Hoşgeldiniz!

kilo alma

Kolay ve Hızlı Kilo Almak İçin ne Yapmalıyım ? 15:00
Kolay ve Hızlı Kilo Almak İçin ne Yapmalıyım ? 7.038 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda kilo almada sorun yaşayanlar için hızlı kilo almak için ne yapmalıyım sorusunu cevaplandırmaya çalıştık. Tüm Fitness Videoları: https://goo.gl/aFF7JJ En Popüler Videolar: https://goo.gl/N4WGMT Ücretsiz Abone Olun: https://goo.gl/m2mQqr HakanFitness Uygulamasını İndirin: https://goo.gl/7YrgsP Kilo aldıran yiyecekler için ayrı bir video yayınlayacağız. Kilo alamıyorum ve kilo almak için neler yemeliyim sorusuyla neredeyse her gün karşılaşıyoruz. Kilo almanın en kolay ve en iyi yolunun spor yaparak kilo alma ya da vücut geliştirme ile kilo alma olduğunu anlatmaya çalıştık Kilo almak için ne yemeliyim sorusuna karşı ise sağlıklı ve yağsız kilo aldıran yiyeceklerden bahsettik Kilo alma egzersizleri yapılırken bir kilo alma programı oluşturulmalı ve kas yaparak kilo alma yoluna gidilmeli. Facebook: http://www.facebook.com/HakanFitness Twitter: https://twitter.com/HakanFitness Instagram: http://www.instagram.com/hknfitness Reklam ve Projeleriniz için : dthakanbulbul@gmail.com* * Kişisel mail göndermeyiniz.
Kilo Almak İsteyenlere Tavsiyeler 02:34
Kilo Almak İsteyenlere Tavsiyeler 6.273 izlenme - 5 yıl önce Kilo Almak İsteyenlere Tavsiyeler
Proloterapi Tedavisinin Etkileri Kalıcı Mı? 00:41
Proloterapi Tedavisinin Etkileri Kalıcı Mı? 674 izlenme - 3 yıl önce Proloterapi tedavisi bir mikropsuz iltihap yaratılması ve vücudun bu bölgeyi doğal olarak tedavi etmesi esasına dayanır. Tedavi sonrasında hastanın kilo almaması, egzersizlerine devam etmesi ve tedavi edilmiş bölgenin yeniden sakatlamaması durumunda tedavinin etkileri uzun ömürlü olur.
Kilo Alma Ve Kas Geliştirme İçin Beslenme Programı - Vücut Geliştirme Ve Bulk Dönemi - Kenzo Karagöz 05:53
Kilo Alma Ve Kas Geliştirme İçin Beslenme Programı - Vücut Geliştirme Ve Bulk Dönemi - Kenzo Karagöz 807 izlenme - 3 yıl önce Kilo Alma ve Kas Geliştirme için Beslenme Programı - Vücut Geliştirme ve Bulk Dönemi - KENZO KARAGÖZ
Doç. Dr. İbrahim Sakçak - Mide Küçültme Ameliyatı Sonrası Tekrar Kilo Alma Olur Mu?- Sağlık 01:12
Doç. Dr. İbrahim Sakçak - Mide Küçültme Ameliyatı Sonrası Tekrar Kilo Alma Olur Mu?- Sağlık 256 izlenme - 2 yıl önce Mide küçültme ameliyatından sonra kişi ideal kilosuna kadar düşmektedir diyelim ki 120 kiloyla ameliyata giren bir hastamızı düşünelim boyu da 160 cm olsun bu kişi 55 kiloya kadar düşebilmekte hatta 50 kiloya kadar düşebilmekte. Bu da 1ile 1 buçuk yıl arasındaki bir süreçte tamamlanmaktadır. 55 kiloya düştükten sonra bu kişi ileriki yaşamında 5-10 kilo alabilmektedir.Ama hiçbir zaman 70 kiloyu geçemez istese de 70 kiloyu geçemez. Usulüne uygun bir ameliyattan sonra kişi ideal kilosunun altına kadar düşmekte, bir 5-10 kilo almakta ve orda kalmaktadır.Bu nedenle tekrar kilo alırım tekrar eski kiloma dönerim böyle bir şey söz konusu değil eski kiloya dönmek artık hayal haline gelmektedir. Doç. Dr. İbrahim Sakçak www.ibrahimsakcak.com
Hızlı Kilo Almanın 6 Basit Yolu (Canan Karatay) 02:02
Hızlı Kilo Almanın 6 Basit Yolu (Canan Karatay) 72 izlenme - 1 yıl önce Hızlı çalışan bir metabolizmaya sahipseniz ve kilo alamıyorum, kilo almak istiyorum diyenlerdenseniz, Kilo almanın etkili ve kolay yöntemleri hızlı kilo almak için size yön gösterecektir.
