Hoşgeldiniz!

kesk

Kesk 05:13
Kesk 89 izlenme - 6 yıl önce Kesk
Grup Değirmen Karagül 07:14
Grup Değirmen Karagül 398 izlenme - 9 yıl önce karagül grup degirmen silifke kesk kutlama yemegi
kesk sami evren 05:24
kesk sami evren 162 izlenme - 9 yıl önce kesk,sami,evren
kesk platformu  onurlu bir gelecek için ---greve g 01:22
kesk platformu onurlu bir gelecek için ---greve g 71 izlenme - 8 yıl önce kesk şubeler platformu sendika bürosu önünde bir basın açıklaması yaptı.platform üyesi sivil toplum kuruluşları temsilcileri adına konuşan eğitim sen siirt şube başkanı kamil kutlu; onurlu bir gelecek için greve gidildiğini belirtti.
Bursa Habersen 12:38
Bursa Habersen 86 izlenme - 5 yıl önce
Kesk Sakarya Eylem 01:13
Kesk Sakarya Eylem 83 izlenme - 5 yıl önce Kesk Sakarya Eylem
eğitim-sen suluovada grev 05:39
eğitim-sen suluovada grev 88 izlenme - 8 yıl önce 25 kasım 2009 eğitim-sen suluova
Amasya Kesk 8 Mart basın açıklaması 06:28
Amasya Kesk 8 Mart basın açıklaması 60 izlenme - 5 yıl önce Amasya Kesk 8 Mart basın açıklaması
Amasya Eğitim-Sen ve Kesk Deniz Gezmiş'leri Andı 05:01
Amasya Eğitim-Sen ve Kesk Deniz Gezmiş'leri Andı 51 izlenme - 5 yıl önce Amasya Eğitim-Sen ve Kesk Deniz Gezmiş'leri Andı
KESK Mücadeleye Çağırıyor! 05:31
KESK Mücadeleye Çağırıyor! 24 izlenme - 3 yıl önce Kamu çalışanlarının 2014-2015 toplu iş sözleşmesi görüşmeleri, AKP'nin palazlayarak emekçilerin heyetinin başkanlığına getirdiği Memur-Sen'in jet hızıyla hükümetle el sıkışması sonucu Kesk'in yürüyüşe çağrı videosu. 20 Ağustosta Ankara'da olacak yürüyüş kolları ise şöyle: *16 Ağustos, Mehmet Ayvalıtaş ve Ali İsmail Korkmaz yürüyüş kolu: Edirne, Tekirdağ, İstanbul. Ethem Sarısülük ve Medeni Yıldırım yürüyüş kolu. Manisa, İzmir.Bedran Orhan Encü, Abdullah Cömert yürüyüş kolu: Roboski, Şırnak, Mardin, Diyarbakır. Metin Lokumcu yürüyüş kolu: Hopa,Rize, Trabzon *17 Ağustos Ethem Sarısülük ve Medeni Yıldırım yürüyüş kolu: Gebze, Kocaeli, Aydın. Bedran Orhan Encü, Abdullah Cömert yürüyüş kolu:Urfa, Gaziantep. Metin Lokumcu yürüyüş kolu:Giresun, Ordu. *18 Ağustos Mehmet Ayvalıtaş ve Ali İsmail Kormaz yürüyüş kolu: Yalova, Bursa.Ethem Sarısülük ve Medeni Yıldırım yürüyüş kolu : Uşak. Bedran Orhan Encü, Abdullah Cömert yürüyüş kolu: Hatay, Adana. Metin Lokumcu Yürüyüş kolu: Samsun. *19 Ağustos Mehmet Ayvalıtaş ve Ali İsmail Korkmaz yürüyüş kolu: Eskişehir. Ethem Sarısülük ve Medeni Yıldırım yürüyüş kolu: Afyon, Konya. Bedran Orhan Encü, Abdullah Cömert yürüyüş kolu: Mersin. Metin Lokumcu Yürüyüş kolu: Amasya, Çorum. *20 Ağustos Mehmet Ayvalıtaş ve Ali İsmail Korkmaz yürüyüş kolu: Ankara. Ethem Sarısülük ve Medeni Yıldırım yürüyüş kolu. Ankara. Bedran Orhan Encü, Abdullah Cömert yürüyüş kolu: Ankara.Metin Lokumcu Yürüyüş kolu: Ankara.
İzinsiz Yürüyüş Yapan Kesk Üyesi Gruba Polis Müdahalesi 00:29
İzinsiz Yürüyüş Yapan Kesk Üyesi Gruba Polis Müdahalesi 1 izlenme - 4 ay önce - İzinsiz yürüyüş yapan KESK üyesi gruba polis müdahalesiANKARA - Başkent'te izinsiz yürüyüş yapan KESK üyesi bir gruba polis müdahale etti.
TBMM Önünde KESK'in Yürüyüşü Engellendi 01:05
TBMM Önünde KESK'in Yürüyüşü Engellendi 2 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Büyük Millet Meclisi önünde KESK üyeleriyle polis arasında arbede çıktı, 3 kişi gözaltına alındı...
Kesk Üyeleri Cezalar Artınca Eyleme Tek Başına Çıktı 01:04
Kesk Üyeleri Cezalar Artınca Eyleme Tek Başına Çıktı 1 izlenme - 1 yıl önce Meslekten ihraç edilen KESK üyeleri ülke genelinde başlatılan eylemlerde idari para cezası yüksek olunca tasarruf tedbirlerine gitti.
Hakkari'de Kesk Üyeleri Hükümeti Protesto Etti 04:12
Hakkari'de Kesk Üyeleri Hükümeti Protesto Etti 1 izlenme - 2 yıl önce Hakkari'de KESK üyeleri hükümeti protesto etti Hakkari'de KESK Şube üyeleri, düzenelen basın açıklaması ile kendisine muhalif olan her kesimi baskı altına aldığını iddia ettikleri hükümeti protesto etti.