Hoşgeldiniz!

Kezbanlar Videoları İzle

Kombi Önünde Dans Eden Türk Kızı 01:50
Kombi Önünde Dans Eden Türk Kızı 23.782 izlenme - 1 yıl önce Evet diyecek bisey yok Periscope'dan canli yapan kezbanlar gelecegin anneleri fazla söze gerek yok yorum size kalmis ...
Günah Benim le Kuduran Yurdum Kezbanları 00:55
Günah Benim le Kuduran Yurdum Kezbanları 9.647 izlenme - 8 ay önce Eypio Burak King'e ait patlayan şarkı Günah Benim gündemden düşmeye devam etmiyo bu sefer kız yurdundaki kardeşlerimizin bu şarkıyla danslarını izliyoruz.
The Harlem Shake (Kezbanlar) 00:29
The Harlem Shake (Kezbanlar) 32.815 izlenme - 4 yıl önce The Harlem Shake (Kezbanlar)
Entarisi Dım Dım Yar - Penguen Dansı 00:54
Entarisi Dım Dım Yar - Penguen Dansı 4.676 izlenme - 2 yıl önce Düğün Dernek filminden sonra ünlenen Entarisi Dım Dım yar şarkısına eşlik eden kezbanlarımızın yaptığı dans, penguen dansına daha çok benzemiş. Kezbanlarımızı bu performansından dolayı kutluyorum.
Sokakta Fazla Alkol Alan Liseli Kızlar 00:43
Sokakta Fazla Alkol Alan Liseli Kızlar 1.289 izlenme - 2 yıl önce Nereye gidiyor bu gençlik dedirtten bir olay daha. Kıyıda köşede vodka bira enerji içeği partisi veren kızlardan biri hastanelik olmuş. Arkadaş yiyin içinde, herşeyin bir adabı bir keyifi bir usulü vardır.
Mertcan Bahar - Kezbanlar 04:05
Mertcan Bahar - Kezbanlar 2.255 izlenme - 4 yıl önce Mertcan Bahar - Kezbanlar Kötü Cocuk Pezevenk Komik Ask.Fm Atarli Ergen
Mertcan Bahar - Kezbanlar 04:05
Mertcan Bahar - Kezbanlar 1.501 izlenme - 4 yıl önce Mertcan Bahar - Kezbanlar Kötü Cocuk Pezevenk Komik Ask.Fm Atarli Ergen 25.01.2013 günü Mertcan Bahar kanalına yüklediğim 'Mertcan Bahar - Kezbanlar' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mertcanbahar kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Yabancı Kezbanlar 00:07
Yabancı Kezbanlar 693 izlenme - 3 yıl önce Yabancı kezbanlar
Kezban Kimdir? Kimlere Denir? 03:28
Kezban Kimdir? Kimlere Denir? 808 izlenme - 3 yıl önce Daha Fazlası İçin Hergün Ziyaret Edin : http://neferin.blogspot.com/
Justin Bieber'ı Kemerle Dövmek 04:18
Justin Bieber'ı Kemerle Dövmek 491 izlenme - 2 yıl önce Zach Galifianakis'in sevilen programının en son konuğu Justin Bieber oldu. Şovunda rahatsız edici ve iğneliyici tavrıyla bilinen Galifianakis, Bieber'a sorduğu sorularla izleyenleri güldürürken Bieber'ın tavrına sinirlenerek yerinden kalkmış ve "Dürüst olmak gerekirse davranışlarını beğenmiyorum. Bence annen oğlunun bir yabancıdan dayak yemesine aldırış etmez" sözleriyle kemerini çıkarmış ve Bieber'a vurmaya başlamış. Tabii tüm bunlar şovun bir parçası ama Zach'in kemerle Justin'i dövmesi ve sonrasında ki rahatlaması eminim bir çok kişinin hayalidir.
KKÜ'lü Kızlardan Beyaz ve Candan Erçetin'e Cevap 01:22
KKÜ'lü Kızlardan Beyaz ve Candan Erçetin'e Cevap 453 izlenme - 2 yıl önce Evet korktuğumuz başımıza geldi site sakinleri. Beyaz ve Candan'ın atışmasına bir atarda Erciyes üniversitesi KYK'dan geldi. Sınav dönemi kızların kyk'dan serzenişini izliyoruz.
