Hoşgeldiniz!

Kilometre Videoları İzle

Doğan Slx İle 200 Km/h Hız Yapmak 00:56
Doğan Slx İle 200 Km/h Hız Yapmak 811.737 izlenme - 3 yıl önce Ankaralı gencimiz modifiyeli doğanıyla 200km hıza çıkıyor. Resmen azraile meydan okuyor. Hız yapmak için..
Arabanın Kilometresini Değiştirmek 00:48
Arabanın Kilometresini Değiştirmek 21.753 izlenme - 1 yıl önce İşte üçkağıtçılığın geldiği son nokta.. Adamlar artık belli programlarla telefondan km değişimi bile yapabiliyorlar.. Sonra kazasız belasız boyasız memesiz falan diye bize geçirmeye çalışıyorlar.. Nereye kadar gidecek bu dolandırıcılıklar kim bilir..
 2,5 Kilometreden Atış Yapmak 02:07
2,5 Kilometreden Atış Yapmak 42.331 izlenme - 3 yıl önce Keskin nişancı 12 deneme yapıyor ve 2 isabet bulabiliyor. Mermi de kendinden geçiyor. 4.4 saniyede ulaşıyormuş hedefe.
70 Kilometreyle Giden Arabadan İşeyen Kadın 00:43
70 Kilometreyle Giden Arabadan İşeyen Kadın 6.296 izlenme - 3 yıl önce Bu nasıl bir edep, nasıl bir kafadır. Acaba arabanın içinde nasıl bir ortam dönüyor, hangi kafadalar o da gocaman bir soru işareti. cık cık cık.Hızı da ölçtüm.
Mobil Oto Servis - Ayağına Gelen Oto Servis 01:22
Mobil Oto Servis - Ayağına Gelen Oto Servis 6.945 izlenme - 3 yıl önce Mobil Oto Servis ile arabanızın bakımını ister evinizde ister iş yerinizde yaptırın, servise gidip zaman kaybetmeyin! Randevunuzu alın, Mobil Oto Servis istediğiniz yere gelip arabanızın bakımını çok uygun fiyatlara yapsın, zamanınız ve paranız size kalsın.
Son Sürat 02:53
Son Sürat 11.500 izlenme - 10 yıl önce aman bukadar hızlı kullanmayın ..:d
şahin s hız denemesi ibreye iyi bakın (Birkan) 02:16
şahin s hız denemesi ibreye iyi bakın (Birkan) 5.828 izlenme - 7 yıl önce şöför Birkan olursa hacı muratla Bile 200 yapar xd xd
450 km hızla duvara çarptı 00:39
450 km hızla duvara çarptı 6.924 izlenme - 9 yıl önce feci kaza. 450 kilometre hızla duvara çarpıyor
299 Km Hızla 5 Dakikada 55 Km Gitmek 04:10
299 Km Hızla 5 Dakikada 55 Km Gitmek 2.327 izlenme - 3 yıl önce Bursada yeni yaşanan olayda sürücü 299km. hızla 5dk da 55 km gidiyor. İzledıgmız birçok sürhat videosundan farklı iyi seyirler.
Kilometre Taşları - Fatih Sultan Mehmet 05:03
Kilometre Taşları - Fatih Sultan Mehmet 1.353 izlenme - 2 yıl önce TRT Okul un sevilen programı Kilometre Taşları nın Fatih Sultan Mehmet le ilgili bölümünü seyrediyoruz.
Kilometre Taşları - Charlie Chaplin 05:07
Kilometre Taşları - Charlie Chaplin 1.445 izlenme - 2 yıl önce Gerçek bir sinema efsane, Chaplin'i tanıyoruz. Rahmetlinin son yıllarında İsviçre'de ve kötürüm larak yaşadığını, naaşının nebbaşlarca çalınıp, sonradan gölün dibinden çıktığını ben de yeni öğrendim.
