıldız: Seçimi gölgelemeye dönük bir iş yok
Elektrik Kesintisi'nin Sebebi Adana - Taner Yıldız 01:35
Elektrik Kesintisi'nin Sebebi Adana - Taner Yıldız 204 izlenme - 1 yıl önce Türkiye genelinde meydana gelen elektrik kesintisinin arkasından Adana çıktı. Şehirdeki arz fazlası sisteme aşırı yükleme yapınca şebeke hatları kendini kapattı.
Başbakan Erdoğan Konuşurken Elektrik Kesildi 02:08
Başbakan Erdoğan Konuşurken Elektrik Kesildi 407 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda, Diyanet İşleri Başkanlığı'nca düzenlenen, "Kutlu Doğum Haftası" programına katıldı. Başbakan Erdoğan konuştuğu sırada salonda elektrikler kesildi. Kesinti üzerine Erdoğan konuşmasında bir süre ara verdi. Bu sırada izleyiciler ‘Recep Tayyip Erdoğan’ ve ‘Türkiye seninle gurur duyuyor’ şeklinde tezahürat yaptı. Elektriklerin tekrar gelmesi üzerine Başbakan Erdoğan kaldığı yerden konuşmasında devam etti. Başbakan burada yaptığı konuşmada şunları söyledi: Toplumlar zaman zaman hayal kırıklığı yaşar. Zaman zaman aldanırlar, aldatılırlar. Aldatanlar kalpleri asla çöle çeviremeyecekler. Allah’tan başkasına kulluk eden kaybetmiştir. Peygamber efendimiz dışında rehber arayan, ışığı arkasında bırakmıştır. Peygamber efendimiz rüyalarda ve filmlerde istismar aracı yapılamaz. İnsanların mahremlerine girmek güzel dinimizin hiçbir şekilde bağdaşmaz. Masum insanların üzerine çıkar şebekesi inşa edilemez. Bize Allah yeter Kuran yeter Hz. Nebi yeter… Din ne devletin, ne siyasetin, ne de arzularına yenik düşmüş hırslıların elinde elverişli bir imkan olarak düşünülemez. Din ve devlet, ilişkilerinde istismarı şiddetle reddediyoruz.
Lüks Işığında Ana Haber Bülteni Sunmak 03:42
Lüks Işığında Ana Haber Bülteni Sunmak 265 izlenme - 1 yıl önce Bursa İnegöl'de bir yerel televizyonun ana haber bülteni, stüdyodaki elektrik kesintisi nedeniyle lüks ışığında sunuldu.
Bingöl'de Su Kesintisi 03:31
Bingöl'de Su Kesintisi 322 izlenme - 4 yıl önce Bingöl'de Su Kesintisi
Beşiktaş - Tottenham Maçında Elektrikler Kesilince Müthiş Görüntüler Ortaya Çıktı 01:07
Beşiktaş - Tottenham Maçında Elektrikler Kesilince Müthiş Görüntüler Ortaya Çıktı 226 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş - Tottenham karşılaşmasının 8. dakikasında stadyumda bir anda tüm ışıklar kesildi ve taraftarların cep telefonu ışıklarıyla ortamı aydınlatması sonucu müthiş görüntüler ortaya çıktı.
Spiker, Elektrikler Kesilince 'Lüks Işığında' Haber Sundu 03:40
Spiker, Elektrikler Kesilince 'Lüks Işığında' Haber Sundu 184 izlenme - 2 yıl önce Bursa İnegöl'de bir yerel televizyonun ana haber bülteni, stüdyodaki elektrik kesintisi nedeniyle lüks ışığında ekrana geldi.
Tredaştan Elektrik Kesintisi Açıklaması 00:30
Tredaştan Elektrik Kesintisi Açıklaması 145 izlenme - 2 yıl önce Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ)’den yapılan açıklamada, 1 Şubat Pazar günü Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) ana hatlarında meydana gelen arıza nedeniyle Edirne, Kırklareli illerinin bir kısmına enerji verilemediği kaydedildi.
