Hoşgeldiniz!

kilis

beni alsalar ipe koysalar gülben ergen 04:34
beni alsalar ipe koysalar gülben ergen 610.113 izlenme - 7 yıl önce beni alsalar ipe koysalar gülben ergen
Kilis Halkının Çektiğidir 02:53
Kilis Halkının Çektiğidir 3.410 izlenme - 3 ay önce Hepimizinde bildiği gibi Kilis sürekli Suriye'den atılan roketlerle vuruluyor. Fazla bir şey söylemeye gerek yok. Acılar ve umursamazlık... Böyle de bir yakarış.
Kilis'te Roketin Düşme Anı 01:06
Kilis'te Roketin Düşme Anı 7.358 izlenme - 5 ay önce Kilis'te roketin düşme anı TRT World kameralarına yansıdı. (dha)Kilis Devlet Hastanesi'nin arka kısmındaki araziye, Suriye tarafından atılan 8 roket mermisinin düşmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti. Yaralanan 4 yaşındaki çocuğun da hastanede yaşamını yitirmesi ile ölenlerin sayısı 2'ye yükseldi. Roket mermilerinin düşme anı kameralara böyle yansıdı.(on air bombs)
Akparti'ye Oy Verdiğim için Vicdan Azabı Çekiyorum 01:09
Akparti'ye Oy Verdiğim için Vicdan Azabı Çekiyorum 4.120 izlenme - 3 ay önce Kilis’e Suriye’den roketatar atıldı. Düşmedi, direk hedef alınarak atıldı. Valiliğe 100 metre mesafeye, bir camiye düştü. Kente bugüne kadar bilinen(!) 45 roketatar atıldı. Bir zamanların alışveriş merkezi olan Kilis; Halep, Şam, Trablusgarp oldu. ABD’nin peşine takılıp, İsrail ve ABD çıkarları uğruna Anzak askeri olmayı kabullenen mandacı kafanın gideceği bir başka nokta zaten yoktur.
Kilisli Teyzeden Çağrı 01:51
Kilisli Teyzeden Çağrı 2.197 izlenme - 2 ay önce Kilis de yaşanan olaylara karşı adete görünmezlik perdesi çekenlere karşı teyzemizin şiirini dinleyelim efem...
Kilisli Bir Suriyeli Etmedi - Röportaj 05:42
Kilisli Bir Suriyeli Etmedi - Röportaj 2.587 izlenme - 3 ay önce Sözcü muhabiri Turgut Erat Katyuşa füzelerinin düştüğü bölge olan Suriye sınırının hemen yanında bulunan Kilis’ten yaptığı canlı yayında vatandaşlarının sıkıntılarını dinledi. Mikrofona konuşan bir vatandaş, “Ben AKP’ye oyumu verdim ama karşılında bunu gördük. Kilis Ensar’dı enkaz haline döndü” dedi.
Abdestsiz Dışarı Çıkmıyoruz - Kilis Valisi Süleyman Tapsız 00:22
Abdestsiz Dışarı Çıkmıyoruz - Kilis Valisi Süleyman Tapsız 3.176 izlenme - 3 ay önce Kilis kent merkezine Suriye tarafından beşinci kez atılan roketatar mermisi sonrası meydana gelen patlamada yaralananları ziyaret eden Kilis Valisi Süleyman Tapsız, bir yaralıya, “Her zaman bizim üzerimize de gelebilir. Abdestsiz dışarıya çıkmıyoruz” diye akıl verdi.
Kilis Motor Yarışları 06:10
Kilis Motor Yarışları 13.684 izlenme - 2 yıl önce Kilis Motor Yarışları
Kilis Motor Yarışı  02:01
Kilis Motor Yarışı 9.900 izlenme - 2 yıl önce kilis motor yarışı
Polislere Selamı Geç Verdin Cezası 02:40
Polislere Selamı Geç Verdin Cezası 6.123 izlenme - 11 ay önce Kilis’teki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında, valilik çelenginin sunumu esnasında bir polisin geç selam vermesi üzerine tören bitiminde polislere 40 dakika boyunca selam ve çelenk sunumu tekrarı yaptırıldı.
