Hoşgeldiniz!

kilis

Kilis Halkının Çektiğidir 02:53
Kilis Halkının Çektiğidir 3.345 izlenme - 2 hafta önce Hepimizinde bildiği gibi Kilis sürekli Suriye'den atılan roketlerle vuruluyor. Fazla bir şey söylemeye gerek yok. Acılar ve umursamazlık... Böyle de bir yakarış.
beni alsalar ipe koysalar gülben ergen 04:34
beni alsalar ipe koysalar gülben ergen 609.844 izlenme - 7 yıl önce beni alsalar ipe koysalar gülben ergen
Kilisli Teyzeden Çağrı 01:51
Kilisli Teyzeden Çağrı 2.141 izlenme - 1 hafta önce Kilis de yaşanan olaylara karşı adete görünmezlik perdesi çekenlere karşı teyzemizin şiirini dinleyelim efem...
Akparti'ye Oy Verdiğim için Vicdan Azabı Çekiyorum 01:09
Akparti'ye Oy Verdiğim için Vicdan Azabı Çekiyorum 4.042 izlenme - 4 hafta önce Kilis’e Suriye’den roketatar atıldı. Düşmedi, direk hedef alınarak atıldı. Valiliğe 100 metre mesafeye, bir camiye düştü. Kente bugüne kadar bilinen(!) 45 roketatar atıldı. Bir zamanların alışveriş merkezi olan Kilis; Halep, Şam, Trablusgarp oldu. ABD’nin peşine takılıp, İsrail ve ABD çıkarları uğruna Anzak askeri olmayı kabullenen mandacı kafanın gideceği bir başka nokta zaten yoktur.
Kilis'te Roketin Düşme Anı 01:06
Kilis'te Roketin Düşme Anı 7.319 izlenme - 3 ay önce Kilis'te roketin düşme anı TRT World kameralarına yansıdı. (dha)Kilis Devlet Hastanesi'nin arka kısmındaki araziye, Suriye tarafından atılan 8 roket mermisinin düşmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti. Yaralanan 4 yaşındaki çocuğun da hastanede yaşamını yitirmesi ile ölenlerin sayısı 2'ye yükseldi. Roket mermilerinin düşme anı kameralara böyle yansıdı.(on air bombs)
Kilisli Bir Suriyeli Etmedi - Röportaj 05:42
Kilisli Bir Suriyeli Etmedi - Röportaj 2.537 izlenme - 4 hafta önce Sözcü muhabiri Turgut Erat Katyuşa füzelerinin düştüğü bölge olan Suriye sınırının hemen yanında bulunan Kilis’ten yaptığı canlı yayında vatandaşlarının sıkıntılarını dinledi. Mikrofona konuşan bir vatandaş, “Ben AKP’ye oyumu verdim ama karşılında bunu gördük. Kilis Ensar’dı enkaz haline döndü” dedi.
Abdestsiz Dışarı Çıkmıyoruz - Kilis Valisi Süleyman Tapsız 00:22
Abdestsiz Dışarı Çıkmıyoruz - Kilis Valisi Süleyman Tapsız 3.132 izlenme - 4 hafta önce Kilis kent merkezine Suriye tarafından beşinci kez atılan roketatar mermisi sonrası meydana gelen patlamada yaralananları ziyaret eden Kilis Valisi Süleyman Tapsız, bir yaralıya, “Her zaman bizim üzerimize de gelebilir. Abdestsiz dışarıya çıkmıyoruz” diye akıl verdi.
Kilis - Yavrum, Parka Gitmeliyken Mezarlığa Geldin 03:17
Kilis - Yavrum, Parka Gitmeliyken Mezarlığa Geldin 1.455 izlenme - 2 hafta önce Suriye'de IŞİD kontrolündeki bölgeden Kilis'e atılan roketler nedeniyle ölenlerin sayısı 20'yi aştı. Ocak ayından bu yana IŞİD'in en az 70 roket attığı Kilis'te halk "Neden engel olunmuyor?" diye tepki gösteriyor. Kilis'te okullar tatil edilmedi ama aileler, güvenlik kaygısı nedeniyle çocuklarını okula göndermiyor. Roket saldırıları sonucu hayatını kaybeden çocuklardan biri beş yaşındaki Nisa Döne Sezer. Nisa'nın annesi Zehra, kızının cenazesinde "Yavrum, parka gitmeliyken mezarlığa geldin" diye isyan ediyor. Selin Girit ve Göktay Koraltan'ın haberi.
Kilis Motor Yarışları 06:10
Kilis Motor Yarışları 13.638 izlenme - 2 yıl önce Kilis Motor Yarışları
Galatasaray - Beşiktaş Derbisinde Sahaya Giren Taraftar Konuştu 02:55
Galatasaray - Beşiktaş Derbisinde Sahaya Giren Taraftar Konuştu 505 izlenme - 2 hafta önce Galatasaray ile Beşiktaş arasında dün akşam oynana derbi karşılaşmasında sahaya girerek tartışmalara neden olan Kilisli Ahmet Köse Canarslan o anları anlattı. Kilis'te yaşananlara dikkat çekmek için böyle bir eylem yaptığını söyleyen Canarslan, "Atak olduğunu bilmiyordum. Bilsem o hareket yapmazdım. Benim yüzümden iptal olmaması lazımdı. Gol verilmesi doğruydu" ifadelerini kullandı.
