Hoşgeldiniz!

kilidi

iPhone X'in Tanıtım Sırasında Ekran Kilidini Açmaması 00:27
iPhone X'in Tanıtım Sırasında Ekran Kilidini Açmaması 12.597 izlenme - 6 ay önce Face ID (yüz tanıma) teknolojisini tanıtan abimizin yüzünü iPhone tanımıyor ve ekran kilidini açmıyor.
Dünyanın En Güvenli Kapı Kilidi 00:14
Dünyanın En Güvenli Kapı Kilidi 5.164 izlenme - 1 yıl önce Iskoc ve Fin bilim adamlarının tasarladigi, Uluslararası Standardizasyon Birliği'nin onayladigi dünyanin en güvenli kapi kilidini seyrinize sunuyorum.
Çataldan Kapı Kilidi Yapmak 03:44
Çataldan Kapı Kilidi Yapmak 4.293 izlenme - 3 yıl önce internette gezinirken rast geldiğim bir diğer ilginç ve hoş videolardan sadece biri. Eleman çataldan kapı kilidi yapmayı başarıyor.
Boyun Kilidinden Kurtulma 03:42
Boyun Kilidinden Kurtulma 5.236 izlenme - 3 yıl önce Boyun Kilidinden Kurtulma
İphone 5 Ekran Kilidi Şifresi Geçme Yöntemi 00:23
İphone 5 Ekran Kilidi Şifresi Geçme Yöntemi 13.488 izlenme - 5 yıl önce İphone 5 Ekran Kilidi Şifresi Geçme Yöntemi
Lfs S2 Kilidi Açma 05:06
Lfs S2 Kilidi Açma 3.572 izlenme - 4 yıl önce İndirme Linki: http://www.mediafire.com/download/spgcaq93q6l3iva/LFS_0.6B_Unlocker.zip
Harun Atmaca - Erzurum Kilidi 04:23
Harun Atmaca - Erzurum Kilidi 2.109 izlenme - 6 yıl önce
Iphone 6'nın Ekran Kilidini Kırmak (2 Dakika) 01:59
Iphone 6'nın Ekran Kilidini Kırmak (2 Dakika) 396 izlenme - 3 yıl önce Iphone 6'nız var ve parmak izi özelliğinden habersiz ya da kullanmıyorsanız, hackerların ekran kilidini kırması videoda görünen IP Box yardımıyla, 2 dakikalarını alıyor.
bungalow'un kilidi 2sezon 4bölüm 06:02
bungalow'un kilidi 2sezon 4bölüm 547 izlenme - 6 yıl önce 350 izlenim sonrası büyük final!!! reklam yaptım diye kızmayn ltfen !! sizde bana bi aralar ypıodnz ok ? bnde size ypıcam !!
Hunharca Tuş Kilidi Şifresi Giren İnsan 00:36
Hunharca Tuş Kilidi Şifresi Giren İnsan 287 izlenme - 2 yıl önce Metrodaki adam telefonunu açmak için öyle bir tuş kilidi şifresi giriyor ki ondan başkası kesinlikle açamaz.Kırılması gerçekten çok zor bir şifreye sahip, kombinasyonu bulmak için süper bilgisayarların yıllarca çalışması gerekir.
Bungalow'un Kilidi Bölüm; 6 Sezon Finali 03:17
Bungalow'un Kilidi Bölüm; 6 Sezon Finali 352 izlenme - 7 yıl önce yuceseren'in odadaki sır adlı filmiyle hiçbir ilgisi yoktur. bu baya bir izlenim olsun sonra yagmurkule dergisi çıkacak
bungalow'un kilidi 2. sezon 3. bölüm 04:08
bungalow'un kilidi 2. sezon 3. bölüm 544 izlenme - 6 yıl önce 100 izlenim sonrası 4. bölüm!
Android Ekran Kilidi Kırma Tam Formül 04:33
Android Ekran Kilidi Kırma Tam Formül 52 izlenme - 3 ay önce ekran kilidi açma
Çataldan Kapı Kilidi Nasıl Yapılır? 03:45
Çataldan Kapı Kilidi Nasıl Yapılır? 213 izlenme - 3 yıl önce Çataldan pratik bir şekilde kapı kilidi yapılabilir. Herkesin kolaylıkla yapabileceği bu işlem ilginizi çekebilir. Diğer videolar için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Kapı Kilidinden Kemer Yapan Rizeli 02:47
Kapı Kilidinden Kemer Yapan Rizeli 385 izlenme - 3 yıl önce Rize'nin Çayeli İlçesi'nde 35 yaşındaki Mustafa Bostan, eski ahşap kapıları arkadan kilitlemek için kullanılan metal parçayı kullanarak kemer tasarlamış. Aslında bahsi geçen olay normal bir konu, ama bu konuyu haber yapmak normal değil diyerekten gönderdi siteye. Anadolu Ajansı'nda görsem yadırgamam ama DHA'nı görünce şaşırdım.
