Hoşgeldiniz!

Kılıbık Videoları İzle

Sevgililik Zor Zanaat. Yalnızlığın Tadını Çıkarın! 01:49
Sevgililik Zor Zanaat. Yalnızlığın Tadını Çıkarın! 126.938 izlenme - 2 yıl önce Siz de Sevgililer Günü’nde bütçenizi kendinize ayırın, giyim, kozmetik, kuyum alışverişlerinize CardFinans’tan çekilişle 5 MacBook Pro, 5 iPad Air, 5 iPhone 6’dan birini kazanma şansı yakalayın!
Sevgililik Zor Zanaat. Yalnızlığın Tadını Çıkarın! 02:08
Sevgililik Zor Zanaat. Yalnızlığın Tadını Çıkarın! 60.644 izlenme - 2 yıl önce Siz de Sevgililer Günü’nde bütçenizi kendinize ayırın, giyim, kozmetik, kuyum alışverişlerinize CardFinans’tan çekilişle 5 MacBook Pro, 5 iPad Air, 5 iPhone 6’dan birini kazanma şansı yakalayın!
Sevgililik Zor Zanaat. Yalnızlığın Tadını Çıkarın! 02:09
Sevgililik Zor Zanaat. Yalnızlığın Tadını Çıkarın! 39.426 izlenme - 2 yıl önce Siz de Sevgililer Günü’nde bütçenizi kendinize ayırın, giyim, kozmetik, kuyum alışverişlerinize CardFinans’tan çekilişle 5 MacBook Pro, 5 iPad Air, 5 iPhone 6’dan birini kazanma şansı yakalayın!
Bir Seni Düşündüm Birde Kendimi Gökhan Güney Aşk S 03:25
Bir Seni Düşündüm Birde Kendimi Gökhan Güney Aşk S 113.426 izlenme - 9 yıl önce Gökhan Güney Bir seni düşündüm şarkı sözleri www.facebook.com/esrarlim Sorma Bana SensizLiği, YoLun Sonundayım .Bu video GözLerinin içine Baka Baka anLatamadlğlm DuyguLarlmln Tercümanl.. Benim Sevdam DiLsiz Birinin Kör Birine SENİ SEVİYORUM Demesi GibiyDi..İMKANSIZDI Gökhan Güney – Bir Seni Düşündüm Bu gece gözümü uyku tutmadı Bir seni düşündüm bir de kendimi Saatler dolmadı sabah olmadı Bir seni düşündüm bir de kendimi Susamışken gönlüm aşka sevgiye Yitirdim aklımı döndüm deliye Bu kadar haksızlık olur mu diye Bir seni düşündüm bir de kendimi İçime hasretin dolup taştıkça Gözlerim boşluğa bakıp daldıkça O eski günleri hatırladıkça Bir seni düşündüm bir de kendimi
Kemal Sunal - Kılıbık Film Müziği 03:40
Kemal Sunal - Kılıbık Film Müziği 3.095 izlenme - 4 yıl önce Kılıbık Film Müziği
Kılıbık Filmindeki Dayak Sahnesi 05:24
Kılıbık Filmindeki Dayak Sahnesi 1.022 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal ustamızı ömrünün sonuna dek komedi filmleriyle tanıdık. Kavga ettiğini gördüğümüz sahne ise yok denecek kadar azdır. 1983 yapımı Kılıbık filminde ilk kez bu kadar ciddi bir şekilde kavga ettiği bir sahneye şahit olduk. Yine de onda bile mizahını eksik etmedi. Ruhun şad oldun büyük usta...
erol çam - düğün skeçleri - kılıbık 02:52
erol çam - düğün skeçleri - kılıbık 3.080 izlenme - 7 yıl önce erol çamın dini düğünlerde sahnelediği kılıbık isimli skeç www.islamidugunorganizasyonu.com
İhanetin Cezası - Sokak Ortasında Dayak Yiyen Erkek 01:14
İhanetin Cezası - Sokak Ortasında Dayak Yiyen Erkek 2.373 izlenme - 2 yıl önce Kız arkadaşını aldadan çocuğun dramı. Arkadaş biraz delikanlı ol. Çin'de erkek olmak da zormuş.
Kemal Sunal Kılıbık Film Müziği 03:40
Kemal Sunal Kılıbık Film Müziği 1.719 izlenme - 6 yıl önce kemal sunal kılıbık film müziği
Kılıbık Adam 00:51
Kılıbık Adam 2.265 izlenme - 9 yıl önce arabasını önune ökuz çıkıyor ne yapcanı karısına soruyor
Kılıbık Halayı 00:14
Kılıbık Halayı 293 izlenme - 1 yıl önce Kemal Sunal'ın başrolünü Nevra Serezli^yle paylaştığı, 1983 yapımı Kılıbık filminden enfes bir sahne.
Yalçın Çakır - Damada Girişen Kaynana 02:49
Yalçın Çakır - Damada Girişen Kaynana 299 izlenme - 2 yıl önce Sürekli küfür lügatımıza yaptığı katkılardan sıkıldıysanız bu Yalçın Çakır videosu tam size göre...Nedeni ise küfürün yanında heyecan ve aksiyonda Pozitif Reality de...Kızını sattığını iddia ettiği damadına , Yalçın Abi rejiye talimat verirken momentumu alarak uçuyor Fatma Kaynana....
