Hoşgeldiniz!

kılınçarslan

Necati Kılınçarslan - Gelinim 01:28
Necati Kılınçarslan - Gelinim 1.334 izlenme - 6 yıl önce gel gelinim gönlüme gel . senden başka yar sevemem ! gel gelinim sevgime gel .bu yüreği başkası çözemez !
Rüstem Kılınçarslan İstanbul Ağlıyor 04:32
Rüstem Kılınçarslan İstanbul Ağlıyor 481 izlenme - 4 yıl önce
Ozan Osman Kılınçarslan-Türkiyem 07:10
Ozan Osman Kılınçarslan-Türkiyem 541 izlenme - 7 yıl önce alanya şiir ve sanat derneği gönül dostları müzik sanatçı ozan osman kılınçarslan söz-müzik- osman kılınçarslan
Tahsin Kılınçarslan Tanrıdan Diledim 03:50
Tahsin Kılınçarslan Tanrıdan Diledim 292 izlenme - 4 yıl önce Tahsin Kılınçarslan Tanrıdan Diledim
Rüstem kılınçarslan  bir kuğu gibi 05:06
Rüstem kılınçarslan bir kuğu gibi 196 izlenme - 6 yıl önce Rüstem kılınçarslan Gelinliğinle Gel Bir Kuğu Gibi Şarkı Sözleri Ruhunla bedenin bir bütün olsunGelinliğinle gel bir kuğu gibiSevgini bölme hiç, kalbinde dursunGelinliğinle gel bir kuğu gibiSözünden dönenin gözü kör olsunSen benim eşimsin, tüm dünya duysunCaddeler sokaklar düğüne dursunGelinliğinle gel bir kuğu gibiBir anlık heves mi diyenler şaşsınAşkımız yıllarca sel olup taşsınDarısı her seven gence bulaşsınGelinliğinle gel bir kuğu gibi RÜSTEM KILINÇARSLAN
Soğuk Odalar - Necati Kılınçarslan 02:56
Soğuk Odalar - Necati Kılınçarslan 99 izlenme - 6 yıl önce
Kılınçarslan - Dağlar Dağlar (Barış Manço Cover) 03:18
Kılınçarslan - Dağlar Dağlar (Barış Manço Cover) 60 izlenme - 5 yıl önce Kılınçarslan - Dağlar Dağlar (Barış Manço Cover)
Necati Kılınçarslan Gülpembe 02:23
Necati Kılınçarslan Gülpembe 59 izlenme - 6 yıl önce
Kılınçarslan - Yeni Bir Gün (Hayko Cepkin Cover) 02:22
Kılınçarslan - Yeni Bir Gün (Hayko Cepkin Cover) 45 izlenme - 5 yıl önce Kılınçarslan - Yeni Bir Gün (Hayko Cepkin Cover)