Adana’da El Freni Çekilmeyen Lokomotif Başıboş 40 Kilometre Yol Aldı 01:15
Adana’da El Freni Çekilmeyen Lokomotif Başıboş 40 Kilometre Yol Aldı 980 izlenme - 2 yıl önce Adana’da el frenini çekilmeyen lokomotif başıboş 40 kilometre yol aldı Adana’da el frenini çekmeden ihtiyaç gidermek için lokomotiften inen makinistler nedeniyle faciadan dönüldü. Ulukışla’dan Adana istikametine giden tek vagonlu lokomotifi kullanan iki makinist, el frenini çekmeden Çiftehan mevkiinde ihtiyaç gidermek için lavaboya gidince tren yaklaşık 40 kilometre yokuş aşağı indi. Sahipsiz kalan lokomotif, Adana’dan gelen Çukurova Ekspresi ile kafa kafaya çarpışmaktansa son anda Belemedik bölgesinde makasın boşa alınmasıyla raylardan çıkartılarak engellendi. 2 gün önce meydana gelen olay Çiftehan bölgesinde makinistlerin ihtiyaç gidermek için lavaboya gitmesiyle başladı. Makinistlerin el frenini çekmeyi unuttukları lokomotif yokuş aşağı hareket ederek yol aldı. Lavabodan geldiklerinde treni yerinde bulamayan makinistler, hemen durumu amirlerine telefonla bildirdi. Yaklaşık 40 kilometre kendi başına giden lokomotifin karşı yönden gelen Çukurova Ekspresi’yle çarpışmaması için Belemedik bölgesinde raylarda makas değiştirildi. Makinistsiz lokomotif raylardan çıkarılarak boşluğa yönlendirildi. Görevliler 5 dakikalık gecikme olması halinde iki trenin çarpışmasının önüne geçilemeyeceğini öğrenildi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/138963/freni-bosalan-icinde-makinist-olmayan-tren-mersin-yenice-gari
Yol Bekçisi İbrahim Çivici'nin Hikâyesi 02:03
Yol Bekçisi İbrahim Çivici'nin Hikâyesi 751 izlenme - 2 yıl önce Günde 15, haftada 75 kilometre yürüyor. 20 yıldır, demiryollarında gevşeyen somun, hasarlı ray arıyor, seyir güvenliği için çalışıyor. Sana selam vermeyen makinistin...
Kilometre Taşları - Nikola Tesla 05:06
Kilometre Taşları - Nikola Tesla 574 izlenme - 2 yıl önce Floresan lambayı, neon ışıklarını, hız-ölçeri, otomobillerdeki ateşleme sistemini, radarın temellerini, elektron mikroskobunu ve mikrodalga fırını da Nikola Tesla'nın icat ettiğini bilenlerin sayısı sınırlıdır. Nicola Tesla'ya göre bu doğru akım uygulanan doğru sistem değildir. Hem jeneratör (üreteç) hem de motordaki komütatörü ortadan kaldırmak ve alternatif akımı tüm sistemde kullanmak daha akla uygun gelmekteydi. Fakat hiç kimse alternatif akımda çalışabilen bir motoru oluşturmamıştı ve Nicola Tesla bu sorunu çok düşündü. 1882'nin Şubat ayında, Budapeşte'nin bir parkında Szigetti adında bir sınıf arkadaşı tüm elektrik endüstrisinde devrim yapacak olan "dönen manyetik alan"ı bulmuştu. Dönen elemana bağlantı gereği olmayacaktı. Komütatör yoktu artık. Daha sonradan tüm alternatif akım elektrik sistemlerini tasarladı. Alternatörler, elektrik enerjisinin ekonomik iletimi ve dağıtımı için gerilim yükseltici ve alçaltıcı transformatörler ve mekanik güç sağlamak için alternatif akım motorları. Dünyanın her tarafında harcanıp giden su gücünün bolluğundan esinlenip, gerekli olan yerlere enerji dağıtabilen hidroelektrik santralleriyle bu büyük gücün elde edilmesini tasarladı. Budapeşte'de "Bir gün Niyagara Çağlayanı'nı elektrik elde etmek için kullanacağım" diyerek dinleyenleri şaşırttı. Alternatif akım jeneratörleri ve motorları, radyo, floresan, radar, MRI, lazer teknolojisi, robot teknolojisi, deprem makinesi (HAARP), Nicola Tesla'nın teorileri kaynaklık edinilerek yaratılmış projelerdir.
Kilometre Taşları - Nazım Hikmet RAN 05:15
Kilometre Taşları - Nazım Hikmet RAN 575 izlenme - 2 yıl önce TİF Yapım tarafından hazırlanan ve TRT-Okul'da yayınlanan ''Kilometre Taşları'' serisinin Nazım Hikmet Ran'ın anlatıldığı bölümü. Büyük ustayı saygıyla anıyoruz.