4000 Olsa Nasıl Öderiz? 01:40
4000 Olsa Nasıl Öderiz? 417 izlenme - 2 yıl önce Büyük üstad ve büyük insan sevgili Kemal Sunal'ın 1983 yılında oynadığı ve başrollerini Ali Şen ile Nevra Serezli gibi usta oyuncuların da paylaştığı Kılıbık filminden geçen komik bir sahnedir. İyi izlemeler.
Cahit Berkay - Kılıbık 03:40
Cahit Berkay - Kılıbık 735 izlenme - 5 yıl önce
Kılıbık - Neler Oluyor Hayatta 02:37
Kılıbık - Neler Oluyor Hayatta 334 izlenme - 2 yıl önce Vintage videolara bakarken nereye geldim mk derken geldiğim son noktayı sizinle paylaşmak istedim ççok traş olmuş benim zamanım boşa gitti sizinde gitmesini istiyorum.
Adile Teyze - Karı Koca Dialogları 00:55
Adile Teyze - Karı Koca Dialogları 313 izlenme - 2 yıl önce Nice kaplanlar aslanlar görülmüştür evlerinde kediye dönüşen, bu ikilem Şener Şen ile Ayşen Gruda' nın oyunculuğu ile birleşince ortaya harika bir seyirlik çıkacaktır. Adile Teyze filminden alınan bu kesitleri sunmaktan alkışlarla yaşıyorum gurur duyar. Alkışlarla yaşıyorum, web çubuğunuzda www.alkislarlayasiyorum.com adresinde(resul balay kasetçisi mode on).
kılıbık tv - erkekler de yanar - erkan gerenlik 10:54
kılıbık tv - erkekler de yanar - erkan gerenlik 660 izlenme - 6 yıl önce ivcinin cavit kılıbık tv ' de erkekler de yanar programına katılırsa ivcinin cavit-erkan gerenlik
Sarı Bıyık'a Karısının Eziyeti - Gerçek Kesit 03:42
Sarı Bıyık'a Karısının Eziyeti - Gerçek Kesit 603 izlenme - 2 yıl önce Sarı Bıyık'ın korkulu rüyası İlknur, her zamanki gibi Sarı Bıyık'a dünyayı dar ediyor. İlknur'a deli gibi aşık olan Sarı Bıyık karısının sözünden çıkmıyor. Fakat sonunda gene Sarı bıyık mahsun kalıyor. İyi seyirler efendim.
pinar beyno'dan kilibiklara tavsiyeler! 01:06
pinar beyno'dan kilibiklara tavsiyeler! 749 izlenme - 8 yıl önce pinar beyno kilibiklara, spor yapmayi sevmeyenlere ve cok atanlara ders veriyor!
Cahit Berkay - Kılıbık 03:39
Cahit Berkay - Kılıbık 212 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde Kemal Sunal, Ali Şen, Nevra Serezli, Sümer Tilmaç gibi dev (desek küçük kalacak) isimlerin oynadığı 1983 yapımı muhteşem filmdir. Cahit Berkay dan bahsetmek istemiyorum kendisi sanaçı değil sanattır. Dinledikçe daha çok keyif alacağınızdan eminim.
Grub Anılar - Kılıbık 03:32
Grub Anılar - Kılıbık 278 izlenme - 5 yıl önce
Kemal Sunal  Kılıbık  Müziği 03:39
Kemal Sunal Kılıbık Müziği 162 izlenme - 2 yıl önce üç yönetmenli bir filmdir filmin yönetmeni kartal tibet rahatsızlanmıştır ve başka yönetmenler filme devam etmiştir dört dörtlük bir güldürüdür.
Dünyanın En Kılıbık Damadı 02:39
Dünyanın En Kılıbık Damadı 131 izlenme - 2 yıl önce Ordu’da dünya evine giren çiçeği burnunda damada arkadaşları ilginç bir sürpriz yaparak, düğün sırasında ‘Kılıbıklık Belgesi’ verdi. Ana Sınıfı Öğretmen Pınar Tulum ile İngilizce Öğretmeni Ayhan Sağlam'ın düğününde ilginç bir durum yaşandı. Dünya evine giren öğretmen çifti meslektaş ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Düğünün ilerleyen saatlerinde gelin ile damada hediyelerin takdim edildiği bir sırada Ayhan Sağlam'a arkadaşları ilginç bir sürpriz yaptı. Arkadaşları damat Ayhan Sağlam'a kılıbıklık belgesi takdim etti. Damat Ayhan Sağlam, Kılıbıklık Belgesi'ndeki ders ve notlarını görünce şaşkınlığını gizleyemezken, gelin Pınar Tulum (Sağlam), ilginç sürprizi gülerek karşıladı. Damadın 'zorunlu dersleri ve notları'nın yazılı olduğu belgede 'Hanıma itaat ve sözünden çıkmama: 10, izinli dışarı çıkma, belirtilen zamanda dönme: 10, çamaşırları asma, bulaşıkları durulama: 7, ütü yapma, çamaşırları katlama: 10, çocuk bakma, bez değiştirme, ninni söyleme: 10, yemek yapma, elinin hamuruyla börek açma: 8, bu belgeyi çekinmeden sergileme: 10' olarak yazıldı. Belgede ayrıca, "2345 sayılı Kılıbıklık ve Light'lık Eğitim Kanunu'nun 1. Maddesindeki bütün şartları en üstün vasıflarla taşıdığından uluslar arası geçerliliği olan bu belge kendisine verilmiştir- Ev Müdürü Pınar Tulum Sağlam" notu düşüldü. Genç çift, düğünün ilerleyen dakikalarında pasta keserek mutluluklarını pekiştirdi.