Şişe Kapağından Poşet Kilidi Nasıl Yapılır? 00:40
Şişe Kapağından Poşet Kilidi Nasıl Yapılır? 40 izlenme - 5 ay önce Şişe kapağından poşet kilidi nasıl yapılır?
kilidi acan akıllı papagan :) 00:32
kilidi acan akıllı papagan :) 624 izlenme - 9 yıl önce
Japon işi Pencere Kilidi Sağlamlık Testi 01:29
Japon işi Pencere Kilidi Sağlamlık Testi 265 izlenme - 3 yıl önce abimiz sanırım bu kilit sistemini bulan adam ürüne o kadar güvenmiş ki tüm gücünü kullanarak kendini harab ediyor sonuç olarak ürün kaliteli ve sağlam.
Ekran Kilidini Açma (Formatsız) 03:19
Ekran Kilidini Açma (Formatsız) 28 izlenme - 3 ay önce ekran kilidini açma
Hidrolik Kalıp Kilitleme Sistemi  04:02
Hidrolik Kalıp Kilitleme Sistemi 670 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın en iyi emniyeti Hidrolik kalıp bağlama sistemi. Hidrolik hortumun zarar görmesi sistemde yağ boşalmasına neden olmaz. Sistem içersindeki özel yay sistemi hidrolik basıncı tutar. Altı ayda bir 10cc sisteme yağ ilave edilir. Özellikle T Slot plakalarda mükemmel kalıp bağlama yapılabilmektedir. Delikli plaka sistemlerinde Hidrolik kalıp bağlama sistemi kullanılabilmektedir. Avantajlar: Emniyetli Kalıp Bağlama imkanı Hızlı Kalıp değiştirme avantajı Kalıp değişim zamanı kısalması Pabuç , cıvata ve somun derdinin ortadan kalkması Plakada aşınma ve yuva bozulması olmaması
Arif Şentürk - Berber Dükkanının Kilidi 03:42
Arif Şentürk - Berber Dükkanının Kilidi 472 izlenme - 6 yıl önce
bungalow'un kilidi 2sezon tanıtım 01:44
bungalow'un kilidi 2sezon tanıtım 263 izlenme - 7 yıl önce 1 eylül'de yagmurkule yayında !
Alarmlı Pimapen Pencere Emniyet Kilidi (mandalı) Nasıl Monte Edilir Ve Çalışır? 00:51
Alarmlı Pimapen Pencere Emniyet Kilidi (mandalı) Nasıl Monte Edilir Ve Çalışır? 229 izlenme - 4 yıl önce Satın almak için : http://www.hirdavatfirsati.com/p-4510-Diger-Urunler-Alarmli-pimapen-emniyet-kilidi-pencere-kapi-guvenlik-kilidi-ALARMLIP-.html PVC PENCERELER (KAPILAR) İÇİN GÜVENLİK MANDALI (PİMAPEN GÜVENLİK KİLİDİ) * Artık günümüzde tüm pencereler ve balkon PVC veya alüminyum olarak kullanılıyor. Malesef ki dışarıya açılan bu pencere ve kapılar hırsızlara karşı evinizin en zayıf noktasıdır. Rahatlıkla açılabilen bu kapılar ve pencerelerden hırsızlar sıklıkla evlere giriyor, bu sebeple evinizde önlem almanız gereken ilk yerler bu noktalardır. * PVC güvenlik kilidi burada devreye girmektedir, üstten takılan bu ürün hırsızlar pencerenin veya kapının kilidini açsa dahi içeriye girmelerini zorlaştıracaktır. * Şimdi Türkiye'de ilk defa yapılan alarmlı pimapen kilidi yine Türkiye'de online olarak ilk defa www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizde satışa sunulmuştur. Normalde 20,00 tl ye satılması gereken bu ürün tanıtım fiyatı olan 14,16 tl ye sizlere sunulmaktadır. * Benzer ürünlerden farklı olarak kurcalandığında ve yerinden çıkarılmaya çalışıldığında alarmı çalmaktadır ve hırsızı girmeden önce caydırmaktadır. Diğer alarm ürünleri hep hırsız girdikten sonra devreye girer, halbuki bu ürün hırsız girmeden engellemektedir. * Pimapenin üzerine gelen alarmlı pimapen kilidi pencere esneyince alttaki düğmesine basmakta ve alarmı devreye sokmaktadır. Yani pencereniz zorlanmaya başlandığında dahi alarmı çalar ve hırsız daha fazla pencerenizi ya da kapınızı zorlamaz ve kaçar. Çünkü daha pimapen kilidini devreden çıkarması ve normal kilidinizi açması gerekmektedir, alarm çalarken de bunu yapmaları çok zordur. * Ürünün hammaddesi zamaktır, piyasada bulunan plastik ürünler ucuz fiyatlarına karşılık kolaylıkla kırılmaktadır. Bu ürün ise kırılmaya karşı dayanıklıdır. * Benim evim 3. katta bana gerekmez demeyin, hırsızlar 5.kata kadar rahatlıkla tırmanabiliyorlar; çünkü biliyorlar ki evlere girmenin en kolay yolu bu alüminyum pencere ve kapılar. O yüzden önleminizi alın önceden.
