Hoşgeldiniz!

kılık

Profesyonel Halterci Yaşlı Adam Kılığına Girerse 04:00
Profesyonel Halterci Yaşlı Adam Kılığına Girerse 4.404 izlenme - 2 hafta önce Daha önce bir futbol cambazının yaşlı kılığına bürünmesi videosunu izlemiştik.Bu da onun halterci hali.İyi seyirler efenim #çocukistismarımeşrulaştırılamaz
Zebra Kılığında Aslanların Arasına Dalmak 01:20
Zebra Kılığında Aslanların Arasına Dalmak 56.321 izlenme - 2 yıl önce Yürek yemiş Steve-O ve Partyboy bu sefer de Afrika'da Zebra kılığına girip aslanların arasına dalmaktadır, sonuç: Yine zor kurtardılar...
Yetenekli Makyaj Sanatçısı 02:48
Yetenekli Makyaj Sanatçısı 1.203 izlenme - 1 yıl önce Marvel-Ous makyaj sanatçısı kendini farklı süper kahramanlara boyayarak kılıktan kılığa girebiliyor. Yetenekli çizgi film hayranı kendini Spider-Man, Joker, Thor gibi karakterlere dönüştürebiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Wesley Sneijder - Kılık Değiştirip İstanbul’da Gezmek 03:44
Wesley Sneijder - Kılık Değiştirip İstanbul’da Gezmek 1.724 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın en sevilen oyuncularından biri olan, sempatikliği ve maç kazandırmasıyla bilinen Wesley Sneijder, kılık değiştirip İstanbul sokaklarında boy göstermiş.Görsem wala tanırdım.
Arnold Schwarzenegger Kılık Değiştirirse 02:29
Arnold Schwarzenegger Kılık Değiştirirse 701 izlenme - 1 yıl önce Arnold Schwarzenegger kılık değiştirerek(zannederek) bir gym salonunda eğitmen oluyor izliyoruz.(üzülerek belirtiyorum türkçe altyazısı yoktur)
Onlarda & Bizde Kılık Değiştirme 00:15
Onlarda & Bizde Kılık Değiştirme 1.469 izlenme - 2 yıl önce İnsan bir Robin Williams'a bir de Umut Oğuz'a bakıyor. Neden diyor kendi kendine. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: http://www.izlesene.com/komikcapsler
Cristiano Ronaldo Kılık Değiştirdi 04:04
Cristiano Ronaldo Kılık Değiştirdi 1.140 izlenme - 1 yıl önce Real Madrid'in süper yıldızı Cristiano Ronaldo kılık değiştirerek Madrid sokaklarında insanlarla top oynadı. Daha öncede bir kısmı internete düşen reklamın tamamı yayınlandı.
20 saniyede kılık değiştirme xd 00:30
20 saniyede kılık değiştirme xd 2.769 izlenme - 6 yıl önce 20 saniyede kılık değiştirme xd
20 saniyede kılık değiştirme xd 00:30
20 saniyede kılık değiştirme xd 2.789 izlenme - 6 yıl önce 20 saniyede kılık değiştirme xd
Ahmet Çakar: Uzaylılar İnsan Kılığında Dünyada Yaşıyor 04:25
Ahmet Çakar: Uzaylılar İnsan Kılığında Dünyada Yaşıyor 967 izlenme - 2 yıl önce Spor yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar, Beyaz Futbol'da uzaylılar konusunda derin bilgilere sahip olduğunu söyleyerek, "İnsan kılığında aramızda yaşıyorlar"!!"UZAYLILAR VAR" Ahmet Çakar, Saddam Hüseyin'in öldüğüne inanmadığını ve uzaylıların gerçekte var olduğunu söyledi. Çakar, "artık uzaylılar gelmiyor, onlar artık insan kılığında. belki de bizim iyiliğimiz için buradalar." dedi. Uzaylılar konusunu yıllardır araştırdığını ve bu konuda bilgisinin 'derya deniz' olduğunu belirten Ahmet Çakar, Amerika'da olduğu dönemde ünlü bir bilim adamının kendisine 'Gözleri birbirine yakın insandan korkun, onlar uzaylı' dediğini söyledi. Program ##beyazfutboldaenuzungece hashtag'iyle Twitter'da en fazla konuşulan konu oldu. Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın yorumcu olarak katıldığı Ertem Şener'in moderatörlüğünü yaptığı Beyaz Futbol, sosyal medyayı salladı. Futbol yorumlarının yanı sıra dizi, magazin gibi çeşitli konularda da ilginç yorumlar ve tartışmalar yapılan Beyaz Futbol'da bu sefer Uzaylılar konusu gündeme geldi. Eski FIFA hakemi Ahmet Çakar, yorumcularından olduğu Beyaz Futbol programında uzun süre konuşulacak iddialarda bulundu. Fenerbahçe'nin son dönemde formsuz olan golcüsü Emenike'nin büyü yaptırdığı iddia edilen haber hakkında yorumlar yapılırken konu birden Irak'ın idam edilen eski lideri Saddam Hüseyin'e ve uzaylılara geldi. Saddam Hüseyin hakkında da bir iddiada bulunan Çakar; 'Saddam öldüyse benim adım Ahmet Çakar değil' dedi. 