Hoşgeldiniz!

kick ass

kick-ass fragman 01:40
kick-ass fragman 15.771 izlenme - 8 yıl önce kick-ass filminin resmi fragmanı...
Göster Gününü 2 Türkçe Altyazılı Fragman 02:15
Göster Gününü 2 Türkçe Altyazılı Fragman 20.367 izlenme - 5 yıl önce Kick-Ass, Hit Girl ve Red Mist, 2010 yılının dünya çapındaki hit filminin devamı olan 'Göster Gününü 2' (Kick Ass 2) için geri geliyorlar. Kick Ass (Aaron Taylor-Johnson)'in çılgın cesareti, saldırgan Albay Stars ve Stripes (Jim Carrey) tarafından yönetilen, kendi kendini geliştirmiş, yeni bir maskeli savaşçılar dalgasına ilham verir. Bu amatör süper kahramanlar, The Mother F%&*^r olarak yeninden doğan Red Mist (Christopher Mintz-Plasse) tarafından takip edildiklerinde yok olmalarına ancak Hit Girl (Chloë Grace Moretz) engel olabilecektir.
kick-ass fragman 2 02:27
kick-ass fragman 2 4.343 izlenme - 8 yıl önce kick-ass filminin 2. resmi fragmanı...
Union J - Carry You İn Kick Ass 2! 03:24
Union J - Carry You İn Kick Ass 2! 2.718 izlenme - 5 yıl önce Union J - Carry You İn Kick Ass 2!
Kick Ass 2 Türkçe Altyazılı Fragman 2 01:23
Kick Ass 2 Türkçe Altyazılı Fragman 2 1.964 izlenme - 5 yıl önce Kendi kostümünü kendisi yapan ve doğa üstü güçleri olmasa da kendisini suçla savaşçısı bir kahraman ilan eden Dave/, yeni maceralara sürüklenirken bir grup 'normal vatandaş' ile karşılaşır. Onlar da sıra dışı kostümlerle süper kahraman olmaya ve suçlularla mücadeleye atılmışlardır. Yeni ekip Justice Forever adını alırken, bu arada Red Mist'in büyük intikam planı da devreye girmek üzeredir...Filmin yönetmenliğini ve çizgi roman uyarlamasını bu sefer Jeff Wadlow üstlenirken ilk filmde seyrettiğimiz Aaron Taylor-Johnson, Chloë Moretz, Christopher Mintz-Plasse, Nicolas Cage ve Yancy Butler ek olarakta Jim Carrey karşımıza çıkacak isimler.
KICK-ASS 2  fragman 02:07
KICK-ASS 2 fragman 856 izlenme - 5 yıl önce Kendi kostümünü kendisi yapan ve doğa üstü güçleri olmasa da kendisini suçla savaşçısı bir kahraman ilan eden Dave/, yeni maceralara sürüklenirken bir grup 'normal vatandaş' ile karşılaşır. Onlar da sıra dışı kostümlerle süper kahraman olmaya ve suçlularla mücadeleye atılmışlardır. Yeni ekip Justice Forever adını alırken, bu arada Red Mist'in büyük intikam planı da devreye girmek üzeredir... Filmin yönetmenliğini ve çizgi roman uyarlamasını bu sefer Jeff Wadlow üstlenirken ilk filmde seyrettiğimiz Aaron Taylor-Johnson, Chloë Moretz, Christopher Mintz-Plasse, Nicolas Cage ve Yancy Butler ek olarakta Jim Carrey karşımıza çıkacak isimler.
Kick Ass - Göster Gününü 01:35
Kick Ass - Göster Gününü 1.315 izlenme - 4 yıl önce Bizi takip edebileceğiniz adresler; www.sinemaseansi.com www.facebook.com/sinemaseansi www.twitter.com/sinemaseansi Sitemizde film tavsiyeleri film önerileri alanında paylaşımlar bulunmaktadır.
kick-ass fragmanı 3 00:56
kick-ass fragmanı 3 1.012 izlenme - 7 yıl önce çizgi romanda süper kahramanlara ilgi duyan dave lizewski aaron johnson isimli sıradan bir gencin süper kahraman olmaya karar vermesi ile yaşananlar anlatılıyor. yeşil kostümü ile kötülerin peşine düşen nam-ı diğer kick-assin karşısına birbirinden ilginç karakterler çıkıyor.
Göster Gününü 2  - Eve Kadar Yarış Sahnesi 01:00
Göster Gününü 2 - Eve Kadar Yarış Sahnesi 1.248 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Chloë Grace Moretz, Aaron Taylor-Johnson, Jim Carrey gibi isimlerin yer aldığı Göster Gününü 2 filminin Eve Kadar Yarış isimli sahnesi.
