Hoşgeldiniz!

kilise

Uçağa Binmek Günah Diyen Din Adamı Kendine Uçak Aldı 01:59
Uçağa Binmek Günah Diyen Din Adamı Kendine Uçak Aldı 2.035 izlenme - 1 ay önce Özel Mega kilisenin dini lideri olan televanjelist vaiz Kenneth Copeland, takipçilerinin bağışladığı paralarla satın aldığı yeni özel uçağını dualı bir video ile tanıtınca bir anda ABD’de gündem oldu. Birkaç yıl önce ticari yolcu uçağına binmeyi, “başından sonuna şeytanla dolu bir tüpün içine girmek gibi” niteleyen din adamı, 3,7 milyon dolarlık 14 kişilik Gulfstream V tipi özel jeti için, “Bunu bana İsa Mesih satın aldı” yorumu yaptı.
Hristiyan Bir Kızın Hristiyan Olma Hikayesi 05:23
Hristiyan Bir Kızın Hristiyan Olma Hikayesi 3.445 izlenme - 2 ay önce Videoda Dilan isimli kızımızın Hristiyan olma hikayesini izliyoruz.
Amsterdam'da Kilise Çanı ile 'Fikrimin İnce Gülü' Çalmak 02:16
Amsterdam'da Kilise Çanı ile 'Fikrimin İnce Gülü' Çalmak 20.916 izlenme - 1 yıl önce 14 Şubat sevgililer gününde amsterdam'da kilise çanının başına geçen yurttaşlarımız Fikrimin İnce Gülü şarkısı ile yerli halka ufak bir müzik ziyafeti yaşatmıştır.
Justin Bieber'in Paparazzi Ezmesi 01:30
Justin Bieber'in Paparazzi Ezmesi 4.577 izlenme - 7 ay önce Ünlü şarkıcı Justin Bieber kendisini görüntüleyen gazeteciye yanlışlıkla çarptı. Olayı başka bir gazeteci görüntülendi.
Kilisede Kör Gözleri Açma Ayini 04:39
Kilisede Kör Gözleri Açma Ayini 10.469 izlenme - 11 ay önce İstanbul Nehir Kilisesi'nde Pastör Güçlü Erman görme engelli oldukları iddia edilen insanların gözlerini açıyor(?).
Kilisede Kafirun Suresini Okuyan Çılgın İmam 01:16
Kilisede Kafirun Suresini Okuyan Çılgın İmam 12.372 izlenme - 2 yıl önce İnegölde 'Çılgın İmam' olarak tanınan Murat Küçük Hoca yurtdışındaki bir kilise'de Kur'an- ı Kerim'in surelerinden biri olan 'Kafirun Suresi'ni okudu...
İngiltere'de Hayalet Görüntüleyen Adam Olay Oldu! 06:17
İngiltere'de Hayalet Görüntüleyen Adam Olay Oldu! 5.970 izlenme - 2 yıl önce Mark Vernon adlı hayalet avcısı adam 11 yüzyıldan kalma gotik kilisede uzun süredir peşinde olduğu 12 yüzyılda yaşamış bir rahibin hayaletini görüntülemeyi başardığını açıkladı. Çektiği görüntülerde siyah bir gölgenin defalarca kameranın önünden geçtiği görülüyor. Ayrıca Vernon, kullandığı hassas ses kayıt cihazı ile hayaletin ayak seslerini de büyük bir doğrulukla kayda almayı başardığını açıkladı. Video, İngiliz haber sitelerinde yayınlandıktan sonra hızla dünyaya yayıldı ve tartışma başlattı. 50 yaşındaki hayalet avcısı Vernon hayaletinin isminin Peder Daniel olduğunu iletişimi ileri bir mertebeye taşımayı umduğunu söyledi.
Bize Bir Çocuk Doğacak - Türkçe Hristiyan İlahisi 05:13
Bize Bir Çocuk Doğacak - Türkçe Hristiyan İlahisi 2.989 izlenme - 9 ay önce Altınözü Ä°sa Mesih Kilisesi'ndeki Noel kutlama programından bir kesit. Çünkü bize bir çocuk doÄŸacak, Bize bir oÄŸul verilecek. Yönetim onun omuzlarında olacak. Onun adı Harika Öğütçü, Güçlü Tanrı, Ebedi Baba, Esenlik Önderi olacak. YeÅŸaya 9:6
Çocuk Kilise Korosu - Tuna Nehri Akmam Diyor 02:59
Çocuk Kilise Korosu - Tuna Nehri Akmam Diyor 5.913 izlenme - 1 yıl önce Bulgaristan Hristiyan Türklerinin oluşturduğu Çocuk Kilise Korosundan Plevne Müdafasında gösterdiği kahramanlıktan dolayı "Osman Paşa" adına yazılan bu güzide eseri dinleyelim efem. İyi seyirler. Plevne Müdafası 19 Temmuz 1877-10 Aralık 1877) 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı sırasında Rusya İmparatorluk Ordusu'nun kuşattığı Plevne (Bulgaristan) kentinin kendisinden 3 katı fazla büyük olan Rus Ordusu'na karşı Osmanlı Ordusu tarafından savunulması olayıdır.