Kilis - Yavrum, Parka Gitmeliyken Mezarlığa Geldin 03:17
Kilis - Yavrum, Parka Gitmeliyken Mezarlığa Geldin 1.790 izlenme - 3 ay önce Suriye'de IŞİD kontrolündeki bölgeden Kilis'e atılan roketler nedeniyle ölenlerin sayısı 20'yi aştı. Ocak ayından bu yana IŞİD'in en az 70 roket attığı Kilis'te halk "Neden engel olunmuyor?" diye tepki gösteriyor. Kilis'te okullar tatil edilmedi ama aileler, güvenlik kaygısı nedeniyle çocuklarını okula göndermiyor. Roket saldırıları sonucu hayatını kaybeden çocuklardan biri beş yaşındaki Nisa Döne Sezer. Nisa'nın annesi Zehra, kızının cenazesinde "Yavrum, parka gitmeliyken mezarlığa geldin" diye isyan ediyor. Selin Girit ve Göktay Koraltan'ın haberi.
bostan saz grubu (halebİ) 11:12
bostan saz grubu (halebİ) 27.742 izlenme - 7 yıl önce kürt daĞi düĞünlerİnden bİr oyun havasi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kilis'te Şiir Okumadan Önce Tercümanı Uyardı 01:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kilis'te Şiir Okumadan Önce Tercümanı Uyardı 344 izlenme - 4 hafta önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kilis'te katıldığı iftar programında konuşmasını Arapça'ya çeviren tercümana, "Şimdi şiir okuyacağım ona göre" diyerek uyarıda bulundu.
kiliste motor yarışı 02:01
kiliste motor yarışı 27.021 izlenme - 9 yıl önce ramazan babaiban tarafından hazırlanmıştır. babaiban_1987@hotmail.com
Filo Güvercinler Kilis Emin Altan 02:37
Filo Güvercinler Kilis Emin Altan 15.831 izlenme - 4 yıl önce filo güvercinlerim
İzzet Kağıt Antep Barak Havaları 05:46
İzzet Kağıt Antep Barak Havaları 9.409 izlenme - 2 yıl önce Trt 6 Fate İle Günbegün
Kilis'te sopalı kavga! 00:27
Kilis'te sopalı kavga! 5.378 izlenme - 3 yıl önce Kilis'te otopark meselesi yüzünden çıkan sopalı kavga kameralara yansıdı.
mevsimsiz kar ak ellerini uzat elime 04:51
mevsimsiz kar ak ellerini uzat elime 22.947 izlenme - 7 yıl önce mevsimsiz kar ak ellerini uzat elime
Kilis motor yarışı 02:01
Kilis motor yarışı 12.433 izlenme - 6 yıl önce Astek yakışıklı..
kilis keçilerikilis keçisi özelliklerikilis keçisi yetiştiriciliği 01:48
kilis keçilerikilis keçisi özelliklerikilis keçisi yetiştiriciliği 6.611 izlenme - 5 yıl önce http//kiliskecisi.gen.tr http//www.kilis-kecisi.com http//www.kiliskecisi.net kilis keçileri sağlam vücut yapılıuzun yürüyüş yeteneklisüt ve döl verimi yüksek bir keçi ırkıdır. kilis keçisi türkiye yerli keçi ırkları içinde halep keçisinden sonra 2. sırada gelir.kilis keçileri genellikle siyah renklidir.kahverengi gri hatta alaca olanlarına da rastlanılabilir.vücut kılları düz ve uzundur.kıl keçisi genotipi taşıdıklarından diğer süt keçilerine göre daha dayanıklıdır.sütteki yağ oranı di
kilis motorları 05:43
kilis motorları 13.009 izlenme - 7 yıl önce kilis modifiyeli motorlar
Suriye Sınırına Örülecek Duvarlar Hazır 05:37