Türk Kezbanlarından Arabesk Rap 04:00
Türk Kezbanlarından Arabesk Rap 428 izlenme - 3 yıl önce Türk kezbanları yine ortalığı yıkıp geçti. Bu sefer de Asrabesk Rap yapan kezbanlar tüm dünyadaki dikkati üzerine çekti. Beğen & Paylaş. Milleti sevindir. tür...s
Harry Stylesle Konuştuklarını Sanan 2 Yabancı Kezban 10:03
Harry Stylesle Konuştuklarını Sanan 2 Yabancı Kezban 507 izlenme - 4 yıl önce Yabancı Kezban Olurmu Demeyin Alın Kanıtı Burda :)
 Sokakta Fazla Alkol Alan Liseli Kızlar 00:43
Sokakta Fazla Alkol Alan Liseli Kızlar 258 izlenme - 2 yıl önce Nereye gidiyor bu gençlik dedirtten bir olay daha. Kıyıda köşede vodka bira enerji içeği partisi veren kızlardan biri hastanelik olmuş. Arkadaş yiyin içinde, herşeyin bir adabı bir keyifi bir usulü vardır.
Kezbanüs - Bıktım Bıktım 00:23
Kezbanüs - Bıktım Bıktım 567 izlenme - 4 yıl önce Kezbanüs - Bıktım Bıktım
Kezbanların Tanımını Yapan Alamancı (Küfür İçerir) 06:22
Kezbanların Tanımını Yapan Alamancı (Küfür İçerir) 333 izlenme - 2 yıl önce Video sitesinde dolaşırken rastladığım bu videoyu alkışlarlayaşıyorum ailesinin de görmesini istedim. Alamancı kardeşimizin ses tonu her ne kadar itici olsa da haklı olduğu bazı konular da yok değil.
Altın Palmiye Sonucu Aşka Gelen Entel Kezbanlar 01:02
Altın Palmiye Sonucu Aşka Gelen Entel Kezbanlar 187 izlenme - 3 yıl önce Altın Palmiye Sonucu Aşka Gelen Entel Kezbanlar
Ünlü Olmayan Kezbanlar - Sinirli Çocuk 02:02
Ünlü Olmayan Kezbanlar - Sinirli Çocuk 236 izlenme - 4 yıl önce Sinirli Çocuk Ünlü Olmayan Kezbanlar Sayfasını Görünce Sinirlendi Ve Bir Video Çekti Amacı Popüler Olmak Değil Sadece Eğlenmekti Ama Komik Oldu İzleyin Paylaşın.
Kankitoşlarım Sizi Toşlarım 01:03
Kankitoşlarım Sizi Toşlarım 214 izlenme - 4 yıl önce Teknoloji birçok nimetlerini ve faydalarını bize sunmaya devam ederken arada videodaki arkadaşlar gibi vitamini eksik insanlarıda karşımıza çıkarabiliyor.
Kezbanlarla İletişim Kurmak 00:06
Kezbanlarla İletişim Kurmak 214 izlenme - 4 yıl önce 7 Çantayla Bukadar Oluyo :d
Justin Bieber Şarkısına Dayanamayan Kedi 00:18
Justin Bieber Şarkısına Dayanamayan Kedi 139 izlenme - 2 yıl önce delikanlı kediymiş vesselam, onun gibi 4 ayak üstüne düşeceğimizi bilsek çoğumuz castin şarkısı çalan bir ortamdan bu şekilde kaçarız herhalde.
Benim Adım Kezban Ama Ben Kezban Değilim 03:06
Benim Adım Kezban Ama Ben Kezban Değilim 76 izlenme - 2 yıl önce Kezban olmadığını söyleyen kız bakalım ne demiş Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Meme isteyen kezbanlar beyin erorr ! 00:14
Meme isteyen kezbanlar beyin erorr ! 44 izlenme - 2 yıl önce Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !Meme isteyen kezbanlar beyin erorr !
Yeni Bir Rap Grubu - Lisenus Kezbanus 00:22
Yeni Bir Rap Grubu - Lisenus Kezbanus 22 izlenme - 2 yıl önce 28.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim " Yeni Bir Rap Grubu - Lisenus Kezbanus başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...