Kılıbık Mafya 00:55
Kılıbık Mafya 428 izlenme - 9 yıl önce gelde polattan bişi öğren
Kılıbık Film Müziği Dj Sinan Kartalcı 02:20
Kılıbık Film Müziği Dj Sinan Kartalcı 232 izlenme - 6 yıl önce
İşte Belgeli ' Dünyanın En Kılıbık Damadı' 02:39
İşte Belgeli ' Dünyanın En Kılıbık Damadı' 60 izlenme - 2 yıl önce Ana Sınıfı Öğretmen Pınar Tulum ile İngilizce Öğretmeni Ayhan Sağlam'ın düğününde ilginç bir durum yaşandı. Dünya evine giren öğretmen çifti meslektaş ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Düğünün ilerleyen saatlerinde gelin ile damada hediyelerin takdim edildiği bir sırada Ayhan Sağlam'a arkadaşları ilginç bir sürpriz yaptı. Arkadaşları damat Ayhan Sağlam'a kılıbıklık belgesi takdim etti. Damat Ayhan Sağlam, Kılıbıklık Belgesi'ndeki ders ve notlarını görünce şaşkınlığını gizleyemezken, gelin Pınar Tulum (Sağlam), ilginç sürprizi gülerek karşıladı. Damadın 'zorunlu dersleri ve notları'nın yazılı olduğu belgede 'Hanıma itaat ve sözünden çıkmama: 10, izinli dışarı çıkma, belirtilen zamanda dönme: 10, çamaşırları asma, bulaşıkları durulama: 7, ütü yapma, çamaşırları katlama: 10, çocuk bakma, bez değiştirme, ninni söyleme: 10, yemek yapma, elinin hamuruyla börek açma: 8, bu belgeyi çekinmeden sergileme: 10' olarak yazıldı. Belgede ayrıca, "2345 sayılı Kılıbıklık ve Light'lık Eğitim Kanunu'nun 1. Maddesindeki bütün şartları en üstün vasıflarla taşıdığından uluslar arası geçerliliği olan bu belge kendisine verilmiştir- Ev Müdürü Pınar Tulum Sağlam" notu düşüldü. Genç çift, düğünün ilerleyen dakikalarında pasta keserek mutluluklarını pekiştirdi.
Sevgililik Zor Zanaat. Yalnızlığın Tadını Çıkarın! 02:09
Sevgililik Zor Zanaat. Yalnızlığın Tadını Çıkarın! 45 izlenme - 2 yıl önce Siz de Sevgililer Günü’nde bütçenizi kendinize ayırın, giyim, kozmetik, kuyum alışverişlerinize CardFinans’tan çekilişle 5 MacBook Pro, 5 iPad Air, 5 iPhone 6’dan birini kazanma şansı yakalayın!
Cahit Berkay - Kılıbık 03:39
Cahit Berkay - Kılıbık 69 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Cahit Berkay Film Müzikleri Volüm 2 Çıkış Tarihi: 28.01.1999 Dizi-Film Müzikleri Şarkı Sözleri: Şarkı enstrümantal olduğu için şarkı sözü bulunmamaktadır.
Düzceli Gökhan Cuskun 01:22
Düzceli Gökhan Cuskun 66 izlenme - 7 yıl önce kılıbıklıkta son nokta ewde hiç kahvaltı yapmadan hep aç işe gelen düzcelinin dırmı simitle doymaya çalışıyor gökhan cuskun
Serdar Ortaç Nasıl Kılıbık Oldu? 02:12
Serdar Ortaç Nasıl Kılıbık Oldu? 8 izlenme - 1 yıl önce İşte Benim Stilim 2016 08 Ocak 2016 Cuma akşamı yayınlanan 6. bölüm gala Serdar Ortaç, İnci Pars'ı beğendiğini söyleyince Hakan Akkaya, Serdar Ortaç'ın güzel kız görünce dayanamadığını söyleyince Hande Yener, Serdar Ortaç'ın evlendikten sonra eşim kızar diye dansçısıyla bile dans etmediğini söyledi. Serdar Ortaç ise kılıbık olduğunu söyledi ve kadınların dediği olur dedi. Daha sonra Serdar Ortaç, Hakan Akkaya'ya "Hakkı" ismini taktı.