İmam Kılığında Kiliseyi Sormak 07:21
İmam Kılığında Kiliseyi Sormak 2.003 izlenme - 5 ay önce Türk youtuber genç sokakta imam kılığına girip gelip geçenlere kilisenin ne tarafta olduğunu sormuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ayinden Sonra Bara Dönüşen Kilise 00:37
Ayinden Sonra Bara Dönüşen Kilise 2.749 izlenme - 12 ay önce Belçika'nın bir köyünde son meyhanenin de kapanmasının ardından, köyün papazı her pazar kilisede bir bar kurulmasına izin verdi. Ama bir şartı vardı.
Muhafazakar Sırbistan’ın Lezbiyen Başbakanı - Ana Brnabiç 00:34
Muhafazakar Sırbistan’ın Lezbiyen Başbakanı - Ana Brnabiç 2.212 izlenme - 8 ay önce Sırbistan siyasetinde bir ilk yaşandı. Devlet Başkanı Aleksander Vuçiç'in başbakanlık görevine atadığı Ana Brnabiç, ülkenin ilk kadın başbakanı olmasının yanı sıra, ilk açık eşcinsel başbakanı da oldu. Halkın neredeyse yüzde 80'ini Ortadoks Hristiyan. Kilisenin toplumda büyük bir ağırlığı bulunan muhafazakar Balkan ülkesinde eşcinsellik hala büyük bir tabu olarak görülüyor. Belgrad'da doğan Brnabiç ABD'nin Michigan eyalatindeki Northwood ve İngiltere'deki Hull Üniversitelerinde ekonomi eğitimi aldı ve birçok AB projesinin yanı sıra ABD firmalarında da çalıştı. Brnabiç İngilizcenin yanı sıra akıcı bir biçimde Rusça da konuşuyor.
Kilisede İlahi Dinletisi 03:51
Kilisede İlahi Dinletisi 1.538 izlenme - 4 ay önce Ortaköy Ermeni Kilisesi'nde gerçekleşen ilahi dinletisi ile dinler arası hoşgörünün ne kadar önemli olduğu bir kez daha ispatlandı.
Amerika Boston'da Trinity Kilisesinde Ezan Okunması 00:39
Amerika Boston'da Trinity Kilisesinde Ezan Okunması 2.083 izlenme - 1 yıl önce Trump'ın yasağına karşı Amerika Müslümanlar içim ayakta ve Boston'da trinity kilisesinde ezan okunuyor. Eğer bir müslüman ülkesindeki bir camide ayin yapılsaydı bizim müslümanlar benzin, satır ve baltalarla orayı basar herkesi yok ederdi.
Kilisede Ezan Okuyan İmam: Mustafa Efe 01:33
Kilisede Ezan Okuyan İmam: Mustafa Efe 3.803 izlenme - 2 yıl önce Üsküdar Aziz Mahmud Hüdayi Camisi'nin imamı... Genç, çalışkan, hayvansever ve güleryüzlü... Herkes onu son günlerde imamlık yaptığı camide kedileri severken paylaşılan fotoğraflarıyla tanıdı. Üstelik fotoğrafları kendi de değil, etrafında bu ana tanıklık edenler paylaştı...
Kilise Orguyla Ankara'nın Bağları'nı Çalmak 01:13
Kilise Orguyla Ankara'nın Bağları'nı Çalmak 9.015 izlenme - 3 yıl önce Polonya'da bir klise'de bulunan org ile Murat Işık isimli arkadaşımızın mükemmel Ankara'nın Bağları performansını alkışlarla izliyoruz. Evet yine sendeyiz Burcu.
FETÖ'cü Ablaların Kilisede Ayine Katılması 03:22
FETÖ'cü Ablaların Kilisede Ayine Katılması 3.116 izlenme - 2 yıl önce Darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ’ye yönelik operasyonlar, örgütteki ‘abla’ olarak bilinen kadın yapılanmasının da ‘abi’ler kadar etkili olduğunu ortaya çıkmıştı. Bu ablalarda amaçlarının ne olduğu çok bilinmese de kilisede görüntülenmişler. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kilise Ayinindeki Sakarlık 00:38
Kilise Ayinindeki Sakarlık 10.463 izlenme - 10 yıl önce ayindeki olaya bakın rahibeler nası çıldırdı.
