Hoşgeldiniz!

kezbanlar

Frikikli Kızlar, Etek Altı Show 04:27
Frikikli Kızlar, Etek Altı Show 537.015 izlenme - 4 yıl önce
Fake Hesaplarını Seks İçin Kullanan Hanım Kızımız 00:32
Fake Hesaplarını Seks İçin Kullanan Hanım Kızımız 30.586 izlenme - 2 ay önce Kılık kıyafetinden ziyade genel olarak verdiği cevaplara takıldım ben. Fake olabileceğini düşünerek videonun tamamını da bırakayım yorum siniz: https://www.youtube.com/watch?v=okxJyrK6uyo
Sivas'ta Liseli Kızlar Saç Saça Baş Başa Kavga Etti 01:26
Sivas'ta Liseli Kızlar Saç Saça Baş Başa Kavga Etti 7.704 izlenme - 2 hafta önce Sivas'ta bir grup liseli kız arasında bilinmeyen bir nedenli çıkan tartışma, kavgaya dönüştü. Liseli kızların kavgası ise diğer gençler tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.
Türk Kızının Köpekle İmtihanı 01:37
Türk Kızının Köpekle İmtihanı 270.942 izlenme - 2 yıl önce Kızımızın köpeğiyle yatakta yaşamış olduğu macerayı hepbirlikte izleyelim.
Türk Kızının Bitcoin Nedir Sorusuna Cevabı 00:19
Türk Kızının Bitcoin Nedir Sorusuna Cevabı 8.520 izlenme - 1 ay önce Türk kızının Bitcionin nedir sorusuna vermiş olduğu cevap olayları nerelere kadar götürmüş. Verdiği cevap gülmeniz bittikten sonra (eğer gülüyorsanız tabi) düşünürseniz oldukça mantıklı geliyor efendim.
Gerdek Gecesi (Amatör - Skeç) 11:48
Gerdek Gecesi (Amatör - Skeç) 196.319 izlenme - 3 yıl önce Rekorum 75 saniye, kolay kolay geçileceğini de sanmıyorum. Başbakan izlese bugün kürtajın yasaklanması konuşulmazdı. Not: cipram filan varsa yanınızda hazır bulundurun.
Kafası Güzel Kızın Masaya Atlaması 00:21
Kafası Güzel Kızın Masaya Atlaması 11.218 izlenme - 1 ay önce Evlerinin bahçesinde içki içip kafası güzelleşen kızın masaya atlayarak sıkışması kameraya böyle yansımış efendim.
Liseli Kızlar Erkeklerle Uzun Eşek Oynarsa 01:19
Liseli Kızlar Erkeklerle Uzun Eşek Oynarsa 197.860 izlenme - 3 yıl önce Erkeklerle uzun eşek oynayan liseli kızlar bunu kötü bir şekilde tecrübe ediyor. Yenildikleri yetmiyormuş gibi birde hepsi kendini yerde buluyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Saç Baş Yolmalı Kız Kavgası 02:40
Saç Baş Yolmalı Kız Kavgası 38.326 izlenme - 6 ay önce Nedenini bilmediğimiz bir nedenden dolayı kuytu bir köşede kavgaya tutuşan kızların kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Yolda Gördükleri Motorcudan Numarasını İsteyen BMW'li Kızlar 02:53
Yolda Gördükleri Motorcudan Numarasını İsteyen BMW'li Kızlar 97.074 izlenme - 1 yıl önce Motosikletli abimiz sahil yolunda giderken yolu 2 kızın olduğu beyaz BMW tarafından kesiliyor ve olaylar gelişiyor.
Periscope Yayınında Annesine Yakalanan Türk Kızı 00:15
Periscope Yayınında Annesine Yakalanan Türk Kızı 100.951 izlenme - 2 yıl önce Sabah uyanır uyanmaz periscope yayını yapmak isteyen kızımız, bi anda annesinin baskınına ugruyor. O anları izliyoruz.