Kilis Motor Yarışı  02:01
Kilis Motor Yarışı 9.459 izlenme - 2 yıl önce kilis motor yarışı
Polislere Selamı Geç Verdin Cezası 02:40
Polislere Selamı Geç Verdin Cezası 6.064 izlenme - 9 ay önce Kilis’teki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında, valilik çelenginin sunumu esnasında bir polisin geç selam vermesi üzerine tören bitiminde polislere 40 dakika boyunca selam ve çelenk sunumu tekrarı yaptırıldı.
Kilis'e Suriye'den 2 Roket Mermisi Daha! 01:00
Kilis'e Suriye'den 2 Roket Mermisi Daha! 439 izlenme - 3 hafta önce Kilis'te, Suriye'den ateşlenen iki roketin Orman İşletme Müdürlüğü bahçesi ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü bahçesine isabet etmesi sonucu büyük panik yaşandı.
bostan saz grubu (halebİ) 11:12
bostan saz grubu (halebİ) 27.688 izlenme - 7 yıl önce kürt daĞi düĞünlerİnden bİr oyun havasi.
kiliste motor yarışı 02:01
kiliste motor yarışı 27.013 izlenme - 8 yıl önce ramazan babaiban tarafından hazırlanmıştır. babaiban_1987@hotmail.com
Filo Güvercinler Kilis Emin Altan 02:37
Filo Güvercinler Kilis Emin Altan 15.687 izlenme - 4 yıl önce filo güvercinlerim
Kilis Valiliği'nin Yanına Roket Düştü (24 Nisan Pazar 2016) 00:26
Kilis Valiliği'nin Yanına Roket Düştü (24 Nisan Pazar 2016) 276 izlenme - 4 hafta önce Suriye’den atılan bir roket Kilis Valiliği'nin yanına düştü. Edinilen bilgiye göre, saat 18.00 sıralarında Suriye’den ateşlenen bir roket, Kilis kent merkezinde bulunan Valilik binasının hemen yanına düştü. Kalabalık bir bölgeye düşen roket sebebiyle çok sayıda yaralı olduğu ve ambulansların bölgeye sevk edildiği öğrenildi. Öte yandan, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Vali Süleyman Tapsız, Belediye Başkanı Hasan Kara ve Kilis Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger'in bu sırada toplantıda olduğu öğrenildi.
İzzet Kağıt Antep Barak Havaları 05:46
İzzet Kağıt Antep Barak Havaları 9.189 izlenme - 2 yıl önce Trt 6 Fate İle Günbegün
Kilis'e 2 Roket Düştü 00:47
Kilis'e 2 Roket Düştü 344 izlenme - 2 ay önce Kilis'te roketin düştüğü bir evde 2 kişinin yaralandığı bildirildi. İlk roketin hemen ardından ikinci bir roketin düştüğü belirtildi. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde Suriye'nin DAEŞ bölgesinden gönderildiği tahmin edilen bir roket, Kilis kent merkezinde bulunan Kartalbey İlköğretim Okulu yanındaki bir eve isabet etti. Olay yerine çok sayıda arama kurtarma, güvenlik ve sağlık ekibi sevk edildi. Zeytinlik Sokak üzerindeki eve isabet eden roket nedeniyle evde bulunan iki kişinin yaralandığı bildirildi. Yaralılar, Kilis Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Roketin isabet ettiği evde büyük çapta maddi hasar meydana gelirken, evin yakınındaki Kartalbey İlköğretim Okulu öğrencileri ve aileleri büyük panik yaşadı. Olayın hemen ardından okula giden veliler, okulda eğitim ve öğretim gören çocuklarını alarak, evlerine götürdü. KİLİS'E İKİNCİ ROKET DÜŞTÜ! Kilis Mahallesi'nde Zeytinli Sokak'a isabet eden roketin hemen ardından Yavuz Sultan Mahallesi'ndeki bir sokağa ikinci roketin düştüğü belirtildi. Boş alana isabet ettiği belirten roketin can ve mal kaybına yol açmadığı kaydedildi. İkinci bölgede de güvenlik güçlerinin geniş güvenlik çemberi oluşturduğu bildirilirken, hemen hemen aynı anlarda düştüğü belirtilen her iki roketin de Suriye'deki DAEŞ kontrolündeki bölgelerden fırlatıldığı belirtiliyor. Uzman ekipler, incelemek için her iki roketin parçalarını topluyor.
Kilis'te sopalı kavga! 00:27
Kilis'te sopalı kavga! 5.360 izlenme - 2 yıl önce Kilis'te otopark meselesi yüzünden çıkan sopalı kavga kameralara yansıdı.
mevsimsiz kar ak ellerini uzat elime 04:51
mevsimsiz kar ak ellerini uzat elime 22.862 izlenme - 7 yıl önce mevsimsiz kar ak ellerini uzat elime
Kilis motor yarışı 02:01
Kilis motor yarışı 12.377 izlenme - 6 yıl önce Astek yakışıklı..