Kilometre Taşları - Bruce Lee 05:12
Kilometre Taşları - Bruce Lee 497 izlenme - 2 yıl önce Kilometre taşlarının bu bölümünde türk seyircisininde çok sevdiği bir oyuncu.Jackie Chan ve onun filmlerini televizyonda görüldüğünde genelde izlenilen,sevilen bir yanı vardır.Bruce Lee üstedımızı alkışlarla yaşatıyoruz efenim.
Mimar Sinan - Kilometre Taşları 05:21
Mimar Sinan - Kilometre Taşları 439 izlenme - 2 yıl önce TRT Okul'un bu güzel kısa belgesel serisinde Mimar Sinan'ı tanıyoruz. Belgeselde anlatılmayanı da ben anlatayım. O bahsedilen çeşme, Kayseri'deki evinin (Ağırnas ya da şimdiki adıyla Mimar Sinan) çeşmesiydi ve 99-100 yaşlarındaki Mimar, padişah 3. Murat (Kanuni'nin torumu) tarafından dövülerek öldürüldü.
Kilometre Taşları - Evliya Çelebi 04:36
Kilometre Taşları - Evliya Çelebi 352 izlenme - 2 yıl önce TRT Okulun sevilen programı Kilometre Taşlarının Evliya Çelebi ile ilgili bölümünü izliyoruz...
Osmanlı Okçularının Saatte 240 Km.lik Hızı 03:02
Osmanlı Okçularının Saatte 240 Km.lik Hızı 2.110 izlenme - 8 yıl önce işte osmanlı sipahilerinin akıl almaz belgesi saatte 240 km hızla ok fırlatıyorlar ve bunu o zamanın barutlu silahlarından daha etkili ve hızlı olduğunu bildikleri için yapıyorlar.
Kilometre Taşları - Thomas Alva Edison 04:17
Kilometre Taşları - Thomas Alva Edison 475 izlenme - 2 yıl önce Yirminci yüzyılı baştan aşşağıya bulduğu icatlarla değiştiren bir bilim adamı, Thomas Alva Edison. Dünya tarihinin gerçekten kilometre taşlarından biri olan Edison'un hayatını, icatlarını anlatan bu kısa belgeseli, Alkışlarla Yaşıyorum ailesine katmak istedim. İzliyoruz efenim.
Teknik Oto Elektronik Oto beyin tamir kursu Erzincan 01:45
Teknik Oto Elektronik Oto beyin tamir kursu Erzincan 429 izlenme - 2 yıl önce Teknik Oto Elektronik HİZMETİNİZDE İLETİŞİM 0532 498 34 72 - 0532 467 98 18 skype : dijitaloto2015 elektronik_3535@hotmail.com.tr KÜÇÜK ÇİĞLİ MAHHALLESİ 8786 / 11 SOKAK NO : 9 A ATA SANAYİ GİRİŞİ ÇİĞLİ/İZMİR OTO BEYİN TAMİRİ OTO KİLOMETRE TAMİR MOTOR BEYİN TAMİRİ ECU BEYİN TAMİRİ OTO BEYİN TAMİR CİHAZLARI OTO KİLOMETRE TAMİR CİHAZLARI AİRBAG BEYİN TAMİRİ ABS BEYİN TAMİRİ DiJiTAL GöSTERGE TAMİRİ ELEKTRONİK KART TAMİRİ OTO BEYİN TAMİR VE TEST CİHAZLARI AİRBAG BEYİN TAMİR VE PROĞRAMLANMASI ABS BEYİN TAMİR VE PROĞRAMLANMASI HER TÜRLÜ GÖSTERGE SAAT TAMİRİ HER TÜLÜ LGP ECU TAMİRİ VE AYARI İMMOBİLİZER İPTALİ VE KODLAMASI OTOBÜS - KAMYON BEYİN TAMİRİ TIR- İŞ MAKİNESİ BEYİN TAMİRİ OTO ELEKTRONİK BİLGİLERİ ELEKTRİK ELEKTRONİK BİLGİLERİ ARIZA KODLARI VE TEKNİK TERİMLER ECU, AİRBAG ,ABS BEYİNLERİNİ MOTOR BEYİNLERİNİ ,GÖSTERGE SAATLERİNİ , ANAHTAR KUMANDALARININ TAMİRİNİ TIR BEYİN TAMİRİ KAMYON BEYİN TAMİRİ İŞMAKİNESİ BEYİN TAMİRİ SON SİSTEM CİHAZLARIMIZ İLE CİHAZLARIMIZIN SATIŞ EĞİTİMİVE TEKNİK DESTEĞİ YILLARIN VERDİĞİ BİRİKİM VE TECRÜBE İLE OTO ELEKTRİKCİLERİN VE TAMİRCİLERİN DİKKATİNE TEKNİK BİLĞİLER ARAC ÜZERİNDEN OBD İLE BEYİN PROGRAMLAMA İMMO KODLAMA İMMO İPTAL ETME ARAC OLMADAN MASA ÜZERİNDE BEYİN TESTİ ARAC OLMADAN MASA ÜZERİNDE BEYİN PİN UCU İLE İMMO PROGRAMLAMA VE KODLAMA Teknik Oto Elektronik HİZMETİNİZDE İLETİŞİM 0532 498 34 72 - 0532 467 98 18 skype : dijitaloto2015 elektronik_3535@hotmail.com.tr KÜÇÜK ÇİĞLİ MAHHALLESİ 8786 / 11 SOKAK NO : 9 A ATA SANAYİ GİRİŞİ ÇİĞLİ/ İZMİR
