Hoşgeldiniz!

kıbrıs tv

Saffet Soykal & 12500 Milyon Dolarlık Sütyen 03:27
Saffet Soykal & 12500 Milyon Dolarlık Sütyen 219 izlenme - 1 yıl önce "Canlı Yayında En Fazla Cep Telefonu Çalan Spiker" rekorunu açık ara farkla ekarte eden Saffet Abi' nin hastası site gururla sunar...Saffet Abi anlatılmaz; Yaşanır!!!
Melis Bilen - Aşkın Kucağına Fena Oturduk 03:59
Melis Bilen - Aşkın Kucağına Fena Oturduk 357 izlenme - 4 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Söz, Müzik Ve Düzenlemesi Kendisine Ait Olan Aşkın Kucağına Fena Oturduk İsimli Parçayı Seslendiriyor.
Melis Bilen - Kıbrıs Tv Yılbaşı Özel Eğlence Programı 42:17
Melis Bilen - Kıbrıs Tv Yılbaşı Özel Eğlence Programı 545 izlenme - 5 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında düriye altınel in konuğu oldu.
Ford Kuga - Kıbrıs Tv Reklamı 01:10
Ford Kuga - Kıbrıs Tv Reklamı 117 izlenme - 2 yıl önce Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bu kadar zırva olmasa, bu siteye eklemezdim mesela. Bu abinin adı da Tolgay Tariman. Sitedeki Kıbrıslılar, yorumlarınızı bekliyorum.
Yılbaşı Kutlaması İçin Sayko Seçenek 02:04
Yılbaşı Kutlaması İçin Sayko Seçenek 114 izlenme - 2 yıl önce Malum yılbaşı yaklaşıyor.Artık Tv lerimiz eskisi gibi güzel programlar yayınlamıyor.Ancak Kıbrıs'tan Hellimli Demokrasi ekibi sizin bu derdinize çareyi buldu.Müthiş konuklar, müthiş program yılbaşına 0 km beyinle girmenizi sağlayacak.Beyne reset...
Melis Bilen - Yamyamlar Gibi Yemeli 03:16
Melis Bilen - Yamyamlar Gibi Yemeli 134 izlenme - 4 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Sözleri Kendisine Ait Olan Yamyamlar Gibi Yemeli İsimli Parçayı Seslendiriyor.
Melis Bilen - Veda - Kıbrıs Tv 04:44
Melis Bilen - Veda - Kıbrıs Tv 155 izlenme - 5 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında sözü kendisine, müziği antonio galbiati ye ait olan veda adlı parçasını seslendiriyor.
melis bilen - bla bla - kıbrıs tv 03:07
melis bilen - bla bla - kıbrıs tv 156 izlenme - 5 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında sözü kendisine, müziği lisa ekdahl a ait olan bla bla adlı parçasını seslendiriyor.
melis bilen - autumn leaves - kıbrıs tv 03:35
melis bilen - autumn leaves - kıbrıs tv 118 izlenme - 5 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında autumn leaves isimli parçayı seslendiriyor.
melis bilen - sway - kıbrıs tv 03:04
melis bilen - sway - kıbrıs tv 81 izlenme - 5 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında sway isimli parçayı seslendiriyor.
melis bilen - iq - kıbrıs tv 03:39
melis bilen - iq - kıbrıs tv 66 izlenme - 5 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında sözü kendisine, müziği rodney jerkins e ait olan iq adlı parçasını seslendiriyor.
Melis Bilen - Affettim Yine 03:57
Melis Bilen - Affettim Yine 68 izlenme - 4 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Sözleri Kendisine Ait Olan Affettim Yine İsimli Parçayı Seslendiriyor.
Ünlü Popçu Demet Akalın'ın Kıbrıs Konserinde Büyük Coşku 04:06
Ünlü Popçu Demet Akalın'ın Kıbrıs Konserinde Büyük Coşku 3 izlenme - 3 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Melis Bilen - Sen Ve Ben 04:57
Melis Bilen - Sen Ve Ben 35 izlenme - 4 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Söz, Müzik Ve Düzenlemesi Kendisine Ait Olan Sen Ve Ben İsimli Parçayı Seslendiriyor.
Melis Bilen - Çirkefleşme Çirkinleşme 03:36
Melis Bilen - Çirkefleşme Çirkinleşme 31 izlenme - 4 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin yılbaşı özel eğlence programında sözleri kendisine ait olan Çirkefleşme Çirkinleşme isimli parçayı seslendiriyor.