Hoşgeldiniz!

kevin kampl

 F.Bahçe her an bombayı patlatabilir 04:23
F.Bahçe her an bombayı patlatabilir 1.719 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe uzun süredir gündeminde olan Salzburg'un Sloven asıllı Alman futbolcusu Kevin Kampl'ı her an kadrosuna katabilir!
Borussia Dortmundun Yeni Transferi Rüzgar Gibi Esiyor 00:34
Borussia Dortmundun Yeni Transferi Rüzgar Gibi Esiyor 182 izlenme - 3 yıl önce Borussia Dortmund ile Utrecht arasında oynanan dostluk maçında Marco Reus'un pasında Kevin Kampl topu böyle ağlara gönderdi.
Kevin Kampl'dan Pazara Gönderen Çalım! 00:25
Kevin Kampl'dan Pazara Gönderen Çalım! 113 izlenme - 3 yıl önce Almanya Bundesliga'da Borussia Dortmund ile Bayer Leverkusen'i karşı karşıya getiren maçta Dortmund'un yeni transferi Kevin Kampl, golcü isim Stefan Kiessling'e attığı muhteşem çalım ile maça damga vurdu.
Reus & Kampl İşbirliği 00:34
Reus & Kampl İşbirliği 70 izlenme - 3 yıl önce Borussia Dortmund ile Utrecht arasında oynanan dostluk maçında Marco Reus'un pasında Kevin Kampl topu böyle ağlara gönderdi.
Fenerbahçe'de Kevin Kampl Sesleri 00:30
Fenerbahçe'de Kevin Kampl Sesleri 44 izlenme - 4 yıl önce Avusturya basını, Fenerbahçe'nin sezon sonunda ligi zirvede bitirmesi halinde Kevin Kampl'ı transfer edeceğini yazdı.
Hakan Çalhanoğlu Sloven Futbolcuya Türkçe Şarkı Söyletiyor 00:29
Hakan Çalhanoğlu Sloven Futbolcuya Türkçe Şarkı Söyletiyor 8 izlenme - 2 yıl önce Çalhanoğlu ve Sloven futbolcudan Türkçe düet! Bayburtlu milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, Leverkusen'den takım arkadaşı Kevin Kampl ile Türkçe bir şarkıya düet yaptı. Amanya ekibi Bayer Leverkusen'de forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, Sloven takım arkadaşı Kevin Kampl ile Türkçe bir şarkıya düet yaptı. Hakan Çalhanoğlu'nun kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Mahsun Kırmızılıgül'ün 'Gül Senin Tenin' isimli şarkının nakarat kısmını Kampl ile söyledi. İşte Hakan ile Kampl'ın düeti.
Kampl, Kiesslingi Pazara Yolladı!... 00:24
Kampl, Kiesslingi Pazara Yolladı!... 14 izlenme - 3 yıl önce Almanya Bundesliga'da Borussia Dortmund ile Bayer Leverkusen'i karşı karşıya getiren maçta Dortmund'un yeni transferi Kevin Kampl, golcü isim Stefan Kiessling'e attığı muhteşem çalım ile maça damga vurdu.
Çalhanoğlu ve Kampl'dan Türkçe Düet - Sporx 00:15
Çalhanoğlu ve Kampl'dan Türkçe Düet - Sporx 5 izlenme - 2 yıl önce Milli yıldızımız Hakan Çalhanoğlu, Kevin Kampl'a Türkçe şarkı öğretti
Yıldız oyuncu yuvaya döndü! Borussia Dortmund... 02:52
Yıldız oyuncu yuvaya döndü! Borussia Dortmund... 8 izlenme - 3 yıl önce Bundesliga ekiplerinden Hakan Çalhanoğlu'nun da formasını giydiği Bayer Leverkusen, Heung-Min Son'u Tottenham'a satmasının ardından kadrosuna yeni bir yıldızı kattı. Kırmızı-siyahlı ekip kendi altyapısından yetişen yıldız oyuncu Kevin Kampl'ı Borussia Dortmund'tan transfer ettiğini açıkladı.