Kilo almanın psikolojik yönü nedir? 02:11
Kilo almanın psikolojik yönü nedir? 128 izlenme - 5 yıl önce Kilo almanın psikolojik yönü nedir?
Kenan Eren: Kilo Alma ve Verme Savaşları Yaşanıyor 01:02
Kenan Eren: Kilo Alma ve Verme Savaşları Yaşanıyor 21 izlenme - 5 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Psikiyatrist Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren, insanların kilo alma ve verme savaşları yaşadığını söyledi. Eren, "Kilo alma ve verme savaşları yaşanıyor. Bu kadar çok diyet yöntemi, bu kadar çok diyetisyen, bu kadar çok uygulama varken, ortada bu işin sonunda çok tatmin edici bir şey göremiyoruz. O zaman bir şey eksik yapılıyor. İnsanlar çok bireysel gidiyor. Bu birkaç disiplinin bir arada gitmesi gereken bir şey. Diğer disiplinlerle bağlantı içinde olması lazım" dedi.
Hamileliğin 33. haftasında anne karnında bebek gelişimi nasıldır? 01:26
Hamileliğin 33. haftasında anne karnında bebek gelişimi nasıldır? 100 izlenme - 3 yıl önce Hamileliğin 33. haftasından itibaren anne karnındaki bebeğin kilo alımı hızlanır.
Kilo Almak İstiyorum Diyenlere Kilo Almanın Yolları 01:42
Kilo Almak İstiyorum Diyenlere Kilo Almanın Yolları 104 izlenme - 2 yıl önce Kilo Almanın Yolları | Kilo Almak İçin En Etkili Yiyecekler, Diyet Listeleri ve Kilo Alma Yöntemleri: http://kiloalmaninyollari.net Kilo almak istiyorum ama alamıyorum diyenlere: http://kiloalmaninyollari.net/kilo-almak-istiyorum-ama-alamiyorum-diyenler/ Nasıl kilo alınır diyenlere: http://kiloalmaninyollari.net/dogal-yollarla-nasil-kilo-alinir/ Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın destek@kiloalmaninyollari.net kilo almanın yolları kilo alma yöntemleri kilo alma yolları kilo almak istiyorum nasıl kilo alınır kilo almak kilo aldıran yiyecekler kilo alma diyeti kilo almanın bitkisel yolları kilo almanın yolları erkekler için sağlıklı kilo almanın yolları hızlı kilo almanın yolları nelerdir kilo almanın yolları nelerdir
Kilo Almaya Neden Olan Dokuz Alışkanlık 04:47
Kilo Almaya Neden Olan Dokuz Alışkanlık 18 izlenme - 9 ay önce Kilo vermek konusu açıldığında kendinizi hararetli bir tartışmanın ortasında bulabilirsiniz. Bu konuda herkesin benimsediği farklı bir metot var. Maalesef kilo vermek gelgitli bir süreç.
Birbirine Karıştırılabilen İki Sağlık Sorunu Hipotirodi Ve Uyku Apnesi Sendromu 26:59
Birbirine Karıştırılabilen İki Sağlık Sorunu Hipotirodi Ve Uyku Apnesi Sendromu 111 izlenme - 3 yıl önce Op.Dr. Murat Enöz ve Doç.Dr.Tijen Yeşim Erdem ile birlikte, Kanal +1' de yayınlanan "Burcu Sarıca ile Sağlik Hatti Programı" nda, "Birbirine Karıştırılabilen İki Sağlık Sorunu Hipotirodi ve Uyku Apnesi Sendromu" ile ilgili konuşuyor. Program içerisinde ayrıca "uyku kalitesi - yorgunluk hissi - gündüz uykululuğu - uykuda solunum durması - kalitesiz uyku - kilo alma - uyku apnesi sendorumu - horlama ameliyatı - guatr - hipotiroidi" hakkında da bilgiler veriliyor.