Suriye Sınırına Örülecek Duvarlar Hazır 1.917 izlenme - 9 ay önce Kilis’in Suriye sınırına örülecek 2 metre genişliğinde, 3 metre uzunluğunda ve 7 ton ağırlığında ki duvarların döküm işlemleri sürerken, kısa süre içerisinde duvarların Türkiye-Suriye sınırına monte edilmesi beklenirken, Kilis sınırına toplam 40 kilometre beton duvar örüleceği bildirildi. Milli Savunma Bakanlığı tarafından 30 kilometrelik duvar örülmesi ihale edilirken, Kilis Valililiği İl Özel İdaresi tarafından ihalesi yapılan 10 kilometrelik duvarların beton dökme işlemleri sona yaklaşırken, Türkiye-Suriye sınırında beton duvarların yerleştirileceği alanın düzeltilmesi de son aşamaya geldi. Toplam Kilis sınırına 40 kilometrelik duvar örüleceği bildirildi. Kilis il sınırları içerisinde 111 kilometre Suriye sınırında bulunuyor. 10 kilometrelik alanın duvar yapılması için Özel İdare ihale işlemlerini tamamlayarak iki firmaya duvar işini verdi. Kilisli iki firma beton dökme işlemlerini son aşamaya getirdi. Vinç yardımı ile sıka süre içerisinde beton blokları Türkiye-Suriye sınırına döşeyecek. Milli Savunma Bakanlığı ise 30 kilometrelik duvar örülme işlemini ihale etti. Böylece sadece Kilis, sınırına 40 kilometrelik duvar örülecek. Öncelikle IŞİD’in kontrolündeki bölgelerin Türkiye tarafındaki yerlere duvarların örüleceği, 3 metre uzunluğundaki duvarların üzerine jiletli bir metre tel çekileceği öğrenildi.
Galatasaray - Beşiktaş Derbisinde Sahaya Giren Taraftar Konuştu 02:55
Galatasaray - Beşiktaş Derbisinde Sahaya Giren Taraftar Konuştu 513 izlenme - 3 ay önce Galatasaray ile Beşiktaş arasında dün akşam oynana derbi karşılaşmasında sahaya girerek tartışmalara neden olan Kilisli Ahmet Köse Canarslan o anları anlattı. Kilis'te yaşananlara dikkat çekmek için böyle bir eylem yaptığını söyleyen Canarslan, "Atak olduğunu bilmiyordum. Bilsem o hareket yapmazdım. Benim yüzümden iptal olmaması lazımdı. Gol verilmesi doğruydu" ifadelerini kullandı.
kilis çörten köyü tt50 4 lü diskli pulluk 01:00
kilis çörten köyü tt50 4 lü diskli pulluk 5.207 izlenme - 4 yıl önce kilis çörten köyü tt50 4 lü diskli pulluk
Nizipli_27 00:19
Nizipli_27 8.684 izlenme - 7 yıl önce nizipli motorcu sait usta
Kilis Motor Yarışı 00:23
Kilis Motor Yarışı 3.772 izlenme - 3 yıl önce Kiliza Motor Ertan Usta 125cc Vs 300
Kilis'e Suriye'den 2 Roket Mermisi Daha! 01:00
Kilis'e Suriye'den 2 Roket Mermisi Daha! 442 izlenme - 3 ay önce Kilis'te, Suriye'den ateşlenen iki roketin Orman İşletme Müdürlüğü bahçesi ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü bahçesine isabet etmesi sonucu büyük panik yaşandı.
kilis tava böyle yapılır 04:56
kilis tava böyle yapılır 9.152 izlenme - 6 yıl önce 11 fen a hmk anadolu lisesinin 1 günü kilis
Kilis Valiliği'nin Yanına Roket Düştü (24 Nisan Pazar 2016) 00:26
Kilis Valiliği'nin Yanına Roket Düştü (24 Nisan Pazar 2016) 278 izlenme - 3 ay önce Suriye’den atılan bir roket Kilis Valiliği'nin yanına düştü. Edinilen bilgiye göre, saat 18.00 sıralarında Suriye’den ateşlenen bir roket, Kilis kent merkezinde bulunan Valilik binasının hemen yanına düştü. Kalabalık bir bölgeye düşen roket sebebiyle çok sayıda yaralı olduğu ve ambulansların bölgeye sevk edildiği öğrenildi. Öte yandan, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Vali Süleyman Tapsız, Belediye Başkanı Hasan Kara ve Kilis Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger'in bu sırada toplantıda olduğu öğrenildi.
kilis 05:03
kilis 7.277 izlenme - 7 yıl önce kİlİs halebİ oyun havasi