Hoşgeldiniz!

kıbrıs tv

Saffet Soykal & 12500 Milyon Dolarlık Sütyen 03:27
Saffet Soykal & 12500 Milyon Dolarlık Sütyen 444 izlenme - 2 yıl önce "Canlı Yayında En Fazla Cep Telefonu Çalan Spiker" rekorunu açık ara farkla ekarte eden Saffet Abi' nin hastası site gururla sunar...Saffet Abi anlatılmaz; Yaşanır!!!
Melis Bilen - Kıbrıs Tv Yılbaşı Özel Eğlence Programı 42:17
Melis Bilen - Kıbrıs Tv Yılbaşı Özel Eğlence Programı 585 izlenme - 6 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında düriye altınel in konuğu oldu.
Melis Bilen - Aşkın Kucağına Fena Oturduk 03:59
Melis Bilen - Aşkın Kucağına Fena Oturduk 361 izlenme - 5 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Söz, Müzik Ve Düzenlemesi Kendisine Ait Olan Aşkın Kucağına Fena Oturduk İsimli Parçayı Seslendiriyor.
Ford Kuga - Kıbrıs Tv Reklamı 01:10
Ford Kuga - Kıbrıs Tv Reklamı 170 izlenme - 3 yıl önce Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bu kadar zırva olmasa, bu siteye eklemezdim mesela. Bu abinin adı da Tolgay Tariman. Sitedeki Kıbrıslılar, yorumlarınızı bekliyorum.
Yılbaşı Kutlaması İçin Sayko Seçenek 02:04
Yılbaşı Kutlaması İçin Sayko Seçenek 136 izlenme - 3 yıl önce Malum yılbaşı yaklaşıyor.Artık Tv lerimiz eskisi gibi güzel programlar yayınlamıyor.Ancak Kıbrıs'tan Hellimli Demokrasi ekibi sizin bu derdinize çareyi buldu.Müthiş konuklar, müthiş program yılbaşına 0 km beyinle girmenizi sağlayacak.Beyne reset...
Melis Bilen - Yamyamlar Gibi Yemeli 03:16
Melis Bilen - Yamyamlar Gibi Yemeli 136 izlenme - 5 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Sözleri Kendisine Ait Olan Yamyamlar Gibi Yemeli İsimli Parçayı Seslendiriyor.
Melis Bilen - Veda - Kıbrıs Tv 04:44
Melis Bilen - Veda - Kıbrıs Tv 157 izlenme - 6 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında sözü kendisine, müziği antonio galbiati ye ait olan veda adlı parçasını seslendiriyor.
melis bilen - bla bla - kıbrıs tv 03:07
melis bilen - bla bla - kıbrıs tv 156 izlenme - 6 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında sözü kendisine, müziği lisa ekdahl a ait olan bla bla adlı parçasını seslendiriyor.
Melis Bilen - Autumn Leaves - Kıbrıs Tv 03:35
Melis Bilen - Autumn Leaves - Kıbrıs Tv 120 izlenme - 6 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında autumn leaves isimli parçayı seslendiriyor.
melis bilen - sway - kıbrıs tv 03:04
melis bilen - sway - kıbrıs tv 81 izlenme - 6 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında sway isimli parçayı seslendiriyor.
Melis Bilen - İq - Kıbrıs Tv 03:39
Melis Bilen - İq - Kıbrıs Tv 66 izlenme - 6 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında sözü kendisine, müziği rodney jerkins e ait olan iq adlı parçasını seslendiriyor.
Melis Bilen - Affettim Yine 03:57
Melis Bilen - Affettim Yine 69 izlenme - 5 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Sözleri Kendisine Ait Olan Affettim Yine İsimli Parçayı Seslendiriyor.
Avrupa Türk Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Oğuzhan Kılıç Kıbrıs tv'nın konuğu 35:22
Avrupa Türk Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Oğuzhan Kılıç Kıbrıs tv'nın konuğu 10 izlenme - 11 ay önce Kıbrıs tv'de yayınlanan Kıbrıs'ta Bugün programı'nın konuğu Avrupa Türk Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Oğuzhan Kılıç ve Genel Sekreteri Anıl Yüce | Mart 2017
Melis Bilen - Sen Ve Ben 04:57
Melis Bilen - Sen Ve Ben 35 izlenme - 5 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Söz, Müzik Ve Düzenlemesi Kendisine Ait Olan Sen Ve Ben İsimli Parçayı Seslendiriyor.
Melis Bilen - Çirkefleşme Çirkinleşme 03:36
Melis Bilen - Çirkefleşme Çirkinleşme 33 izlenme - 5 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin yılbaşı özel eğlence programında sözleri kendisine ait olan Çirkefleşme Çirkinleşme isimli parçayı seslendiriyor.
Ünlü Popçu Demet Akalın'ın Kıbrıs Konserinde Büyük Coşku 04:06
Ünlü Popçu Demet Akalın'ın Kıbrıs Konserinde Büyük Coşku 3 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...