Göster Gününü 2 Fragman 04:23
Göster Gününü 2 Fragman 724 izlenme - 5 yıl önce Göster Gününü 2 Fragman
Kick Ass 2 Fragman 02:37
Kick Ass 2 Fragman 530 izlenme - 5 yıl önce Kick Ass 2 filminin kırmızı şeritli resmi fragmanı.
Caskey - Kick Ass 04:02
Caskey - Kick Ass 198 izlenme - 2 yıl önce Caskey - Kick Ass (Yepyeni Video Kip) 2016 Caskey - Kick Ass" (WSHH Exclusive - Official Music Video) Şarkı Sözleri (Lyrics): [Intro] All my bitches kick ass She asking for the... [Hook] All my girls got thick ass Yeah, all my homies kick ass [Verse 1] Ay, I'm a Harley boy, so I skrrrt and I get whiplash [?] on my Rollie, your shit real trash And my pocket's bulging, look like Kim's ass (Feel like Kanye) I been syrup sipping, this ain't SlimFast I was pushing weight, I ain't talking off in gym class You sending shots, I survive the impacts All our California wax come in big slabs All our record deals coming with the big bags I'm smoking Keyshia Cole, he don't beat his girl, he beat the bowl Yeah, to each his own, [?] the boy inside and meet the [?] Y'all been living tales, I just want the Lambo, his and hers Pop the Percocet and then my vision blurs I'ma live fast, die young Chasing out the major paper, lie young You is just a major hater, fire gun Know it's time you meet your maker, why run? [Hook] Ay, and all my homies get cash Yeah, and all my girls got thick ass I'm sipping syrup, this ain't SlimFast [Verse 2] I'ma check out that boogie bitch In the city that I'm from, I'm Lil Boosie, bitch Iced out the Rollie, boy, it's not the crucifix Sorry if I'm wasting money, I ain't used to this You should've changed the style, you just came in on a high horse Shoot him off the steed and make it my horse A man defined by the type of shit he die for I just got some road head, all on iPhone She gon' choose up to a pimp 'cause she recognize the pimpin' I'm in South Beach thinking how I might just make a million Got a Asian bitch like Yoko Ono, fuck, I'm John Lennon Might just drop a mixtape, feel like I'm like Don Cannon [Hook] All my homies get cash Ay, and all my girls got thick ass I'm sipping syrup, this ain't SlimFast And I'ma die young 'cause a motherfucker live fast And all my girls got thick ass I'm sipping syrup, this ain't SlimFast Yeah, and all my homies kick ass Embed
Göster Gününü 2 - Hit Girl vs. Mother Russia 01:56
Göster Gününü 2 - Hit Girl vs. Mother Russia 369 izlenme - 5 yıl önce Göster Gününü 2 - Hit Girl vs. Mother Russia
kick-ass fragmanı 1 02:29
kick-ass fragmanı 1 362 izlenme - 7 yıl önce çizgi romanda süper kahramanlara ilgi duyan dave lizewski aaron johnson isimli sıradan bir gencin süper kahraman olmaya karar vermesi ile yaşananlar anlatılıyor. yeşil kostümü ile kötülerin peşine düşen nam-ı diğer kick-assin karşısına birbirinden ilginç karakterler çıkıyor.
Kick Ass 2 Türkçe Fragman 01:23
Kick Ass 2 Türkçe Fragman 501 izlenme - 5 yıl önce Kendi kostümünü kendisi yapan ve doğa üstü güçleri olmasa da kendisini suçla savaşçısı bir kahraman ilan eden Dave/, yeni maceralara sürüklenirken bir grup 'normal vatandaş' ile karşılaşır. Onlar da sıra dışı kostümlerle süper kahraman olmaya ve suçlularla mücadeleye atılmışlardır. Yeni ekip Justice Forever adını alırken, bu arada Red Mist'in büyük intikam planı da devreye girmek üzeredir...Filmin yönetmenliğini ve çizgi roman uyarlamasını bu sefer Jeff Wadlow üstlenirken ilk filmde seyrettiğimiz Aaron Taylor-Johnson, Chloë Moretz, Christopher Mintz-Plasse, Nicolas Cage ve Yancy Butler ek olarakta Jim Carrey karşımıza çıkacak isimler.
