Hoşgeldiniz!

Kevin Costner Videoları İzle

McFarland USA (2015) Fragman 02:48
McFarland USA (2015) Fragman 99.290 izlenme - 2 yıl önce Kevin Costner'ın bir atletizm antrenörünü canlandırdığı 2015 yapımı McFarland USA filminin fragmanı. Filmde Morgan Saylor, Maria Bello ve Vincent Martella da rol alıyor.
Jack Ryan: Gölge Ajan Türkçe Altyazılı Fragman 02:10
Jack Ryan: Gölge Ajan Türkçe Altyazılı Fragman 15.325 izlenme - 4 yıl önce Jack Ryan: Gölge Ajan, bizleri çok satan roman yazarı Tom Clancy’nin popüler karakteri Jack Ryan’ın Wall Street’te finansal analiz olarak çalışırken CIA öncesi günlerine götürüyor. Ryan (Chris Pine) global finansal terörizmi araştırmak çin CIA (Kevin Costner) tarafından işe alınır. Amerikan ekonomisini batıracak bir komplo açığa çıkınca Jack, bilgisayar monitörünün başından kalkıp, kompolonun ardındaki Rus işadamının (Kenneth Branagh )karşısına çıkmak için Moskova’ya gitmek zorunda kalır.
Black or White (2014) Fragman 02:15
Black or White (2014) Fragman 1.900 izlenme - 2 yıl önce 2015'te vizyona girecek olan Black or White filminin fragmanı. Filmde Kevin Costner, Octavia Spencer, Anthony Mackie, Gillian Jacobs ve Jennifer Ehle oynuyor.
Mr Brooks 02:26
Mr Brooks 6.838 izlenme - 10 yıl önce
Man of Steel - Kamera Arkası 03:30
Man of Steel - Kamera Arkası 2.650 izlenme - 4 yıl önce Man of Steel setinden görüntülerin yer aldığı kamera arkası özel videosu.
Revenge (1990) Fragman 01:49
Revenge (1990) Fragman 91 izlenme - 1 ay önce Yönetmen: Tony Scott Oyuncular: Anthony Quinn, Kevin Costner, Madeleine Stowe, Sally Kirkland, James Gammon Tür: Dram
Ahmet Çakar vs Kevin Costner 00:25
Ahmet Çakar vs Kevin Costner 795 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Çakar' ın yarışma programında kevin costner' a giydirdiği akıl almaz görüntüler. adam değilsin kevin costner
Su Dünyası Film Fragmanı (1995) 02:08
Su Dünyası Film Fragmanı (1995) 860 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın sular altında kaldığı bir gelecekte insan ırkı hayatta kalma mücadelesini köhne sandallarda ve geçici, yerleşik olmayan şehirlerde sürdürmektedir. Sadece birkaç insan ısrarla “Dryland” adı verilen efsanevi bir bölgede yaşamayı sürdürmektedir. Bu gizemli bölgenin nerede olduğunu arayan şeytani Deacon (Dennnis Hopper) genç Enola ve annesi Helen’ın yaşadığı şehre saldırır.
McFarland, USA (2015) Fragman 2 02:21
McFarland, USA (2015) Fragman 2 683 izlenme - 2 yıl önce Kevin Costner'ın bir atletizm antrenörünü canlandırdığı 2015 yapımı Takipçi bir antrenör, küçük bir Kaliforniya kasabasının atlet takımını şampiyona yarışçısına dönüştürür. Yönetmen: Niki Caro Senaryo: Christopher Cleveland, Bettina Gilois, Grant Thompson Tür: Dram Rating: 0.0 Vizyon Tarihi: 20 Şubat 2015 Dil: İngilizce Müzik: Antonio Pinto
Thirteen Days - Yakın Tehlike Fragmanı 02:41
Thirteen Days - Yakın Tehlike Fragmanı 1.351 izlenme - 3 yıl önce 2000 ABD yapımı Thirteen Days filminin fragmanı. Film 1962 yılında yaşanan Küba krizini konu alıyor. Sovyetler Birliği Küba'ya nükleer füzeler yerleştirmeye kalkışınca ABD yönetimi zor bir kararın eşiğine gelir. Füzelerin yerleştirilmesini engellemek için, Küba'yı işgal dahil her türlü planı gözden geçiren Pentagon ve Beyaz Saray bir yandan da gerginliğin bir savaşa dönüşmesini engellemek zorundadır. Bu kararı verirken Başkan John F. Kennedy (Greenwood) 'nin en yakın çalışma arkadaşı, yardımcısı ve danışmanı Kenneth P. O'Donnell (Kevin Costner) 'dir.
