Hoşgeldiniz!

kim buna dayanır

Kolera - Kim Buna Dayanır - (2012) - (Yeni Single) 04:29
Kolera - Kim Buna Dayanır - (2012) - (Yeni Single) 2.083 izlenme - 6 yıl önce kolera - kim buna dayanır - (2012) - (yeni single) - (alisayar)
Kolera - Kim Buna Dayanır 2012 Single 04:12
Kolera - Kim Buna Dayanır 2012 Single 1.904 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Kolera - Kim Buna Dayanır - Yeni 2012 04:11
Kolera - Kim Buna Dayanır - Yeni 2012 1.700 izlenme - 6 yıl önce
Kolera Kim Buna Dayanır (Yepyeni Single - 2012) 04:29
Kolera Kim Buna Dayanır (Yepyeni Single - 2012) 1.213 izlenme - 6 yıl önce Kolera Kim Buna Dayanır (Yepyeni Single - 2012)
Kolera - Kim Buna Dayanir (2012) 04:12
Kolera - Kim Buna Dayanir (2012) 881 izlenme - 6 yıl önce Koleradan severlerine 2012 yılının ilk sürprizi geldi! Kim Buna Dayanır ? adlı yepyeni single
Kolera - Kim Buna Dayanır 2012 04:12
Kolera - Kim Buna Dayanır 2012 420 izlenme - 5 yıl önce usulca siliniyor yüzüme yansınyan son gülen çehre iki düğümle sıkıca bağla olup bitene düşer çene kâmil eder bu işkence dervişe çeviriyorsun beni buladığın bir dertten alıp salıp ayrı bir derde dönüşü yok bilerek geçmişe özlem beslemek zarar ya erkeksin ya erkek gibi kız ağalamak yasak kararsızım burcum bir terazi bir başak ezilmesin çiçeklerim sâdık gülüm çimendir yalnız dünyadaki yalnızlığım öyle virâne huzur vermiyorki kimse herkeste var birtane yalnızlıksa son istasyon ömür avâre olacakları hissediyorum, hissediyorum biçâre elim gibi titriyor sokaktaki fersiz lambalar benim kadar üşümüyorlar ama bir ben kadar yalnızlar sığınılacak liman yok uzakta yakın civarlar sağım solumda azgın dalgalar vah hâlime
Kolera - Kim Buna Dayanır 04:12
Kolera - Kim Buna Dayanır 140 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): [verse 1] usulca siliniyor yüzüme yansınyan son gülen çehre iki düğümle sıkıca bağla olup bitene düşer çene kâmil eder bu işkence dervişe çeviriyorsun beni buladığın bir dertten alıp salıp ayrı bir derde dönüşü yok bilerek geçmişe özlem beslemek zarar ya erkeksin ya erkek gibi kız ağalamak yasak kararsızım burcum bir terazi bir başak ezilmesin çiçeklerim sâdık gülüm çimendir yalnız dünyadaki yalnızlığım öyle virâne huzur vermiyorki kimse herkeste var birtane yalnızlıksa son istasyon ömür avâre olacakları hissediyorum, hissediyorum biçâre elim gibi titriyor sokaktaki fersiz lambalar benim kadar üşümüyorlar ama bir ben kadar yalnızlar sığınılacak liman yok uzakta yakın civarlar sağım solumda azgın dalgalar vah hâlime [Nakarat] sen güldürdün beni,ağlattın yaktın beni gül mü? diken mi bu? zakkum mu? şeker mi? [x2] Kim buna dayanır karmakarışıp kendime dolanıp düşüyorum yine varsın sevmesin kimse tek sensin beni sevmesi gereken [x2] [verse 2] gözlerimleyim gördüklerim uzak düşümden uzak kalmak istediklerimse koşar adım peşimde kolum dirençsiz,kızlar edepsiz,adamlar sadakatsiz,kadınlar geçimsiz,çocuklar sevimsiz büyük gibi konuşan çocuklar, çocuklaşan büyükler yağmur güneşin olamazdı, yok olurdu tüm zerreler semeri ceylana değilde eşşeğe vuran mukadder değil midir ki ikisinin de gözleri birbirinden güzel katırın cefası sesinin yüksek çıkmasından ceylanın edası uzağa çekilip saklanmasından dışarı saçmadan kendini içine kapan, kapaklan dışı olsa da yakuttan geri çıkan yok tabuttan hayrın içindeyse şer ve şerrin içindeyse hayır çıkaramıyorum olanlar zehir mi bal mı? yara, bere, çizik içinde malup bir hâlde her gece ölsem de her sabah döndüm yine [Nakarat] sen güldürdün beni,ağlattın yaktın beni gül mü? diken mi bu? zakkum mu? şeker mi? [x2] Kim buna dayanır karmakarışıp kendime dolanıp düşüyorum yine varsın sevmesin kimse tek sensin beni sevmesi gereken [x2] Kolera! iki sıfır bir iki (bir iki,bir iki)
Kolera - Kim Buna Dayanır (2012 Yepyeni) 04:12
Kolera - Kim Buna Dayanır (2012 Yepyeni) 23 izlenme - 5 yıl önce