Suriye Sınırına Örülecek Duvarlar Hazır 05:37
Suriye Sınırına Örülecek Duvarlar Hazır 1.908 izlenme - 7 ay önce Kilis’in Suriye sınırına örülecek 2 metre genişliğinde, 3 metre uzunluğunda ve 7 ton ağırlığında ki duvarların döküm işlemleri sürerken, kısa süre içerisinde duvarların Türkiye-Suriye sınırına monte edilmesi beklenirken, Kilis sınırına toplam 40 kilometre beton duvar örüleceği bildirildi. Milli Savunma Bakanlığı tarafından 30 kilometrelik duvar örülmesi ihale edilirken, Kilis Valililiği İl Özel İdaresi tarafından ihalesi yapılan 10 kilometrelik duvarların beton dökme işlemleri sona yaklaşırken, Türkiye-Suriye sınırında beton duvarların yerleştirileceği alanın düzeltilmesi de son aşamaya geldi. Toplam Kilis sınırına 40 kilometrelik duvar örüleceği bildirildi. Kilis il sınırları içerisinde 111 kilometre Suriye sınırında bulunuyor. 10 kilometrelik alanın duvar yapılması için Özel İdare ihale işlemlerini tamamlayarak iki firmaya duvar işini verdi. Kilisli iki firma beton dökme işlemlerini son aşamaya getirdi. Vinç yardımı ile sıka süre içerisinde beton blokları Türkiye-Suriye sınırına döşeyecek. Milli Savunma Bakanlığı ise 30 kilometrelik duvar örülme işlemini ihale etti. Böylece sadece Kilis, sınırına 40 kilometrelik duvar örülecek. Öncelikle IŞİD’in kontrolündeki bölgelerin Türkiye tarafındaki yerlere duvarların örüleceği, 3 metre uzunluğundaki duvarların üzerine jiletli bir metre tel çekileceği öğrenildi.
kilis keçilerikilis keçisi özelliklerikilis keçisi yetiştiriciliği 01:48
kilis keçilerikilis keçisi özelliklerikilis keçisi yetiştiriciliği 6.545 izlenme - 4 yıl önce http//kiliskecisi.gen.tr http//www.kilis-kecisi.com http//www.kiliskecisi.net kilis keçileri sağlam vücut yapılıuzun yürüyüş yeteneklisüt ve döl verimi yüksek bir keçi ırkıdır. kilis keçisi türkiye yerli keçi ırkları içinde halep keçisinden sonra 2. sırada gelir.kilis keçileri genellikle siyah renklidir.kahverengi gri hatta alaca olanlarına da rastlanılabilir.vücut kılları düz ve uzundur.kıl keçisi genotipi taşıdıklarından diğer süt keçilerine göre daha dayanıklıdır.sütteki yağ oranı di
kilis motorları 05:43
kilis motorları 12.997 izlenme - 7 yıl önce kilis modifiyeli motorlar
Kilis Halkı İsyan Etti: Senin Başbakanın Yayınlatmaz, Boşuna Çekiyorsunuz 01:16
Kilis Halkı İsyan Etti: Senin Başbakanın Yayınlatmaz, Boşuna Çekiyorsunuz 102 izlenme - 3 hafta önce IŞİD'in Kilis'e yönelik roketli saldırıları kentteki yurttaşları isyan ettirdi. "Kilis sahipsiz" diye bağıran yurttaşlar, görüntü alan gazetecilere "Yayınlayamazlar bunlar da satılmış. Senin başbakanın yasak koymuş kardeşim yayınlayamazlar. Boşa çekiyorsunuz" ifadelerini kullandı.
kilis çörten köyü tt50 4 lü diskli pulluk 01:00
kilis çörten köyü tt50 4 lü diskli pulluk 5.180 izlenme - 4 yıl önce kilis çörten köyü tt50 4 lü diskli pulluk
Kilisli Annenin Feryadı: Sayın Cumhurbaşkanım Yarın Senin De Çocuğun Ölür 01:24
Kilisli Annenin Feryadı: Sayın Cumhurbaşkanım Yarın Senin De Çocuğun Ölür 128 izlenme - 4 hafta önce IŞİD'İN Suriye'den ateşlediği Katyuşa roketatar mermisi akşam saatlerinde Kilis Valiliği'ne 100 metre uzaklıkta bulunan Tekke Camisi'nin avlusuna düştü. Roket mermisinin düştüğü camiye gelen bir kadının feryadı yürekleri dağladı. Acılı kadın "Sayın Cumhurbaşkanım yarın senin de çocuğun ölür" dedi.
Kilis Motor Yarışı 00:23
Kilis Motor Yarışı 3.761 izlenme - 3 yıl önce Kiliza Motor Ertan Usta 125cc Vs 300
Nizipli_27 00:19
Nizipli_27 8.679 izlenme - 7 yıl önce nizipli motorcu sait usta