Hoşgeldiniz!

kilogram

Game Of Thrones'un Olay Yaratan Karakterinden İnanılmaz Başarı 00:41
Game Of Thrones'un Olay Yaratan Karakterinden İnanılmaz Başarı 31.261 izlenme - 2 yıl önce Game of Thrones'un The Mountain'ı Hafór Júlíus Björnsson, hayal etmesi bile zor olan 450 kilogramlık ağırlığı böyle kaldırdı.
15 Kilo Kuru Buz Yüzme Havuzuna Dökülürse Ne Olur? 03:06
15 Kilo Kuru Buz Yüzme Havuzuna Dökülürse Ne Olur? 1.802 izlenme - 6 ay önce Kuru buz videolarını izlemesi her zaman zevklidir. Çılgın Rus çocuk yaklaşık 15 kilogram kuru buzu yüzme havuzuna döküyor. Bakalım neler olacak? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Meslek Lisesinde Hayatta Kalmak 03:55
Meslek Lisesinde Hayatta Kalmak 3.037 izlenme - 2 yıl önce Arkadaş bu videoda bize meslek lisesinde hayatta kalmayı gösteriyor. Meslek Liselerinde ders pek olmayınca öğrencilerde haliyle başka şeylere yöneliyorlar, bu videoda da onu görüyoruz. Meslek Lisesi Memleket Meselesi...
2 Dakikada 1 Kilogram Baklava Yemek 01:36
2 Dakikada 1 Kilogram Baklava Yemek 738 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep'te düzenlenen baklava yeme yarışmasını 1 kilogram baklavayı 2 dakikada yiyen bir kişi kazandı. Yılmaz Güney'in baklava yeme sahnesi izlemek bu videodan sonra farz olmuştur. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/45353/yilmaz-guney-baklava-calmak Dip not: Videoyu Bağır Çağır'da Meko Coder'den gördüm ve ekledim.
Ben Bilmem Eşim Bilir - Tahminiyle Güldüren Yarışmacı 01:39
Ben Bilmem Eşim Bilir - Tahminiyle Güldüren Yarışmacı 384 izlenme - 1 yıl önce Ben bilmem eşim bilir yarışmasına katılan bayan yarışmacı söylediği tahminle seyircinin sunucunun ve yarışmacıların taşak geçmesine neden oluyor. En baştaki rakam'ı yüksek söylediğini sanan ablamız bunu daha da aşağı çekmeyi ihmal etmiyor.
Eddie Hall 500 Kilogram Halter Kaldırarak Tarihe Geçti! 01:31
Eddie Hall 500 Kilogram Halter Kaldırarak Tarihe Geçti! 36 izlenme - 5 ay önce 'Dünyanın En Güçlü Adamları' sporcularından olan Eddie Hall imkansız denilen 500 kilogram ağırlığındaki halteri kaldırarak inanılmaz bir rekora imza attı. Hall, 500 kilogram halteri kaldıran tek isim olarak tarihe adını yazdırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kaç Kilogram Ağırlıktan Sonra Olimpik Halter Çubuklarının Şekilleri Bozulur? 08:58
Kaç Kilogram Ağırlıktan Sonra Olimpik Halter Çubuklarının Şekilleri Bozulur? 9 izlenme - 5 ay önce Bir çoğumuzun spor salonlarında veya olimpiyatlarda gördüğümüz halter çubuğu yüzlerce kilogram ağırlığa rahmen şekilleri bozulmuyor. Çubukların yaklaşık 680 kilogram ağırlık taşıdığı söyleniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elazığ'da 50 Kilogram Esrar Ele Geçirildi 01:52
Elazığ'da 50 Kilogram Esrar Ele Geçirildi 36 izlenme - 2 yıl önce Elazığ'da polis ekiplerince bir minibüste yapılan aramada 50 kilogram esrar ele geçirildi.Zanlılar gözaltına alındı
Van'da 2 Kilogram A-4 Ele Geçirildi 51:41
Van'da 2 Kilogram A-4 Ele Geçirildi 31 izlenme - 5 yıl önce Yapilan operasyonda, terör örgütüne ait 2 kilogram A-4 plastik patlayici, 4 miknatis, 4 emniyet anahtari, 4 fünye ve 8 sim kart bulundu.rnPatlayici kontrollü olarak imha edildi.