'UZAYLILAR VAR' Ahmet Çakar, Saddam Hüseyin'in öldüğüne inanmadığını ve uzaylıların gerçekte var olduğunu söyledi. Çakar, 'Artık uzaylılar gelmiyor, onlar artık insan kılığında. belki de bizim iyiliğimiz için buradalar.' dedi. Uzaylılar konusunu yıllardır araştırdığını ve bu konuda bilgisinin 'derya deniz' olduğunu belirten Ahmet Çakar, Amerika'da olduğu dönemde ünlü bir bilim adamının kendisine 'Gözleri birbirine yakın insandan korkun, onlar uzaylı' dediğini söyledi. Ahmet Çakar'ın uzaylılarla ilgili ilginç teorileri programa damgasını vurdu.
Yaşlı Çift Kılığında Harika Dans 02:02
Yaşlı Çift Kılığında Harika Dans 1.253 izlenme - 3 yıl önce Keone & Mariel Madrid :: "Is This Love" by Bob Marley (Choreography) :: Urban Dance Camp
9. Sınıf Ninja Randy Cunningham - Kılık Değiştirme Sanatı - Çizgi Film 03:26
9. Sınıf Ninja Randy Cunningham - Kılık Değiştirme Sanatı - Çizgi Film 357 izlenme - 1 yıl önce 9. Sınıf Ninja Randy Cunningham - Kılık Değiştirme Sanatı - Çizgi Film "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nba Oyuncuları Yaşlı Kılığına Girerse 06:24
Nba Oyuncuları Yaşlı Kılığına Girerse 473 izlenme - 2 yıl önce Nba Oyuncuları Yaşlı Kılığına Girerse
kılık değiştirme 00:45
kılık değiştirme 1.585 izlenme - 9 yıl önce komik bir durum
Her Aracın Kılığına Giren Mühendislik Harikası  02:00
Her Aracın Kılığına Giren Mühendislik Harikası 67 izlenme - 5 ay önce Yüksek bütçeli film ve reklam çekimlerinde otomobiller yerine kullanılacak yeni bir araç geliştirildi. Çekimde kullanılan Blackbird isimli araç, daha sonra efektler vasıtasıyla bilgisayar üzerinden istenilen otomobile dönüştürülebiliyor.
 Wesley Sneijder - Kılık Değiştirip İstanbul’da Gezmek 03:44
Wesley Sneijder - Kılık Değiştirip İstanbul’da Gezmek 438 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın en sevilen oyuncularından biri olan, sempatikliği ve maç kazandırmasıyla bilinen Wesley Sneijder, kılık değiştirip İstanbul sokaklarında boy göstermiş.Görsem wala tanırdım.
Yaşlı Kılığına Giren Adamın Çılgınca Dansı 03:44
Yaşlı Kılığına Giren Adamın Çılgınca Dansı 158 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı kılığına giren adamın çılgınca dansı Yaşlı kılığına giren adam, sokaktaki insanları şoka soktu. Birdenbire ayağa kalkıp dans eden adam şaşkınlık yarattı.
Yaşlı Adam Kılığında Basketçi 05:20
Yaşlı Adam Kılığında Basketçi 218 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı Adam Kılığında Basketçi
Cristiano Ronaldo kılık değiştirdi 04:04
Cristiano Ronaldo kılık değiştirdi 173 izlenme - 1 yıl önce Real Madrid'in süper yıldızı Cristiano Ronaldo kılık değiştirerek Madrid sokaklarında insanlarla top oynadı. Daha öncede bir kısmı internete düşen reklamın tamamı yayınlandı.
Mortal Kombat Dövüşçüsü Kılığında Asansör Şakası Yapmak 02:37
Mortal Kombat Dövüşçüsü Kılığında Asansör Şakası Yapmak 319 izlenme - 2 yıl önce Yine garip bir kamera şakası videosu daha efendim. Bu seferki kahramanımız Kombat dövüşçüsü olan Mortal kılığına girip asansörde insanları korkutmayı amaçlıyor. Ne kadar başarılı, ne kadar başarısız artık ona yorum sizin. Asansöre koyulan ses efektiyle de olaya apayrı bir gerçeklik kazandırmaya çalışmak istemesinin de epey garip olduğu aşikar. Yorum sizin. İzleyelim..
