Hoşgeldiniz!

kezzap

Bergen'in Hayatını Sonlandıran Eşi Halis Serbest Her Şeyi Anlattı! 50:33
Bergen'in Hayatını Sonlandıran Eşi Halis Serbest Her Şeyi Anlattı! 15.998 izlenme - 8 ay önce "Bergen" deyince insanların aklına ilk kezzap saldırısı sonucu gözü kör olan ve o gözünü saçıyla kapatan, daha sonra da eski eşi tarafından öldürülen bir kadın gelir. Hatta konunun içinde bazı şehir efsaneleri de vardır. Tüm bunlarla birlikte Bergen'i öldüren eski eşi Halis Serbest'in neden kezzap attığı ve neden öldürdüğü ile ilgili net bir açıklaması da yok. Biz de bu konunun netliğe kavuşması gerektiğini düşünerek kafamızdaki tüm soru işaretlerini gidermek için Halis Serbest'in gerçekleştirdiği röportajı izliyoruz.
Yaren - Unfaithful (Kezzapla - Mayonez) 04:10
Yaren - Unfaithful (Kezzapla - Mayonez) 7.949 izlenme - 4 yıl önce Sahnelerin yeni yüzü Yaren'in çıkış şarkısı "Unfaithful (Kezzapla Mayonez)
Bergen - Yüze Kezzap Fırlatmak 02:19
Bergen - Yüze Kezzap Fırlatmak 4.084 izlenme - 3 yıl önce Acının ve trajedinin arabeskle harmanlandığı yıllarda, yani 80'lerin ortasında, "Acıların Kadını" olarak ünlenen Bergen, arabesk müzik dünyasında zirve yapmıştı. Yaşamı da yaptığı müzikle aynı paralellikte bir trajedi içeriyordu. Kocası tarafından yüzüne atılan kezzap yüzünden sol gözünde yaralar kalan Bergen, güneş gözlüğü veya saçlarıyla bu yarasını kapatıyordu. 30 yaşında boşandığı eşi tarafından kurşunlanarak öldürülen Bergen, şimdilerde pek konuşulmasa ya da bilinmese de o döneme ait birçok önemli şarkının (Sen Affetsen Ben Affetmem, Kader Diyemezsin, Benim İçin Üzülme, Elimde Duran Fotoğrafın) altında imzası vardır. Sitede fragmanı da bulunan "Acıların Kadını" filminde de yaşadığı bu acı olayı canlandırmış Bergen. İzliyoruz...
Kezzap Dünya Senin Olsun 05:05
Kezzap Dünya Senin Olsun 7.742 izlenme - 10 yıl önce kezzap grubunun ilk stütyo kayıdı dünya senin olsun şarkısı
Yaren -  Ulan İstanbul ( Kezzapla - Mayonez ) 04:10
Yaren - Ulan İstanbul ( Kezzapla - Mayonez ) 3.490 izlenme - 4 yıl önce Ruksan'ca - Facebook Yaren - ulan istanbul ( Kezzapla - Mayonez )
Kezzap Rap Underground Çorlu Çığlık Çığlığa 02:46
Kezzap Rap Underground Çorlu Çığlık Çığlığa 3.696 izlenme - 9 yıl önce kezzap rap underground çorlu çığlık çığlığa çorluda rap
Kaka Adam Ediz Hun 00:49
Kaka Adam Ediz Hun 1.027 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Ediz Hun ve Filiz Akın'ın yer aldığı 1970 yapımı yuvasız kuşlar filminden akıllarda kalan bir sahne. Yüzü yaralı olan Ediz Hun, küçük çocuğunun odasına gizlice girerek onu sever ve çocuk uyanır.
Manisa Rap 04:07
Manisa Rap 1.575 izlenme - 9 yıl önce kezo
Bu Şehir Mehtap Gülüm 04:05
Bu Şehir Mehtap Gülüm 2.224 izlenme - 9 yıl önce adını sen koy! şiir li yep yeni bi çalışma doğum gününe özel .....
Soda İçerek İntihar Etmek 02:04
Soda İçerek İntihar Etmek 494 izlenme - 3 yıl önce Geçen gün kuru fasulye pilavı fazla kaçırmışım. Üstüne soda içeyim de şişkinliği alsın dedim ama o da ne evde soda kalmamış. Sadece soda almak için evden çıkmaya üşendiğim için soda içemedim. İşte bu kesit bana kuru üstü pilavı anımsattı. Bu arada, usta bizim kuru ne oldu? http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11274/usta-bizim-kuru-ne-oldu-ciplak-vatandas
Kezzap Çok Kötü Bi Şeydir - Haydar Abi 01:02
Kezzap Çok Kötü Bi Şeydir - Haydar Abi 311 izlenme - 3 yıl önce Haydar abi bizler için kezzabın bünye üzerindeki etkisini anlatıyor. Geçen gün tuvalete kezzap dökerken yanlışlıkla elime 1-2 damla gelmişti. ağğğğhh midem bulandı yine bak. Neyse efendim, iyi seyirler.
