Hoşgeldiniz!

kılıcı

Star Wars: The Force Awakens 2015 (Parody) 02:10
Star Wars: The Force Awakens 2015 (Parody) 84.276 izlenme - 2 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Geçtiğimiz günlerde vizyona giren "Star Wars: The Force Awakens" hem facebook'ta hemde youtube'da milletin ve markaların diline düşmesi bizlerinde gözünden kaçmadı ve derhal bir parodi hazırlamak istedik, ortaya böyle kısa ama bir o kadar da enterasan görüntüler çıktı =) STAR WARS: MODERN IŞIN KILICI PARODİ İYİ SEYİRLER... Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
metin2 hava kılıcı perfect master dehşet 01:15
metin2 hava kılıcı perfect master dehşet 177.922 izlenme - 9 yıl önce metin2 hava kılıcı perfecet master dehşet yorum BytHeTuRc Elnur Veliyev
Hz Ali'nin Kılıcı 00:45
Hz Ali'nin Kılıcı 28.411 izlenme - 6 yıl önce Hz ali'nin kılıcı
Oğlunu Fenomen Yaptı! 00:27
Oğlunu Fenomen Yaptı! 26.516 izlenme - 4 yıl önce Aksiyon filmlerine özel efektler hazırlayan Daniel Hashimoto bir anda adını dünyaya duyurdu. DreamWorks'te Efekt uzmanı olan baba, yeteneğini oğlu için kullandı. 3 yaşındaki oğlunun başrolde oynadığı bu kısa aksiyon filmleri sosyal paylaşım sitelerinde milyonlarca kişi tarafından izlenildi.
Bruce Lee, Dövüşlerde Işın Kılıcı Kullansaydı Nasıl Olurdu? 01:43
Bruce Lee, Dövüşlerde Işın Kılıcı Kullansaydı Nasıl Olurdu? 1.264 izlenme - 2 ay önce Videoda kullanacağı dövüş kareografisi için 1972 yapımı Fist of Fury (Öfkenin Yumruğu) filmini seçen videonun yaratıcısı Patrick Nan yetenekli Youtube kullanıcısı, özellikle işin içine nunçaku giren sahnelerde efsane bir iş çıkarmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vikingler - Yenilmezlik Kılıcı (6. Bölüm) 10:37
Vikingler - Yenilmezlik Kılıcı (6. Bölüm) 18.361 izlenme - 3 yıl önce TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Vikingler. Hikayede bir viking çocuğu olan Vicky ve çevresindekilerin yaşadıkları anlatılıyor. Çok zeki bir çocuk olan Vicky; bir sorunla karşılaşıldığı zaman parlak zekasıyla çözümler üretir. Her bölümde farklı bir macera için "Vikingler".
9 Muharebe Kılıcı Böyle Basılır.. Grifon 00:21
9 Muharebe Kılıcı Böyle Basılır.. Grifon 12.810 izlenme - 6 yıl önce cesursan kazanırsın!
Metin 2 Dolu Böle Düşer 00:31
Metin 2 Dolu Böle Düşer 30.127 izlenme - 9 yıl önce herkezin ugraşı dolu böle düşerr
Satırlı Soyguncuya Samuray Kılıcı Çeken Kasiyer Kadın 01:25
Satırlı Soyguncuya Samuray Kılıcı Çeken Kasiyer Kadın 6.318 izlenme - 2 yıl önce Satırlı soyguncuya samuray kılıcıyla cevap Başındaki motosiklet kaskıyla bir markete giren soyguncu bir şeyler alıyor. Daha sonra kasaya yaklaşan şahıs, arkasına gizlediği satırı çıkarıyor. Kasiyer kadını tehdit ederek kasayı açmasını isteyen adama cevap gecikmiyor. Yan tarafında bulunan samuray kılıcını çıkaran kadın, soyguncuyu böyle püskürtüyor.
Metin2 Hava Kılıcı Ve Güçlü Beden Hilesi Ve Hacker 05:52
Metin2 Hava Kılıcı Ve Güçlü Beden Hilesi Ve Hacker 19.878 izlenme - 8 yıl önce metin2 hava kılıcı ve güçlü beden hilesi ve hacker spinterlower !! izleyin xd
Yahu Işın Kılıcı Nasıl Yapılır? - Mete Atatüre (TEDx) 18:15
Yahu Işın Kılıcı Nasıl Yapılır? - Mete Atatüre (TEDx) 2.380 izlenme - 1 yıl önce Mete Atatüre bize toplumun teknoloji ihtiyacını bilime giden yola çevrilmesini bir yolu olduğunu anlatıyor. Mete 1975 yılında Kayseri’de doğdu. Toplam 4 farklı şehir ve 8 farklı okulda okuduktan sonra 1992’de Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Tam pilot olmayı hayal ederken ortaokul fizik ogretmeni sayesinde kendini bilime kaptırdı. 1996’da Bilkent Üniversitesi Fizik Bölumü’nden mezun olduktan sonra doktora çalışmaları için Boston Üniversitesi’nin Kuantum Görüntüleme Laboratuvarı’na katıldı. 2007’den beri Cambridge Üniversitesi’nde kurduğu araştırma grubuyla beraber kuantum fiziği ve geleceğin teknolojileri üzerine çalışıyor.