trafik kazası mağdurlarına müjdeli haber 02:03
trafik kazası mağdurlarına müjdeli haber 718 izlenme - 6 yıl önce Trafik kazasında AĞIR ÖZÜRLÜ olan vatandaşlarımızın ikinci tazminat hakları için bizimle irtibata geçebilirler. 0507 926 98 18- 532 310 10 48
akvaryum elektrik kesintisi 1 00:44
akvaryum elektrik kesintisi 1 308 izlenme - 5 yıl önce akvaryum elektrik kesintisine çözüm
6 Nisan 2015 Twitter, Facebook ve Youtube Kesintisi - Serkan İnci 03:48
6 Nisan 2015 Twitter, Facebook ve Youtube Kesintisi - Serkan İnci 129 izlenme - 1 yıl önce 1 Ay önce yeni çıkan torba yasa ile birlikte internetin işin içinden çıkılmaz bir noktaya gittiğini vurgulamış ve bu konu ile alakalı http://5651torbayasaiptal.com/ adlı sitede bir kampanya başlatmıştık. | iletisim: 5651torbayasaiptal@gmail.com Şu videoda ise derdimizi anlatmıştık: https://www.youtube.com/watch?v=pdQNfJuZZVw Erişim Sağlayıcıları Birliğinin yetersizliği ve biz internet girişimcilerinin dertlerini açık şekilde anlatıyoruz. Bu süreç mantıksızlıklardan kurtulmalı ve profesyonelce çözüm getirilmeli. --- KAMUOYUNA DUYURU: bugün facebook, youtube, twitter erişime engellendi. tam bir ay önce bir video çekerek torba yasa kapsamındaki 5651 nolu kanundaki değişiklikler geçerse sonucunun felaket olacağını söylemiştik. kanunda geçti. geçen hafta galeri.uludagsozluk.com engellendi. bugün de bütün internet siteleri engellendi. bunun sebebi ERİŞİM SAĞLAYICILARI BİRLİĞİ'nin (ESB) 5651 nolu kanunun 9. maddesinde kendisine verilen maddeyi kendilerinde yanlış yorumlaması ile ilgili. 5651. nolu kanunun 9. maddesinin 7. bölümü "Erişimin engellenmesine konu içeriğin yayından çıkarılmış olması durumunda hâkim kararı kendiliğinden hükümsüz kalır" şeklindedir. Yani hakimin erişimi engellendiği sitede şikayete konu içerik yoksa hakimin kararı hükümsüz kalmaktadır. Ancak ESB kendi üstüne risk almamak için bu durumda tekrar hakim kararı talep etmektedir. Ama erişime engellenmiş bir siteyi hakim'in kontrol etme imkanı hem yoktur. Hem de kapatılan bir internet sitesinin açılması dakikalar içerisinde olabilecekken. Bir anda haftaları bulmaktadır. Oysaki yetki TİB'de iken TİB içeriğin kaldırıldığını görünce anında URL'e erişimi açıyordu. Geçen hafta galeri.uludagsozluk.com internet sitemiz engellenince ERİŞİM SAĞLAYICILARI BİRLİĞİ ile yarım saat süren bir konuşma yaptık. ve karşımızda kendini Türkiye'de değil de Uganda'da olduğunu sanan bir kurum olduğunu gördük. "İçerik zaten kaldırılmış, lütfen siteyi açın" dediğimizde. "Engellenmiş sitedeki içeriği nasıl kontrol edelim? Suç mu işleyelim" diye cevap aldık. "E 1 saat önce siz engellediğiniz" dediğimizde. "Evet ama site artık engelli" diye komedi bir cevap aldık. Kendi içlerinde toplantı yaptıklarını ve kapatılan internet sitelerini açmak için tekrar hakimden karar alınması gerektiğine karar verdiklerini ilettiler. Yani ESB memurları oturmuşlar kendi üzerlerine risk almamak için hakim kararı talep ediyorlar. Oysaki 5651 nolu kanunun 9/7 maddesi çok açık. İçerik kaldırılmışsa hakimin kararı hükümsüz olur. Cuma günü galeri.uludagsozluk.com'un kapatılması üzerinde ESB tarafında durumun ne kadar facia olduğunu öğrenmiştik. Bugün de bütün internet sitelerine erişim engellendi. Aslında twitter geçen hafta kapatılabilirdi. Ancak hakimin katibi twitter.com yerine tiwetter.com yazmıştı. Yani durum komedi. ERİŞİM SAĞLAYICILARI BİRLİĞİ'nin kendini feshetmesi lazım. Bu şekilde bütün internet sitelerinin kapatılması çok yakındır.
Canlı Yayında Fatih Portakal'ın Ricasına Küfürlü Yanıt 00:45
Canlı Yayında Fatih Portakal'ın Ricasına Küfürlü Yanıt 135 izlenme - 2 yıl önce Fox TV'de canlı yayın sırasında kameramandan Meclis'te elektrik kesintisini görüntülemesini isteyen Fatih Portakal'a küfürle karşılık verildi.
