Hoşgeldiniz!

kevser

Özlem Özdil - Kevser Irmağı 05:34
Özlem Özdil - Kevser Irmağı 85.217 izlenme - 6 yıl önce
Kevser Suresi 00:21
Kevser Suresi 25.263 izlenme - 2 yıl önce 02.10.2015 günü Diyanet İşleri Başkanlığı kanalına yüklediğim 'Kevser Suresi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ceynur - Ağır Aksak (Hakan Kabil & Ufuk Kevser Remix) 05:54
Ceynur - Ağır Aksak (Hakan Kabil & Ufuk Kevser Remix) 19.097 izlenme - 2 yıl önce Ceynur'un, Yazz Records etiketiyle yayınlanan "Ağır Aksak" albümünde yer alan "Ağır Aksak (Hakan Kabil & Ufuk Kevser Remix)" isimli şarkısı, netd'de.
Kevser Suresi 00:25
Kevser Suresi 12.807 izlenme - 5 yıl önce Kevser Suresi
Dj  Akman İlayda Neden Gittin 03:53
Dj Akman İlayda Neden Gittin 14.671 izlenme - 9 yıl önce umarım beyenirsiz çünkü bu ilk
Kevser Suresi 00:52
Kevser Suresi 4.960 izlenme - 4 yıl önce Kevser Suresi Hakkında Bilgi
Kevser Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 00:27
Kevser Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 3.946 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Kevser Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kevser Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 4) | fussilet Kuran Merkezi 00:23
Kevser Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 4) | fussilet Kuran Merkezi 3.401 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Kevser Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kazım Koyuncu. İşte Gidiyorum.... 03:44
Kazım Koyuncu. İşte Gidiyorum.... 3.469 izlenme - 7 yıl önce seni çook seviyorum .k.
Kevser İle Osman In Düğünü Gelin Çıkarma 06:53
Kevser İle Osman In Düğünü Gelin Çıkarma 3.094 izlenme - 3 yıl önce kevser dumlupınar ile osman aktaş ın düğünü gelin çıkarmayı izliyoruz..
Kevser Suresi - Maher al Muaiqly 00:18
Kevser Suresi - Maher al Muaiqly 4.384 izlenme - 3 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Maher al Muaiqly'nin sesinden hazırlanmış Kevser Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Üç Sure Okuyan Papağan 02:58
Üç Sure Okuyan Papağan 77 izlenme - 3 hafta önce Ürdün’de İhlas, Kevser ve Mesed (Tebbet) Surelerini okuyan papağan görenleri mest ediyor. Keyifli seyirler...
145.Bölüm Kevser Suresi 54:47
145.Bölüm Kevser Suresi 355 izlenme - 1 yıl önce http://www.istekuran.net/kevser.html Kevser suresi Mekke’de 15. sırada inmiştir. Üç ayetten oluşmasına ve Kur’an’daki en kısa sure olmasına rağmen, işaret ettiği anlamlar bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Surenin iyi anlaşılabilmesi için Duha ve İnşirah surelerinin de iyi anlaşılması gerekir. Çünkü Duha, İnşirah ve Kevser sureleri, müşriklerin kötü davranışlarına maruz kalan peygamberimizi teskin ve teselli etmek, onu destekleyip güçlendirmek için indirilmiş surelerdir ve kendi aralarında bir bütünlük arz ederler. Bu sure de “ibare [sözcük]” anlamıyla “zata mahsus [kişiye özel]” olup “işaret” anlamıyla da peygamber misyonu üstlenenlerin nimetlere kavuşturulacağını, düşmanların faaliyetlerinin neticesiz kalacağını ve sonlarının olmayacağını, tebliğcilerin olumsuzluklara önem vermeden, Allah için gayret etmeleri gerektiğini ilân eder.