Çocuk Işın Kılıcı Kullanırsa 00:11
Çocuk Işın Kılıcı Kullanırsa 4.549 izlenme - 4 yıl önce Star Wars filmlerinin vazgeçilmez silahı ışın kılıcının oyuncak versiyonunu eline alan çocuk, ortalığı ateşe verince şaşkınlığını gizleyemedi. Bilim kurgu filmlerinde kullanılan silahlardan olan ışın kılıçlarına hepimiz çocukluğumuzda özenmişizdir. İlkel bir kılıcın kabzasına benzeyen ışın kılıcının ışık huzmesi şeklinde uzaması ve çıkardığı ses hayallerimizi süslemiştir. Tabii ki stüdyolar bu fırsatı iyi bir ticari kazanca dönüştürmeyi başardı ve Star Wars filmlerinde kullanılan ışın kılıçlarının oyuncak versiyonlarını yaptı. Ama ışın kılıcını kullanmak öyle çok ta kolay değil. Küçük bir çocuk eline ışın kılıcını alınca olanlar oluyor.
Kedi Köpek - StarWars 00:47
Kedi Köpek - StarWars 8.991 izlenme - 6 yıl önce Kedi köpek itişmesinden bir starwars sahnesi.
Metin2 Çin Skillhack Anlatım. Güçlü Beden Hava Kıl 10:03
Metin2 Çin Skillhack Anlatım. Güçlü Beden Hava Kıl 9.883 izlenme - 8 yıl önce bu hack aanll yada bzjounithe ye aittir. sakın unutmayınız.!!
Kralın Kılıcı Final Fantasy Xv Türkçe Altyazılı Fragman (2016) 02:08
Kralın Kılıcı Final Fantasy Xv Türkçe Altyazılı Fragman (2016) 2.686 izlenme - 2 yıl önce Kralın Kılıcı Final Fantasy XV - Kingsglaive: Final Fantasy XV filmin konusu ; Eos, bir zamanlar sihirli kristallere sahip olmuş ulusların sınırlara saygı duyarak birlikte yaşadığı bir gezegen olagelmiştir. Ancak zamanla bu kristaller ortadan yokolmuş, sadece Lucis ulusu, kristalini saklamayı başarmıştır. Bu kristalin gücü sayesinde işgalcilerden kendilerini korumayı başarmışlardır. Ancak son yıllarda müthiş bir silahlı güç oluşturan ve yayılmacı politikalar güden Niflheim, diğer ülkeleri teker teker topraklarına katmış ve gözlerini Lucis'e dikmiştir. Niflheim ile şartları çok ağır bir ateşkes imzalamak zorunda kalan ve başkent Insomnia dışında tüm topraklarını kaybeden ülkenin kaderi o andan itibaren, Kingsglaive adıyla bilinen çok özel bir orduya ve bu ordunun seçkin askeri Nyx Ulric'e bağlıdır. Kralın Kılıcı Final Fantasy XV - Kingsglaive: Final Fantasy XV filmi , Final Fantasy oyun serisinin 15. versiyonunun sinema uyarlaması olarak çekildi. Kingsglaive: Final Fantasy XV trailer, Kralın Kılıcı Final Fantasy fragmanı, Kralın Kılıcı Final Fantasy hd izle
Darbecilerden Kurtulan Senatör Palpatine'in Yükselişi 04:16
Darbecilerden Kurtulan Senatör Palpatine'in Yükselişi 1.805 izlenme - 1 yıl önce Jediların darbesinden halk çocuğu Anakin Skywalker'ın ışın kılıcının altına yatmasıyla kurtulan Senatör Palpatine, darbe sonrası "sınırsız güç"e sahip olmuştur. Hükmüne Return of the Jedi'da yine halk tarafından son verilmiştir.
metin2 hava kılıcı grandmaster 00:06
metin2 hava kılıcı grandmaster 6.236 izlenme - 8 yıl önce hava grand
yeliz adalet kılıcı 04:21
yeliz adalet kılıcı 5.833 izlenme - 8 yıl önce adalet kılıcı sende zalimlere vur güzel dost...