Man of Steel Özel Video (13 Dakika) 13:01
Man of Steel Özel Video (13 Dakika) 981 izlenme - 4 yıl önce Man of Steel filmi için özel olarak hazırlanmış film içi sahnelerde ve röportajlardan oluşan 13 dakikalık özel video.
Bodyguard - I Will Always Love You 04:41
Bodyguard - I Will Always Love You 451 izlenme - 2 yıl önce Kevin amca ile Whitney teyzenin müthiş performansının bütünleştiği 1992 yapımı filmin soundtrack'i. Öyle bir filmdir ki kendisi izleyen herkes bir ara Samurai kılıcı almak istemiştir.
American Flyers (1985) Fragman 01:27
American Flyers (1985) Fragman 167 izlenme - 1 yıl önce 1985 yapımı American Flyers filminin fragmanı. Filmin başrolünde Kevin Costner var, yönetmen John Badham.
Man of Steel Kamera Arkası 03:30
Man of Steel Kamera Arkası 653 izlenme - 4 yıl önce Man of Steel filminin kamera arkası görüntülerinden oluşan çok özel video.
Fastball (2016) Fragman 02:05
Fastball (2016) Fragman 114 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı Fastball filminin fragmanı. Beyzbol belgeseli niteliğindeki filmin seslendirmesi Kevin Costner'a ait.
Man of Steel - Nokia Fragman 02:09
Man of Steel - Nokia Fragman 560 izlenme - 4 yıl önce Man of Steel filminin Nokia isimli fragmanı.
I Feel Like a Star - THY Reklam Müziği 01:58
I Feel Like a Star - THY Reklam Müziği 231 izlenme - 2 yıl önce Kevin Costner'ın (garizmana gurban) İstanbul'dan, camış gibi uyumak, kahve içmek, telefon numarası dağıtmak ve etrafa gülücekler saçmak için çıktığı yolculuğun reklam filmi...Bunları yapıp aynı gün yine İstanbul'a dönmesi de ayrı bir güzelliktir.Müzik, Fatih Aygün ve Korhan Uran tarafından reklam için özel yapılmış efenim.
Man of Steel TV Fragman 3 00:32
Man of Steel TV Fragman 3 580 izlenme - 4 yıl önce Henry Cavill'in başrolünde yer aldığı ve Amy Adams, Diane Lane, Kevin Costner, Michael Shannon, Russell Crowe, Antje Traue, Ayelet Zurer, Henry Lennix, Christopher Meloni, Laurence Fishburne gibi isimlerin yer aldığı Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Open Range Trailer 02:30
Open Range Trailer 155 izlenme - 2 yıl önce Uzak Ülke Open Range filmi geçmişteki yaptıklarından kaçmaya çalışan bazı adamlar çözüm olarak kendilerini ve sürülerini özgürlüğün olduğu doğanın ellerine bırakıp bir yerleşik hayat içinde olmak isterler. Vahşi batının kendine göre bazı kanunlarıyla bilinmesi kovboyların kendi ararlarında cesur ve yürekli olmasıdır belkide onları değerli kılan tek şeyde budur. Yaşam felsefesi olarak insanların gözünde kavgacı bir adam gibi görünselerde aslında onlar şiddete maruz kalmadıkça kimsenin canını acıtmazlar. Ancak bu kasabada yaşayan insanlar biraz kendi düşünceleri dışına çıkınca bu adamların kötü bildiklerimiz yanlarını bize göstereceklerdir. Bütün bu yaşananların arasında kendini daima yanlız bırakan charley hayatı boyunca hiçbir kadına bakmazken karşısına güzel bir kadın olan Sue çıkanca onun için durumlar değişecektir.
