Hoşgeldiniz!

kilis

Akparti'ye Oy Verdiğim için Vicdan Azabı Çekiyorum 01:09
Akparti'ye Oy Verdiğim için Vicdan Azabı Çekiyorum 3.693 izlenme - 3 gün önce Kilis’e Suriye’den roketatar atıldı. Düşmedi, direk hedef alınarak atıldı. Valiliğe 100 metre mesafeye, bir camiye düştü. Kente bugüne kadar bilinen(!) 45 roketatar atıldı. Bir zamanların alışveriş merkezi olan Kilis; Halep, Şam, Trablusgarp oldu. ABD’nin peşine takılıp, İsrail ve ABD çıkarları uğruna Anzak askeri olmayı kabullenen mandacı kafanın gideceği bir başka nokta zaten yoktur.
Kilisli Bir Suriyeli Etmedi - Röportaj 05:42
Kilisli Bir Suriyeli Etmedi - Röportaj 2.381 izlenme - 4 gün önce Sözcü muhabiri Turgut Erat Katyuşa füzelerinin düştüğü bölge olan Suriye sınırının hemen yanında bulunan Kilis’ten yaptığı canlı yayında vatandaşlarının sıkıntılarını dinledi. Mikrofona konuşan bir vatandaş, “Ben AKP’ye oyumu verdim ama karşılında bunu gördük. Kilis Ensar’dı enkaz haline döndü” dedi.
Abdestsiz Dışarı Çıkmıyoruz - Kilis Valisi Süleyman Tapsız 00:22
Abdestsiz Dışarı Çıkmıyoruz - Kilis Valisi Süleyman Tapsız 2.919 izlenme - 5 gün önce Kilis kent merkezine Suriye tarafından beşinci kez atılan roketatar mermisi sonrası meydana gelen patlamada yaralananları ziyaret eden Kilis Valisi Süleyman Tapsız, bir yaralıya, “Her zaman bizim üzerimize de gelebilir. Abdestsiz dışarıya çıkmıyoruz” diye akıl verdi.
beni alsalar ipe koysalar gülben ergen 04:34
beni alsalar ipe koysalar gülben ergen 609.743 izlenme - 7 yıl önce beni alsalar ipe koysalar gülben ergen
Kilis'te Roketin Düşme Anı 01:06
Kilis'te Roketin Düşme Anı 7.236 izlenme - 2 ay önce Kilis'te roketin düşme anı TRT World kameralarına yansıdı. (dha)Kilis Devlet Hastanesi'nin arka kısmındaki araziye, Suriye tarafından atılan 8 roket mermisinin düşmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti. Yaralanan 4 yaşındaki çocuğun da hastanede yaşamını yitirmesi ile ölenlerin sayısı 2'ye yükseldi. Roket mermilerinin düşme anı kameralara böyle yansıdı.(on air bombs)
Kilis Valiliği'nin Yanına Roket Düştü (24 Nisan Pazar 2016) 00:26
Kilis Valiliği'nin Yanına Roket Düştü (24 Nisan Pazar 2016) 264 izlenme - 6 gün önce Suriye’den atılan bir roket Kilis Valiliği'nin yanına düştü. Edinilen bilgiye göre, saat 18.00 sıralarında Suriye’den ateşlenen bir roket, Kilis kent merkezinde bulunan Valilik binasının hemen yanına düştü. Kalabalık bir bölgeye düşen roket sebebiyle çok sayıda yaralı olduğu ve ambulansların bölgeye sevk edildiği öğrenildi. Öte yandan, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Vali Süleyman Tapsız, Belediye Başkanı Hasan Kara ve Kilis Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger'in bu sırada toplantıda olduğu öğrenildi.
Kilis Motor Yarışları 06:10
Kilis Motor Yarışları 13.626 izlenme - 2 yıl önce Kilis Motor Yarışları
Kilis Motor Yarışı  02:01
Kilis Motor Yarışı 9.338 izlenme - 1 yıl önce kilis motor yarışı
Polislere Selamı Geç Verdin Cezası 02:40
Polislere Selamı Geç Verdin Cezası 6.050 izlenme - 8 ay önce Kilis’teki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında, valilik çelenginin sunumu esnasında bir polisin geç selam vermesi üzerine tören bitiminde polislere 40 dakika boyunca selam ve çelenk sunumu tekrarı yaptırıldı.