Göster Gününü 2 / Kick Ass 2 Altyazılı İkinci Fragman 02:15
Göster Gününü 2 / Kick Ass 2 Altyazılı İkinci Fragman 467 izlenme - 5 yıl önce Göster Gününü 2 - 16 Ağustos'ta Sinemalarda! Kick-Ass, Hit Girl ve Red Mist, 2010 yılının dünya çapındaki hit filminin devamı olan 'Göster Gününü 2' (Kick Ass 2) için geri geliyorlar. Kick Ass (Aaron Taylor-Johnson)'in çılgın cesareti, saldırgan Albay Stars ve Stripes (Jim Carrey) tarafından yönetilen, kendi kendini geliştirmiş, yeni bir maskeli savaşçılar dalgasına ilham verir. Bu amatör süper kahramanlar, The Mother F%&*^r olarak yeninden doğan Red Mist (Christopher Mintz-Plasse) tarafından takip edildiklerinde yok olmalarına ancak Hit Girl (Chloë Grace Moretz) engel olabilecektir. Küçük suikastçi Hit Girl ile genç koruma Kick-Ass'i son gördüğümüzde normal gençler Mindy ve Dave olarak yaşamaya çalışıyorlardı. Dave, mezuniyeti yaklaşırken ve ne yapacağını bilemez bir haldeyken Mindy'yle dünyanın ilk süper kahraman takımını kurmaya karar verir. Ne yazık ki Mindy, gizlice Hit Girl olurken yakalanınca işi bırakmak ve liseli kötü kızların korkunç dünyasını tek başına yönlendirmek zorunda kalır. Gideceği kimse kalmayan Dave, Albay Stars and Stripes ismindeki yeniden doğmuş, eski bir gangsterin başında olduğu Justice Forever ile güçlerini birleştirir. Tam da sokaklarda gerçek bir fark yaratmaya başladıklarında, dünyanın ilk süper kötü adamı The Mother F%&*^r, kendi kötü takımını toplar ve babasına yaptıklarını Kick-Ass ile Hit-Girl'e ödetmek için bir planı devreye sokar. Ancak planında bir sorun vardır: Justice Forever'ın bir üyesiyle uğraşırsan, hepsiyle birden uğraşırsın.
Kick-Ass 2 (2013) – Sansürsüz Fragmanı 02:40
Kick-Ass 2 (2013) – Sansürsüz Fragmanı 650 izlenme - 5 yıl önce Kick-ass’in Çılgın Cesareti Albay Stars Ve Stripes Tarafından Yönetilen Yeni Maskeli Mücadelecilere İlham Verdikten Sonra, Kahramanımız Da Nöbette Onlara Katılır. Bu Amatör Süper Kahramanlar Red Mist Tarafından Yakalanır Ve Ölmelerini Sadece Hit Girl Engelleyebilir. Suikastçi Hit Girl İle Genç Halk Kahramanı Kick-ass’i En Son Gördüğümüzde, Mindy Ve Dave Normal Gençler Gibi Yaşamaya Çalışıyorlardı. Mezuniyeti Gözünde Büyüten Ve Ne Yapacağından Emin Olmayan Dave Mindy İle Dünyanın İlk Süper Kahraman Takımını Kurmaya Karar Verir. ne Yazık Ki, Mindy Hit Girl Olarak Gizlice Kaçmaya Çalışırken Yakalanınca, Liseli Acımasız Kızların Korkunç Dünyasına Geri Dönmek Zorunda Kalır. Dave Bunun Üzerine Albay Stars Ve Stripes İsimli Eski Bir Gangster Tarafından İdare Edilen Justice Forever’a Katılır. Sokaklarda Gerçek Bir Fark Yaratmaya Başlamışlardır Ki Dünyanın İlk Süper Kötü Kahramanı Kendi Kötü Ekibini Oluşturur Ve Kick-ass İle Hit Girl’e Babasına Yaptıklarını Ödetmek İçin Bir Plan Uygulamaya Başlar. Ama Planında Şöyle Bir Sorun Vardır: Justice Forever’ın Bir Üyesine Yanlış Yaparsanız, Hepsine Yapmışsınız Demektir.
kick-ass fragmanı 6 00:21
kick-ass fragmanı 6 245 izlenme - 7 yıl önce çizgi romanda süper kahramanlara ilgi duyan dave lizewski aaron johnson isimli sıradan bir gencin süper kahraman olmaya karar vermesi ile yaşananlar anlatılıyor. yeşil kostümü ile kötülerin peşine düşen nam-ı diğer kick-assin karşısına birbirinden ilginç karakterler çıkıyor.
kick-ass fragmanı 2 00:40
kick-ass fragmanı 2 188 izlenme - 7 yıl önce çizgi romanda süper kahramanlara ilgi duyan dave lizewski aaron johnson isimli sıradan bir gencin süper kahraman olmaya karar vermesi ile yaşananlar anlatılıyor. yeşil kostümü ile kötülerin peşine düşen nam-ı diğer kick-assin karşısına birbirinden ilginç karakterler çıkıyor.