Mafya Filmlerinin Unutulamayan Efsane Sahneleri 02:33
Mafya Filmlerinin Unutulamayan Efsane Sahneleri 285 izlenme - 2 yıl önce Yıllardır bizim için efsaneleşen ve belkide bazılarımızn onlarca kez izlediği en kaliteli mafya konulu filmlerin en heyecanlı ve en çarpıcı sahneleri.Bu içeriği göndermeden önce ve sonra neredeyse 6-7 kere izledim ve açıkcası arşivlenip saklanması gereken bir çalışma olduğu kanaatine vardım.Yalnız bence burdaki tek eksik film Gary Olman'ın 2012 yapımı kanunsuzlar filmindeki kasabaya giriş sahnesiydi oda olsaydı tadından yenmezdi lakin bu hali bile benim için yeterince tatmin edici oldu.Film isimleri videonun sonunda afişli olarak verildiğinden burada tekrardan yazmakta istemedim.Şimdi arkanıza yaslanın ve heyecana hazırlanın...
THY 00:21
THY 592 izlenme - 8 yıl önce Star gibi hissedeceksiniz
Kevin Costner/ Ters Çekim 03:28
Kevin Costner/ Ters Çekim 389 izlenme - 9 yıl önce kimsye izinvermedi görüntü çekmesi için ancak ters göre biliyorsunuz düzeltemedim görüntüyü :)) siyah ceketli olan amatör oldu idare edin artık..
Kevin Costner Kimdir? - Biyografitv 03:18
Kevin Costner Kimdir? - Biyografitv 18 izlenme - 7 ay önce
Man of Steel - TV Fragman 00:31
Man of Steel - TV Fragman 221 izlenme - 4 yıl önce Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan ilk fragmanı.
Draft Day Türkçe Altyazılı Fragman 02:30
Draft Day Türkçe Altyazılı Fragman 171 izlenme - 3 yıl önce Ulusal Futbol Ligi (NFL) için yapılacak seçimlerde Cleveland Browns takımının yöneticisi Sonny Weaver büyük bir sınav verecektir. Kendi kişisel tercihleri ve profesyonel seçimi arasında mekik dokuyan Waver, oyuncuların futbol geleceği üzerinde karar verme noktasına gelecektir. Herkes onun ağzından çıkacak isimlere odaklanmıştır… Ivan Reitman’ın yönetmenliğini üstlendiği spor filminden başrol usta aktör Kevin Costner’ın. Kadroda kendisine eşlik eden isimlerse Jennifer Garner, Ellen Burstyn, Denis Leary ve Frank Langella.
Man of Steel TV Fragman 00:40
Man of Steel TV Fragman 141 izlenme - 4 yıl önce Man Of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan Man Of Steel fragmanı.
Man of Steel - Umut TV Fragman 00:33
Man of Steel - Umut TV Fragman 191 izlenme - 4 yıl önce Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan Umut isimli resmi fragmanı.
Man of Steel - General Zod TV Fragman 00:31
Man of Steel - General Zod TV Fragman 132 izlenme - 4 yıl önce Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan General Zod isimli resmi fragmanı.
Man of Steel TV Fragman 00:32
Man of Steel TV Fragman 157 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Henry Cavill, Michael Shannon, Amy Adams yer alan Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan fragmanı.
'Jack Ryan: Gölge Ajan' SinemaTV'de! 00:27
'Jack Ryan: Gölge Ajan' SinemaTV'de! 23 izlenme - 1 yıl önce Son yılların en başarılı ajan filmlerinden biri olan yapımda, Chris Pine, Kevin Costner ve Keira Knightley başrolleri paylaşıyor. Gençken bir kaza geçiren Jack Ryan, iyileşme sürecinde Harper adında bir CIA ajanının dikkatini çeker. Olayın üzerinden on yıl geçer ve Jack, Rusya’da gizli göreve gider. Görevini kızarkadaşı Cathy’den bile saklayan Jack, olaylar tamamen karışınca Cathy’nin de tüm bu karışıklığın bir parçası haline geldiğine tanıklık eder.