Kenan Sofuoğlu, Osmangazi Köprüsü'nde 400 kilometre hıza ulaştı 02:32
Kenan Sofuoğlu, Osmangazi Köprüsü'nde 400 kilometre hıza ulaştı 186 izlenme - 12 ay önce Kenan Sofuoğlu, Osmangazi Köprüsü'nden 'rüzgar' gibi geçti ____@____xclas__________ Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilecek Osmangazi Köprüsü'nde hız rekoru için yaptığı sürüşte saatte 400 kilometreye ulaştı. Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi'nin en büyük ayağını oluşturan ve bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından törenle açılışı gerçekleştirilecek Osmangazi Köprüsü'nde yaptığı sürüşte saatte 400 kilometre hıza ulaştı. Açılıştan önce özel izinle gerçekleştirilen geçişte Red Bull sporcusu Kenan, saate 400 kilometreyle Kawasaki H2R model motosikletle en yüksek hıza ulaşan isim oldu. Dünya Supersport Şampiyonası'nda lider konumda bulunan Kenan, Osmangazi Köprüsü'nün resmi açılışında planladıkları hız denemesini, hava koşulları nedeniyle daha önce yaptı. Kenan, özel izinle hava koşullarının uygun olduğu günün erken saatlerinde Osmangazi Köprüsü'nden yaptığı geçişte Kawasaki H2R model motosikletiyle saatte 400 kilometre hıza ulaşmayı başardı. Kenan'ın ulaştığı hız, Dünya Supersport Şampiyonası'nda yarıştığı takımı Kawasaki tarafından H2R motosikletin ulaşabildiği en yüksek hız olarak onaylandı. Bu özel hız denemesinde 1,5 kilometrelik köprüyü 30 saniyenin altında geçen Kenan, Osmangazi Köprüsü'nün en hızlı geçişini de yapmış oldu. "DAHA HIZLI BİR GEÇİŞ OLACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM"
Kilometre Taşları - Leonardo Da Vinci 04:50
Kilometre Taşları - Leonardo Da Vinci 541 izlenme - 2 yıl önce Rönesans döneminde yaşamış İtalyan hezârfen. Döneminin önemli bir düşünürü, mimarı, mühendisi, mucidi, matematikçisi, anatomisti, müzisyeni, heykeltıraşı, botanisti, jeologu, kartografı, yazarı ve ressamıdır. En tanınmış yapıtları Mona Lisa (1503-1507) ve Son Akşam Yemeği'dir (1495-1497). Rönesans sanatını doruğuna ulaştırmış, yalnız sanat yapısına değil, çeşitli alanlardaki araştırmaları ve buluşlarıyla da tanınan, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük sanatçılarından ve dehalarından biri kabul edilir. 2. milenyumun adamı seçilmiştir.
Kilometre Taşları - Salvador Dali 05:26
Kilometre Taşları - Salvador Dali 267 izlenme - 2 yıl önce TRT Okul'un kısa belgesel serisinin bu bölümünde, 20. yüzyılın deli dehası Salvador Dali'nin hayat öyküsünü izliyoruz.