SİNEMASKOP BÖLÜM 98_KICK ASS 2 KAMERA ARKASI 19:24
SİNEMASKOP BÖLÜM 98_KICK ASS 2 KAMERA ARKASI 202 izlenme - 5 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Kick Ass 2 Mindy Hit Girl Dans 01:34
Kick Ass 2 Mindy Hit Girl Dans 116 izlenme - 4 yıl önce Kick-ass Filmindeki Bu Sahneye Bayılıyorum Umarım Beğenirsiniz :)
Kick Ass 2 Türkçe Altyazılı Fragmanı 01:24
Kick Ass 2 Türkçe Altyazılı Fragmanı 147 izlenme - 5 yıl önce Göster Gününü-2 | Kick-ass 2 Türkçe Altyazılı Fragmanı (2013)
SİNEMASKOP BÖLÜM 98 KICK ASS 2 50:52
SİNEMASKOP BÖLÜM 98 KICK ASS 2 134 izlenme - 5 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Göster Gününü 2 - Kick Ass 2 02:23
Göster Gününü 2 - Kick Ass 2 91 izlenme - 4 yıl önce Bizi takip edebileceğiniz adresler; www.sinemaseansi.com www.facebook.com/sinemaseansi www.twitter.com/sinemaseansi Sitemizde film tavsiyeleri film önerileri alanında paylaşımlar bulunmaktadır.
STAR TREK INTO DARKNESS - MTV Movie Awards TV Spot #2 [HQ] 00:31
STAR TREK INTO DARKNESS - MTV Movie Awards TV Spot #2 [HQ] 121 izlenme - 5 yıl önce Copyright © 2013 Paramount Pictures, Bad Robot, Skydance Productions,CBS Studio Inc. In Summer 2013, pioneering director J.J. Abrams will deliver an explosiv...
Kick-Ass 2 – Uluslararası Fragmanı 01:24
Kick-Ass 2 – Uluslararası Fragmanı 69 izlenme - 5 yıl önce Kick-Ass’in çılgın cesareti Albay Stars ve Stripes tarafından yönetilen yeni maskeli mücadelecilere ilham verdikten sonra, kahramanımız da nöbette onlara katılır. Bu amatör süper kahramanlar Red Mist tarafından yakalanır ve ölmelerini sadece Hit Girl engelleyebilir. Suikastçi Hit Girl ile genç halk kahramanı Kick-Ass’i en son gördüğümüzde, Mindy ve Dave normal gençler gibi yaşamaya çalışıyorlardı. Mezuniyeti gözünde büyüten ve ne yapacağından emin olmayan Dave Mindy ile dünyanın ilk süper kahraman takımını kurmaya karar verir. Ne yazık ki, Mindy Hit Girl olarak gizlice kaçmaya çalışırken yakalanınca, liseli acımasız kızların korkunç dünyasına geri dönmek zorunda kalır. Dave bunun üzerine Albay Stars ve Stripes isimli eski bir gangster tarafından idare edilen Justice Forever’a katılır. Sokaklarda gerçek bir fark yaratmaya başlamışlardır ki dünyanın ilk süper kötü kahramanı kendi kötü ekibini oluşturur ve Kick-Ass ile Hit Girl’e babasına yaptıklarını ödetmek için bir plan uygulamaya başlar. Ama planında şöyle bir sorun vardır: Justice Forever’ın bir üyesine yanlış yaparsanız, hepsine yapmışsınız demektir.
Obama Sıngs Kıck Ass Song?!?! 01:49
Obama Sıngs Kıck Ass Song?!?! 59 izlenme - 7 yıl önce obama declares his intent to kick somebody's ass though determining the specific ass to be kicked may require an executive task force. the aggression of this declaration is made all the more resounding by its delivery as a dark looming hip hop single. matt lauer and sarah gregory contribute vocals and interviewing expertise. original today show interview today.msnbc.msn.com produced by the gregory brothers www.thegregorybrothers.com youtube www.youtube.com www.twitter.com www.facebook.com lyric
Domino Rally 11 05:11
Domino Rally 11 55 izlenme - 7 yıl önce this is my first time doing something like this. enjoy!
Kick-Ass 2 - Doctor Gravity Seni İstiyor 00:50
Kick-Ass 2 - Doctor Gravity Seni İstiyor 23 izlenme - 5 yıl önce Kick-Ass 2 filminin karakterlerinden Doctor Gravity'nin adalet için süper kahraman toplama videosu.
Kick-Ass 2 - Fragman 02:32
Kick-Ass 2 - Fragman 25 izlenme - 5 yıl önce Kick-Ass 2 filminin yayınlanan resmi fragmanı.