Hoşgeldiniz!

killzone

Killzone Shadow Fall - Başlıyoruz - Bölüm 1 31:16
Killzone Shadow Fall - Başlıyoruz - Bölüm 1 82.814 izlenme - 3 yıl önce Kendi dünyalarının yıkımından kaçtıktan üç asır sonra Helghast sığınmacıları, Vekta gezegenindeki insan kuzenleriyle bir arada yaşamaktaydılar. Toplumları büyük bir duvar bölmüş, akla gelmez bir başarı mümkün olmuştu, yine de savaşların üzerinden asırlar geçse de bıraktıkları yaralar öyle kolay kolay unutulmayacaktı... Shadow Marshal Lucas Kellan olarak, insan kardeşlerinizi savunmaya and içtiniz lakin gizemli ve ölümcül dişi Helghast askeri Echo ile yüz yüze geldiğinizde bu kadim çekişmenin ve de kendinizin yeni yüzünü keşfedeceksiniz.
Killzone Shadow Fall - Robotum Benim - Bölüm 2 34:29
Killzone Shadow Fall - Robotum Benim - Bölüm 2 32.925 izlenme - 3 yıl önce Kendi dünyalarının yıkımından kaçtıktan üç asır sonra Helghast sığınmacıları, Vekta gezegenindeki insan kuzenleriyle bir arada yaşamaktaydılar. Toplumları büyük bir duvar bölmüş, akla gelmez bir başarı mümkün olmuştu, yine de savaşların üzerinden asırlar geçse de bıraktıkları yaralar öyle kolay kolay unutulmayacaktı... Shadow Marshal Lucas Kellan olarak, insan kardeşlerinizi savunmaya and içtiniz lakin gizemli ve ölümcül dişi Helghast askeri Echo ile yüz yüze geldiğinizde bu kadim çekişmenin ve de kendinizin yeni yüzünü keşfedeceksiniz.
Killzone: Shadow Fall  - Bölüm 1 00:18
Killzone: Shadow Fall - Bölüm 1 18.962 izlenme - 3 yıl önce Kendi dünyalarının yıkımından kaçtıktan üç asır sonra Helghast sığınmacıları, Vekta gezegenindeki insan kuzenleriyle bir arada yaşamaktaydılar. Toplumları büyük bir duvar bölmüş, akla gelmez bir başarı mümkün olmuştu, yine de savaşların üzerinden asırlar geçse de bıraktıkları yaralar öyle kolay kolay unutulmayacaktı... Shadow Marshal Lucas Kellan olarak, insan kardeşlerinizi savunmaya and içtiniz lakin gizemli ve ölümcül dişi Helghast askeri Echo ile yüz yüze geldiğinizde bu kadim çekişmenin ve de kendinizin yeni yüzünü keşfedeceksiniz.
Killzone Shadow Fall - Bölüm 2 - Mobile Özel 00:42
Killzone Shadow Fall - Bölüm 2 - Mobile Özel 11.254 izlenme - 3 yıl önce Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.burakoyunda&referrer=utm_source=web_channel_sidebar&utm_medium=izlesene&utm_campaign=izlesene_share_burakoyunda IOS https://itunes.apple.com/tr/app/id999393345?mt=8
Killzone: Shadow Fall - Playstation 4 05:58
Killzone: Shadow Fall - Playstation 4 476 izlenme - 4 yıl önce Beklenen konsol geldi. PlayStation 4'ün gelmesi ile de oyunlar büyük rağbet görmeye başladı. Killzone: Shadow Fall'un oyuniçi videosu.
Killzone 2 380 Ekran 01:11
Killzone 2 380 Ekran 535 izlenme - 9 yıl önce www.ps3magtr.com
Killzone: Mercenary PS Vita Oynayış Videosu 01:18
Killzone: Mercenary PS Vita Oynayış Videosu 232 izlenme - 4 yıl önce Killzone: Mercenary PS Vita Oynayış Videosu
Killzone: Shadow Fall Debut Story (Tanıtım) 00:59
Killzone: Shadow Fall Debut Story (Tanıtım) 189 izlenme - 5 yıl önce Killzone: Shadow Fall Debut Story (Tanıtım)
Killzone Shadow Fall / PS4 Gameplay 20:04
Killzone Shadow Fall / PS4 Gameplay 214 izlenme - 4 yıl önce Killzone Shadow Fall / PS4 Gameplay
Killzone 4 mkv 02:19
Killzone 4 mkv 163 izlenme - 4 yıl önce Killzone 4 mkv
killzone 3 - justice story trailer [hd] - pixe... 02:09
killzone 3 - justice story trailer [hd] - pixe... 187 izlenme - 7 yıl önce
Killzone: Shadow Fall - Playstation 4 Oyuniçi 08:31
Killzone: Shadow Fall - Playstation 4 Oyuniçi 113 izlenme - 4 yıl önce Beklenen konsol geldi. PlayStation 4'ün gelmesi ile de oyunlar büyük rağbet görmeye başladı. Killzone: Shadow Fall'un oyuniçi videosu.
BELEDİYE ÇALIŞIYOR - Gelişen Dünya & Gelişen Vadi 13:11
BELEDİYE ÇALIŞIYOR - Gelişen Dünya & Gelişen Vadi 71 izlenme - 3 yıl önce Daha fazla eğlenceli video : http://goo.gl/Y6SI8M Gelişen dünya oyna : http://goo.gl/cEq7gh Gelişen vadi oyna : http://goo.gl/FHR61J Facebook : http://facebook.com/superkardesler Twitter : http://twitter.com/superkardeslerr PC Sistem Özellikleri : http://goo.gl/FvrhU3 Kanal için Kullandığımız Programlar : http://goo.gl/X77PvG
Killzone Shadow Fall Gamescom Multiplayer Fragmanı 01:41
Killzone Shadow Fall Gamescom Multiplayer Fragmanı 79 izlenme - 4 yıl önce Killzone Shadow Fall Gamescom Multiplayer Fragmanı
Killzone Mercenary - Gamescom Fragmanı (Türkçe Altyazı) 01:17
Killzone Mercenary - Gamescom Fragmanı (Türkçe Altyazı) 60 izlenme - 4 yıl önce Killzone Mercenary - Gamescom Fragmanı (Türkçe Altyazı)