Kilis'e 2 Roket Düştü 00:47
Kilis'e 2 Roket Düştü 332 izlenme - 3 hafta önce Kilis'te roketin düştüğü bir evde 2 kişinin yaralandığı bildirildi. İlk roketin hemen ardından ikinci bir roketin düştüğü belirtildi. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde Suriye'nin DAEŞ bölgesinden gönderildiği tahmin edilen bir roket, Kilis kent merkezinde bulunan Kartalbey İlköğretim Okulu yanındaki bir eve isabet etti. Olay yerine çok sayıda arama kurtarma, güvenlik ve sağlık ekibi sevk edildi. Zeytinlik Sokak üzerindeki eve isabet eden roket nedeniyle evde bulunan iki kişinin yaralandığı bildirildi. Yaralılar, Kilis Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Roketin isabet ettiği evde büyük çapta maddi hasar meydana gelirken, evin yakınındaki Kartalbey İlköğretim Okulu öğrencileri ve aileleri büyük panik yaşadı. Olayın hemen ardından okula giden veliler, okulda eğitim ve öğretim gören çocuklarını alarak, evlerine götürdü. KİLİS'E İKİNCİ ROKET DÜŞTÜ! Kilis Mahallesi'nde Zeytinli Sokak'a isabet eden roketin hemen ardından Yavuz Sultan Mahallesi'ndeki bir sokağa ikinci roketin düştüğü belirtildi. Boş alana isabet ettiği belirten roketin can ve mal kaybına yol açmadığı kaydedildi. İkinci bölgede de güvenlik güçlerinin geniş güvenlik çemberi oluşturduğu bildirilirken, hemen hemen aynı anlarda düştüğü belirtilen her iki roketin de Suriye'deki DAEŞ kontrolündeki bölgelerden fırlatıldığı belirtiliyor. Uzman ekipler, incelemek için her iki roketin parçalarını topluyor.
bostan saz grubu (halebİ) 11:12
bostan saz grubu (halebİ) 27.672 izlenme - 7 yıl önce kürt daĞi düĞünlerİnden bİr oyun havasi.
Filo Güvercinler Kilis Emin Altan 02:37
Filo Güvercinler Kilis Emin Altan 15.618 izlenme - 4 yıl önce filo güvercinlerim
kiliste motor yarışı 02:01
kiliste motor yarışı 27.009 izlenme - 8 yıl önce ramazan babaiban tarafından hazırlanmıştır. babaiban_1987@hotmail.com
İzzet Kağıt Antep Barak Havaları 05:46
İzzet Kağıt Antep Barak Havaları 9.092 izlenme - 2 yıl önce Trt 6 Fate İle Günbegün
Kilisli Annenin Feryadı: Sayın Cumhurbaşkanım Yarın Senin De Çocuğun Ölür 01:24
Kilisli Annenin Feryadı: Sayın Cumhurbaşkanım Yarın Senin De Çocuğun Ölür 88 izlenme - 5 gün önce IŞİD'İN Suriye'den ateşlediği Katyuşa roketatar mermisi akşam saatlerinde Kilis Valiliği'ne 100 metre uzaklıkta bulunan Tekke Camisi'nin avlusuna düştü. Roket mermisinin düştüğü camiye gelen bir kadının feryadı yürekleri dağladı. Acılı kadın "Sayın Cumhurbaşkanım yarın senin de çocuğun ölür" dedi.
Suriye Sınırına Örülecek Duvarlar Hazır 05:37
Suriye Sınırına Örülecek Duvarlar Hazır 1.905 izlenme - 6 ay önce Kilis’in Suriye sınırına örülecek 2 metre genişliğinde, 3 metre uzunluğunda ve 7 ton ağırlığında ki duvarların döküm işlemleri sürerken, kısa süre içerisinde duvarların Türkiye-Suriye sınırına monte edilmesi beklenirken, Kilis sınırına toplam 40 kilometre beton duvar örüleceği bildirildi. Milli Savunma Bakanlığı tarafından 30 kilometrelik duvar örülmesi ihale edilirken, Kilis Valililiği İl Özel İdaresi tarafından ihalesi yapılan 10 kilometrelik duvarların beton dökme işlemleri sona yaklaşırken, Türkiye-Suriye sınırında beton duvarların yerleştirileceği alanın düzeltilmesi de son aşamaya geldi. Toplam Kilis sınırına 40 kilometrelik duvar örüleceği bildirildi. Kilis il sınırları içerisinde 111 kilometre Suriye sınırında bulunuyor. 10 kilometrelik alanın duvar yapılması için Özel İdare ihale işlemlerini tamamlayarak iki firmaya duvar işini verdi. Kilisli iki firma beton dökme işlemlerini son aşamaya getirdi. Vinç yardımı ile sıka süre içerisinde beton blokları Türkiye-Suriye sınırına döşeyecek. Milli Savunma Bakanlığı ise 30 kilometrelik duvar örülme işlemini ihale etti. Böylece sadece Kilis, sınırına 40 kilometrelik duvar örülecek. Öncelikle IŞİD’in kontrolündeki bölgelerin Türkiye tarafındaki yerlere duvarların örüleceği, 3 metre uzunluğundaki duvarların üzerine jiletli bir metre tel çekileceği öğrenildi.
