Hoşgeldiniz!

Kevin Nash Videoları İzle

Big Sexy'nin Ülkücü Olması 00:34
Big Sexy'nin Ülkücü Olması 6.516 izlenme - 1 yıl önce WWE'de, 90ların ortasında Kevin Nash(Big Sexy), Scott Hall, Shawn Michaels, Triple H, ve Sean Waltman dan oluşan "Kliq" ve onların kullandığı bozkurt işareti ile ilgili bir pasajı izleyecğiz.
Triple H-Hell in a Cell-Amerikan Güreşi 01:24
Triple H-Hell in a Cell-Amerikan Güreşi 19.587 izlenme - 10 yıl önce Triple H,dünyanın en iyi Amerikan Güreşçisidir.Bu videoda da sırasıyla Mick Foley,Chris Jericho ve Kevin Nash\'ı yok etmiştir.
Big Sexy ve Rey Mysterio'nun 99 Yılındaki Efsane Kapışması 04:36
Big Sexy ve Rey Mysterio'nun 99 Yılındaki Efsane Kapışması 2.436 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem hepimizin sempatisini kazanmış Rey Mysterio "Big Sexy" lakaplı sarışın uzun saçlı dev Kevin Nash'a karşı.Dövüşün başında fiilen ve söz ile epey ezilen bir Rey Mysterio ile karşı karşıyayız.(hatta bir pozisyonda Kevin Nash popo darbesiyle Rey'i yere seriyor)Fakat yılmayan Rey gücünü topluyor ve "götü yere yakın olandan korkacan" deyimini sürpriz bir şekilde Big Sexy'e yaşatıyor, alkışlarla izliyoruz efenim.
Smackdown Kevin Nash 02:16
Smackdown Kevin Nash 3.559 izlenme - 8 yıl önce wwe-kevin nash is back !! & help hbk-booker-t & hamplrger !!! 2003
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 3 06:02
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 3 2.590 izlenme - 2 yıl önce 90'lar ve 2000'lerin başlarında gönlümüzde taht kurmuş güreştir, Amerikan Güreşi. Diğer bir adı da Pankreas Güreşi'dir. Dediğim gibi 90'lar kuşağının gece vakti televizyona bağlanma sebebidir. Bazen akşamları yayınlanırdı ailece izlerdik, sonra çoğu zaman gecenin köründe yayınlanmaya başladı ve yavaş yavaş yayından kaldırıldı. Ric Flair'in çavuşu tokatlaması ve dayak yerken sallanması, Hulk Hogan'ın saç fakiri hali ve karizma yapması, kızınca gözlerini pörtletmesi, Sting'in maskeli yüzü -siyah beyaz garip bir maskeydi- ve pek bir numarası yoktu hatırladığım kadarıyla, Big Sexy'nin kızları ve kızların ona tav olması vs. Çok güzel günlerdi. Hee! Unutmadan Amerikan Güreşi'ni Amerikan Güreşi yapan iki tane değerli sunucu vardır. Bunlar efsanevi JİMMY ve NİCKY'di (Mike). Maçlar bir yana bu iki yorumcu olmasa Amerikan Güreşi'nin popüler olacağını pek zannetmiyorum ki bir dönem Fox TV'nin yayınladığı WWA gibi türevlerinin tutmamasının sebebi budur, bence. Efsane diyalogları vardı bu ikilinin. Sunucular: Jimmy(Murat Şen) ve Nicky ya da Mike (Uğur Taşdemir) Karakterler: Hulk Hogan, Big Sexy, Peder, Ric Flair, Sting (Vampiro), Kevin Nash(Big Sexy, Shawn Michaels... Hatırladıklarım. Örneğin; Jimmy: - Jack şu an Sid'i tokatlıyor evet Nicky: - Sid eskiden askerde çavuşmuş Jimmy: -Yani çavuşu tokatlıyor şu anda evet... -------- Jimmy: - Sid çok fena dayak yedi Mike: - Evet, bu sid bi daha kalkamaz jimmy Jimmy: - Evet, bence de bu sid'i kaldırmak için ön sevişme gerekir. Mike: - Sid kalktı, sid kalkıyor,aaa tekrar düştü! Jimmy: - Valla adam kalkmışı indirdi ne diyelim! -------- Jimmy: - Sert girip yumuşak çıkan şey nedir? Mike: - .... Jimmy: - bisküvi !! Bazı yorumları bulabileceğiniz bağlantı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102200/flash-tv-amerikan-guresi Kısacası özledik o günleri. Flash TV’nin bize attığı en büyük kazıktır. Tekrar yayınlansa tekrar izleriz. Bir gün tekrar yayınlanması temennisiyle… Diğer Videolar: Video 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6652/flash-tv-de-amerikan-guresi-pankreas-keyfi Video 2: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71366/flash-tv-amerikan-guresi-pankreas-keyfi-2