Sahibinden Satılık Kilise (Türkiye) 00:36
Sahibinden Satılık Kilise (Türkiye) 2.102 izlenme - 2 yıl önce Bursa'nın Setbaşı Mahallesi'ndeki 300 yıllık kilise, bir alışveriş sitesinde 1,5 milyon dolardan satılıyor. Yurdum insanı'nın yayınladığı ilan alıcılarını bekliyor. İzliyoruz.
Elif Şafak: Ayasofya Kilise Olsun (Hakan Çelik ile Hafta Sonu) 01:28
Elif Şafak: Ayasofya Kilise Olsun (Hakan Çelik ile Hafta Sonu) 2.378 izlenme - 2 yıl önce Elif Şafak’tan çok tartışılacak öneri: Ayasofya haftanın bir günü kilise, bir günü cami bir günü de müze olsun. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Tayvan'da Dev Topuklu Ayakkabı Şeklinde Kilise İnşa Edildi 00:50
Tayvan'da Dev Topuklu Ayakkabı Şeklinde Kilise İnşa Edildi 1.742 izlenme - 2 yıl önce Tayvan'da kadınların kiliseye daha fazla ilgi göstermeleri için 16 metre büyüklüğünde topuklu ayakkabı görünümlü bir kilise inşa edildi. İzliyoruz.
Kadıköy Kilisesini Yakmak 00:59
Kadıköy Kilisesini Yakmak 2.711 izlenme - 3 yıl önce Kadıköy Bahariye'de bulunan kilisenin kapısı bir kişi tarafından "Allahu Ekber" nidalarıyla yakıldı
Norveç Kilisesi Eşcinsel Evlilik Onay 00:54
Norveç Kilisesi Eşcinsel Evlilik Onay 680 izlenme - 9 ay önce Norveç‘te 20 yılı aşkın süren tartışmalar ve fikir çatışmalarının ardından Lutheran Kilisesi yapılan oylama ile eşcinsel evliliğe ‘evet’ dedi. Gerçekleştirilen oylamada 115 delegeden 88’i kiliselerde aynı cinsiyetten kişilerin evlenebilmesine onay verdi.Norveç 1993 yılında aynı evde yaşayan eşcinsellere Danimarka’nın ardından kayıtlı ortaklık hakkı veren ilk ülke olmuştu. 5 milyon 200 bin nüfuslu ülkede 2009 yılından bu yana eşcinseller resmi evlilik yapabiliyor.
Kilisede Gözlerini Açan İsa Heykeli  00:37
Kilisede Gözlerini Açan İsa Heykeli 1.031 izlenme - 2 yıl önce Meksika Coahuila eyaletinde chapelde bulunan kurtarıcı İsa heykeli'nin gözünü açtığı görüntülerin servis edilmesi ile başlayan iddia
Family Feud - Elden Ele Dolaştırılan Bir Şey 02:09
Family Feud - Elden Ele Dolaştırılan Bir Şey 2.593 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Ailerler Yarışıyor'u Family Feud programında elden ele dolaştırılan bir şeyi 100 kişiye sormuşlar 6 popüler cevap almışlar.
Dedelere Rakip Teyze Etkili Sprey 01:19
Dedelere Rakip Teyze Etkili Sprey 2.185 izlenme - 3 yıl önce Dedelere nasıl sahip çıktıysak aynı şekilde teyzelere de sahip çıkmasını biliriz,teyzelere uzanan kızların eli kırılsın
Fatih Sultan Mehmet’in Vefatı... 08:26
Fatih Sultan Mehmet’in Vefatı... 6.834 izlenme - 9 yıl önce
Miyavlıyarak Şarkı Söyleyen Çocuklar 03:18
Miyavlıyarak Şarkı Söyleyen Çocuklar 1.607 izlenme - 3 yıl önce İlk seyrettiğimde "bu ne lan" dedim, sonra baya sevdim. Kedi severlere gelsin bu video. İyi seyirler.
Kilisede Tekno Partisi Yapmak 07:34
Kilisede Tekno Partisi Yapmak 119 izlenme - 3 ay önce Fransa'da bulunan bir kilisede yapıldığı söylenen tekno partisi kameralara böyle yansımış efendim. Bu kilise, kilise statüsünden çıkartılıp belediyeye devredilmiş de olabilir.
Gelini Görünce Gözyaşlarını Tutamayan Damat 00:59
Gelini Görünce Gözyaşlarını Tutamayan Damat 7 izlenme - 2 saat önce Londra Trafalgar Square Yakınındaki St Martin in the Fields kilesinde yapılacak nikahta gelinin gelişini gören damat ağlıyor