Hoşgeldiniz!

Kesk Videoları İzle

Grup Yorum - Güleycan 03:43
Grup Yorum - Güleycan 154 izlenme - 2 yıl önce Az eşyalı, baskınlardan, talanlardan arta kalanıyla bile bol kitaplı, yerde ince bir kilimli, beton zeminli, soba başında ısınmaya çalışılan kalabalık öğrenci evleri. soğuk... ankara soğuğu... Sobanın etrafına toplanmışsın önün kavurga kavuruyor, arkan harman savuruyor. sobanın kendine hayrı yok. koca bir kapta yapılmış menemen ve makarnaya hep birlikte girişilen akşamlar, her şeye rağmen umut, her şeye rağmen direnç, her şeye rağmen yaşam... duvarda saz, asla türküsüz geçmeyen gece ve içimizi ısıtan sesler toplamı. yıllar öncesinden sıyrılıp gelen ezgi, güleycan...
Kesk 05:13
Kesk 87 izlenme - 5 yıl önce Kesk
Grup Değirmen Karagül 07:14
Grup Değirmen Karagül 395 izlenme - 8 yıl önce karagül grup degirmen silifke kesk kutlama yemegi
 KESK 05:00
KESK 49 izlenme - 4 yıl önce KESK
kesk sami evren 05:24
kesk sami evren 162 izlenme - 8 yıl önce kesk,sami,evren
kesk platformu  onurlu bir gelecek için ---greve g 01:22
kesk platformu onurlu bir gelecek için ---greve g 71 izlenme - 7 yıl önce kesk şubeler platformu sendika bürosu önünde bir basın açıklaması yaptı.platform üyesi sivil toplum kuruluşları temsilcileri adına konuşan eğitim sen siirt şube başkanı kamil kutlu; onurlu bir gelecek için greve gidildiğini belirtti.
Bursa Habersen 12:38
Bursa Habersen 86 izlenme - 4 yıl önce
Kesk Sakarya Eylem 01:13
Kesk Sakarya Eylem 80 izlenme - 4 yıl önce Kesk Sakarya Eylem
eğitim-sen suluovada grev 05:39
eğitim-sen suluovada grev 88 izlenme - 7 yıl önce 25 kasım 2009 eğitim-sen suluova
Amasya Kesk 8 Mart basın açıklaması 06:28
Amasya Kesk 8 Mart basın açıklaması 60 izlenme - 4 yıl önce Amasya Kesk 8 Mart basın açıklaması
Amasya Eğitim-Sen ve Kesk Deniz Gezmiş'leri Andı 05:01
Amasya Eğitim-Sen ve Kesk Deniz Gezmiş'leri Andı 51 izlenme - 4 yıl önce Amasya Eğitim-Sen ve Kesk Deniz Gezmiş'leri Andı
18 Mayıs Basın Açıklaması 06:57
18 Mayıs Basın Açıklaması 21 izlenme - 3 yıl önce Kesk Adına Ses Eskişehir Şube Başkanı Yalçın Mutlu'nun Basın Açıklaması. 18 Mayıs 2014
KESK Mücadeleye Çağırıyor! 05:31
KESK Mücadeleye Çağırıyor! 21 izlenme - 2 yıl önce Kamu çalışanlarının 2014-2015 toplu iş sözleşmesi görüşmeleri, AKP'nin palazlayarak emekçilerin heyetinin başkanlığına getirdiği Memur-Sen'in jet hızıyla hükümetle el sıkışması sonucu Kesk'in yürüyüşe çağrı videosu. 