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 4 07:51
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 4 2.497 izlenme - 2 yıl önce 90'ların efsanesi Amerikan Güreşi (Pankreas) bir kesit daha. Bu bölümde -bölümün bir kısmı desek daha yerinde olur- Ric Flair ile Maço'nun kapışmasını izleyeceğiz. Görüntü için elimden bir şey gelmez; zira daha iyi bir görüntü kalitesi maalesef İnternette mevcut değil. Sadece Jimmy ve Nicky için bile izlenir. Keyifli seyirler. Not: Gerekli açıklamalar 3. videoda mevcuttur. Bazı yorumları bulabileceğiniz bağlantı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102200/flash-tv-amerikan-guresi Diğer Videolar: Video 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6652/flash-tv-de-amerikan-guresi-pankreas-keyfi Video 2: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71366/flash-tv-amerikan-guresi-pankreas-keyfi-2 Video 3: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125896/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-3
Kevin Nash vs. Hulk Hogan  Efsane WWC Ortaklığı 03:36
Kevin Nash vs. Hulk Hogan Efsane WWC Ortaklığı 486 izlenme - 2 yıl önce Hulk Hogan ve Kevin Nashin sezon boyunca rakip gibi gözükmesi, finalde gerçeğin ortaya çıkışı, Goldberg'in ringi basması ve yediği muazzam dayak.
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 5 07:36
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 5 585 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum ahalisi, 90'lar furyasında Flash TV'nin yayınladığı efsane program Amerikan Güreşi'ni birçoğumuz biliyoruz. Bu bölümde Konnnan ve Blue Man karşılaşmasını izleyeceğiz.Malesef görünü kalitesi için elimde birşey gelmiyor. Sadece Jimmy ve Nicky'nin muhabbeti için bile izlenir. Keyifli seyirler. Not: Vaktiyle uzun uzun açıklama yapmıştım. Yaptığım açıklarmaların üstüne ekleyeceğim pek fazla bilgi yok. Gerekli açıklamayı 3. videoda bulabilirsiniz. Bazı yorumları bulabileceğiniz bağlantı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102200/flash-tv-amerikan-guresi Diğer Videolar: Video 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6652/flash-tv-de-amerikan-guresi-pankreas-keyfi Video 2: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71366/flash-tv-amerikan-guresi-pankreas-keyfi-2 Video 3: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125896/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-3 Video 4: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/126239/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-4
7 Temmuz, 1996: NWO Grubunun Kuruluşu! - Türkçe Çeviri 06:36
7 Temmuz, 1996: NWO Grubunun Kuruluşu! - Türkçe Çeviri 92 izlenme - 1 yıl önce Şovun Yayınlandığı Tarih: 7 Temmuz, 1996 (Pazar günü) Şov: WCW Bash At The Beach 1996 Şirket: World Championship Wrestling Şovun Yapıldığı Yer & Arena: Daytona Beach, Florida - Ocean Center Şovun Türü & Yayın Türü: Pay-Per-View Şovu & Canlı Şova Katılan Seyirci Sayısı: 8,300. Hulk Hogan güreş tarihinin en büyük heel turn'lerinden birisini gerçekleştirir ve nWo grubunun yükselişini başlatır.