Abdullah Ms Kezzap 04:26
Abdullah Ms Kezzap 377 izlenme - 6 yıl önce Mezar Taşımı Kırın
Tecavüz Etmek İstediği Azeri Kadını Kezzap ile Yaktı 03:32
Tecavüz Etmek İstediği Azeri Kadını Kezzap ile Yaktı 26 izlenme - 7 ay önce Tecavüz etmek istediği Azeri kadını kezzap ile yaktı SAMSUN - Samsun'da Azeri uyruklu bir kadın, kendisine tecavüz etmek isteyen kişi tarafından kezzapla yakıldı.
Tecavüz Etmek İstediği Azeri Kadını Kezzap İle Yaktı 02:17
Tecavüz Etmek İstediği Azeri Kadını Kezzap İle Yaktı 20 izlenme - 7 ay önce Samsun'da Azeri uyruklu bir kadın, kendisine tecavüz etmek isteyen kişi tarafından kezzapla yakıldı. Hastaneye kaldırılan kadın tedavi altına alındı. Olay, Samsun'un Çarşamba ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 41 yaşındaki Azeri uyruklu 2 çocuk annesi Arzu İsmayilova, borç para istediği tanıdığı Samsunlu R.P.'den parayı almak için evine gitti. İddiaya göre, Arzu İsmayilova evde R.P.'nin cinsel saldırısına uğradı ve karşı koyunca da üzerine kezzap dökülmek suretiyle yakıldı. Yaralanan kadın kendini evden dışarı atarak yardım istedi ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Ölümden dönen yüzü, kolları ve vücudu kezzap ile yanan Arzu İsmayilova, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Tedavi Merkezine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaşadığı dehşet anlarını anlatan Arzu İsmayilova, “Bundan 3-4 yıl önce ekmek parası kazanmak için Azerbaycan'dan Samsun'un Çarşamba ilçesine geldim. Borç para istediğim burada tanıdık yaşlı bir amca beni parayı vermek istediğini söyleyerek yanına çağırdı. Evine gittiğimde bana tecavüz etmek istedi. Ben de kendisini iterek karşı koydum. Üzerime kezzap döküp yaktı. Bağırarak kendimi dışarı attım. Komşular yardımıma koştular. Ambulans çağırıp beni hastaneye götürdüler. Adam ben burada acılar içinde kıvranırken bana 'Senin peşindeyim, öldüreceğim' diye tehdit mesajları atıyor. Bana yardım edilmesini istiyorum ve beni bu hale getiren şahıstan şikayetçiyim. Tutuklanıp cezalandırılmasını istiyorum" dedi. Arzu İsmayilova'nın avukatı Samet Çaylan yaptığı açıklamada, "Müvekkilim borç para talep ettiği saldırganın evine gitmiş, saldırgan müvekkilime tecavüz etmeye kalkışmış. Ardından müvekkilim karşı koyması üzerine önceden hazırlamış olduğu kezzabı yüzüne atmak suretiyle yaralamıştır. Müvekkilim Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmektedir. Saldırgan hala dışarıda gezmektedir. Bu konuda gerekli hukuku süreci başlattık" diye konuştu. Öte yandan, kezzaplı saldırıyı düzenlediği iddia edilen R.P.'nin polis tarafından gözaltına alındığı ve ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.
Kezzap 3 04:12
Kezzap 3 87 izlenme - 7 yıl önce kezzzzup her yerdeeee
Kezzap 2 02:57
Kezzap 2 87 izlenme - 7 yıl önce kezzap her yerdeeee !! d
Magosa Zindanları 02:48
Magosa Zindanları 371 izlenme - 10 yıl önce magosa zindanları (kurgan,savt,serbaz,kezzap) samsun underground gass recordz
Rinanın Bilardocuları 02:12
Rinanın Bilardocuları 65 izlenme - 8 yıl önce
Trak Ft. Rechesty - Kezzap 02:47
Trak Ft. Rechesty - Kezzap 88 izlenme - 6 yıl önce C4 VOL 1
Kezzap Company 03:06
Kezzap Company 50 izlenme - 7 yıl önce kuruluş tarihi 2010 olum bütün kesimlere hitap eder... saygılar 11-h d
Balkonda Oturan Yaşlı Adamın Yüzüne Kezzap Döküp Kaçtılar! 00:43
Balkonda Oturan Yaşlı Adamın Yüzüne Kezzap Döküp Kaçtılar! 9 izlenme - 7 ay önce Adana'da, kimliği belirsiz iki kişi evinin balkonunda oturan yaşlı adamın suratına kezzap döküp kaçtı. Suratı yanan yaşlı adam hastanede tedavi altına alındı.
Kezzap Dehşetinin Altından Tuz Ruhu Çıktı 00:52
Kezzap Dehşetinin Altından Tuz Ruhu Çıktı 6 izlenme - 5 ay önce Kezzap dehşetinin altından tuz ruhu çıktı Sarıyer'de eşinin yüzüne kezzap döktüğü iddia edilen sanık koca, gözyaşlarına boğularak ifade verdi Kezzap diye iddia edilen sıvının tuz ruhu olduğu tespit edilirken, sanık koca 7 ay sonra tahliye edildiİSTANBUL - Sarıyer'de boşanma aşamasında olduğu...