Kilometre Taşları - Naim Süleymanoğlu 05:08
Kilometre Taşları - Naim Süleymanoğlu 408 izlenme - 2 yıl önce 3 olimpiyat, 7 dünya, 6 avrupa şampiyonu olmuş kariyelinde 46 dünya rekoru kırmış gelmiş geçmiş en büyük sporculardan birisi filmlere örnek olmuş bir hayat hikayesine sahip gelmiş geçmiş en büyük sporculardan biri olan Naim Süleymanoğlu nun kısa hayat hikayesi.
Kilometre Taşları - Kemal Sunal 05:28
Kilometre Taşları - Kemal Sunal 294 izlenme - 2 yıl önce Yıl 2013 ve tv kanalları hala başları sıkıştığında Kemal Sunal filmi koyup reyting yarışına giriyorlar.Bazen öyle oluyor ki aynı anda 3 - 4 tane kemal sunal filmi yayınlanıyor.Bişey var onu bize bağlayan ama nedir onu bilmiyorum. Geçen gün Süt Kardeşler filmini izliyoruz misafirler falan var döndüm millete baktım herkezin gözü filmde suratlar gülüyor. Kemal sunal halktan birisidir espirileri davranış şekli onu halk anlar,onu halk o yüzden hep çok sever. Halkın çocuğu Kemal Sunal'ı alkışlarla yaşatıyoruz efenim. not:Bilip bilmeden Yadigar Ejder muhabbetine girmeyelim.
Kilometre Taşları Atatürk Özel 08:44
Kilometre Taşları Atatürk Özel 292 izlenme - 2 yıl önce TRT OKUL'un, Kilometre taşlarının bence en güzel bölümü olmuş. Atatürk hakkında bir sürü kitap okuduğum halde, benim bile bilmediğim (mesela kendine ud yapıp, çaldığı, okul mutfağında kurufasülye yaptığı) bilgileri içermekte.
Kilometre Taşları - Yavuz Sultan Selim 04:44
Kilometre Taşları - Yavuz Sultan Selim 241 izlenme - 2 yıl önce Çok güzel bir program olan olan kilometre taşlarının Yavuz Sultan Selim le ilgili bölümünü izliyoruz efendim.
Atilla Kaptan - Otobüs Macerası 02:36
Atilla Kaptan - Otobüs Macerası 407 izlenme - 3 yıl önce Atilla Kaptan yine otobüste derin düşüncelere dalmış; fayda-maliyet analizi yaparken yanına bir bağyan oturur ve sonrasında olaylar gelişir... Bu arada Atilla Kaptan'a rastlamak isteyenler Ümraniye-Kadıköy otobüslerine binebilirler. Çünkü Atilla Kaptan'ın aylık Akbil'i var ve her gün otobüse binmezse verdiği parayı çıkaramaz...
Kilometre Taşları - Albert Einstein 05:13
Kilometre Taşları - Albert Einstein 440 izlenme - 2 yıl önce Albert Einstein, 14 Mart 1879'da Almanya'da dünyaya geldi. Babası Hermann Einstein, annesi ise Pauline Einstein idi. Eğitimine Münih'deki bir Katolik ilkokulunda başladı. 1888 yılında ise Luitpold Gymnasium'a gitti. Bir süre sonra bu okulu bırakan Einstein, İtalya'daki ailesinin yanına gitti. Ailesi yarım kalan eğitimini tamamlaması için onu İsviçre'deki bir liseye gönderdi. Buradan mezun olduktan sonra Swiss Federal Polytechnic School'a kaydoldu. 1900 yılında üniversite eğitimini tamamlayan Einstein, üniversitede asistan olmak istiyordu. Fakat bu isteğini gerçekleştiremedi. Bunun üzerine bir süre özel dersler verdikten sonra İsviçre'deki bir patent ofisinde işe girdi. 1909'da Zurich Üniversitesi'nde profesör oldu. 1914 yılında Almanya'ya döndü ve Berlin Humboldt Üniversitesi'nde profesör olarak görev yaptı. 1921 yılında 'fotoelektrik etkinin ne olduğunu açıklamasından ötürü' Nobel Fizik Ödülü'nü kazandı. Hitler'in Yahudilere uyguladığı baskılardan dolayı Almanya'dan ayrılmak zorunda kaldı. Önce Belçika'ya oradan da İngiltere'ye gitti. Son olarak ise ölümüne kadar yaşayacağı Amerika Birleşik Devletleri'ne gitti. Burada Princeton Üniversitesi'nde görev yaptı. 1940'da Amerikan vatandaşlığına geçti. 1955'te hayatını kaybetti.