Kezbanların Sosyal Medya Kavgası (Sıkıştırılmış Füze İçerir) 01:43
Kezbanların Sosyal Medya Kavgası (Sıkıştırılmış Füze İçerir) 176.119 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda erotizmden tutun lezbiyenliğe, türbanlıya kadar her şeyi göreceksiniz. Videonun sonunda ise sadece Amerikan ordusunda bulunan sıkıştırılmış füzeleri göreceksiniz. İyi seyirler. edittt: izmitteki kız kavgası izmitteki türbanlı kız kavgası memesi açılan kız
Gangnam Style - Türk Kızı Versiyon 03:50
Gangnam Style - Türk Kızı Versiyon 267.346 izlenme - 5 yıl önce Gangnam Style - Türk Kızı Versiyon
Erkekleri Cinsel Obje Olarak Gören Türk Kızı 00:24
Erkekleri Cinsel Obje Olarak Gören Türk Kızı 46.626 izlenme - 1 yıl önce Yine bir erkekleri cinsel obje olarak gören zihniyetle karşı karşıyayız. Türk kızının gidip yakışıklı civan gibi bir delikanlının götünü ellemek suretiyle taciz etmesidir. Soruyorum size daha ne kadar sürecek bu olay? Bizi salt birer et parçası bir yarraktan ibaret gören zihniyet ne zaman son bulacak. Bizi insan gibi görmeyip duygularımız olduğunun farkında olmayan bizi sadece sikecek bir araç gibi gören zihniyete dur demeye davet ediyorum.
Kendini Bir Şey Sanan Türk Kızlarının Dansla İmtihanı 02:35
Kendini Bir Şey Sanan Türk Kızlarının Dansla İmtihanı 112.314 izlenme - 2 yıl önce Verse yapmaz mısın diye sorulunca her zaman olduğu gibi kafalar karışsa da sonuç itibariyle gerizekalılık kat sayısını baz aldığımızda sabah ereksiyonun da bile kifayetsiz kalıyor bazı şeyler. O sebepten itibaren bilemedim ne diyim şimdi...
Türk Kızların Kavgası 01:06
Türk Kızların Kavgası 169.882 izlenme - 4 yıl önce Türk Kızların Kavgası
Aleyna Tilki Paylaştığı Şarkıyla Böyle Tepki Gösterdi 00:35
Aleyna Tilki Paylaştığı Şarkıyla Böyle Tepki Gösterdi 39.022 izlenme - 1 yıl önce Liseli popçu Aleyna Tilki, kendisini eleştirip, kendisine akıl verenlere cevap olarak bir şarkı yaptı. Tilki şarkısını Instagram hesabından paylaştı.
Genç Kızın Sevgili Olmayalım İsyanı 00:58
Genç Kızın Sevgili Olmayalım İsyanı 19.925 izlenme - 5 ay önce Genç kız arkadaşımız birine baya tutulmuş ve "Sevgili Olmayalım" kısmı herife yönelik bir eleştiri mi yoksa kendi arzusu mu çözemedim efendim.
Yeni Pijamalarıyla Soru Yanıtlayan Türk Kızı 03:12
Yeni Pijamalarıyla Soru Yanıtlayan Türk Kızı 30.642 izlenme - 1 yıl önce Kızımızın canı sıkılmış ve malum pozisyonda durarak meme göstermek istemiş. Severek izliyoruz.
2 Erkekle Aynı Anda Çıkan Kate - I'm Dating Two Guys 03:43
2 Erkekle Aynı Anda Çıkan Kate - I'm Dating Two Guys 37.232 izlenme - 1 yıl önce 2 erkekle aynı anda çıkan Kate, yaşadıklarını bizlerle paylaşmış.
Kızlardan Çok Ayıp Hareket =) 00:07
Kızlardan Çok Ayıp Hareket =) 158.967 izlenme - 9 yıl önce
Yamaç Paraşütünde İstanbul'a Küfür Eden Kız 00:29
Yamaç Paraşütünde İstanbul'a Küfür Eden Kız 27.091 izlenme - 1 yıl önce Bu hanım kızımız, yamaç paraşütünde uçarken ''İstanbul senin ananı s..'' diye haykırıyor.