9 Zehir Kılıcı Basımı Grifon 01:14
9 Zehir Kılıcı Basımı Grifon 4.161 izlenme - 6 yıl önce 9 ZEHİR KILICI BASIMI Grifon
Manas 82 Lvl Gençkral'ın Triton K. Sirius Basımı 00:15
Manas 82 Lvl Gençkral'ın Triton K. Sirius Basımı 4.983 izlenme - 8 yıl önce manasta savaşçı oyuncu olarak bilinen gençkral'ın 28 temmuz 2010 da yenilemeden sonra gelen yeni npc de 9 muharebe kılıcını 0 triton kılıcına sirius kılıcınabasım anı güzel çekmeye çalıştım ve elimden geleni yaptım iyi seyirler...
8muharebe kılıcı basımı metin2 00:53
8muharebe kılıcı basımı metin2 3.424 izlenme - 7 yıl önce server pitaya
Ninja Kılıcını Hangimiz Daha İyi Kullanacak? - Oha Diyorum 05:33
Ninja Kılıcını Hangimiz Daha İyi Kullanacak? - Oha Diyorum 2.251 izlenme - 2 yıl önce OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
İşte Baron Kılıcı 00:38
İşte Baron Kılıcı 3.905 izlenme - 8 yıl önce bak ın dün neydim bu gün ne oldum
Metin2 Ejder Kılıcı Denemesi 00:04
Metin2 Ejder Kılıcı Denemesi 2.744 izlenme - 6 yıl önce ejder yandı D
Dolunay Kılıcı Basımı 00:57
Dolunay Kılıcı Basımı 3.790 izlenme - 8 yıl önce dolunay kılıcı lonca demircisinde basılmak istenmiştir.
Pınar Aylin - Aşk Kılıcı 04:17
Pınar Aylin - Aşk Kılıcı 2.734 izlenme - 4 yıl önce Pınar Aylin - Aşk Kılıcı
Moral Bozukluğu ve 31 (küfürlü) 04:26
Moral Bozukluğu ve 31 (küfürlü) 2.309 izlenme - 3 yıl önce Çocuğu Boğmak, Havale Vermek, Elden Ele, Çavuşu Tokatlamak, Asılmak, Kamyonu Devirmek, Yalova'ya tek kürek gitmek, Sıvaztika, Şakşuka, Tek atmak, Attırmak, Etin Suyunu Sıkmak,Elizabeth ve tabii ki 31! 25 yaşına gelmiş iki denyo hala ellerinden başka hiç bir kişiyle birlikte olmamıştır. Ama onlara sorsanız uçana kaçana atlamaktadırlar. Ve bir gün anidennnn.. Olaylar gelişir. (Spoiler olmasın diye anlatmıyorum gerisini) Teknik ve oyunculuktaki aksaklıklara rağmen, filmin geneline yayılan mizah duygusu ve ironik ince göndermeler gayet hoş. İlerde birçok kişinin arşivinde yerini alacağından emin olduğum bu filmin bana GEMİDE filminin Kaptan'la Kamil'in efsane diyaloğunun olduğu sahneyi hatırlatan sekansını, site sakinlerinin arşivine şimdiden katkı yapmak için paylaşmak istediğimi belirteyim. Bir sahneyi 14 saatte çeken lavuklara inat, bu filmin tamamını, 18 saatte çeken Dirty Cheap Creative'in bu ilk uzun metrajlı bağımsız filmini direk korsan dvdciler üzerinden dağıtacağını duyurması ve sitesinden bedava indirmeye izin vermesi de ayrı bir güzellik. Detaylar ve fazlası için : http://www.moralbozukluguve31.com
Tarkan - Hadi Türk! 13:35
Tarkan - Hadi Türk! 3.147 izlenme - 3 yıl önce Tarkan - Hadi Türk ! Tarkan ya da Tarkan: Mars'ın Kılıcı, kurgusal karakter Tarkan üzerine yazılmış Mars'ın Kılıcı isimli çizgi romandan uyarlanan 1969 yapımı fantastik Türk filmi. Tunç Başaran tarafından yönetilen film Sezgin Burak'ın Mars'ın Kılıcı adındaki çizgi romanına sadık kalınarak çekilmiştir. Tarkan serisinin ilk filmi olan bu filmde devam filmlerinde de olduğu gibi Tarkan karakterini Kartal Tibet canlandırmıştır. Tarihsel film niteliği de taşıyan yapımda Avrupa Hun İmparatoru Attila, Vandal Kralı Genseriko ve Roma İmparatoru Valentinianus'un Savaş Tanrısı Mars'ın sihirli kılıcını el geçirme çabaları işlenmektedir. https://www.facebook.com/arzufilmoffi... https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasoffic...
Sabahat Akkiraz - Adalet Kılıcı 03:41
Sabahat Akkiraz - Adalet Kılıcı 3.094 izlenme - 4 yıl önce Sabahat Akkiraz Adalet Kılıcı
izle gör 00:36
izle gör 4.009 izlenme - 8 yıl önce izle gör