Hayrettin Kadın Kılığında Fenerbahçe Maçı'na Girdi 05:30
Hayrettin Kadın Kılığında Fenerbahçe Maçı'na Girdi 187 izlenme - 3 yıl önce Hayrettin Kadın Kılığında Fenerbahçe Maçı'na Girdi
Justin Bieber Tanınmamak için gaz maskesi taktı! 01:12
Justin Bieber Tanınmamak için gaz maskesi taktı! 344 izlenme - 4 yıl önce Bir dizi konser vermek için İngiltere'ye giden Kanadalı şarkıcı Justin Bieber tanınmamak için gaz maskesi taktı. Bir dizi konser vermek için İngiltere`ye giden Kanadalı şarkıcı Justin Bieber tanınmamak için gaz maskesi taktı. Konserlere ara verip birkaç gün dinlenen 18 yaşındaki şarkıcı başkent Londra`da alışveriş yaparken gaz maskesiyle görüntülendi.
Şah Balıkçılık 04:48
Şah Balıkçılık 549 izlenme - 7 yıl önce çok güzel parça mutlaka dinleyin
Kılık değiştirip James Bond setine sızdı 02:17
Kılık değiştirip James Bond setine sızdı 241 izlenme - 5 yıl önce
Zımbala Ökkeş'in Doğuşu (1972) 01:01
Zımbala Ökkeş'in Doğuşu (1972) 119 izlenme - 2 yıl önce 2. şubeden başkomiser vedat kendi halinde sarışın yağuşuklu evlilik hazırlıkları yapan bir polistir, lakin bir suç örgütüne sızması ve de katili yakalaması gerekmektedir. evine gelir ve de tanınmamak için 2. kişiliğine geçişini tamamlar, muhteşem kılık değiştirme tekniği sayesinde sarışın vedat gidecek esmer ökkeş doğacaktır. görüntülerimiz 1972 yapımı asılana kadar yaşayacaksın isimli filmdendir.
Bülent Yavuz ile İnterpol'den Kaçıyorum! 01:56
Bülent Yavuz ile İnterpol'den Kaçıyorum! 68 izlenme - 1 yıl önce Artık hakemleri eğitmekten umudunu kesen Bülent Yavuz her hafta evet her hafta hiç bıkmadan imaj değiştirerek biz ekran başındaki izleyicilere gizli servisler ve interpolden kimlik değiştirerek kaçma dersleri veriyor...
Kadın Vekillerin Türban Ve Pantolon Kavgası 00:16
Kadın Vekillerin Türban Ve Pantolon Kavgası 180 izlenme - 4 yıl önce Habertürk'te ekrana gelen Türkiye'nin Nabzı programında, kadın a şiddet masaya yatırılırken, CHP, BDP ve MHP'nin kadın vekillerinin yanı sıra bir de Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca karşı karşıya gedi.
Hadise'nin Kılıktan Kılığa Girdiği Penti Reklamı 00:33
Hadise'nin Kılıktan Kılığa Girdiği Penti Reklamı 131 izlenme - 2 yıl önce Efendim "Düm Tek Tek" şarkısıyla bizi Eurovision'da temsil eden Hadise, Penti reklamı için kılıktan kılığa girmiş. Marilyn Monroe görse diz çöküp tövbe ister. Lara Croft görse namaza başlar. İzleyelim efendim, ben bir şey demiyorum...
Kılık Değiştirip Şehir Turuna Katılan Kardashian Ailesi Snapchat'te! 05:59
Kılık Değiştirip Şehir Turuna Katılan Kardashian Ailesi Snapchat'te! 29 izlenme - 8 ay önce Kendall, Kylie Jenner ve Khloe Kardashian, yaptırdıkları plastik makyaj ile Hollywood'da insanların arasına karıştı. O anları da Snapchat'te an be an yayınladılar. Bu küçük kaçamağın Snapchat videoları birleştirildi: "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Iğdırda Jandarma Aranan Hükümlüyü, Kılık Değiştirerek Buldu 00:40
Iğdırda Jandarma Aranan Hükümlüyü, Kılık Değiştirerek Buldu 53 izlenme - 2 yıl önce Iğdır'da işlediği suçtan dolayı 10 yıl hapis cezasına çarptırılan kadını, jandarma ekipleri elektrik görevlisi kılığında yaptığı operasyonla yakaladı.