Yere Yatırıp Vurmalı Ayan Kız Kavgası 00:53
Yere Yatırıp Vurmalı Ayan Kız Kavgası 57.173 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda site ahalisinin iyi bir kavga izlemediğini fark ettim ve üstün hünerlerimi kullanarak size şu sıraların en hard kız kavgasını buldum.
Fenerli Genci Kekleyen Şeytan Kızlar 01:01
Fenerli Genci Kekleyen Şeytan Kızlar 34.788 izlenme - 1 yıl önce Efendim anadolu'nun bağrından kopup gelmiş pembe yanaklı fenerbahçeli saf gencimizin, İstanbul'un çok bilmiş anasının gözü kızları tarafından 2 dakikada vapurda ayakta nasıl tufaya getirildiğini izliyoruz.
Liseli Kızların Saç Baş Yolmalı Kavgası 01:59
Liseli Kızların Saç Baş Yolmalı Kavgası 9.066 izlenme - 5 ay önce Sokak ortasında nedenini bilmediğimiz bir meseleden dolayı tekme tokat kavga eden liseli kızların kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Önden Giriyim mi Kavgası 00:28
Önden Giriyim mi Kavgası 62.929 izlenme - 2 yıl önce Gene kızlar gene kavga hep bir numara olma peşindeler hep en güzeli benim derler insanca geçinemiyolar hepsine abi dayağı lazım. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Rahatlatıcı Sonlu Türk Kızı Kavgası 00:13
Rahatlatıcı Sonlu Türk Kızı Kavgası 29.015 izlenme - 1 yıl önce Hepimiz özellikle okul hayatımız boyunca çok kez kavga ettik ya da kavgaya şahit olduk. Böyle durumlarda insanı rahatsız eden, kavga eden kişilerden ziyade kavgayı ayırmayan, ajite eden(fiştekleyen) ve hatta ayıranları durduran tiplerdir. Kavga etmek insanın doğasında var, bazen en mülayim kişiler dahi kendine hakim olamayabiliyor. Fakat son günlerde özellikle artan kavga videoları, aslında toplumun ne kadar yozlaştığının da görsel kanıtları. Her ne kadar kavga seyretmek insanda heyecan oluşturan, rahatlatan enteresan bir his uyandırsa da, aklıselim davranıp ayırmak en etik ve çağdaş olan tavır olacaktır. Bu videoyu paylaşma amacım da, o uyuz olduğumuz insan tipinin de bu kavgadan payını almış olmasının verdiği dayanılmaz ferahlık hissidir.
Genç Kızların Saç Saça Baş Başa Kavgası 00:28
Genç Kızların Saç Saça Baş Başa Kavgası 13.927 izlenme - 7 ay önce Malatya’nın Battalgazi ilçesine bağlı Sevgili Sokak’ta isimleri öğrenilmeyen üç genç kız nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı birbirine girmiş.
Kötü Yorum Yapanlara Atarlanan Kız 11:00
Kötü Yorum Yapanlara Atarlanan Kız 6.558 izlenme - 3 ay önce Kendi kanalında paylaştığı, cinsellik konulu bir videoya gelen olumsuz yorumlar üzerine videoyu silen ve başka bir videoyla kötü yorumlara cevap veren kızı izliyoruz. Ardından da alakasız bir şekilde burçlara falan değiniyor.
Çılgın Roman Kavgası 01:14
Çılgın Roman Kavgası 23.059 izlenme - 1 yıl önce Türkiyemizde yaşayan 48 etnik ırktan biri olan Roman kardeşlerimiz artık işi geliştirmişler ABD usulü kavga ediyorlar bir çember kuruluyor anlaşmazlıkları bulunan 2 kişi ortaya çıkıyor ve dövüşe başlıyor dövüş taraflardan biri pes edene kadar sürüyor.