Hoşgeldiniz!

Keşke Bir Heves Olsaydın Videoları

Keşke Bir Heves Olsaydın Ömrümde Nefes Olsaydın anlamadın be vefasız 03:56
Keşke Bir Heves Olsaydın Ömrümde Nefes Olsaydın anlamadın be vefasız 60.936 izlenme - 5 yıl önce Keşke Bir Heves Olsaydın Ömrümde Nefes Olsaydın anlamadın be vefasız
Keşke Bir Heves Olsaydın 03:56
Keşke Bir Heves Olsaydın 831 izlenme - 3 yıl önce şarkı keşke heves olsaydım
Aysel - Keşke Bir Heves Olsaydın 03:56
Aysel - Keşke Bir Heves Olsaydın 794 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Uyandım artık vefasız seni gözde yaşım bilmem Zaten öldüm sözlerinle seni kalpte kurşun bilmem Keşke Bir Heves Olsaydın Ömrümde Nefes Olsaydın Anlamadın be vefasız yazıklar olsun kitapsız sözleri Vakti gelince gitseydin keşke kıymetimi bilseydin Yıktın dünyamı vefasız şu halimi bir görseydin Keşke Bir Heves Olsaydın Ömrümde Nefes Olsaydın Anlamadın be vefasız yazıklar olsun kitapsız sözleri Şiir Sözleri: Çekilecek gibi değil zaten dağım duman benim Sorsan ne olur halim zaten halim yaman benim Saram derim sarılmaz ki durmaz durmaz yaram kanar benim Şimdilerde bir başına sanki Geldik Yüz yaşına Hayatımı hayatımı tek kurşuna ESİR ettin Be Vefasız . . . !
Keşke Bir Heves Olsaydın 03:56
Keşke Bir Heves Olsaydın 449 izlenme - 2 yıl önce Ben Sevecegım Zamanıda Sokacagım Zamanıda Bılırım Sen Rahat Ol. Gülbiyeorhan
Keşke Bir Heves Olsaydın Gülbiye Orhan 26 03:56
Keşke Bir Heves Olsaydın Gülbiye Orhan 26 298 izlenme - 2 yıl önce ben sevecegım zamanıda sokacagım zamanıda bılırım sen rahat ol :)
Keşke Bir Heves Olsaydın Gülbiye Orhan 26 03:56
Keşke Bir Heves Olsaydın Gülbiye Orhan 26 74 izlenme - 1 yıl önce yalanların en büyüğünüde kendime söylüyorum. unuttum diyorum, unuttum derken bile seni düşlüyorum.