Hoşgeldiniz!

kılıç balığı

 Kılıç balığının ölümcül atlayışı kamerada 01:02
Kılıç balığının ölümcül atlayışı kamerada 14.391 izlenme - 5 yıl önce Atlantik’te sefere çıkan Amerikalı balıkçılar, yakaladıkları 160 kiloluk kılıç balığının saldırısından son anda kurtuldu. Yaşananlar amatör kameraya yansıdı.
Avlanan Kılıç Balığına Saldıran Köpek Balığı 04:42
Avlanan Kılıç Balığına Saldıran Köpek Balığı 6.344 izlenme - 4 yıl önce Avlanan Kılıç Balığına Saldıran Köpek Balığı
kılıç balığının doğum anı 00:45
kılıç balığının doğum anı 6.872 izlenme - 7 yıl önce
Teknenin İçine Kılıç Balığı Zıplarsa 02:33
Teknenin İçine Kılıç Balığı Zıplarsa 1.747 izlenme - 5 yıl önce Kılıç balığı avlayamaya çıkan 3 kafadar, yakaladıkları balık teknenin içine atlarsa...
Avlanan Kılıç Balığına Saldıran Köpek Balığı 04:42
Avlanan Kılıç Balığına Saldıran Köpek Balığı 1.054 izlenme - 3 yıl önce Adamlar tam hayvani bir kılıç balığı yakalamışken ordan çıkan köpek balığı kötü bir sürpriz yapıyor. İzlenileni anlatmak da ayrı bir keyif!
Korsan Kılıç Balığı Tekneyi Ele Geçirdi 01:24
Korsan Kılıç Balığı Tekneyi Ele Geçirdi 541 izlenme - 4 yıl önce Deniz Sizin Tekne Benim Diyen Kılıç Balığı...
Kılıç Balığının Saniye Saniye Avlanma Görüntüleri! 01:19
Kılıç Balığının Saniye Saniye Avlanma Görüntüleri! 472 izlenme - 4 yıl önce Kılıç Balığının Avlanma Görüntülerini Saniye Saniye Kaydettiler...
Okyanusta Kılıç Balığı Avı 00:27
Okyanusta Kılıç Balığı Avı 265 izlenme - 2 yıl önce Kılıç balığını tekneye çekmeye çalışırlarken ölümden döndüler. Görüntüler Avustralya’dan. Yılbaşında Port Stephens kıyılarında tekneyle ava çıkan balıkçıların oltasına kılıç balığı takıldı. Ardından dev balıkla, teknedekiler arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Balıkçıların yakalamaya çalıştığı balık, bir anda tekneye atladı. Şahıslardan birine çarpan dev balık, oltadan kurtularak kendisini suya attı. Balıkçılar ölümden dönerken, o ilginç anlar kameraya yansıdı.
Tom Ve Jerry - Kılıç Balığı 02:58
Tom Ve Jerry - Kılıç Balığı 330 izlenme - 2 yıl önce Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve Doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Kuzey Güney - Dublaj (Küfür İçerir) 05:43
Kuzey Güney - Dublaj (Küfür İçerir) 367 izlenme - 3 yıl önce Beyler çok komik olmasada bi tebessüm ettirdi ne yalan söyleyeyim. İzliyoruz efendim.
Okyanusta Kılıç Balığının Saldırısına Uğradı 00:40
Okyanusta Kılıç Balığının Saldırısına Uğradı 134 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'nın güney batı kıyılarında tüple dalış yapan bir dalgıç,okyanus zemininde yürürken, kılıç balığının saldırısıyla karşılaştı. Balığın darbelerini engellemeye çalışan dalgıç, fırsatını bulduğunda denize sarkıttığı klavuz ipi yardımıyla kendisini gemiye çekmeyi başardı. Saldırıyı küçük yaralanma ile ucuz atlatan dalgıç o anları kaydeden video görüntülerini paylaştı.
Çılgın Kılıç Balıgı 02:10
Çılgın Kılıç Balıgı 136 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Kılıç Balıgı
Ahmet Kaya - Kılıç Balığının Öyküsü (1989) 02:04
Ahmet Kaya - Kılıç Balığının Öyküsü (1989) 136 izlenme - 3 yıl önce "Bu bir kılıç balığının öyküsü , yazılmasa da olurdu..." 1989 çıkışlı "Yorgun Demokrat" albümünün unutulmaz eseri.. şair Halim Şefik'in şiiri ve Ahmet Kaya'nın eşsiz yorumuyla icra ettiği şiiri dinliyoruz efendim. Bu vesileyle güzel insan Ahmet Kaya'yı da alkışlarla yaşatıyoruz.
Balık Avında Kazanan Balık Oldu 01:24
Balık Avında Kazanan Balık Oldu 137 izlenme - 4 yıl önce Balıkçılar kılıç balığını yakaladı ama yakaladıkları balık 2 balıkçıyıda tekneden denize atmayı başardı.
Kılıç İmparatorluğu 00:55
Kılıç İmparatorluğu 68 izlenme - 4 yıl önce Kılıç İmparatorluğu 3 Senelik Emek
Kılıç Balığının Yavrusu - Yusuf Sarı 01:45
Kılıç Balığının Yavrusu - Yusuf Sarı 57 izlenme - 4 yıl önce Kılıç Balığının Yavrusu - Yusuf Sarı