Kilis'te sopalı kavga! 00:27
Kilis'te sopalı kavga! 5.357 izlenme - 2 yıl önce Kilis'te otopark meselesi yüzünden çıkan sopalı kavga kameralara yansıdı.
mevsimsiz kar ak ellerini uzat elime 04:51
mevsimsiz kar ak ellerini uzat elime 22.811 izlenme - 7 yıl önce mevsimsiz kar ak ellerini uzat elime
Kilis motor yarışı 02:01
Kilis motor yarışı 12.362 izlenme - 6 yıl önce Astek yakışıklı..
kilis keçilerikilis keçisi özelliklerikilis keçisi yetiştiriciliği 01:48
kilis keçilerikilis keçisi özelliklerikilis keçisi yetiştiriciliği 6.517 izlenme - 4 yıl önce http//kiliskecisi.gen.tr http//www.kilis-kecisi.com http//www.kiliskecisi.net kilis keçileri sağlam vücut yapılıuzun yürüyüş yeteneklisüt ve döl verimi yüksek bir keçi ırkıdır. kilis keçisi türkiye yerli keçi ırkları içinde halep keçisinden sonra 2. sırada gelir.kilis keçileri genellikle siyah renklidir.kahverengi gri hatta alaca olanlarına da rastlanılabilir.vücut kılları düz ve uzundur.kıl keçisi genotipi taşıdıklarından diğer süt keçilerine göre daha dayanıklıdır.sütteki yağ oranı di
kilis motorları 05:43
kilis motorları 12.992 izlenme - 7 yıl önce kilis modifiyeli motorlar
kilis çörten köyü tt50 4 lü diskli pulluk 01:00
kilis çörten köyü tt50 4 lü diskli pulluk 5.147 izlenme - 4 yıl önce kilis çörten köyü tt50 4 lü diskli pulluk
Kilis Motor Yarışı 00:23
Kilis Motor Yarışı 3.760 izlenme - 3 yıl önce Kiliza Motor Ertan Usta 125cc Vs 300
Nizipli_27 00:19
Nizipli_27 8.678 izlenme - 7 yıl önce nizipli motorcu sait usta
kilis tava böyle yapılır 04:56
kilis tava böyle yapılır 9.096 izlenme - 6 yıl önce 11 fen a hmk anadolu lisesinin 1 günü kilis
Kilis'e 3 Roket Mermisi Düştü 00:52
Kilis'e 3 Roket Mermisi Düştü 235 izlenme - 2 ay önce Suriye tarafından ateşlenen 3 adet roket mermisi Kilis'e gazetecilerin yakınına düştü. Mermilerin düşmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi de yaralandı.
Berkant - Süt İçtim Dilim Yandı 02:43
Berkant - Süt İçtim Dilim Yandı 1.052 izlenme - 8 ay önce Bu nadide türkümüz Kilis yöresine ait diye biliyorum. Yanlış da biliyor olabilirim. "Samanyolu" adlı parçasıyla zamanında dünya müzik listelerinde bile 1.liğe oynamış olan Berkant'ın bu düzenlemesi ise 1972 senesine ait.
Bordo Bereliler, Suriye Sınırındaki Kilis'e Getirildi 03:11
Bordo Bereliler, Suriye Sınırındaki Kilis'e Getirildi 1.104 izlenme - 9 ay önce Özel Kuvvetler Komutanlığı’na bağlı bordo berelilerden oluşan birlikler Suriye sınırındaki Kilis’e geldi. Kilis’e 10’u aşkın askeri araçla akşam saatlerinde gelen Özel Kuvvetler Komutanlığı’na bağlı bordo berelilerden oluşan birlikler, IŞİD ve PYD denetimindeki bölgelere yönlendirildi. Birliklerden bir kısmı IŞİD denetimindeki Elbeyli bölgesinde, diğer kısmı ise PYD denetimindeki Afrin’in karşısındaki Martavan bölgesi yakınlarında konuşlandırıldı. Bordo bereli birliklerin Kilis’in yanı sıra Suriye sınırındaki Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa ve Mardin’de de konuşlandırıldığı bildirildi.
kilis 05:03
kilis 7.250 izlenme - 7 yıl önce kİlİs halebİ oyun havasi
Piyanist iBO - Roland G600 [ Yalan Sevgiler ] 00:52
Piyanist iBO - Roland G600 [ Yalan Sevgiler ] 11.844 izlenme - 7 yıl önce Piyanist iBO MSn: piyanist.ibo@hotmail.com