İsmail Biçer - Kevser Suresi 00:21
İsmail Biçer - Kevser Suresi 1.959 izlenme - 3 yıl önce İsmail Biçer - Kevser Suresi
Kevser Suresi - Hazza al Balushi | fussilet Kuran Merkezi 00:23
Kevser Suresi - Hazza al Balushi | fussilet Kuran Merkezi 227 izlenme - 2 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Hazza al Balushi'nin sesinden hazırlanmış Kevser Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kevser Suresi Kuran'ı Kerim Dinle 00:13
Kevser Suresi Kuran'ı Kerim Dinle 2.010 izlenme - 3 yıl önce Kevser Suresi Kuran'ı Kerim Dinle
İshak Danış - Kevser Suresi 01:04
İshak Danış - Kevser Suresi 4.021 izlenme - 6 yıl önce
Kevser Suresi - İdris Abkar | fussilet Kuran Merkezi 00:24
Kevser Suresi - İdris Abkar | fussilet Kuran Merkezi 830 izlenme - 12 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından İdris Abkar'ın sesinden hazırlanmış Kevser Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kevser Suresi - Mishary Rashid al Afasy | fussilet Kuran Merkezi 00:30
Kevser Suresi - Mishary Rashid al Afasy | fussilet Kuran Merkezi 1.300 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Mishary Rashid al Afasy'ın sesinden hazırlanmış Kevser Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Abdulbasit Abdussamed Kevser Suresi 00:43
Abdulbasit Abdussamed Kevser Suresi 2.569 izlenme - 4 yıl önce Abdulbasit Abdussamed Kevser Suresi
çalgi çengi !  kel kevser 01:00
çalgi çengi ! kel kevser 2.052 izlenme - 6 yıl önce
Kevser Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli 00:16
Kevser Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli 2.297 izlenme - 4 yıl önce Kevser Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli
Kevser Suresi - Muhammad al Muqit 00:27
Kevser Suresi - Muhammad al Muqit 134 izlenme - 3 ay önce Kevser suresi oldukça kısa olup üç ayet içermektedir. Bu sure Mekke’de inen sureler arasında yer almaktadır. Sure adını ilk ayette yer alan ve anlamı bol nimet olan “Kevser” sözcüğünden almaktadır. Bu kelime aynı zamanda cennette yer alan bir havuzunda adı olarak bilinmektedir. Diğer pek çok sure gibi Kevser suresinin de halk arasında sıklıkla kullanılan başka adlandırılışları da bulunmaktadır. Sure, pek çok kişi tarafından “Nahr” adıyla bilindiği gibi “İnnaa’tayna” olarak da adlandırılmaktadır. Nahr anlam olarak boğazlamak demektir. Surelerin iniş sırasına göre 15. Sırada yer almasına karşın bu surenin Mushaf’taki sırası 108’dir. Surelerin her birinin bir indiriliş sebebi mevcuttur ve bu surenin indiriliş sebebi için de bir kısım rivayetler mevcuttur. Bu rivayetlerden ilki Âs bin Vâil’in Hz. Muhammed hakkında Mekke’li paganlarla konuşurken ondan ebter yani nesli kesik olarak bahsetmesidir. Bir diğer rivayet ise Hz. Muhammed’in doğan erkek çocuğunun ölmesi nedeniyle Hz. Muhammed’e karşı olanların “Hz. Muhammed’in soyu kesiktir” şeklinde konuşmuş olmasıdır.
Kevser Süresi Ve Fazileti Türkçe Arapça 00:21
Kevser Süresi Ve Fazileti Türkçe Arapça 1.575 izlenme - 5 yıl önce Kevser Süresi Ve Fazileti Türkçe Arapça
Kevser Suresi 00:27
Kevser Suresi 717 izlenme - 2 yıl önce
108-Kevser Suresi: Namaz Sure ve Dualarını Meyvelerle Öğreniyorum 00:26
108-Kevser Suresi: Namaz Sure ve Dualarını Meyvelerle Öğreniyorum 364 izlenme - 12 ay önce Sayın Osman YILDIRIM'IN hazırladığı Namazda okunan sure ve duaları çocuklarınıza öğretmenin en kolay yolu. Bu eğitim setini 3-6 yaş arası çocuklar için hazırladım. Tüm çocuklar severek ve dikkatle izliyorlar.
fatma zehra doğramacı -kevser suresi- 00:40
fatma zehra doğramacı -kevser suresi- 3.328 izlenme - 8 yıl önce okuyan: fatma zehra doğramacı kevser suresi 2.5 yaşında kızımın ezberlediği kevser suresi
Kevser Suresi Meali 00:21
Kevser Suresi Meali 526 izlenme - 3 yıl önce Kevser Suresi Meali
Musa Eroğlu - At Üstüme Avuç Avuç Toprağı 03:56
Musa Eroğlu - At Üstüme Avuç Avuç Toprağı 1.624 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kevser Irmağı Çıkış Tarihi: 10.01.1996 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Göç göç oldu göç yaylaya dizildi Uyku geldi ala gözler süzüldü Üç gün oldu elim yardan özüldü At üstüme avuç avuç toprağı Doldur doldur nargileyi tezele Sarardı gül benzim döndü gazele Tut elimden indir beni mezere At üstüme avuç avuç toprağı
tuvana türkay -kevok emir benderlioğlu-eytan 02:36
tuvana türkay -kevok emir benderlioğlu-eytan 3.151 izlenme - 8 yıl önce