Hoşgeldiniz!

Khloe Kardashian Videoları İzle

Khloe Kardashian'ın  Ablasından Ödünç Aldığı Sigortalı Davlumbazı 04:03
Khloe Kardashian'ın Ablasından Ödünç Aldığı Sigortalı Davlumbazı 9.794 izlenme - 2 yıl önce kim kardashian, guzel bacısı kız kardeşini taklite soyunmuş izliyeceğiniz video, a hassiqtir dediğiniz duyar gibiyim bakalım kim kardashianın standartlarındamı izliyoruz...
Khloe Kardashian Cinsel İçerikli Kaseti Olduğunu İtiraf Etti 00:51
Khloe Kardashian Cinsel İçerikli Kaseti Olduğunu İtiraf Etti 326 izlenme - 1 yıl önce ABD'li televizyon yıldızı Khloe Kardashian, ünlü şovmen Andy Cohen'in "Watch What Happens: Live" adlı programında, ayrıldığı eşi eski basketbolcu Lamar Odom ile cinsel içerikli kaseti olduğunu söyledi. KAYITLARI GİZLİ BİR YERDE SAKLIYOR ABD medyasında çıkan haberlere göre; 31 yaşındaki Kardashian, ablası Kim Kardashian'ın Ray J. ile olan cinsel ilişkiye girdiği kaseti, çocuklarına nasıl anlatacağı sorusuna "Kim'in ne yapacağına dair bir fikrim yok." cevabını verdi. Bunun üzerine, Cohen'in "Peki sen hiç böyle bir kaset kaydettin mi?" sorusuna Kardashian şu yanıtı verdi: "Tabii ki eski kocamla birlikte olurken kendimi kaydettim. Şu ufak kameraları hatırlıyor musunuz? Cebinize koyduğunuz ufak video kameralar. Bir ara favorimdi." dedi. Khloe Kardashian, Cohen'in "Kayıtları hâlâ saklıyor musunuz" sorusunu ise "Evet, gizli bir yerde." diye cevapladı.
Khloe Kardashian'ın Andy Cohen ile Belfie Pozu 00:29
Khloe Kardashian'ın Andy Cohen ile Belfie Pozu 273 izlenme - 1 yıl önce Khloe Kardashian'ın Andy Cohen ile belfie pozu Khloe Kardashian'dan belfie'li hatıra pozu Kim Kardashian'ın kardeşi Khloe Kardashian, katıldığı programın sunucu Andy Cohen ile belfie'li hatıra pozu verdi.
Khloe Kardashian Odom &lamar Odom 07:12
Khloe Kardashian Odom &lamar Odom 836 izlenme - 6 yıl önce khloe kardashian odom &lamar odom
Khloe Kardashian'ın Dansı Sosyal Medyayı Salladı 00:33
Khloe Kardashian'ın Dansı Sosyal Medyayı Salladı 336 izlenme - 2 yıl önce Khloe Kardashian'ın Dansı Sosyal Medyayı Salladı Khloe Alexandra Kardashian Odom (d. 27 Haziran 1984) Amerikalı televizyon kişiliği. Ablası ünlü model ve stilist olan Kim Kardashian'dır. En çok Keeping Up with the Kardashians adlı reality showa çıkması ile bilinmektedir. Ermeni, İskoç ve Hollanda asıllıdır. 2009 yazında evlendiği eşi LA Lakers'da forma giyen profesyonel basketbolcu Lamar Odom'dur.
Lamar Odom insan içine çıktı! 00:54
Lamar Odom insan içine çıktı! 271 izlenme - 1 yıl önce Bir genelevde yaşadığı sağlık problemleri sonrası komaya giren ve uzun süredir tedavisi devam eden Lamar Odom hastalığının ardından ilk kez bir organizasyonda boy gösterdi. Odom eşi Khloe Kardashian ve ailesi ile birlikte Kanye West'in moda şovuna katıldı.
Khloe Kardashian Doğum Gününü French Montana İle Kutladı 01:10
Khloe Kardashian Doğum Gününü French Montana İle Kutladı 115 izlenme - 3 yıl önce khloe kardashian doğum gününü erkek arkadaşı olduğu iddia edilen french montana ile kutladı.
Bugün Fenomen Olan Kylie Jenner`in 9 Yıl Önceki Hali 00:59
Bugün Fenomen Olan Kylie Jenner`in 9 Yıl Önceki Hali 15 izlenme - 8 ay önce Bugün Fenomen olan Kylie Jenner`in 9 yıl önceki Hali