Hoşgeldiniz!

killer elite

killer elite fragman 01:39
killer elite fragman 19.927 izlenme - 7 yıl önce
the killer elite fragmanı 1 01:03
the killer elite fragmanı 1 630 izlenme - 7 yıl önce cıa için çalışan mike vurulur ve iyileşince intikam almak için harekete geçer. para karşılığı casusluk yapan bir grubun önemli elemanlarından biri olan mike locken zaman zaman cıaye de iş yapmaktadır. aldıkları bir dava sırasında ekip arkadaşları lockenın öldürmeye çalışır. birini korumakla görevli olduğu dava mike için ölümcül bir hal alır. iyileşir iyileşmez kendisini yüz üstü bırakan eski dostlarından intikam almaya ant içer.
the killer elite fragmanı 2 00:49
the killer elite fragmanı 2 424 izlenme - 7 yıl önce cıa için çalışan mike vurulur ve iyileşince intikam almak için harekete geçer. para karşılığı casusluk yapan bir grubun önemli elemanlarından biri olan mike locken zaman zaman cıaye de iş yapmaktadır. aldıkları bir dava sırasında ekip arkadaşları lockenın öldürmeye çalışır. birini korumakla görevli olduğu dava mike için ölümcül bir hal alır. iyileşir iyileşmez kendisini yüz üstü bırakan eski dostlarından intikam almaya ant içer.
Enrique Iglesias Mix Transformers - Killer Elite 04:16
Enrique Iglesias Mix Transformers - Killer Elite 275 izlenme - 6 yıl önce enrique ıglesias usher - dirty dancer ft. lil waynetransformers dark of the moonkiller elite
killer elite fragmanı 1 00:05
killer elite fragmanı 1 147 izlenme - 7 yıl önce
the killer elite fragmanı 3 02:04
the killer elite fragmanı 3 188 izlenme - 7 yıl önce cıa için çalışan mike vurulur ve iyileşince intikam almak için harekete geçer. para karşılığı casusluk yapan bir grubun önemli elemanlarından biri olan mike locken zaman zaman cıaye de iş yapmaktadır. aldıkları bir dava sırasında ekip arkadaşları lockenın öldürmeye çalışır. birini korumakla görevli olduğu dava mike için ölümcül bir hal alır. iyileşir iyileşmez kendisini yüz üstü bırakan eski dostlarından intikam almaya ant içer.
Kıller elıte / scorpions - hurricane 2000 05:49
Kıller elıte / scorpions - hurricane 2000 89 izlenme - 6 yıl önce ''May the Best Man Live''Release Date 2011Directed by Gary McKendryVideo Clip by Ender Dipli E.D.(Killer Elite ''ALL RIGHTS RESERVED'' by Omnilab Media, Ambience Entertainment, Current Entertainment, Sighvatsson Films, Film Victoria, Wales Creative IP Fund, International Traders, Palomar Pictures (II))(Hurricane 2000 ''ALL RIGHTS RESERVED'' by EMI)
killer elite fragmanı 2 00:05
killer elite fragmanı 2 66 izlenme - 7 yıl önce
Kıller elıte teaser 00:28
Kıller elıte teaser 55 izlenme - 6 yıl önce ''May the Best Man Live''Release Date 2011Directed by Gary McKendryTeaser music Scorpions feat. Berlin Philharmonic Orchestra - Hurricane 2000 IntroVideo Clip by Ender Dipli E.D.(Killer Elite ''ALL RIGHTS RESERVED'' by Omnilab Media, Ambience Entertainment, Current Entertainment, Sighvatsson Films, Film Victoria, Wales Creative IP Fund, International Traders, Palomar Pictures (II))(Hurricane 2000 ''ALL RIGHTS RESERVED'' by EMI)
killer elite fragmanı 5 01:39
killer elite fragmanı 5 42 izlenme - 7 yıl önce
killer elite fragmanı 3 01:40
killer elite fragmanı 3 41 izlenme - 7 yıl önce
the killer elite fragmanı 6 01:39
the killer elite fragmanı 6 55 izlenme - 7 yıl önce cıa için çalışan mike vurulur ve iyileşince intikam almak için harekete geçer. para karşılığı casusluk yapan bir grubun önemli elemanlarından biri olan mike locken zaman zaman cıaye de iş yapmaktadır. aldıkları bir dava sırasında ekip arkadaşları lockenın öldürmeye çalışır. birini korumakla görevli olduğu dava mike için ölümcül bir hal alır. iyileşir iyileşmez kendisini yüz üstü bırakan eski dostlarından intikam almaya ant içer.
killer elite fragmanı 4 01:39
killer elite fragmanı 4 38 izlenme - 7 yıl önce
the killer elite fragmanı 5 01:40
the killer elite fragmanı 5 34 izlenme - 7 yıl önce cıa için çalışan mike vurulur ve iyileşince intikam almak için harekete geçer. para karşılığı casusluk yapan bir grubun önemli elemanlarından biri olan mike locken zaman zaman cıaye de iş yapmaktadır. aldıkları bir dava sırasında ekip arkadaşları lockenın öldürmeye çalışır. birini korumakla görevli olduğu dava mike için ölümcül bir hal alır. iyileşir iyileşmez kendisini yüz üstü bırakan eski dostlarından intikam almaya ant içer.
the killer elite fragmanı 4 00:05
the killer elite fragmanı 4 32 izlenme - 7 yıl önce cıa için çalışan mike vurulur ve iyileşince intikam almak için harekete geçer. para karşılığı casusluk yapan bir grubun önemli elemanlarından biri olan mike locken zaman zaman cıaye de iş yapmaktadır. aldıkları bir dava sırasında ekip arkadaşları lockenın öldürmeye çalışır. birini korumakla görevli olduğu dava mike için ölümcül bir hal alır. iyileşir iyileşmez kendisini yüz üstü bırakan eski dostlarından intikam almaya ant içer.