Hoşgeldiniz!

kevin richardson

Aslanlara Kedi Muamelesi Yapan Adam 01:23
Aslanlara Kedi Muamelesi Yapan Adam 7.255 izlenme - 3 yıl önce Doğa ve aslan gözlemcisi Kevin Richardson Afrika'nın safari alanlarındaki aslanlarla öyle bir dostluk içerisindeki görenleri hayrete düşürüyor.
Bu Da Bir Çeşit Kedi 44:58
Bu Da Bir Çeşit Kedi 6.971 izlenme - 4 yıl önce Aslan Dostu Kevin Richardson'dan İlginç Görüntüler
aslanlarla sıkı fıkı 02:41
aslanlarla sıkı fıkı 10.794 izlenme - 7 yıl önce hayvan davranışları uzmanı kevin richardson'ın aslanlarla olan dostluğu tüm dünyada ilgi ile izleniyor...
Dünya Bu Adamı Konuşuyor! 00:44
Dünya Bu Adamı Konuşuyor! 4.095 izlenme - 4 yıl önce 3 Aslana Karşı Tek Başına... 'Aslanlara fısıldayan adam' lakabı ile tanınan Güney Afrikalı hayvanat bahçesi görevlisi Kevin Richardson bir markanın reklamları için 3 aslan ile futbol oynadı.
3 Aslanla Tek Başına Top Oynadı! Çıldırmış Olmalı... 00:44
3 Aslanla Tek Başına Top Oynadı! Çıldırmış Olmalı... 1.271 izlenme - 4 yıl önce 'aslanlara Fısıldayan Adam' Lakabı İle Tanınan Güney Afrikalı Hayvanat Bahçesi Görevlisi Kevin Richardson Bir Markanın Reklamları İçin 3 Aslan İle Futbol Oynadı.
Aslanlarla Yakın Çekim 14:42
Aslanlarla Yakın Çekim 679 izlenme - 4 yıl önce Hayvan davranışları uzmanı Kevin Richardson'ın aslanlarla olan dostluğu herkesi şaşırtıyor
Aslan Kral - Kevin Richardson 05:11
Aslan Kral - Kevin Richardson 920 izlenme - 5 yıl önce Aslan Kral - Kevin Richardson
Sevginin Gücü - Kevin Richardson 02:04
Sevginin Gücü - Kevin Richardson 601 izlenme - 4 yıl önce Hayvan davranış bilimcisi Kevin Richardson, büyük kedilerin kalplerini kazanıp, onlarla arasında bir bağ kurmak için içgüdüleri ile hareket ettiğini söylüyor. Richardson, Afrika'da kanunsuz ve vicdansız avlanma yüzünden etobur hayvanların nesillerinin tükendiğini bildiriyor.Aslana hiç bu kadar yakın olamayacağınız bir video...
3 Aslan ile Futbol Oynadı 00:44
3 Aslan ile Futbol Oynadı 430 izlenme - 4 yıl önce 'Aslanlara fısıldayan adam' lakabı ile tanınan Güney Afrikalı hayvanat bahçesi görevlisi Kevin Richardson bir markanın reklamları için 3 aslan ile futbol oynadı.
Aslanlara Fısıldayan Adam - Kevin Richarson 00:59
Aslanlara Fısıldayan Adam - Kevin Richarson 315 izlenme - 3 yıl önce Kevin Rishardson un paylaştığı son videosunda 2 aslanın koşarak kendisine geldiğini ve sarıldığını izliyoruz, bildiğim kadarıyla güney arfikalı bi havyanbilimci, ama hakkındaki bilgilerin çoğu ingilizce olunca pek bi bilgi de toplayamadım, sitemizde de bi kaç videosu mevcut, bi ara trafik kazasında öldüğünü yazmışlardı, ama hala yaşamaktaymış, kendisine uzun ömürler diliyoruz, kendisi hakkında daha çok bilgiye sahip akadaşlardan havadisleri bekliyoruz..