Komedi film sabri usta istanbul genelinde elektrik kesintisi elektrik ariza alo 186 00:32
Komedi film sabri usta istanbul genelinde elektrik kesintisi elektrik ariza alo 186 292 izlenme - 5 yıl önce İstanbul'da elektrik kesildi metro çalışmıyorİstanbul'da meydana gelen elektrik kesintisi nedeniyle, saat 13.43'ten itibaren metro ve tramvay seferleri yapılamıyor.Güncelleme14 Ocak 2012 1430İstanbul'da, elektrik kesintisi nedeniyle metro ve tramvay seferleri durdu.İstanbul Ulaşım AŞ'den alınan bilgiye göre, elektrik kesintisi nedeniyle, saat 13.43'ten itibaren metro ve tramvay seferleri yapılamıyor. Seferlerin normale dönmesi için çalışmalar sürüyor.Birçok ilçede elektrikler kesik.İstanbu
Konserini İptal Eden Gökhan Türkmen Protesto Edildi 02:10
Konserini İptal Eden Gökhan Türkmen Protesto Edildi 103 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vereceği konseri iptal eden Gökhan Türkmen'in, öğrenciler tarafından protesto edilmesi- Sahneye öğrenciler tarafından pet şişe atılması- Konserin iptal edilmesine tepki gösteren öğrencilerin açıklamaları "21. Uluslararası Bilim ve Gençlik Haftası"- Bülent Ecevit Üniversitesinde vereceği konseri iptal eden Gökhan Türkmen, öğrenciler tarafından protesto edildi Bülent Ecevit Üniversitesinde (BEÜ) konser verecek olan sanatçı Gökhan Türkmen, ses sistemi ve altyapı yetersizliği gerekçesiyle konseri iptal etti.
İstanbul 'da Elektrik Kesintisi Halkı İsyan Ettirdi 03:01
İstanbul 'da Elektrik Kesintisi Halkı İsyan Ettirdi 83 izlenme - 3 yıl önce istanbul 'da Elektrik Kesintisi Halkı isyan Ettirdi İstanbul Beylikdüzü'nde 40 bin kişinin yaşadığı lüks sitelerin bulunduğu Yakuplu'da sürekli yaşandığı belirtilen elektrik kesintisi vatandaşı ve esnafı isyan ettirdi. Ellerinde mumlarla BEDAŞ'ı protesto eden site sakinleri, havanın soğuduğu bu günlerde kesintiler nedeniyle kombilerin de çalışmadığını belirterek, çocukların ve yaşlıların hasta olmaya başladığını söyledi. Yakuplu'daki İhlas Marmara 2, Çınar Evleri, Bilim Yuva ve Anka Yapı sitelerinde yaşayan vatandaşlar, 10 yıldır sürekli elektrik kesintisi olduğunu belirterek durumu defalarca BEDAŞ'a bildirdiklerini ancak hiçbir şekilde çözüm bulunamadıklarını belirtti. İhlas Marmara 2 Site Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer İşcan, bu kesintilerin 13 yıldır devam ettiğini belirterek ,"Bu site kurulalı 13 yıl oldu. Programsız kesintiler sürekli devam etmektedir. Karşımızda hiçbir şekilde muhatap bulamıyoruz. Aradığımız zaman karşımıza telesekreter çıkıyor. Oradakiler de sadece kayıt alıyor, hiçbir şey yaptıkları yok" dedi. "ÇOCUKLARIMIZ SOĞUKTAN HASTA OLUYOR" Site sakini Ahmet Bayram ise sekiz aylık bebeğinin bulunduğunu ve elektrikler kesik olduğunda kombilerin de çalışmadığını anlatarak, "Bugün kesinti 5 saatten fazla sürdüğü için 8 aylık bebeğimiz soğuktan hasta oldu. Beyaz eşyalarımız da sürekli arıza yapıyor. Biz faturalarımızı bir gün bile aksatmadan ödüyoruz. Karşılığında da hizmet beklemek en tabii hakkımız. Bu soruna çözüm bulunmasını istiyoruz" şeklinde konuştu.
Şanlıurfa'da Elektrik Kesintisi Yüzünden Mahalleli Yolu Kapattı 02:00
Şanlıurfa'da Elektrik Kesintisi Yüzünden Mahalleli Yolu Kapattı 1 izlenme - 2 hafta önce Şanlıurfa'da, 3 gündür süren elektrik kesintilerini protesto eden vatandaşlar yol kapatarak eylem yaptı.