bunqalow'un kilidi sezon;2 bölüm; 2 07:17
bunqalow'un kilidi sezon;2 bölüm; 2 171 izlenme - 7 yıl önce 88 foto ile yptm. 250 izlenim istiorum !! d
Kale Lüks Seri Kartlı Kilit 04:48
Kale Lüks Seri Kartlı Kilit 283 izlenme - 5 yıl önce Kale Lüks Seri Kartlı Kilit Ürün Tanıtım Filmi Lüks Seri Kartlı Kilitler çalışma alanlarında giriş-çıkışları kontrol ediyor, yetkili-yetkisiz kişi trafiğini düzenleme imkanı veriyor. ''Mifare'' yazılımlı temassız kartlar, kopyalamayı imkansız kılarken, el terminali aracılığıyla bilgisayardan giriş-çıkış raporları alınabiliyor. Hatta istenirse NFC teknolojisi ile cep telefonu ile kapınızı açabiliyorsunuz. Detaylı bilgi için; www.kalekilitdisticaret.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Reklamveren: Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş Ajans: Neolitik Produksiyon: Tooneffects Animasyon ve Prodüksiyon Stüdyosu Yönetmenler : Gökçe Pehlivanoğlu - Ersoy Soyer Görüntü Yönetmeni: Koray Erçelebi
bungalowun kilidi sezon;2 bölüm; 1 02:55
bungalowun kilidi sezon;2 bölüm; 1 141 izlenme - 7 yıl önce bunun finali qüzel olcacak qibi ! d bu arada artık bölümler 1 dk felan olmayaacak. 3 4 dk olacak. daha çok izlenim alıorum. ;
Çeşitli Sanatçılar - Kum Kapının Kilidi 04:33
Çeşitli Sanatçılar - Kum Kapının Kilidi 206 izlenme - 6 yıl önce
Bungalowun Kilidi Bölümü;4 02:28
Bungalowun Kilidi Bölümü;4 120 izlenme - 7 yıl önce adı değştrrdmmm .d
Alkol Testi Yapmadan Açılmayan Bisiklet Kilidi 02:25
Alkol Testi Yapmadan Açılmayan Bisiklet Kilidi 76 izlenme - 3 yıl önce Alkollü bir şekilde otomobil kullanmak ne kadar tehlikeliyse bisiklet sürmek de bir o kadar tehlikeli. Ne var ki bisiklet sürerken alkol almanın tehlikeli olabileceğinden çok fazla söz edilmiyor. Koowho adlı şirket tarafından geliştirilen Alcho-lock işte bu çok konuşulmayan ama önemli olan soruna basit ve etkili bir çözüm getiriyor. Kullanıcı alkol alması muhtemel bir yere gittiğinde bisikletini Alcho-lock ile kilitliyor ve kilidi açabilmesi için alkol testinden geçmesi gerekiyor. Bluetooth ile akıllı telefona bağlanan ve kilide üfleyen kullanıcının alkol düzeyini ölçen cihaz, duruma göre kilidi açıyor veya bisiklete binilmemesi gerektiğini söylüyor. Ayrıca daha önceden belirlenmiş kişilere bildirim gönderiliyor. Bu kişiler de gerektiğinde alkol kullanan kişiyi arayarak uyarıda bulunuyor. Sonuç olarak dikkatsiz bisiklet sürmekten dolayı yaşanabilecek kazaların önüne geçilmiş oluyor. Geliştirilen cihazın fiyat ve çıkış tarihi bilgisi ise şu an mevcut değil.
Murat Cinisli - Erzurum Kilidi 04:42
Murat Cinisli - Erzurum Kilidi 80 izlenme - 3 yıl önce Murat CİNİSLİ "Erzurum Kilidi"