Hoşgeldiniz!

kilitleme

Arabayı Çalışır Halde Unutmak 00:57
Arabayı Çalışır Halde Unutmak 13.398 izlenme - 1 yıl önce Abimiz kara saplanan arabayı çalışır vaziyette bırakıp inmiş ama araba tekerler çalıştığı için gittiğini sanıp güvenlik olarak kendini kilitlemiş.
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 00:58
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 6.318 izlenme - 3 yıl önce Yer Avcılar karayolları E-5. Bir adam evlenmiş. Hatunu düzmeye götürecek diye herkes mutlu. Nasıl kutlayalım nasıl kutlayalım diye düşünürken, trafiği kilitleyelim diyor mallar. Ortaya bu ibretlik görüntüler çıkıyor.
Keçi Çiftliği Ve Kilitleme Sağım Sistemi 04:41
Keçi Çiftliği Ve Kilitleme Sağım Sistemi 8.211 izlenme - 5 yıl önce Keçi Çiftliği Ve Kilitleme Sağım Sistemi Ekleyen Temel İnternet Cafe
Eğlenmeye Giden Anne, Bebeğini Emanet Dolabına Kilitledi! 01:44
Eğlenmeye Giden Anne, Bebeğini Emanet Dolabına Kilitledi! 2.165 izlenme - 3 yıl önce Soyunma odasındaki emanet dolaplarına bebeğini koyup kilitleyen anneyi görenler, annenin yaptıklarına anlam veremedi.
Kapınızı 3 Kere Kilitlememenizi Söyleyen Çilingir 01:56
Kapınızı 3 Kere Kilitlememenizi Söyleyen Çilingir 43 izlenme - 3 ay önce Sosyal medyada hızla yayılan videoda, evimizin dış kapı kilidinin kaç kez kilitlendiğinin önemi ortaya çıkıyor. Ersin adlı çilingir, kapının 3 kez kilitlendiğinde kilidin boyu uzadığı için hırsızların levye ile onu kolayca kırabildiğine dikkat çekti. Çilingir ayrıca, en güvenli yöntemin 2 kez kilitlemek olduğunu söylüyor.
Hidrolik Kalıp Kilitleme Sistemi  04:02
Hidrolik Kalıp Kilitleme Sistemi 673 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın en iyi emniyeti Hidrolik kalıp bağlama sistemi. Hidrolik hortumun zarar görmesi sistemde yağ boşalmasına neden olmaz. Sistem içersindeki özel yay sistemi hidrolik basıncı tutar. Altı ayda bir 10cc sisteme yağ ilave edilir. Özellikle T Slot plakalarda mükemmel kalıp bağlama yapılabilmektedir. Delikli plaka sistemlerinde Hidrolik kalıp bağlama sistemi kullanılabilmektedir. Avantajlar: Emniyetli Kalıp Bağlama imkanı Hızlı Kalıp değiştirme avantajı Kalıp değişim zamanı kısalması Pabuç , cıvata ve somun derdinin ortadan kalkması Plakada aşınma ve yuva bozulması olmaması
Roland E A7 Nasıl Kullanılır No:8 Kullanım Detayları / Tempo Ritim Koma Kilitleme Özellikleri 01:46
Roland E A7 Nasıl Kullanılır No:8 Kullanım Detayları / Tempo Ritim Koma Kilitleme Özellikleri 9 izlenme - 9 ay önce