Aslanlarla Harika Dostluk 04:39
Aslanlarla Harika Dostluk 299 izlenme - 3 yıl önce Kevin Richardson, namı diğer "Aslan Adam"'ın yırtıcı hayvanlarla olan dostluğunu kameraya aldı. Hayvan davranışları uzmanı Kevin Richardson'ın aslanlarla olan dostluğu herkesi hayrete düşürüyor.
kevin richardson lion whisperer  [new].wmv 04:40
kevin richardson lion whisperer [new].wmv 346 izlenme - 6 yıl önce
Aslanlarla Futbol Oynamak 00:34
Aslanlarla Futbol Oynamak 169 izlenme - 3 yıl önce Kevin Richardson adlı aslan eğitmeni, aslanların karşısına bu sefer alışık olmadıkları bir kılıkta çıktı, bir de üstüne onlarla futbol oynadı.
Aslanın Gözünden... Avına Böyle Yaklaştı! 00:53
Aslanın Gözünden... Avına Böyle Yaklaştı! 139 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrikalı hayvan bilimcisi Kevin Richardson, dişi bir aslanın sırtına bir GoPro taktı ve avına nasıl yaklaştığını görüntüledi. Görüntülerde dişi aslan bir antilopa yaklaşıyor ve onu alaşağı ediyor.aslan
Yırtıcı Hayvanlarla Harika Dostluk Kurmak - Kevin Richardson 14:42
Yırtıcı Hayvanlarla Harika Dostluk Kurmak - Kevin Richardson 260 izlenme - 3 yıl önce Efendim Kevin Richardson, namı diğer "Aslan Adam"'ın yırtıcı hayvanlarla olan dostluğunun Go Pro eşliğinde çekilen enfes videosunu izliyorsunuz. Hayvan davranışları uzmanı Kevin Richardson'ın aslanlarla olan dostluğu herkesi hayrete düşürüyor. Kevin'in paylaştığı son videosunda 2 aslanın koşarak kendisine geldiği ve sarıldığı görülüyor. Bununla yetinmeyip çakal ve daha bir çok hayvanla yakından iletişim kuran Kevin Richardson izleyenleri ağzı açık bıraktırıyor. Bu mükemmel uzmanlığı ve dostluğu takdir etmemek mümkün değil. 10 dakika süren bu videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Keyifli seyirler..
Aslan Adam Kevin Richardson (Lion Man) 07:11
Aslan Adam Kevin Richardson (Lion Man) 165 izlenme - 2 yıl önce Hayvan davranış bilimcidir kendisi evet; ama dünyanın tek hayvan davranış bilimcisi değil elbet. Sadece okulunu okumakla olacak bir iş de değil ki bu yaptığı, kelimenin tam manasıyla o hayvanların dilini biliyor, açık ve net. Kedisi olan herkes gözlemlemiştir eminim, kedilerin sevgi jestleri var o karelerde, çene altını okşatmalar, gelip sırtına çıkmalar, patiyi kafaya koyup uyumalar... Dünyanın en ayrıcalıklı adamı, aslanlarla boğuşuyor. doğa bu adama açmış herkese açmadığı bazı sırlarını besbelli... (paninormanperisi)
Gopro: Lioness Hunts Down A Buck With Kevin Richardson 04:36
Gopro: Lioness Hunts Down A Buck With Kevin Richardson 19 izlenme - 3 yıl önce GoPro: Lioness Hunts Down a Buck with Kevin Richardson
Backstreet Boys - I Want It That Way 03:39
Backstreet Boys - I Want It That Way 17 izlenme - 2 yıl önce Daha dünün ergenleriydiler, şimdi çoluk çocuğa karıştılar. Backstreet Boys'tan bahsediyorum. BSB üyelerinin bile kendi aile hayatına mütenasip bir şekilde yaşam sürdüğü şu dünyaya, çocuk getirmek istemiyorum. Şarkı olayını geçtim bu grup, sanki aile ve evlilik hayatının gerekliliğine gönderme yapmak için kurulmuş amına koyayım. Evlenin geynşler, evlilik iyidir. Fena oldum lan şimdi, ne bileyim... Westlife, A1 ve ensing gibi boy bentlerin çil yavrusu gibi eşeyli ürediği 90larda doğup 2000lerin ortalarında yok oldular. Howard Dorough, Nick Carter, Alexander James Mclean, Kevin Richardson ve Brian Littrell ile 1998 yılına bir gidelim bakalım. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14035/backstreet-boys---weve-got-it-goin-on-1996