Büyük Elektrik Kesintisi 01:01
Büyük Elektrik Kesintisi 87 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de bugün birçok noktada elektrik sistemi çöktü. İstanbul, Ankara, İzmir'den Uşak, Trabzon ve Diyarbakır'a neredeyse tüm illerde elektrikler kesildi. Herkes, "Elektrik ne zaman gelecek?" sorusunu sordu. Büyük kesinti nedeniyle metro, tramvay seferleri durdu. Vatandaşlar Twitter ve Facebook'a mesaj yağdırdı.
Elektrik Tamamen Giderse Ne Olur? 02:12
Elektrik Tamamen Giderse Ne Olur? 54 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin neredeyse heryerinde yaşanan elektrik kesintisi hepimizi biraz korkuttu. İtiraf etmeliyiz ki biraz da "ya elektrikler bir gün tamamen gider ve hiç gelmezse?" sorusunu aklımıza da getirdi. Elektrik tamamen giderse korkarız ki insanlık artık eskisi gibi yaşamıyor olacak. Daha da önemlisi, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya gelecek... vehase.tv vehase TV'yi takip et: http://www.facebook.com/vehasetv http://www.twitter.com/vehasetv
Uşak'taki Su Kesintisine Öğrenci İşi Protesto 02:05
Uşak'taki Su Kesintisine Öğrenci İşi Protesto 54 izlenme - 2 yıl önce Uşak'ta habersiz kesilen suya Uşak'lı Öğrenciler kendilerince tepki göstermişler.
Egemen Bağış'a Elektrik Kesintisi Sürprizi 01:48
Egemen Bağış'a Elektrik Kesintisi Sürprizi 75 izlenme - 3 yıl önce Menderes Türel'in Seçim Kampanyasının Startının Verildiği Kepez Erdal Öner Spor Salonu'nda, Egemen Bağış'ın Konuşması Sırasında Kısa Süreli Bir Elektrik Kesintisi Yaşandı.
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 00:55
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 55 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan susuzlukla ilgili yüreklere su serpen açıklama. Adam askerde bile bıyıklarını kesmemiş ve çok büyük konuşmuş. Ben tatmin oldum. Zaten bu adamlar ne söylese tatmin oluyoruz. Allah lafını ağzından düşürmeyen adamlardan bu ülkeye zarar gelmez. Allah onlardan hamdolsun inşallah, maşallah. Amin
Beşiktaştan Elektirik Skandalına Tepki: Dünyaya Rezil Olduk 00:35
Beşiktaştan Elektirik Skandalına Tepki: Dünyaya Rezil Olduk 54 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, elektrik skandalı sonrası yaptığı açıklamada "Avrupa'ya ve bütün dünyaya rezil olduk" ifadesini kullandı.
Kılıçdaroğlu Konuşurken Elektrikler Kesildi 03:20
Kılıçdaroğlu Konuşurken Elektrikler Kesildi 45 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana'daki partisinin 7. bölge toplantısında konuşurken yaklaşık 25 defa elektrik kesildi.
Halk Röportajı: Bir Hafta Elektrikler Kesilse Hayatınızda Neler Değişir? 03:24
Halk Röportajı: Bir Hafta Elektrikler Kesilse Hayatınızda Neler Değişir? 52 izlenme - 2 yıl önce Elektrik nefes almak, yemek yemek gibi birşey oldu hayatımızda. Peki ya sadece bir haftalığına bile elektrikler kesilse hayatımızda neler değişir hiç düşündünüz mü?
Valilik suları kesti vatandaş abdest alamadı, Cumaya da gidemedi 11:52
Valilik suları kesti vatandaş abdest alamadı, Cumaya da gidemedi 70 izlenme - 5 yıl önce Köylüye ve köylere hizmet amacıyla kurulan Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) merkeze bağlı 100 haneli Avarız Köyünde birçok evi susuz bıraktı.İçme, yıkanma, abdest alma gibi ihtiyaçlarını karşılayamayan köylüler, bu da yetmezmiş gibi kahvehaneye asılan listeyle de teşhir
 Taner Yıldız - Seçimlerdeki Elektriğin Kesinti Sebebi Kedi 00:38
Taner Yıldız - Seçimlerdeki Elektriğin Kesinti Sebebi Kedi 54 izlenme - 3 yıl önce Yerel seçim sonuçlarının sayım ve tasnifi sırasında, Eskişehir, Adana, Hatay ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinde yaşanan elektrik kesintileri, hile iddialarına Enerji Bakanı Metin Akpınar ses tonu ile 'kedidir' yorumu yapmış.