Polikistik over sendromu nedir ? 00:37
Polikistik over sendromu nedir ? 86 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Öğr.Gör. Dr. Melek Uzun polikistik over sendromu hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde; Gebelik takibi , Riskli gebe takibi, Erken gebelik dönemi tarama, 2. düzey USG taraması, Obstetrik Doopler USG, Normal doğum, Ağrısız doğum, Sezeryan doğum, Doğum kontrolü yöntemleri danışmanlığı ve uygulanması, Menopozda hasta takibi, Servikal smear (PAPS testi), Genital siğil tedavisi, İnfertil hasta takibi, Laparoskopik operasyonlar, Histeroskopik operasyonlar, Kanser cerrahisi ameliyatları, İdrar kaçırma ameliyatları, Askı ameliyatları (TOT, IVS, TVT), Perinatolojik girişimler yapılmaktadır. Polikistik over sendromu ultrason bulgusuyla beraber hormon testleri artı hastanın klinik tablosunun birbiriyle uyumlu olduğu bir sendrom. Polikistik overin ultrason bulguları artı kıllanma adet düzeninin özellikle adet aralarının çok uzaması bazı hastalarda özellikle kilo artışıyla ortaya çıkan bir tablo.
Duygusal Açlık Kilo Aldırır Mı? 02:10
Duygusal Açlık Kilo Aldırır Mı? 24 izlenme - 12 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel'de bu hafta kilo sorunu ve sağlıklı beslenme masaya yatırıldı. Konuklardan Psikolog - Sosyolog Serap Duygulu, kilo veremeyen kişilerin alışkanlıklarının incelenmesi, gerekiyorsa değiştirilmesi gerektiğini belirtti. Çoruhlu, bu konuda duygusal açlığın da etkili olduğunu söyleyerek "Dugusal açlık, kontrolsüz yemeyi getirir. Kişi aslında aç değilken açmış gibi davranmaya başlar. Eğer kişinin bir özgüven hasarı varsa ya da kedisini hayata karşı eksik hissediyorsa, bunun yerini yemekle doldurmaya çalışıp, abur cubur yemeye başlar. Tıpkı sigarayı bırakmak için kuruyemişe başlamak gibi" ifadelerini kullandı.
Anoreksiya nedir? 00:54
Anoreksiya nedir? 51 izlenme - 3 yıl önce Anoreksiya, kişinin aşırı zayıflamasına rağmen kilo almaktan korktuğu bir yeme bozukluğu. Kadınlarda erkeklere göre daha sık rastlanıyor.
gökhan öcalla yaşam 00:35
gökhan öcalla yaşam 78 izlenme - 8 yıl önce kaliteli, farklı türkiyenin ilk master koçu uluslararası geçerliliği olan bir sertfiika.
Didem Kanca Üstay'dan Çarpıcı Diyet Açıklaması 01:21
Didem Kanca Üstay'dan Çarpıcı Diyet Açıklaması 14 izlenme - 12 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel'de bu hafta kilo sorunu ve sağlıklı beslenme masaya yatırıldı. Konuklardan Uzman Diyetisyen Didem Kanca Üstay, Dünya Sağlık Örgütü'nün bir araştırmasına göre diyetle kilo verenlerin yüzde 98'inin tekrar kilo aldığını belirterek, "Araştırmalara göre, diyetler bir işe yaramıyor. O yüzden kişilerin psikolojik durumları, ruhsal durumları, yaşam tarzları bir bütün olarak ele alınmalı" dedi. Üstay, sosyal medyanın diyetler konusunda oldukça yanıltıcı olduğunu da söyledi. Kilo veren kişilerin, nasıl kilo verdiklerini takipçileriyle paylaşmalarını yanlış bulan Üstay, "Bu kişiye özel bir şeydir. Kilo veren kişilerin yaşantısını taklit etmeye çalışmak, kişiyi hayal kırıklığına uğratır" dedi.