20 Ağustosta Ankara'da olacak yürüyüş kolları ise şöyle: *16 Ağustos, Mehmet Ayvalıtaş ve Ali İsmail Korkmaz yürüyüş kolu: Edirne, Tekirdağ, İstanbul. Ethem Sarısülük ve Medeni Yıldırım yürüyüş kolu. Manisa, İzmir.Bedran Orhan Encü, Abdullah Cömert yürüyüş kolu: Roboski, Şırnak, Mardin, Diyarbakır. Metin Lokumcu yürüyüş kolu: Hopa,Rize, Trabzon *17 Ağustos Ethem Sarısülük ve Medeni Yıldırım yürüyüş kolu: Gebze, Kocaeli, Aydın. Bedran Orhan Encü, Abdullah Cömert yürüyüş kolu:Urfa, Gaziantep. Metin Lokumcu yürüyüş kolu:Giresun, Ordu. *18 Ağustos Mehmet Ayvalıtaş ve Ali İsmail Kormaz yürüyüş kolu: Yalova, Bursa.Ethem Sarısülük ve Medeni Yıldırım yürüyüş kolu : Uşak. Bedran Orhan Encü, Abdullah Cömert yürüyüş kolu: Hatay, Adana. Metin Lokumcu Yürüyüş kolu: Samsun. *19 Ağustos Mehmet Ayvalıtaş ve Ali İsmail Korkmaz yürüyüş kolu: Eskişehir. Ethem Sarısülük ve Medeni Yıldırım yürüyüş kolu: Afyon, Konya. Bedran Orhan Encü, Abdullah Cömert yürüyüş kolu: Mersin. Metin Lokumcu Yürüyüş kolu: Amasya, Çorum. *20 Ağustos Mehmet Ayvalıtaş ve Ali İsmail Korkmaz yürüyüş kolu: Ankara. Ethem Sarısülük ve Medeni Yıldırım yürüyüş kolu. Ankara. Bedran Orhan Encü, Abdullah Cömert yürüyüş kolu: Ankara.Metin Lokumcu Yürüyüş kolu: Ankara.
TBMM Önünde KESK'in Yürüyüşü Engellendi 01:05
TBMM Önünde KESK'in Yürüyüşü Engellendi 2 izlenme - 3 ay önce Türkiye Büyük Millet Meclisi önünde KESK üyeleriyle polis arasında arbede çıktı, 3 kişi gözaltına alındı...
 Sendikalar Kızılay’a yürüyor 01:55
Sendikalar Kızılay’a yürüyor 17 izlenme - 4 yıl önce KESK’in başını çektiği ve dün başladığı iş bırakma eylemine bugün DİSK, TTB ile TMMOB da katıldı. Ankara’da toplanan grup Kızılay’a doğru yürüyüşe geçti.
kesk açıklama 08:06
kesk açıklama 18 izlenme - 5 yıl önce kesk açıklama
 KESK Taksim’e yürüyüşe geçti 01:28
KESK Taksim’e yürüyüşe geçti 18 izlenme - 4 yıl önce Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu (KESK), ’Güvenli İstihdam,Ücret Garantisi ’ sloganıyla Taksim’e yürüyor.
Sendikalar: 1 Mayıs'ta Taksim'deyiz 02:53
Sendikalar: 1 Mayıs'ta Taksim'deyiz 16 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı Kani Beko, 1 Mayıs işçi bayramında Taksim'de olacaklarını söyledi. Beko, "Biz bu ülkenin tüm değerlerini yaratanlar, biz işçiler, kamu emekçileri, hekimler, mimarlar, mühendisler, şehir plancıları olarak emek, eşitlik, özgürlük, barış adalet, bağımsızlık, ve demokrasi için 1 Mayıs'ta Taksim'de olacağız." dedi.
21 Mayıs Maden Şehitlerini Anma 01:17
21 Mayıs Maden Şehitlerini Anma 8 izlenme - 3 yıl önce Kesk, Disk, Eto, Tmmob Ve Maden İşçileri Sendikasıyla Maden Şehitlerini Anma Yürüyüşü..
Adana’da Memurlar Ve İşçiler İş Bıraktı 01:28
Adana’da Memurlar Ve İşçiler İş Bıraktı 13 izlenme - 4 yıl önce Adana’da Taksim Gezi Parkı eylemlerindeki polis şiddetini protesto etmek için 1 günlük iş bırakan DİSK, KESK, TMMOB, TTB ve TDP üyeleri, protesto yürüyüşü ve basın açıklaması yaptı.
Hakkari'de Kesk Üyeleri Hükümeti Protesto Etti 04:12
Hakkari'de Kesk Üyeleri Hükümeti Protesto Etti 1 izlenme - 1 yıl önce Hakkari'de KESK üyeleri hükümeti protesto etti Hakkari'de KESK Şube üyeleri, düzenelen basın açıklaması ile kendisine muhalif olan her kesimi baskı altına aldığını iddia ettikleri hükümeti protesto etti.