Hoşgeldiniz!

kilink

Kilink ve Türk Polisi 00:52
Kilink ve Türk Polisi 3.237 izlenme - 3 yıl önce İtalyan fotoroman'dan uyarlandığı söylenen 1967 yılı yapımı Kilink İstanbul'da filminden ufak bir alıntı. Bütün Dünya'yı birbirine katıp yakalanmadan İstanbul'a gelen ve ortalığı kısa sürede karıştıran kötü kahraman Kilink'in Türk Polisi karşısında çaresizliği ve yakalanması.
Kilink Istanbulda 1 06:22
Kilink Istanbulda 1 1.855 izlenme - 7 yıl önce
Kilink İstanbul'da (1967 - 70 dk) 01:10:32
Kilink İstanbul'da (1967 - 70 dk) 1.567 izlenme - 2 yıl önce Esprili, acımasız ve heyecan dolu! Baştan sona durdurak bilmez bir aksiyon. Seyrine doyamayacağınız bir fantastik sinema başyapıtı... Sinemamızın cins kafaları Yılmaz Atadeniz ve Çetin İnanç'tan çoktan kült statüsüne erişmiş bir yolsuz zamanlar klasiği… Allah'ın Belası Kilink, dünyanın değil kainatın peşindedir. Kendisiyle iş birliği yapmayan herkes onun düşmanıdır ve onun düşmanıysanız ölümün nefesini ensenizde hissedersiniz. 'O' sadece kadın düşmanlarını çok gerekmedikçe öldürmez, çünkü kadınları dudaklarıyla hizaya getirmeyi sever... Kilink'in tüm düşmanlarını tek seferde yok etmesini sağlayacak, dünyaya hakim olacak silahı yapabilmesi için gerekli olan formül İstanbul'da Profesör Hulusi'nin elindedir. Bir gün kafası atar çıkar gelir; Kilink'in kokusu İstanbul'a yayılmıştır.. Profesör Hulusi'yi öldürüp formülleri ele geçirir ama hesaba katmadığı bir şey vardır.. Hulusi'nin oğlu Süpermen Orhan, babasının intikamını almaya ant içmiştir. Herkül'ün kuvvetini, Zeus'un dehşetini, Neptün'ün ölmezliğini, Jüpiter'in adaletini, Artemis'in hızını ve Mars'ın uçma kuvvetini bünyesinde toplayıp Kilink'in peşine düşer... Yılmaz Atadeniz imzalı Kilink filmlerinin ilkidir. Tek seferde 2 film birden çeken Yılmaz Reyiz, filmi ikiye bölmüştür. 2. bölüm; "Kilink Uçan Adam'a Karşı"dır. Kilink İstanbul'da (1967) Yönetmen: Yılmaz Atadeniz Senaryo: Çetin İnanç Oyuncular: İrfan Atasoy, Pervin Par, Suzan Avcı, Hüseyin Peyda
Kilink Uçan Adama Karşı Superman (1967) 01:21
Kilink Uçan Adama Karşı Superman (1967) 708 izlenme - 3 yıl önce 1967 yılında Çetin İnanç'ın yazdığı Yılmaz Atadeniz'in yönettiği bu yapımın ilk süperman filmimiz olduğunu düşünmekteyim. Fillme direk superman demek yerine başlıkta yer aldığı gibi verilerek uçan adam evet bu superman gibisinden bir ayrıma varmamız için ayrıca belirtilmiştir, afişlerinde de bu şekilde yer almaktadır. Süperman rolünde karşımıza çıkan aktör ise İrfan Atasoy'dur. Filmde Kilink'e karşı kararlı bir mücadele vermekte olan yerel Superman'imiz uluslararası benzerlerinin tüm özelliklerini fazlasıyla taşıdığını bu kısa kesitti bizlere göstermektedir.
Kilink Soy ve Öldür - Cazip Teklif (Bebek) 02:26
Kilink Soy ve Öldür - Cazip Teklif (Bebek) 468 izlenme - 3 yıl önce Bir mikrofon uğrunu ele geçirmek uğrana yaşanan entrika ve sır ölümler. Kerim ve Kiling karşı karşıya. Yönetmen ve senarist Yılmaz Atadeniz'in gözünden başarılı bir Sevda Nur, Suzan Avcı mukayesesi...
altın çocuk kilink'e karşı - kısa film fragmanı 00:56
altın çocuk kilink'e karşı - kısa film fragmanı 508 izlenme - 8 yıl önce
Kömürden altın olur mu? 00:42
Kömürden altın olur mu? 206 izlenme - 3 yıl önce Türk sinema tarihinden bir başka ilginç an.
Kilink - Torba Varmı Beyler 02:32
Kilink - Torba Varmı Beyler 306 izlenme - 7 yıl önce torba varmı beyler
The Kilink - Antik Hamam 05:37
The Kilink - Antik Hamam 115 izlenme - 2 yıl önce Torba var mı beyler, boktan mesele, gece gündüz, sen ve ben gibi şarkılara imza atmış nacizane İzmirli punk gruplarındandır, bir çok kişiye işlev göremeyen müzik tarzı denilsede bir çok kişi tarafından hunharca tüketilen müzik tarzıdır benim için, iyi seyirler efendim.
Güneş Enerjisiyle Çalışan Sihirbaz - Mandrake 02:59
Güneş Enerjisiyle Çalışan Sihirbaz - Mandrake 134 izlenme - 3 yıl önce Filmimizin konusu ülkemimizi ziyaret eden Hint Prensesinin çok değerli tacı Kilink tarafından çalınmıştır. Prensese karşı kalbi boş olmayan Mandrake bu işin peşine düşer. Tabiki sihirbazımızın büyü gücüyle bu iş çok kolaydır. Mandrake bu gücü nerden alıyor diye sorarsanız videonun sonunda öğrenebilirsiniz. Film Künyesi: Sihirbazlar Kralı Mandrake Kiling'in Peşinde(1967)
Megaloman İskelet Kilink ve Profesör Hulusi 01:49
Megaloman İskelet Kilink ve Profesör Hulusi 158 izlenme - 3 yıl önce Biyoloji derslerinde mal gibi askıda durup hiç takdir edilmemekten artık bıkan iskelet Kilink, hep yandan yandan Profesör Hulusi'nin çalışmalarını röntlemiştir ve hocanın bulduğu her derde deva maddeyi gasp edip artık hayatını sıfır beden mankenlerle geçirecektir. Megaloman Klinkin aynanın önünde kendi kendini seyretmesinden faydalanmaya çalışan Profesör Hulusi bunu hayatıyla öder. Çakal Kilink, cinayet sonrası yere Hulusinin el yazısıyla "katil Mahmut" yazarak kafaları karıştırmak niyetindedir.
Kilink - Torba Varmı Beyler 02:14
Kilink - Torba Varmı Beyler 54 izlenme - 3 yıl önce evet izmirli grup kilinkten en güzel şarkıları diyemeceğimiz ama en piyasa olmuş şarkıları diyebilceğimiz bir çalışma. kilink güzeldir.
kilink - torba varmı beyler 02:32
kilink - torba varmı beyler 66 izlenme - 7 yıl önce torba varmı beyler
Kilink - Torba Var Mı Beyler 02:31
Kilink - Torba Var Mı Beyler 47 izlenme - 7 yıl önce torba var mı